04 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

04 Şubat Ayı 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız. Ay, Yay burcunda ilerliyor, Güneş ve Satürn ise Kova burcunda kavuşum amacıylade olacak. Çevrenizdeki insanlarla kolaylıkla empati kurabileceksiniz. Aranızın açık bulunduğu bir şahıs varsa ilk aşaması siz atabilirsiniz.

Koç Burcu

 

Aşk hayatınızda birtakım karamsar haller olabilir, bunun amacıyla çok çok çabalamıyorsunuz zira siz de bir şeyi bitirdiniz ve bundan sonra denemek mantıklı değil. İş hayatınızda problemler yaşayabilirsiniz. Mali konularda, gelir ve giderlerinize ilgi ederek bir gün yaşarsınız. Çevrenizde biraz daha elastik olmanız gerekebilir.

Boğa Burcu

Duygusal olarak titiz bulunduğunuz bir günde yaşarsınız. Bugün ani salgınlar yaşamamak amacıyla tartışmalardan uzak durmalısınız. Çok enerjiksiniz ve enerjinizi olumlu bir şekilde kullanabilirseniz, buvakitlerda aklınızda yapabileceğiniz çoğu şey vardır. Konu para bulunduğunda zor vakitler geçiriyor olabilirsiniz ve uzun vadede rahatlamak istiyorsanız biraz düşünmek iyi bir düşüncedir. Olumlu düşünmeniz, kendinizi motive etmeniz ve birtakım problemlerin vakit almasına izin vermeniz gerekir.

 

İkizler Burcu

Duygusal olarak çok kuvvetli hissedeceksiniz ve bugün bile dilediğiniz çoğu şeyi başarabilirsiniz. Daha evvelce canınızı sıkan bir problemi düşüneceksiniz ve hem de çözebilirsiniz. Bir düşünce çatışmasında daha kuvvetli çıkacaksınız. Mali konularda dengeli olmayı başarırsınız, fakat uzun vakit devam edebilirsiniz ve karlı olursunuz. Nesnel bakış açınız sizi kuvvetli kılar ve bu bakış açısını değiştirmemelisiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com unnamed 04 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 04 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Bazı çelişkili hallerdan geçeceksiniz, fakat endişelenmeyin, şayet onu kendinize dönüştürmeyi başarırsanız, bu sizin yararınıza olabilir. Kendini biraz özlemelisin. İş hayatınız bu vakitlerda çok yoğun, hafta sonu o yorgunluktan kurtuluyorsunuz ama haftaya tekrar başlıyorsunuz. Mali problemlerinız olabilir. Onları ilgilice harcamalısın. Çevrenizdeki insanların sizden değişik beklentileri olabilir.

Aslan Burcu

Sevdiklerinizle ciddi adımlar atmak istiyorsunuz, ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız ve sonucunda mutlu bir temasa sahip olacaksınız ve başka şahıs sizin gibi düşünecek. Günümüzde iş yoğunluğu azalır ve çevrenizdeki insanlarla ve sevdiklerinizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız, borcunuz mühim ölçüde arttı.

 

Başak Burcu

Ona olan sevginiz sizi daha da titizlaştırdı. Sevgilinize çok değişik davranıyorsunuz. Davranışınızı görmezden gelmez ve davranışlarınıza reaksiyon verir. İş konularında dilediğinizi elde etmek amacıyla çaba göstereceksiniz. Genellikle bu hafta sonu bunu düşüneceksin. Mali halunuz uzun vakit değişmeyecek olsa da size iyi gelecektir.

Terazi Burcu

Son derece ilgili ve hem de kimi vakit mantıksızlar. İşinize çok düşkünsünüz ve hem de bu hal çevrenizdekiler doğrulusunda imreniliyor. Sevdiklerinizi tatmin etmiyorsunuz ve bu vakitlerda çok şey ihmal ettiniz. Partneriniz bu tutumdan çok şikayet ediyor.

 

Akrep Burcu

Sevdiklerinizle olan ilişkiniz mühim bir civarda ilerliyor, fakat siz daha rasyonel davranıyorsunuz. Bu vakitlerda verimli çalışıyorsun. Minnettarlığın yakın. Finansal kaynaklarınızı kestiğiniz amacıyla başınız büyük belada. Arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve halunuzu tedavi etmek amacıyla birtakım adımlar atın.

 

Yay Burcu

Partnerinizin sizden istediği şeyler var, ama yapabilirlerse bile, onları istemezsiniz. Bu hususta çok netsiniz, istemediğiniz her şeyi ifade ediyorsunuz. Mevsimsel koşullar nedeniyle zar zor topladığınız parayı yok etmemeli ve olasıysa daha da çok tasarruf etmelisiniz. Bazı insanların sizden beklentileri olabilir, bu yüzden gözden geçirip karar verirler zira tutumunuz mühimdir.

 

Oğlak Burcu

Partnerinizin sizden istediği şeyler var, ama yapabilirlerse bile, onları istemezsiniz. Bu hususta çok netsiniz, istemediğiniz her şeyi ifade ediyorsunuz. Mevsimsel koşullar nedeniyle zar zor topladığınız parayı yok etmemeli ve olasıysa daha da çok tasarruf etmelisiniz. Bazı insanların sizden beklentileri olabilir, bu yüzden gözden geçirip karar verirler zira tutumunuz mühimdir.

 

Kova Burcu

Özel vakitlerda deneyimlediğiniz unutkanlık sizi çevrenizdekilere karşı sorumsuz kılar, fakat olmadığınızı bile bile ilgili olun. Sen numune bir sevgilisin ama bunun senin amacıyla her vakit mühim neticeleri olmuyor. Örneğin, sık sık seninle dalga geride bıraktığımız insanlar var. Çok yakında fedakar çalışmanız sizin amacıyla olumlu neticeler doğuracaktır. Bir akraba sizden mali yardım isteyebilir. Unutma, bunlara aslında gereksinimi olabilir. Onları reddetmemelisin.

Balık Burcu

Sevgilinizin bir eylemi, verdiğiniz kararı erteleyebilmeniz amacıyla sizi üzecektir. Onu cezalandırırken kendini bu şekilde cezalandırdığının farkında mısın? İlişkinizi ve problemlerinızı çözüme ulaştırmak ve rahatlamak istiyorsunuz, fakat her vakit tek dilediğiniz değil. Uzun vakittir buralardasın ama buvakitlerda durgunsun ve masraflarını azaltacaksın. Fakat önümüzdeki vakitlerda eğitiminize çok para harcayabilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum