08 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

08 Mart Pazartesi 2021 Günlük Burç Yorumlarınız Ay, Aslan burcun ilerliyor. Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. Her türlü çift temaslar ile konular ön plana çıkacak. Haksızlık yaptığınızı düşündüğünüz bir temas ile alakalı yeni kararlar alabilirsiniz.

Koç Burcu

Bugün yaratıcı yönlerinizi dikkat çekicileşiyor. Ancak kendinize olan itimat didealuzu da ilerletmek isteyebilirsiniz. Hedefleriniz konusu ile alakalı sır vermek istemediğiniz ve hislerınızı gizleme gereksinimi içerisinde olacağınız bir gün. Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz amacıyla, kendinize vakit tanımalısınız.

 

Boğa Burcu

Bilinçaltınız çok yoğun. Yapmayı düşündüğünüz çoğu işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz hatalı anlaşılıyor. Parasal tablonuz sıksık değişerek, sizin tarzınızın dışına çıkıyor ve hadiselerin abartılmasına namacıyla oluyor. Hassas yapınızın sizi hatalı yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Bugün her şeyi sorgulayabilirsiniz.

 

İkizler Burcu

Çevre ve aşk temaslarınızda yaratıcı ve aktif bulunduğunuz bir gün. Yerinize duramıyor ve çoğu alternatifin peşinde koşuyorsunuz. Genellikle katılacağınız toplantılarda duygusal yönlerinizi meydana çıkaracak birtakım hadiseler yaşayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com burclar 08 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 08 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Bugün Ay, yaşamınızı daha da kurallı bir duruma getiriyor. Özitimatinizin yüksek bulunduğu bir gün ve yakın dostlarınızın kuvvetli desteği yardımıyla kendinizi hak ettiğiniz yerlerde göreceksiniz. Zor olanı seçmek sizin tarzınız ve sabırlı yönlerinizi meydana çıkarmalısınız. Bugün görüşeceğiniz bireylerin değişik yönleri ilginizi çekecek.

 

Aslan Burcu

Bugün, aynı anda bir çok yerde bulunmanız gerekebilir. Çevresel koşullarınızı zorlayarak, hedeflerinize ulaşmaya alışmışsınız. Hayallerinizin altında yatan gerçek namacıylalerle baş etmesini öğreniyorsunuz. Bugün enerjinizi dost çevrenizde daha dikkat çekici bir şekilde meydana koyuyorsunuz. Unutmayın ki güç hala sizde.

 

Başak Burcu

Duygusal temaslarınızda içsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sizin istiklal tutkularınız partnerinizin amacıyla sorun teşkil ediyor. Kısa vadeli kaçışlara gereksiniminiz var ve bu şahsi özelliğinizi ona, ideal bir dille anlatmalısınız. Kökten değişimlere gereksiniminiz var. Duygularınızın sınırlarını kendiniz çizmelisiniz.

 

Terazi Burcu

Ay’ın bulunduğu konum, birtakım iş sorunlarınızın tekrar aklınızı kurcalamanıza namacıyla olacak. Duygularınızı, yaratıcılığınızla toplu edeceğiniz bir gün. İşlerinizin derli toplu bir şekilde ilerlemesi sizin iç disiplininizin olumlu gelişmesinden ileri geliyor. Çevrenizden lüzumlu desteği alamayabilirsiniz. Başkalarının işinize karışmasından hoşlanmadığınız bir gün.

 

Akrep Burcu

Kendinizle alakalı bir grup değişikliklere gereksinim duyuyor ve duygusal anlamda değişimlere kendiniz hazır hissediyorsunuz.Uzun yolculuklar ve birtakım saklı anlaşmalar gündeme gelebilir. Vereceğiniz karalardan karlı çıkacaksınız. Bugün işbirliğinden çok bireysel düşünmelisiniz.

Yay Burcu

Yakın temaslarinize reaksiyonsal davranmabilirsiniz. Karşılıklı hatalı anlaşılmalar ve siz hadiseleri duygusal bir şekilde algılamanız yüzünden dilediğiniz performansa geç ulaşacaksınız. Mantıklı davranışlardan uzaklaşmamayı yeğlemeli ve çevrenizi yargılamamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu

Bugün çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz. Görüştüğünüz bireylerin sizden etkilenmelerini sağlamak amacıyla çaba göstermemenize rağmen onların size olan ilgileri son derece yüksek. Beraber çalıştığınız bireylerin düşüncelerini basitçe algılıyor ve önleminizi alabiliyorsunuz. Güven didealuzun gelişmesini sağlamalısınız.

 

Kova Burcu

İdeallerinizi destekleyecek dost grubuyla çalıştığınız vakit çok daha başarılı oluyorsunuz. Bugün kariyerinizle alakalı yeni değişimlere gereksiniminiz bulunduğunu biliyor ve üstlerinize kendinizle alakalı birtakım hususları getirmek istiyorsunuz. Çevrede olup biten hadiselera karşı, sezgi dolu reaksiyonlar veriyorsunuz. Partneriniz de, sizi ilgiyle izliyor.

Balık Burcu

Partnerinizle karşılıklı hisler içerisinde olmanız sizin amacıyla son derece önemli. Bugün yaşadıklarınızı ileri vakit dilimlerinde anımsayabilirsiniz. Her vakanın gerisinde gizlenen ince mesajları, algılama gücünüzde bulabileceksiniz. Siz, ne dilediğiniz bilen nadir şahıslardan birisiniz. İyi bir dinlenmeye gereksiniminiz var.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum