06 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

06 Aralık 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları Ay Koç burcunda ilerliyor ve saat 07.30’da Boğa burcuna geçiş yapıyor. Sizi yargılayan insanlardan uzak durma kararı alacaksınız ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Koç Burcu

Çevrenizdeki lüzumsuz etkileşimler sizi çoksıyla bunaltıyor. İnsanların bitmek bilmeyen problemleriyle çoksıyla yorulmuş haldasınız. Artık kendinizi çekip yaşamınıza odaklanmalısınız. Özel yaşamınız da bu haldan çoksıyla etkileniyor. Enerjinizin sıksık düşmesi partnerinizde belirsizlik yaratıyor. Gerilim ise sağlığınızın en büyük düşmanı.

 

Boğa Burcu

Bir süredir yaşamınızda boşvermiş bir haliniz var. Bir an öncesinde toparlanmalı ve bütün enerjinizi iş yaşamınızda yansıtmalı biriken tamamlamanız gereken işlerinizi tamamlamalısınız. Özel yaşamınızda ise dedikodular aslı astarı olmayan söylemler bir anda ilişkinizin üstüne karabasan gibi çökebilir ve kendinizi aslında uzak yaklaşımlarla ilişkinizi bitirme çabası içerisinde bulabilirsiniz çok dikkatli davranın.

İkizler Burcu

Yoğun temponuz düşüncelerinizin temelsiz olmasına namacıyla oluyor. Sevgilinizle ilişkinizdeki birtakım konularda gerçekçi olmanız amacıyla kuvvetli olmalısınız. Emek verdiniz sabırlı davrandınız ama yetmediğine karar verdiniz bu hisler sözlerinize yansıyacak ve birlikte olduğunuz insanın üstünde soğuk duş tesiri yaratacak. Hissettiklerinizi söyleyin ve onu kendi haluna bırakın.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burc-yorumu-ozellikleri-2258984 06 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 06 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları
Yengeç Burcu

Hesap gerçekleştirmekta üzerinize yok fakat günün sizler amacıyla parolası endişelerinizden kurtulun. İş ve özel yaşamınızı ilgilendiren konularda haklılığınızı ispatlamak adına birlikte olmaktan hoşlanmadığınız şahıs ya da şahıslarla etkileşim kurup enerjinizi düşürmekten vazgeçmelisiniz. Kendinize haksızlık yapmamalı ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yola yönelerek hareket etmelisiniz.

 

Aslan Burcu

Bugünlerde çoğalan öfkeli halinizi denetim altına almalısınız, yaşam her vakit sizin dilediğiniz gibi gitmez. İş yaşamınızda belirsizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Sabırlı ve yapıcı yaklaşımlar sizin kazancınız olacaktır. Özel yaşamınızda ise sizi şaşırtacak haberlere hazırlıklı olun. Beklemediğiniz ilerlemeler yaşanabilir ve sizin kararınız her şeyi değiştirebilir.

Başak Burcu

Bugünlerde yaşama karşı çok çok hırslısınız. Yapmak isteyip yapamadıklarınız, kazanamadıklarınız, başarısız ilişkilerinizin öfkesini bir anda çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu hal hem işinize hem özel yaşamınıza çok çok zarar verecektir. Kontrolünüzü yitirmeden sakinleşin ve planlarınızı yapıp doğru vakitte doğru kararları alın.

 

Terazi Burcu

Bugün enerjiniz sizi bile şaşırtacak düzeyde çok yüksek. Egonuzu denetim altına alıp ertelediğiniz işleri bugün gündeminize alın. Başarı bugün sizin payınıza son derece cömert. Maddi konularda da talihli gününüzdesiniz. Harcamalarınız denetim altında tutarsanız ciddi bir yatırım bile düşünebilirsiniz. Kolesterolünüze dikkat.

Akrep Burcu

Neredeyse sene bitti ve siz yoğun bir iş temposu ile çalıştınız. Başarı amacıyla hazır olun, emeğinizin karşılığını çoksıyla alacaksınız. Sürprizler yüzünüzü güldürecek. Özel yaşamınızda ise beklediğiniz şahıs her an kapınızı çalabilir. Karamsar olmayın beklediğinize değecektir. Diyete başlamayı düşünüyorsanız bugün sizin amacıyla idealdir. Metabolizmanızın süratle size yardımcı olacağını göreceksiniz.

Yay Burcu

İnsanların gayri ciddi ve işgüzar tavırları sizi etkiliyor. Haksızlığa uğradığınız düşüncesiyle hırsınızın esiri olarak büyük yanılgılar amacıylae düşebilirsiniz. Dikkatli davranın. Genellikle işinizle alakalı konularda egonuzu denetim altına almalı çevrenizde sizi hatalı yönlendiren derhal her hususta haklı olduğunuzu dile getiren bireylerin sözlerine itibar ederek hareket etmemelisiniz.

 

Oğlak Burcu

Son vakitlardaki yorgunluğunuz ve yaşadığınız gerilim namacıylaiyle yakınlarınızla ciddi gerginlikler yaşayabilir, öfkeyle hatalı kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Onlarla yaşadıklarınızı paylaşın, kesinlikle size destek olacaklardır. Özel yaşamınızda çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara kavuşabilirsiniz. Kararlarınızı alırken başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin.

Kova Burcu

Bugün bilhassa aile içerisinde yaşanacak düşünce ayrılıkları ve tartışmalardan uzak durmalısınız. Herkesin doğrusu kendinedir sizin ki size başkalarının ki kendilerine. Yaşananları kötü tarafı ile değil bir de iyi tarafı ile değerlendirmeye çalışın. Maddi konularda yeni yatırımlar gerçekleştirmek amacıyla mühim fırsatlar yakalayabilirsiniz. Doğru karar kazandıracaktır.

 

Balık Burcu

Bugün iş yaşamınızla alakalı birtakım tatsız konuşmalar gündeme gelebilir. Bunlar sizin çalışmanızı ve başarınızı kıskananların meydana attığı can sıkıcı konularla alakalı olabilir. Sakin olun ve üstünde durmadan yolunuza bakın. Özel yaşamınızda ise sizi bekleyen mühim ilerlemeler var. Hayatınızla alakalı mühim kararları vermenin vakti geldi.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum