07 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

07 Nisan 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarınız: Ay, Başak burcunda ilerliyor. Kardeşlerinizin problemini da siz üstlenmek isteyebilirsiniz. Mide problemi yaşamamak amacıyla beslenmenize özen göstermelisiniz. Evinizin içerisinde daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Koç Burcu

Haftanın ilk gününden itibaren sıkıntılarınızı atacaksınız. Fakat işinizde çelişkili baktığınız bir mevzu daha uzun vakit sizi düşündürmeye devam edecek. Arada sırada yerinde tahminler yapamıyorsunuz bu sizin amacıyla kayıp olarak sonuçlanıyor. Aşk yaşamınızda ise yeni bir devreye giriyorsunuz hem de bu devre sizde biraz emrivaki hissi uyandırıyor ki siz bu histen hiç hoşlanmazsınız. Ama biraz sabırlı olmalısınız. Sürprizli günlerin ahengine bırakın kendinizi.

 

Boğa Burcu

Bugün gündeminizi geleceğinizle alakalı beklentileriniz oluşturabilir. Yaptığınız planlarda farklılıklar ortaya gelebilir. Ön göremediğiniz hadiseler aklınızı karıştırabilir. Sevdiğiniz mevzulara daha çok yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunu mevzularda mücadele içerisinde olabilirsiniz. Yabancılarla alakalı mevzular sizi meşgul edebilir.

 

İkizler Burcu

Son vakitlarda yaşadığınız hadiseler gergin olmanız yol açabilir, bu hal sizi hata yapmanıza ya da telafisi olmayan hadiselerla karşı karşıya bırkabilir. Ne kadar hadiseler karşısında gerginliğinizi bastıramazsanızda bu vakitçten kurtulmanın yolu sakin olmaktan geçiyor.

 

Yengeç Burcu

Bir isteksizlik içerisindesiniz. İşyerinizde başınızı ağrıtacak elle tutulur bir şey yok. İş yaşamınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız vakitğen ve gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil yaşamın her bölümünde sizi isteksizleştiriyor. Maddi mevzularda çokca zorluk yaşamıyorsunuz fakat şu da bir gerçek ki sorunlu günler geçiriyorsunuz bunu da görmezlikten gelemezsiniz. Dikkat etmeniz lüzumen birtakım sıhhat probleminiz söz mevzusu.

 

Aslan Burcu

Bugün kendinizle alakalı mevzulara yönelmek isteyebilirsiniz. Kişisel yönden mühim hadiselera dikkatinizi verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz mevzularda bitişler ortaya gelebilir. Gün içerisinde sosyal mevzular ilginizi çekebilir. Yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Kendiniz amacıyla alış veriş gerçekleştireceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizle plan yapabilirsiniz.

 

Başak Burcu

Ailevi mevzularda kuvvetli kalmanız lüzumebilir. Kendinizi çok rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Ev yaşamınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Geçmişe ait mevzularla ilgilenmek durumunde kalabilirsiniz. Güven arayışı içerisinde olabilirsiniz. İlişkilerinizden destek görebilirsiniz. Sanatsal aktiviteler keyfinizi yerine getirebilir.

 

Terazi Burcu

Burcunuzun üstünde kayda değer hiç bir olumsuz etkinin olmadığı rahat bir devredesiniz. Bugün uzun vakitden beri beklettiğiniz birtakım planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek amacıyla harekete geçebilirsiniz. Eğer paraya lüzumsiniminiz varsa lüzum duyduğunuz miktarın beklenmedik bir şekilde ve hem de beklenmedik yerlerden elinize geçmesi olsılığı son derece yüksektir. Alacağınız birtakım haberler ya da genç bir insanla alakalı ilerlemeler kafanızda yeni düşünceler uyanmasına ve şeytanca planlar kurmanıza namacıyla olabilir. Siz bir kadınsanız bugün kendinizi çok kuvvetli hissetmeniz olasıdır.

Akrep Burcu

Son vakitlerde işiniz ve özel yaşamınızdaki yoğun temponun oluşturduğu yorgunluk ve buna bağlı karamsar bir ruh durumu içerisindesiniz. Kendinizi yaşamınızın çoğu yönüyle memnun hissetmek isteyebilirsiniz. Uzun vadeli projelerinizde ve sergilediğiniz tutumda kararlı olmak, sizi ruhsal yönden da yüceltecektir. Kendinizi derin ve içsel bir sorgulama vakitcinde hissedebilirsiniz.

Yay Burcu

Buvakitlarda iş yaşamınızdaki ilerlemeler her geride bıraktığımız gün sizin lehinize gelişiyor. Başarı amacıyla sistemli ve sıkı çalışma sizi rahatlatıyor. İsteklerinizi daha iyi yansıtıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise beklemediğiniz anda aşk kapınızı çalmaya hazırlanıyor. Korku ve kaygılarınızı bir yana bırakıp duygularınızı yaşamanın keyfine varın. Güzel günler sizi bekliyor.

Oğlak Burcu

Bugün bütün enerjinizi işinize vermeniz lüzumebilir. Geleceğinizi yakından ilgilendiren bir çalışma ile alakalı mühim kararlar almanız lüzumebilir. Özel yaşamınızda ise işler tam da sizin dilediğiniz gibi huzurlu ve duygu yüklü devam ediyor. Aradığınız yaşam tam da bu olsa lüzum. Parasal mevzularda ise bilhassa kredi kartı harcamalarına dikkat.

 

Kova Burcu

Eşinizle alakalı mücadele lüzumtiren hadiseler yaşanabilir. İşlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Parasal mevzular amacıyla mücadele etmeniz lüzumebilir. Yeni fikirler gündeminizi değiştirebilir. Ortaklı mevzularda süratli ilerlemeler olabilir. Sizden daha yetkin şahıslarla görüşmeleriniz olumlu sonuçlanabilir. Olayları netleştirmeniz lüzumebilir.

Balık Burcu

Bugün eşinizle alakalı mevzular sizi daha çok meşgul edebilir. Karşınızdakine kendinizi ifade etmek amacıyla çaba gösterebilirsiniz. İş yaşamınızda sözleşmeler imzalanabilir. Bazı hususları kafanızda bitirdiğinizi düşünebilirsiniz. Gün içerisinde sosyal mevzularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Tamamladığınız işleri yine denetim etmenizde yarar var.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum