03 Şubat Günlük Burç Yorumları

03 Şubat Günlük Burç Yorumları

03 Şubat Günlük Burç Yorumları sizler için derledik. Bugün sizlere neler anlatıyor konumuza bir göz atalım.. Günlük burç yorumlarınızı gunlukburcum.com’da bulabilirsiniz.

 

Koç Burcu

Geçtiğimiz hafta yaşanan parasal bir karışıklık çok canınızı sıktı. Ama hafta bitti ve problem çözüldü,bundan sonra rahat bir uyku çekebilirsiniz. Hem de aileniz de sizin amacıyla çok kaygılandı. Hafta sonunuzu onlarla beraber geçirmek size de iyi gelecektir. Eski dostlar size sürprizler hazırladı. Yeni başlangıçlara hazır olun.

 

Boğa Burcu

Sağlığınızı öneme almanın vakti geldi, alarm zilleri çalabilmek üzere. Çok yoğun çalışıyorsunuz ve bu sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Bugün kendinize vakit ayırın. Açık hava iyi gelecektir. Bir vakit tatil yapmanız size iyi gelecektir. Partnerinizle yaşadığınız problemlerin ana sebebi de bu zaten, vakitsızlık. Beraber iyi bir hafta sonu geçirin.

İkizler Burcu

Mutluluk bu vakitlarda en yakın arkadaşınız. Bu hafta sonu enerjiniz de yüksek. Yeni başlangıçlar amacıyla yeni mekanlar tercihleriniz arasında yer alsın. Üstelik iş yerinizdeki bonus da hafta sonunuzu ilaveten renklendirdi. Maddi konularda ilgisizliğiniz size problemler açmasın, tadınızin kaçmasının lüzumu yok.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com burçlar-kopya 03 Şubat Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 03 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Üzerinizdeki stresi atmanın vakti geldi. Bir vakitdir sizi rahatsız eden bir problemi bugün çözüme kavuşturmanız olası görünüyor. Dönüşümün mühim bir durağındasınız fakat son anda meydana çıkacak pürüzler amacıyla hazırlıklı olun. Dikkatinizi verirseniz basitçe üstesinden gelirsiniz. Başarıyla, yanılsama arasındaki vakitçte, ince bir çizgi olduğunu unutmayın. Bazı saklı şeyler bugün açığa çıkabilir.

 

Aslan Burcu

Şöyle arkanıza ykatiyennın ve günün tadını çıkarın. Özlem dışında hiçbir problem kalmadı. Çok yoruldunuz ama buna değdi. Şimdi ihmal ettiklerinizin gönlünü alın. Zaten onlar da çokdan bunu bekliyor. Yatırımlarınızdaki risk her an artabilir, gözünüz üstünde olsun. Köşeye biraz para ayırmakta yarar var.

 

Başak Burcu

Bugün bir aile üyesinden, problemlerinıza yardımcı olacak mühim bir haber gelecek. Bundan dolayı İş yerindeki problemler geride kaldı. Şimdi dinlenin ve haftaya tekrar başlayın. Ancak Her şey yoluna girecek ve karşınızdakileri etkileyen analitik gücünüz ve süslü söylemleriniz etkili olacaktır. Başkalarına karşı nazik ve bonkör tutumunuz, ilişkilerinizin başarılı neticeler almasını sağlayabilir. Bugün güzel günlerinizin ilki…

 

Terazi Burcu

Bugün partneriniz sizin amacıyla sürprizler hazırlıyor. Önümüzdeki günler yeni ilerlemelere aday. Çevrenize verdiğiniz enerji katlanarak size dönüyor. Ektiğiniz iyilik tohumları artarak size doğru dönmeye başladı. Fakat parasal konularda problemlu günler var, ilgi. Bir vakit isteklerinizi ertelemeniz gerekebilir. Ama kaygılanmayın uzun sürmeyecek.

 

Akrep Burcu

Siz inançlarınıza ve tutkularınıza kuvvetle bağlısınız. Bu sizin kimi vakit zayıf tarafınız olsa da buvakitlarda en iyi silahınız. Bugün sözleriniz son derece etkili ve dudaklarınızdan çıkan kelimeler son derece kuvvetli olacaktır. İnançlarınız, felsefeniz ve zekanızla bugün birtakım şeyleri rahatça başarabilirsiniz. Eski günlere bir yolculuk yapabilirsiniz. Hatırlamak iyi gelecektir.

 

Yay Burcu

Hafta sonuna başlarken bütün tembelliğiniz üzerinizde. Bundan dolayı Bugün en basit işler bile size zor gelebilecektir. Kaygılanacak bir hal yok çok, onca yükün altından kalktınız biraz dinlenmek sizin de hakkınız. Aynı zamanda Hem işin iyi tarafı, para hususlarında sizi destekleyen enerjiler olması. Ama rastgele bir yatırım yapmadan, uyuşma imzalamadan ya da bir yere para göndermeden önce, bütün detaylara ilgi etmenizi öneririz.

 

Oğlak Burcu

Bugün para hususu sizin canınızı sıkacak tek konu. Gelecek tekliflere katiyen evet demeyin, daha iyi düşünmeniz amacıyla vakte gereksiniminiz var. Hafta sonunu partnerinize ayırın. Ne vakittir beraber tatil yapmamıştınız şimdi namacıyla olmasın. Dikkatinizi ve enerjinizi toparlamak haftaya zinde başlamanızı sağlayacak. Strese son verdiğinde ağrılarınız da son bulacak.

 

Kova Burcu

Son vakitlarda ilgiiniz dağıldı ve kimi konularda çok çok agresifsiniz. Bununla birlikte Sizi rahatsız eden hususları eleştirmek amacıyla ele alabilme yerine, çözüm merkezli davranın. Bundan dolayı Sakin ve akılcı bir yaklaşımla, günü iyi yönde ilerlemelerle kapatabilirsiniz. Üstelik partneriniz sizi anlayışla ve sabırla bekliyor. Maddi yönden parlak günler kapıda.

 

Balık Burcu

Son vakitlarda gergin ve tedirginsiniz. Öncelikle Özel yaşamınızda birtakım konularda kendinizi eksik ya da yetersiz görüyor olabilirsiniz. Fakat bir değişim yaratmak istiyorsunuz. Bundan dolayı eşinize aklınızdan geçenleri söylemeli ve bundan sonra keskin sınırları kaldırmanız olumlu netice verecektir. Bununla birlikte İşinizle alakalı kendinizi birtakım şeyleri tekrar ve tekrar deniyorsunuz. Ve boşa kürek çekme gibi hissedebilirsiniz. Fakat itimat edilir bir meslektaşınız sizi endişelerden kurtarabilecektir. Lakin Hedef ve isteklerinizi bütün içtenliğinizle paylaşın.

Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum