Site icon Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com

09 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

09 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

09 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları Ay, Koç burcunda ilerliyor ve Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Duygusal anlamda inişli çıkışlı bir gün yaşayabilirsiniz. Özel temasta sizi hayal kırıklığına uğratan bir kişiyle karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu

Bugün sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz bulunduğu konular ön plana çıkabilirsiniz. Duygusal konularda ani reaksiyonlar içerisinde olabilirsiniz. Hassas bulunduğunuz hususları daha çok kurcalayabilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilirsin. Sorumlu bulunduğunuz işlerde gelişme sağlamak için çalışabilirsiniz. Gündeminizde ani farklılıklar olabilirsiniz.

Boğa Burcu

Çalışma hayatında sizi zorlayan konularda farkındalık yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle anlaşmazlıklar olabilirsin. Sorumluluklarınız artabilirsiniz. Hizmet aldığınız şahıslarla temaslerinize ilgi etmelisiniz. Sağlığınız ehemmiyet kazanabilirsin. Gündeminizdeki konularla alakalı istikbal planlamaları yapabilirsiniz. İkili temaslarınızda tamamlanmalar olabilirsiniz.

İkizler Burcu

Aşk hayatınızda herşey yolunda fakat partnerinizi ilgilendiren konularda geç adımlar atmanız ya da çözüm üretememeniz problemler için olabilirsin Hayat standardınızı düşüren kişileri engellemelisiniz. Meslek hayatınızı uzun dehemmiyetde çok daha itimat edilirsiniz hale getirecek ani farklılıklar görülebilirsin. Gelirinizde de artışlar kapıda.

Yengeç Burcu

Bugün keyif aldığınız konulara daha çok yoğunlaşabilirsiniz. İşlerinizde yaratıcılığınız ön plana çıkabilirsiniz. Çocuklarınızla alakalı mesulluklarınız artabilirsiniz. Duygusal hassasiyetler oluşabilirsin. Gelecek tarafında yeni planlar yapabilirsiniz. Günün ikinci %50 sinde mesul bulunduğunuz konular gündeme gelebilirsiniz. Sağlığınıza ilgi etmelisiniz.

Aslan Burcu

Son çalışma gününde tüm bir haftanın yorgunluğu ve bitkiliği üzerinizde. Hafta sonu gerçekleştireceğiniz bir plan ve küçük bir seyahat tüm bir haftanın yorgunluğunuzu atmaya yardımcı olacaktır. Her vakit son dakika bir şeyin olacağını düşünerek planınızı ona göre ayarlamalısınız

Başak Burcu

Planlı ve derli toplu hareketlerinizin meyvesi olarak başarıyı elde edebilirsiniz. Özel hayatınızda da bu plan ve düzeni devam ettirirseniz temasnizdeki pürüzler de vakit içerisinde ortadan kalkabilirsiniz.

Terazi Burcu

Sabırsız kişiliğiniz çoğu fırsatı kaçırmanıza için oluyor. Gerek iş hayatınızda lüzum özel hayatınızda ilk sözü söylemekten kaçınmalısınız Bekleyin ve sizin amacıyla doğru olanı düşünerek karar verin ve öyle harekete geçin Bu hal bilhassa bugün size mühim bir kayıp yaşatabilirsin. Duygusal konularda biraz sabırlı. birtakım şeylerin aniden olması beklentilerinizin yüksek bulunduğundan kaynaklanıyor


Akrep Burcu

Aceleciliğinizin yanısıra bir o kadar da anlık geçişleriniz var. Bu iki özelliğiniz namacıylaiyle bir çok noktayı atlıyorsunuz. Ona karşı konuşmalarınızda aslında her sözünüze ilgi etmelisiniz. Farkında olmadan, ağır şeyler söylüyorsunuz. Hareketli yapınız daha çok zorlamayın. Son vakit içerisinderda aşırı çalışmaktan yorgun düştünüz

Yay Burcu

Son vakitlerde hislerınızda aklınızda arasında ki uyumun getireceği şanslar kapınızı çalıyor. Sürekli ertelediğiniz, ihmal ettiğiniz konularda; mühim adımlar ilkler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise komplike hisler içerisinde olabilirsiniz beraber bulunduğunuz insanın davranışlarını itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz. Anlık reaksiyonlar vermek yerine sakin olup anlamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu

Gerek iş lüzumse özel hayatınızda sosyal çevrenizle son derece uyumlu bir temas içerisindesiniz Bu rahat ve elverişli devresi insanlarla sosyal bağlarınızı sağlamlaştırmak için kullanın Böylece ileride bu kadar eğlenceli olmayabileceksin için de hazırlık yapmış olursunuz.

Kova Burcu

Bugün işinizle alakalı ani kararlar almaktan kaçının. Uzun ve detaylı düşünmeden alacağınız kararlar geleceğiniz amacıyla ciddi problemler yaratabilirsiniz. Maddi konularda problem olmasa bile gene de hesapsız halinizden vazgeçmelisiniz. Aşk hayatınızda sevgilinize bir ders vermek ister gibisiniz onu seviyorsunuz fakat bir hatasının bulunduğunu düşünüyorsunuz. Son olarak En iyisi konuşun onunla

Balık Burcu

Eşinizle alakalı gerilimli haller gündeme gelebilirsiniz. Ancak Karşınızda olan bireylerin reaksiyonlarinden son derece etkilenebilirsiniz.  Özellikle Olaylar sizin denge de kalmanızı zorlaştırabilirsin. Bundan dolayı  Sizi uğraştıran hallerdan kaynaklanan sıkıntılar oluşabilirsiniz. Lakin Ticari konularda daha ilgili olmalısınız. Sonuçta İletişimde bulunduğunuz şahıslarla hatalı anlaşılmalar olabilirsiniz.

Exit mobile version