02 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

02 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Ay Akrep burcunda ilerliyor ve saat 18.00’de Koç burcuna geçiş yapıyor. Kendinizi denetim etmeli ve sinirlerinize son derece hakim olmalısınız. Aksi halda çevrenizdeki insanları üzebilirsiniz.

 

Koç Burcu

Bugün mutlaka sizi gününüz değil. Sabah saatlerinden başlayarak bir çok tekleme yaşayabilir hem de ufak kazalar atlatabilirsiniz. Dikkatiniz ve algılarınız gün boyu açık olsun. İş yerinde yaşayacağınız münakaşa ise işin tuzu biberi. Günü bir an evvelce bitirip özel hayatınızdaki huzura kendinizi bırakmanız en iyisi. Mide ağrılarınıza ilgi.

Boğa Burcu

Uzun vakittir düşündüğünüz bir mevzu ile alakalı bugün karar adımına gelebilirsiniz. Cesur ama mantıklı davranmak size ileride kazandıracaktır. Çok merak ettiğiniz bir mevzu, bugünlerde aydınlığa kavuşacak. Ama öğreneceğiniz birtakım şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Parasal mevzularda bu aralar biraz elinizi sıkmanız lüzumecek.

İkizler Burcu

Bugün bütün ilgiiniz işinizde olmalı ve son derece sakin ve mantıklı olmalısınız. İş yerinizde birtakım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz, sinirlerinize hakim olmanız mühim. Parasal mevzularda yatırım hedefli düşünceleriniz varsa yaşama geçirmek amacıyla müthiş bir gün. Partnerinizle problemleri geride bırakmanın huzuru var. O size yakın olmaktan çok mutlu, kaygılanmanıza lüzum yok.

 

Yengeç Burcu

Herkesle acele samimiyet kuruyor süratli güveniyorsunuz. Bu amaçla sık sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Bu hal hem işinize hem özel hayatınıza daha çok zarar vermeden, denetimi ele almalısınız. Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak, kimi vakit çalışma yaşamınızı da zorlaştırabiliyor. Yakın bir arkadaşınızın sizin parasal desteğinize lüzumsinimi olabilir.

Aslan Burcu

Bugün duygularınızı bir yana bırakıp sosyal zekanızı harekete geçirmelisiniz. Sosyal ilişkilerinzdeki başarınızla işinizde mühim başarılar elde edebilirsiniz. Her yaptıgınız işe saygı duyarak yaptığınız sürece emeğinizin karşılığını alacaksınız. Uzun süredir aşk hayatınızda ki durgunluk eski mevzuların yine gündeme gelmesi ile değişecek.

02 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR

Başak Burcu

Aşktan ne kadar uzak dursanızda o sizin peşinizi bırakmıyor her zaman sizin gölgeniz gibi peşinizdedir. Bugünlerde çokdan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları yine açılabilir. Beklenmedik bir misafirden geçmişe dair sizi sarsacak haberler alabilir, hiç ummadığınız halda etkilenebilirsiniz. Maddi anlamda pek zorluk yaşamıyorsunuz paranızı nasıl harcamanız lüzumtiğiniz çok iyi biliyorsunuz.

 

Terazi Burcu

 

Son vakitlerdeki durgun gidişat son eriyor. Romantik ve dinamik günlere hazırlıklı olun. Günümüz enerjiniz ilişkinizi de hareketlendirecek. İş hayatınızda ise hala güvensiz davranıyorsunuz. Oysa becerikli ve yeteneklisiniz. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Özgüveniniz hayli yerinde bunu olumlu yönde kullanmak ise sizin elinizde, bu aralar gireceğiniz münakaşalara ilgi edin.

 

Akrep Burcu

Bugün, sevdiğinizle alakalı hoş haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sevinç bütün yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir gününüzdesiniz. Fakat iş yerinizde son vakitlerde geriliyorsunuz. Çözüm amacıyla problemin kaynağına inmeniz lüzumecek. Maddi mevzulara biraz daha ilgi, bugünlerde tasarruf yapmanızda yarar var.

Yay Burcu

 

Son vakitlerde dinamik günler geçiriyorsunuz. İş hayatında her şey yolunda. Bir işle alakalı büyük beklentileriniz var ve iyi haber kısa vakitte gelecek. Enerjiniz yüksek ve çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Bu aralar maddi sorunalr yaşayabilirisiniz onun için az sabırlı olursanız dilediğiniz herşey olacaktır.

 

Oğlak Burcu

Bugünlerde ruh haliniz bir hayli değişken. Bir gün sevinçli bir gün üzgün, bir gün gergin bir gün heyecanlı… çevrenizdekiler sizi anlamakta zorlanabilirler. Bugün bilhassa partnerinizle münakaşaya girmekten kaçının. . İşinize olan bağlılığınız vakit, vakit özel işlerinizi aksatmanıza namacıyla oluyor. Kendinize bugünlerde vakit ayırıp, kendinizi dinlemelisiniz.

 

Kova Burcu

Bugün duygularınız güne damgasını vuracak. İşinizle alakalı yaşanacak ayrılıklar sizi derinden etkileyeceği gibi akşam saatlerinde özel hayatınızdaki dinamiklik de duygularınızı pozitif yönde etkileyecek. Parasal mevzularda mühim ödemeler amacıyla hazırlıklı olun. Birikimleriniz bir anda tükenebilir, ilgi.

 

Balık Burcu

Bugün güne güzel başladınız ve son derece pozitif olacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. İşyerinizle alakalı bir dinamikliğiniz var. Yoğun ama eğlenceli bir gün sizi bekliyor. Aşk hayatınızda birtakım nitelikli farklılıklar istiyorsunuz fakat bunun amacıyla çabalamalı ve aslında ne dilediğinizi bilmelisiniz.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News