02 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

02 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumlarınız. Ay, İkizler burcunda ilerliyor ve ileriye dönük planlamalarınızda akgizliklar meydana çıkabilir. Kendini yeteneklerinizin farkına varacaksınız. Maddi yönden güzel bir şekilde destekleneceksiniz.

Koç Burcu

Şirketinizle alakalı enteresan ilerlemelerin bulunduğu bir gündesiniz. Ayrıca, sizin lehinize ilerleyen yeni terimler bulduğunuzda da şaşıracaksınız. Ani fırsatların ardında gizli duygusal problemler sizi şaşırtabilir. Çevrenizdekilere bir talih vermelisiniz. Sinirlerin çok hassas. Sizi üzen en ufak olay, canlılığınızın kaybolmasına namacıyla olacaktır.

 

Boğa Burcu

Çevrenizle çalışırken, başarı çizelgeniz daha da büyür. Bugün senin başarılı günün. Partnerinizle aranızdaki olumlu ilerlemeler sizi çok mutlu ediyor. Bugün olumlu bir gündesin. Sağlığınıza ilgi etmelisiniz. Bugün mideniz çok hassas. Ne yediğine ilgi et.

 

İkizler Burcu

Etrafınızda dilediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmaya çalışın. Zafer sizindir. Partnerinizle aranızdaki olumsuz kıskançlığa bir an evvelce son vermelisiniz. Birbirinize güvenmeyi öğrenmelisiniz. Yakıp kesmekten uzak durmalı, sokakta yürürken ilgili olmalısınız. Her şey mükemmel.

 

Yengeç Burcu

İstekleriniz konusundaki aşırı ısrarınız, çevrenizdekiler doğrulusunda hoş karşılanmayabilir. Kendi düşüncelerinizle uyumlu hareket etmekten beğeni almanız, insanlarda problemlere namacıyla olur. Sağlığınız son derece iyi. Kendinizi kendi başınıza yormamaya çalışmalısınız. Tırnaklarınıza iyi bakın.

 

Aslan Burcu

Güçlü mantığınız her şeyi çok süratli çözdüğü amacıyla kimsenin size araya girmek etmesine izin vermezler. Kendini savunması amacıyla diğer bir vakit vermelisin. Herkes her şeye senin kadar acele adapte olamaz. Becerilerinizi sergilemek amacıyla harika bir gün. Hobilerinize daha çok vakit ayırmalı ve vakti kullanmalısınız.

 

Başak Burcu

Firmanızdaki yeni ilerlemeleri takip ederseniz daha olumlu neticeler alırsınız. Sabırlı ol Sevdiğiniz şahıs size her şeyden evvelce güveniyor. Bugün onunla yeni hususları tartışacaksınız. Günümüzde baş bölgenizi yeteri kadar korumadığınız amacıyla duyu organlarınızda problemler meydana çıkabilir.

 

Terazi Burcu

Firmanızla alakalı lüzumlu detayları kısa sürede tamamlamalı ve yeni projelerinizi geliştirmelisiniz. Aile mücadelelerinize son verme vakti. Olayları bir an evvelce tamamlamanız gerekiyor. Karaciğere ağır gelen yağlı yiyecekleri unutun ve pişmiş sebzelere odaklanın.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burcum 02 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 02 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Akrep Burcu

Eleştirilemeyen yapınız sebebiyle çevrenizle çelişiyorsunuz. İşleri vakte bırakmalısın. İlişkinizde, belirli olayların özel bulunduğunu düşünüyorsanız, kendinizi etrafınızdakilerle karşılaştırmamanız lüzumluliğini göreceksiniz. Soğuk havalarda boynunuzu ve boynunuzu koruyun. Aksi takdirde öksürük ve farenjit gibi bulgular meydana çıkabilir.

 

Yay Burcu

Kendini zorlamamalısın zira işinin şartlarından yeteri kadar mutlu değilsin. Her şey iyi olacak. Aşk hayatınızda partnerinizin kabul edemeyeceği konularda ısrarcı olmamalısınız. Zamanla fikrini değiştirecek. Kızdığınızda sağlığınızın etkileneceğini bilirler. Böyle anlarda bulunduğunuz ortamı terk edin.

 

Oğlak Burcu

Bugün çevrenizdekilerle işbirliği yapmanız gereken bir gün. Kendinize güvenerek hata yaparsınız. İkili ilişkinize kimseyi dahil etmemelisiniz. Bazı insanlar aleyhinize konuşabilir. Dikkatli olmalısın. Göğsünüzü güçlü rüzgarlardan ve soğuktan korumalısınız. Saçınızı kurutmadan dışarı çıkmayın.

 

Kova Burcu

İş ortamınızda enteresan fikirler üreterek, çevrenizi dilediğiniz şekilde etkileyebilirsiniz. Aşk hayatınızda, diğer bireyi sahiplenici hislere sahip olmak sinirlendirir. Biraz elastik olmaya çalışmalısın. Mide ağrınızın sebebi düzensiz beslenmenizdir. Ne yediğine ilgi etmelisin.

 

Balık Burcu

 

İş hayatınızda enteresan sohbetler yaşandığı bir günde çevrenizdekiler her hususta size destek olacaktır. Gizli arzuların sizi ele geçirmesine izin vermemeli ve aşırı hislerden uzak durmamalısınız. Bugün bundan sonra sağlığınıza ilgi etmiyorsunuz. Çok kaygısız bir gündesin.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum