08 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

08 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarınız. Ay, Akrep burcunda ilerliyor saat 12.15’te ise gene Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Duygularınızı denetim etmek de vakit vakit zorluk yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu

Bugünlerde eşinizi nerdeyse tanımıyorsunuz, o size çok acayip ama halundan memnunsunuz zira ilişkiniz canlı. Firmanızı etkileyen birtakım konularda olumlu ilerlemeler oldu. Bu sizi motive edecek ve daha çok çalışmanızı sağlayacaktır. Bugünlerde çok para kazanıyorsunuz ama bu parayı denetim edemezsiniz.

 

Boğa Burcu

Diğer doğrultutan ilişkinizde her şeyin soyut olmasını bekliyorsunuz. Bu kadar isteksiz tavrınızın başka doğrultu amacıyla hiçbir olumlu tesiri yoktur ve olmanız gerektiği vakit normalden daha da tembel bir ruh haliniz bulunmaktadır. Yetkililerinize karşı çok iyisiniz, bu hal sizi motive ediyor. Yakında düşüncelerinizi yok edecek büyük oranlarda para toplayacaksınız.

 

İkizler Burcu

Şimdilerde iç huzuru bulmak amacıyla hayatınızda biraz dinlenmek ve duygusal sıkıntılardan bir vakit ara vermek fikrine dönüyorsunuz. İş sebebiyle şehirden ayrılmak olası olabilir. Bu, siz ve eşiniz arasında problemler yaratabilir. Partnerinizin onu sevdiğinizi bilmesine izin vermelisiniz, aksi takdirde ileride pişman olabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu

Son vakitlerde ilişkinizde gözle görülür bir aşınma ve yıpranma oldu, bu da siz ve eşiniz amacıyla çok gerilimli. Aranızdaki soğukluğun ana sebebi budur. İş temaslarınızda birtakım problemlere karşı titizsınız, fakat kimi vakit çok duyarsız olabilirsiniz. Bu şekilde olumsuz bir netice almayacaksınız, fakat olumlu bir netice alamayacaksınız. Yakında bir oran para alacak ve işin çoksını gerçekleştirmek amacıyla kullanacaksınız.

 

Aslan Burcu

Sevgilinize olan aşırı sevginiz, sizi hatalı anlamasına namacıyla olabilir. Ona sevginizi biraz değişik bir şekilde gösterirsiniz ve oda bu haldan tamamıyla yorulur. İşinizle alakalı birtakım problemler sizi vakit amacıylade yordu, fakat bu bundan sonra sizin amacıyla bir problem değil. Düşündüğünüzü kendinize saklarsanız, kendinize daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.

 

Başak Burcu

Partnerinizle olan sahip olunan problemlerınızdan birtakımları sona erdi ve onlar ile alakalı konuşup bir çözüm bulmanız gerekliliğini düşünüyorsunuz. Çalışmanızı ve eğitiminizi bir araya getiriyorsunuz, bu bir alan okumadır, fakat neticesi başarılı bir şekilde alacaksınız. Ailen sizden biraz saygı duymanızı bekliyor ama siz onlar gibi düşünmüyorsunuz. Diyetinize ilgi etmelisiniz, zararlı gıdalardan uzak duramazsınız.

 

Terazi Burcu

Kendinizi güncellemek ve yeni şeyler gerçekleştirmek istiyorsunuz. Dürüst olmak lazım olurse, önünüzde hiçbir engel yok ve işleri doğru yaptıktan sonra harekete geçeceksiniz. Arzularınızı gerçekleştirmek potansiyeline sahipsiniz ve bu potansiyeli kullanmak amacıyla çabalayacaksınız. Kısa vadeli parasal darboğazlarınız var. Bu finansal darboğaz sizin amacıyla biraz gerilim olsa da, gelip gideceği amacıyla çok sıkışıp kalmayacaksınız.

 

Akrep Burcu

Partnerinizle alakalı birtakım problemler sizi rahatsız ediyor, genel olarak mutluluğunuza zarar vermese de gene de istediğiniz huzurun bu olduğuna dair şüpheleriniz var, fakat gene de rahatsız hissediyorsunuz. Çok yönlülüğünüz hem iyi hem de kötü olsa da, yolunuzda çoğu engel bulunmaktadır ve aynı vakitte çok yönlülüğünüz hallerın bir şekilde üstesinden gelmenize izin verir, fakat kararlarınızda çatışmaya da yol açabilir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com UserFilesimagesHaberlergunluk-burc-yorumlari-ask-saglik-para-27-subat-2019_ 08 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 08 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu

Düşündüğünüz şeyleri somutlaştırmak istiyorsunuz, fakat sahip olmadığınız haller sebebiyle bunu yapamıyorsunuz. Şimdilerde yoğun bir işe giriyorsunuz ve sizin amacıyla çok gerilimli olsa da işinizi sevdiğiniz vakit biraz rahat hissediyorsunuz. Çok geç olmadan birkaç ziyaret yapmanız lazım olur ve titiz olmanız gerekebilir. Ailenizi etkileyen birtakım konularda hemfikir olmayabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu

Garanti doğanız yardımıyla çoğu şeyi başarırsınız. Partnerinizle olan ilişkiniz çok iyi, gerçekte sizi istediğiniz gibi mutlu ediyor. Etrafınızdaki olumsuz çatlak sesleri dinlememelisiniz zira bu sesler motivasyon bozukluğuna namacıyla olabilir. Bir vakit başınızı belaya sokacak ve ödemelerinizle alakalı problem yaşamanıza namacıyla olacak mali problemler yaşayabilirsiniz. Ailene biraz vakit ayırmalısın, onları çok ihmal ediyorsun.

 

Kova Burcu

Bugünlerde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz ve bu hal yakın ileride bile çok olasıdür. İstersen çok şey yapabilirsin. Son vakitlerde kendisine namacıyla bu kadar az inancın olduğunu gördün Bazı çift temaslarınızda problemler olabilir. Bu hususta ilgili olmalısın.

 

Balık Burcu

Eski ilişkinizin tekrar kullanılabileceği ve hala etkilenebileceği sizi şaşırtmayacak, bu yüzden şimdilik bitmedi. Tamamlanması gereken çok çok günlük iş var, size çok vakte ve vakte mal olacak, fakat bu tür konuşmalar dışında sizi devam ettirecek şey bugün duyduğunuz iltifatlar olacak ve çok mutlu olacak. Beklemediğiniz bir yerden para kazanabilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum