03 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

03 Kasım 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları. Ay; Balık burcunda ilerliyor. Yaşamınızda birtakım farklılıklar olabilir. Genellikle iş yerinize ya da evinize yeni bir eşya alabilirsiniz. Maddi yönden rahat bir gün olacak.

Koç Burcu

Yoğun bir hafta sonu geçirdiniz. Yorgunsunuz ama amacıylaiz rahat. İşyerinde bugün sizi yoracak bir hal yok, haftalık planlar amacıyla bolca zaman. İyi bir çalışma uygulaması sizi yeni yerlere taşıyabilir, motivasyonunuzu yüksek tutun. Bugün sizi bekleyen bir dizi ziyaret de var, ertelemeyin zira uzun vakittir onların gözü yolda. Maddi konular halen titizliğini koruyor.

Boğa Burcu

Siz kararınızı verdiniz, neticelerini da kaldırabilirsiniz. Yaşam devam ediyor. Çalışma yaşamınızdaki konular bugün gündeminize taşınabilir. Uğraştığınız işlere başkalarını da katmak isteyebilirsiniz. Bu sizin başarınıza olumlu tesir edecektir. Sayılarla aranız iyi değil evet ama ödemeleriniz giderek birikti. Artık ilgilenseniz iyi olur. Dikkatsizlikleriniz canınızı sıkacağa benziyor. Sosyal konularla ilgilenerek aklınızı dağıtmak size iyi istikbaltir.

İkizler Burcu

Bugünlerde kriz yaratan hallerle karşılaşabilirsiniz ve bu hal sizi sarsabilir. Fakat zekanızla bu sürecin üstesinden gelebilirsiniz. Bir süredir duygusal olarak da yıprandığınızı hissediyorsunuz. Bütün bunların sizi alt etmesine izin vermeyin. Yakında görülmemiş bir yaşam sizi bekliyor. Öğle saatlerinde ortaklı konularla alakalı yeni kararlar alabilirsiniz. Parasal konularda karar vermeden iki kez düşünün.

Yengeç Burcu

İhmal ettiğiniz aşk yaşamınızdan alarm sesi geliyor. Partnerinizle alakalı konularla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma konularınızda aksayan işlere tekrar başlamak ve tamamlamak isteyebilirsiniz. Bu işinize olumlu tesir de yapacaktır. Bugün fikirlerinizi kuvvetli bir şekilde savunacağınız bir gün. Siz doğru yerdesiniz, sözlerinizi korkmadan ifade edin. Romatizmalarınız bu havaları seviyor, dikkat!

03 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR
Aslan Burcu

Bugün keşfetme isteğiyle bir sürü şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar gerçekleştirmek ve istikbal hayalleriniz amacıyla yeni amaçlar koymak isteyebilirsiniz. Gün içerisinde uluslararası konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar alabilmek isteyebilirsiniz. Bu sizi tekrar harekete geçirebilir.

Başak Burcu

Bugün sosyal konularda keyfiniz yerinde. Beklentiniz karşılık verdi. Şimdi istikbal beklentilerinizle alakalı konularda yeni mesulluklar alabilmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde uğraştığınız konularla alakalı kararlar alabilirsiniz. İş yaşamınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Dikkatiniz size yeni yatırımlar sağlayacak.

 

Terazi Burcu

Özel yaşamınızdaki dayanıklı yürüyüşünüz devam ediyor. Sevdikleriniz sizin sıcaklığınızla huzur içerisindeler. İş yaşamınızdaki mesulluklarınızın yoğunlaştığı bir gündesiniz. Aldığınız mesulluklar sizi karar adımına getirebilir. Üstlerinizle iletişiminiz öne plana çıkabilir. Hedeflerinize ulaşmak amacıyla diğerlerinden daha çok destek alabilmek isteyebilirsiniz. Bugün inandığınız fikirleri savunmak amacıyla heves duyacağınız vakitler var.

 

Akrep Burcu

Sabah saatlerinde başlayan aksaklıklar gün boyu devam edeceğe benziyor. Haftaya kötü başladınız ama onu tersine çevirmek sizin elinizde. Bugün önünüze gelen fırsatları kaçırmayın. Alacağınız kararları öğleden evvelce almanızda yarar var. İlerleyen vakitlerde şahsi yönden ehemmiyet verdiğiniz konular ön plana çıkacaktır. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni planlar gerçekleştirmek amacıyla fırsatlarınız olacaktır.

Yay Burcu

Gün boyu çoğu hususta aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bilmediğiniz ve saklı kalan konular gündeminizi meşgul edebilir. Karar vermeniz gereken konularda dikkatli olmanızda yarar var. Gün içerisinde yaşayacağınız içsel süreçler farkındalığınızı arttırabilir. Arkadaşlarınızla görüşmek ve beklentileriniz ile alakalı bahsetmek size iyi istikbaltir. Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmeyin.

 

Oğlak Burcu

Çevrenizin mutluluğu sizin mutluluğunuz demek. Özgürlüğünüze düşkünsünüz ama sosyal konulardan uzak değilsiniz. Bu sabah dinamik vakitler geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle alakalı ilerlemeler gündeminizi tesirleyebilir. İletişimden kaynaklı aksaklıklar keyfinizi kaçırmasın. İlerleyen vakitlerde cüzdanınızla alakalı konularla meşgul olabilirsiniz. İş yaşamınızda alacağınız destekler keyfinizi yerine getirecektir.

 

Kova Burcu

Yeni başlangıçlar amacıyla yeni bir hafta başlıyor. Partnerinizin size sürprizleri olabilir. Maddi konularla alakalı ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Parasal birikimlerinizle alakalı kararlar alacağınız vakitler var. Yeteneklerinizi mesul olduğunuz konularda kullanmak isteyebilirsiniz. İş yaşamınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İlerleyen vakitlerde şahsi konular daha çok ehemmiyet kazanabilir.

 

Balık Burcu

Birileri işlerinizi bozmak amacıyla önünüze sıksık olarak engeller çıkarabilir. Geri dönen işleriniz amacıyla paniğe kapılmak yerine size zarar vermek amacıyla uğraşıp duran kişileri öğrenmeye çalışmalı ve sizden yaşça büyük otorite pozisyonundaki insanların desteğini alarak yılanın kafasını bulmalı ve bu halun önünü kesecek girişimlerde bulunmalısınız

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News