08 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

08 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Boğa burcunda ilerliyor ve saat 20.00’de İkizler burcuna geçiş yapacak. Neptün gezegeni ise ileri hareketine başlıyor. Karikonumunuz ile alakalı yaşayacak olduğunuz olaylara ani reaksiyonlar vermemeye çalışmalısınız.

Koç Burcu

Bir süredir iş hayatında yaşadığınız artan çizgi devam ediyor. Bu olumlu hava devam edecek ve bu hal parasal olarak size yarar sağlayacaktır. Parasal konularda yaptığınız harcamaların hiçbiri kendinize değil. Ailenizi bir tarafa bırakın bundan sonra biraz da olsun kendinizi düşünmeye bakın. Hayatınızda belki de bir daha hiç karşılaşmayacağınız o büyük aşkınızın peşinden gitmek yerine orada durarak vakit harcamayı bırakın.

 

Boğa Burcu

Bugün gene enerjiniz üst seviyelerde. Günlük olağan enerjiniz gene üst seviyelerde. Her hususta değişik çözümler üreterek, çevrenizi şaşırtmaya devam ediyorsunuz. Paranızı biraz daha dikkatlı harçayın sonu gelebilir ve sıkıntı çekebilirsiniz. Sanatsal alanda eğiliminiz ve yetenekleriniz son derece çok

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burcum 08 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 08 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

İkizler Burcu

Bazı şeyleri çok çok büyütüyorsunuz. Daha elastik olmalısınız. Zaten çekici ve sakin tavırlarınızla karşı cinsin ilgisi her vakit üzerinize bir anda üzerinize çekiyorsunuz. Parasal konulardan abartıya kaçıyorsunuz, dostlarınızla olan toplantılarınızda kesinlikle en çok ödemeyi siz yapıyorsunuz. Biraz ilgi etmeniz gerekecek. Para konusu ile alakalı biraz tutarlı olmak işlerinizi yoluna sokacaktır.

 

Yengeç Burcu

Bugün sizin amacıyla her şey yolunda gidiyor. Şanslı gününüzdesiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları olumlu bir şekilde değerlendireceksiniz. Para konusu ile alakalı tutarlı olmak amacıyla uğraşmanıza karşın biraz daha gayret etmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda kabuğunuza çekildiniz. Ama bundan sonra harp vermekten bıktınız. Kendinizi yaşam sürdürmek istiyorsunuz.

 

Aslan Burcu

Bugünlerde çoğu olumsuz kanaat zihninizi işgal ediyor. Bu olumsuz kanaatlerden derhal uzaklaşmalısınız. Aşk sizin amacıyla ne mana ifade ediyor ilk olarak bunu düşünün ve buna göre karar verin hayatınızda ne istediğinize. Son vakitlerde işle alakalı sıkıntılarınız olabilir fakat bunun üstesinden gelmek sizin elinizde sevdiğiniz işi gerçekleştirmek amacıyla biraz daha çabalamalısınız. Son vakitlerde aklınıza takılan birtakım konular var fakat bunları vakit amacıylade çözebilirsiniz. Öfkelerinizi yenmelisiniz.

 

Başak Burcu

İş hayatınızda hayli yoğun güçler geçiriyorsunuz. Aksayan işler sizi sinirlendiriyor. Oysa gerginlik size yakışmıyor. İş arkadaşlarınız her hususta size destek sağlıyor ve sizi seviyorlar. Aşkın sizin amacıyla ehemmiyeti vardı fakat son vakitlerde o ehemmiyet konumunu kaybediyor. Sevgiliniz ise her şeyin farkında olmasına karşın umursamıyor. Dengeleriniz çok mühim. Yitirdiğiniz anda, çevrenizle iletişiminiz kopuyor. Ailenize vakit ayırmalı onları sevdiğinizi göstermelisiniz.

 

Terazi Burcu

Bugün talih sizin amacıyla çalışıyor. Bugün duygularınızın sizi götürdüğü yere gitmelisiniz. Olumlu fırsatlarınız lehinize gelişiyor. İşinizde çok iyisiniz hem de işinizin ehli bile sayılabilirsiniz. Doğru vakitte doğru işlerin kişisi olduğunuzu herkes biliyor. Ancak ufak sorunlar canınızı sıkıyor.

 

Akrep Burcu

İşinizi başkalarına bırakmayın. İşlerinizi kendiniz takip ettiğiniz vakit daha başarılı oluyorsunuz. Aşk hayatınızda ise kendinizi ifade eder iken hatalı kelimeler kullanmaktan sakınmalı ve yalın konuşmalısınız. Sevdiğiniz kız sizle ilgilenmediği için bir hayli canınız sıkılsada biraz onada zaman vermeniz en doğru karar olacaktır. Son vakitlerde para sizin amacıyla hayli kıymetli duruma geldi. Maddiyata ehemmiyet vermelisiniz.

 

Yay Burcu

Nihayet sevgilinizle beklediğiniz ahengi ve huzuru yakaladınız. Çevrenizdeki olumsuz düşünenlere sahip olanları boş verin. Çünkü onlar bundan sonra hayatınızdan çıkıyorlar. İş yerinde olan üstü performansınızdan dolayı gözler üzerünüzde aman nazara dikkat. Bütün bunları düşünüce işinizden uzaklaşmak istiyorsunuz. Değişikliğe uğrayan hava şartları, en çok sindirim sisteminizi etkiliyor. Yediklerinize ilgi etmelisiniz.

 

Oğlak Burcu

Bu sıralar sevdiklerinize karşı ilgisizsiniz. Genellikle partneriniz birtakım konularda sizden ilgi bekliyor. Ona karşı güvensiz hareket ediyorsunuz. İşinizle alakalı sizi tatmin etmeyen şeyler var ve bunun amacıyla yeni atışlımlar gerçekleştirmek istiyorsunuz hem de ortamınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Maddiyata çok ehemmiyet vermiyorsunuz fakat para yaşamınızda mühim bir nokta olarak yer alıyor.

 

Kova Burcu

Son vakitlerde iş hayatınızdaki başarınız ilgi çekmeye başladı. Takdir topluyorsunuz. Başlattığınız hususları bir an evvelce tamamlamalısınız. Sonuca emin ismimlarla yaklaşıyorsunuz. Duygusal yaşamınızla alakalı değişimler yapmalısınız. Yeni heyecanlar iyi gelecektir. Bu aralar maddi sıkıntılar içindesiniz bunların sonu elbette geelecek sabırlı olursanız daha güzel günler sizi bekliyor olacaktır.

Balık Burcu

Aşk ve iş hayatınızda hareketlilikler var. Aşk hayatınızdaki hareketlilik sizi vakit vakit yoruyor fakat ortak bir yol bulmak amacıyla ilk ismim sizi bekliyor. İş dostlarınızla değişik fikirleriniz var. Ama onları ikna etmenin yolunu siz biliyorsunuz. Zihinsel dağınıklığınız var. Herkese aynı anda söz vermeniz, sizin amacıyla iyi olmuyor. Bu aralar bir tatil iyi gelebilir.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum