06 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

06 Mart 2021 Cumartesi  Günlük Burç Yorumlarınız Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. İş hayatınızı ya da eğitim hayatınıza odaklanmak amacıyla görkemli bir fırsat. Güvendiğiniz insanlarla süre geçirmenin rahatını yaşayacaksınız.

Koç Burcu

İkna yeteneğinizin yüksek bulunduğu bir gündesiniz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme gereksiniminiz var. Karşı tarafın talepleri, sizin tarzınızla çatışma durumunda olabilir. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Bazı paslaşmalar neticesinde günün gelişen saatlerinde dilediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.

 

Boğa Burcu

Bugün çevrenize karşı son derece kapalı ve ketum bir tavır içerisindesiniz. Bazı hadiseleri yine yine irdeliyorsunuz. Beraber çalıştığınız bireylerin finans takviyelerini isteyebilirsiniz. Onların size karşı tutumlarından değişik neticeler çıkarmadan evvelce hadiselerin sebebi üstünde durduğunuz zaman kısa sürede çözüme ulaşabileceksiniz.

 

İkizler Burcu

Size yayılan şartların eski yinelardan bulunduğunu görüldüğü zaman acele hayata küsüyorsunuz. Ortak çalışmalar içerisinde olacağınız bireylerin sizden tavizkar talepleri olabilir. Olumsuz düşünceleriniz yüzünden motivasyon kayıbı yaşam sürdürmek istemiyorsanız. Çok çok etkilenmemeye çalışın.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 15-ekim-2020-merkur-retrosu-basliyor-gizli-bilgiler-aciga-cikiyor_1601970681 06 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 06 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Değişim içerisinde bulunduğunuz amacıyla birtakım hadiselera kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız son derece yüksek. Hayat niteliğinizi arttırma çabalarınız her zaman dilediğiniz gibi olmuyor. Bugün hayal dünyanızın geniş olması sebebiyle, kazançlarınız mevzusu ile alakalı yanlışlıklar yapabilirsiniz. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz.

 

Aslan Burcu

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan şahıslar de kullanmalısınız. Bugün çalışma şartlarınızla alakalı aksiliklerden şikayet edecek ve beraber çalıştığınız şahıslari yargılayacaksınız. Siz zor koşulları sevdiğiniz amacıyla bütün güç olan hadiseler, gelip sizi buluyor. Midenizle alakalı sorunlara ilgi etmelisiniz.

 

Başak Burcu

Planlı bir şekilde davrandığınız zaman, hadiseler kendi kendine rayına oturuyor. Güçlü dostlarınızın takviyeleri ve sizin iş bitirici yanınız meydana kusursuz bir sentez çıkarıyor. Karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Bugün, Ay’ın mevzumundan dolayı, birtakım abartılı duygularınızın ön plana çıkmasından rahatsız olabilirsiniz.

 

Terazi Burcu

Maddi mevzularda değişik doneleri incelemeye açık bir gündesiniz. Zihinsel faaliyetlerinizin dağınık seyretmemesi amacıyla güvendiğiniz arkadaşlarınızla çalışmanızda fayda var. Mesleki ilişkilerinizi başarılı bir şekilde meydana koyarken, inatçı yapınızı bir kez daha vurgulayacaksınız. Beraber çalıştığınız şahıslarla ilişkileriniz güçleniyor.

 

Akrep Burcu

Beklentilerinizde belli hedefleriniz sahip olunan ve sizin tarzınıza yakın olan bireylerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Karşınızdaki şahıslari ikna etmek amacıyla lüzumlu enerjiye sahipsiniz. İsteklerinizi dilediğiniz gibi belirleyebileceğiniz gün içerisinde yaşamınızı lüzumsuz ayrıntılardan kurtarmaya özen gösterin.

 

Yay Burcu

Bugün incelemeci yönünüz meydana çıkacak. Bir çok mevzu üstünde detaylar ehemmiyet kazanacak ve sorunlarınızı değişik bir şekilde çözmeyi deneyeceksiniz. Ay’ın bulunduğu mevzum, maddesel kaygılarınızın sizi rahatsız edeceği bir gün hayatanıza namacıyla olacak. Sorumluluklarınızın bilincinde olmanıza rağmen, birtakım şeyleri aşamıyorsunuz.

 

Oğlak Burcu

Kendinizi daha cazip ve ilgi çekici bir şahıs olarak göreceksiniz. Duygusal yaşamınızda karşınıza çıkan sorunları gözünüzde çok çok büyütüyorsunuz. Hissettiğiniz gibi yaşam sürdürmek istemeniz en natural hakkınız ve bu hususta kendinize baskı yapmamalısınız.

 

Kova Burcu

Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Çünkü, bağımsızlık duyguları içerisinde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha çok artıyor. Öğle saatlerinden sonra, enerjinizin güçlendiğini daha iyi görecek ve yapmanız gereken başlangıçları başlatabileceksiniz. Sanatsal tarafınızı meydana çıkarmalısınız.

 

Balık Burcu

Girişimci yönlerinizi meydana ekleyebilecek çalışmalar içerisinde bulunmayı arzuluyorsunuz. Finans mevzularına vereceğiniz ağırlık yardımıyla yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak amacıyla yeterli namacıylaleriniz var ve kendinizi doğru ifade etmenin yollarını buluyorsunuz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum