Site icon Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com

08 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

08 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

08 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları Ay, Koç burcunda ilerliyor. Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak ve Jüpiter de Kova burcuna retro hareketine başlayacak. Geçmişte yaşamış bulunduğunuz sorunlu konular gene meydana çıkabilir. Olumsuz düşüncelerden uzak durmalısınız.

Koç Burcu

Artık beklemeye bir son verin. Hedefinize konsantre olun ve donanımınızın tam olmasından emin olduktan sonra tüm enerjinizle yola koyulun. Böyle bir hedefiniz yoksa karşınıza çıkacak olan ve hayatınıza hayatınıza hareket getirecek vakanın ne olacağını görün.

Boğa Burcu

Bugün dinamik koşullar sizi yorabilir. Sorumlu bulunduğunuz konularda gerçekleştireceğiniz sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdekilerle zaman geçirebilirsiniz. İşlerinizde dilediğiniz gelişmeleri sağlamakta zorlanabilirsiniz. Akşama doğru emlak işleri gündeme gelebilir. Ailenizle beraber programlar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu

İş değiştirmek ya da yeni bir işe başlamak için iyi süretesınız. Enerjiniz ve motivasyonunuz çok yüksek. Böyle sürelerde karşınızdakileri etkileme gücünüz çok yüksek. Bugün sanatsal etkinlikler amacıyla de iyi bir gün. Kültürel etkinlikler size her zaman iyi gelmiştir. Partnerinizle daha çok süre geçirmeyi de ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu

Bugünlerde partnerinizle aranızdaki ufak problemleri da bir kıyıya bırakın. Sevgisi ikinizi de ayakta tutuyor ve sizin de ona eşlik etmenizi istiyor. Farklı davranış biçimleriniz aile içerisinde bir grup hatalı yansımalara namacıyla olabilir, her hususta açık olmaya özen gösterin. Maddi konularda hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Sadece ısrarcı tutumunuzdan vazgeçmeli ve çabuk etmemelisiniz.


Aslan Burcu

İletişim tarafından yoğun bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki farklılıklar gündeminizi etkileyebilirsiniz. Kardeşlerinizle zaman geçirmek amacıyla plan yapabilirsiniz. Gün içerisinde kulağınıza gelen dedikodulara ehemmiyet vermemelisiniz. Uğraştığınız konularda düzeltme gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki istiklal hissi ilişkilerinize zarar verebilirsiniz.

Başak Burcu

Bugün işinizle alakalı tedirginlikleriniz artabilirsiniz. İşyerinizin teknik gelişmelerin arkasında kalması sizi diğer alternatifler aramaya itiyor Maddi anlamda sarsılmamak amacıyla riskleri ortadan kaldırmalısınız. Aşk hayatınızda ise daha açık olmalısınız. Bu size eskisinden de iyi bir aşk ortamı hazırlayacak. Aynı meslekten dostlarınıza danıştığınız birtakım konularla alakalı, birkaç gün içerisinde yanıtlar alabileceksiniz.

Terazi Burcu

Hayatınızdan değersiz olanları çıkarıp siz yolunuza bakın. Vereceğiniz kararları tek başına vermeli, kimsenin karışmasına fırsat vermemelisiniz. Kafanızda ki birtakım planları paylaşmamanız, kendinizde tutmanızda fayda var. Maddi problemler çokdan ortadan kalktı. bundan sonra kendinizi rahat bırakabilirsiniz.

Akrep Burcu

Duygusal konularda sert tutumunuz size bir şey kazandırmayacaktır. Öfkenizi sevdiklerinizden çıkarmak sizin amacıyla büyük bir hata olacaktır. İş hayatında dikkatli olmak size büyük sürprizler yaşatabilirsiniz.

Yay Burcu

Yine bir karşılıksız aşk içerisindesiniz, bu kalbinizi hayli yoruyor fakat siz bunu seviyorsunuz Yakın sürete gene anlayacaksınız aklınız başınıza da istikbal daha evvelce bulunduğu gibi ondan uzaklaşmayı başaracaksınız fakat bu biraz zaman alacak Enerjiniz yüksek fakat aklınızın diğer yerlerde oluşu sizin motivasyonunuzu düşürüyor. gerçekte biraz konsantre olsanız iş potansiyeliniz hayli yüksek.

Oğlak Burcu

Bugün dost gruplarınızla iletişiminizin artacağı bir gündesiniz. Gelecek beklentileriniz sizi mühim kararlar aldırabilir. Bireyselliğinizi ve özgürlüğünüzü güvenliğini sağlamak isteyebilirsiniz. Öğlen saatlerinde kendinizi ve duygularınızı ifade etmekte zorlanacağınız süreler var. İş hayatınızda alacağınız takviyeleri iyi değerlendirmelisiniz.

Kova Burcu

Sevdiğinize sevginizi göstermekten çekiniyorsunuz. Hatta onun sizin sevginize karşılık verme biçimi sizi düşündürüyor. Ama Onun sizinle dalga geçtiğini düşünüyorsunuz. Bundan dolayı Bu günü iş hayatınızda yaşadığınız yoğunluk ve yorgunluğu unutup dinlenerek geçireceksiniz. Bu gün çok dalgınsınız ve birine verdiğiniz bir sözü unutabilirsiniz.

Balık Burcu

Bugün güne zinde ve mutlu başlıyorsunuz. Ancak Başarı sizin en büyük motivasyonunuz ve dilediğinizi çoksıyla aldınız. Artık kendinize zaman ayırmalısınız. Özellikle Karşınıza çıkan fırsatlara sıcak bakmalı ve heyecan duymalısınız. Buna değeceğini anlamanız çok uzun sürmeyecek. Sonuçta zira resmen bir altında damarına rastladığınızı anlayacaksınız.

Exit mobile version