07 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

07 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Boğa burcunda ilerliyor. Bugün her vaktinden değişik olarak duygusal anlamda birtakım inişler ve çıkışlar meydana çıkabilir. Duygularınızı amacıylaizde tutmamalı son derece anlatmaya çalışmalısınız.

Koç Burcu

Bugün genel anlamdaki kararsızlıklarını aşmak amacıyla mühim adımlar atacaksınız. Bugün kararsızlığın yaşamınızı ne kadar zorlaştırdığını anlayacaksınız. Duygusal olarak kendinizi kuvvetli hissettiğiniz amacıyla başka hiçbir pürüzün canınızı sıkmasına izin vermeyeceksiniz.

 

Boğa Burcu

Bugün aile ile olan ilişkilerin ön planda olacak. İçinde bulunduğunuz olumsuz koşullar sizi çoksıyla duygusal biri durumuna getirebilir. Böyle bulunduğu zaman fakat ailenizin yanısıra duyduğunuz huzur sizi kendinize getirebiliyor. Onlarla beraber bulunduğunuzda itimat duygusunu amacıylaizde hissediyorsunuz. İşle alakalı vereceğiniz kararların doğru olup olmayacağı konusu ile alakalıki endişelerinizden kaynaklı, gelişme konusu ile alakalı sorun çekiyorsunuz.

İkizler Burcu

Cumartesi günü şansınızın yardımcı gittiğini fark ettiğinizde her şeyin daha değişik olma ihtimalini düşünerek heyecanlanacaksınız. Sürekli kendinizi yaşam şartları namacıylaiyle kısıtlıyorsunuz ve erteliyorsunuz. Günün ilk saatlerinden itibaren gerçekleştirmek istediklerinizin birer birer gerçekleşmesi yardımıyla kendinize ve şansınıza olan itimatiniz yükselecek ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla harekete geçeceksiniz.

 

Yengeç Burcu

Bugün kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Geçmiş günlerin üzerinize yıktığı işler ve duygusal yükler en sonucunda sizin bitkin düşmenize namacıyla oldu. Tebdil-i mekan iyi istikbaltir. Dışarı çıkın ve kendiniz amacıyla bir şeyler yapın. Bu size iyi istikbal ve enerjiniz yardımıyla istikbal planlarınıza sürat kazandırabileceksiniz, kararlarınızı alırken kendinizden emin bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Aslan Burcu

Bugün parasal yönden rahat bir gün geçireceksiniz. Fakat hedefleriniz konusu ile alakalı çevrenizdekilerle çatışma yaşayabilirsiniz. Herkesin kendi yaşamını kendi başına seçme özgürlüğü bulunduğunu ve bu hususta da son derece haklı bulunduğunuzu düşünüyorsunuz. Bunları yapar iken sevdiklerinizin sizinle alakalı düşüncelerini öneme almayı denemelisiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Burcunuzun-En-Kötü-Özeliğini 07 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 07 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

İşinizdeki başarı aşk yaşamınıza da yansıyor. Hayattaki zor olan tesirler sizi ne denli yorarsa yorsun bir şekilde bunun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Çünkü çözümün parasalyatta değil maneviyatta bulunduğunu hiç unutmuyorsunuz.

 

Terazi Burcu

Bugün gerçekleştirmek istediklerinizle alakalı kendinizi son derece enerjik hissediyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar enerjinizden tesirlenecekler ve bu sayede beraber eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz. Evinizle alakalı değişim planları bugün gündemde olabilir. Geleceğinize yönelik endişelerinizi çok çok gün yüzüne çıkarmazsanız ve olumlu düşünerek hareket ederseniz çok çok problemle karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Akrep Burcu

Bu hafta sonu işinizle alakalı kimi konularla ilgilenmek halinde kalabilirsiniz. Mesleğinizdeki konumunuzla alakalı aklınızı kurcalayan ne varsa bugün onları çözüme ulaştırmak amacıyla kendinize zaman ayırın. Kendinizi insanların düşüncelerine göre şekillendirmiyorsunuz fakat insanlar üstünde bıraktığınız tesiri çoksıyla önemsiyorsunuz. Rahat olun bıraktığınız tesir çok olumlu, sizi bunun strese sokmasına izin vermeyin. Bu arada parasal anlamda kendinizi kuvvetli hissedeceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu

Sürekli talihsiz bulunduğunuzdan yakınıyorsunuz fakat bugün işler değişmeye başlıyor.  Yeter ki ne istediğinizden ve hangi yoldan gideceğinizden emin olun. Maddi olarak kendinizi sorunda hissediyorsunuz fakat bugün bu anlamda da şansınız dönüyor. Olumlu düşünmeye başlarsanız her şey güzel olacaktır.

Oğlak Burcu

Bugün duygusal olarak bir içsel yolculuk yaşayabilirsiniz. Seçimlerinizin aslında sizin isteklerinizi yansıtıp yansıtmadığı konusu ile alakalıki endişelerinizi gidermeye çalışabilirsiniz. Gün amacıylade sevdiklerinizle beraber süre geçirme fırsatı da bulacaksınız. Başarılı günler yakında. Ani kararlar almaktan kaçının. Aşk yaşamınızda ise mutlu bir sürecin amacıylade gireceksiniz.

 

Kova Burcu

Bugün zor bir gün olabilir. Sizi zor olan birtakım tesirlerle yüzleşmek mecburiyetinde kalabilir, kendinizi itimatde hissetmek isteyebilirsiniz. Duygularınızın önüne geçmemeye çalışmalısınız. İnsanların sizi anlamasını önemsemelisiniz ve daha açık olmaya çalışmalısınız. Maddi işlerinizde elinizdekileri değerlendirme konusu ile alakalı etrafınızdan takdir göreceksiniz.

 

Balık Burcu

Bugün yaşamınıza yeni bir yol vermek amacıyla yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Esasında gerçekleştirmek istediğinizin yeniliklerin sancılarını çekiyor bulunduğunuzun farkında olarak hareket etmeniz sizin amacıyla son derece kolaylaştırıcı bir tesir olacaktır. Hayatınızda sizin amacıyla mühim olan kimler varsa onlarla iletişimde bulunmak düşüncelerinizin daha olumlu bir yöne kaymasına yardımcı olacaktır. Bugün doğanlar amacıyla yaşam yeni sürprizler hazırlıyor. Yeni başlangıçlara hazır olun.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum