09 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

09 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları; Ay, İkizler burcunda ilerliyor ve saat 13.00’de ise Dolunay gerçekleşecek, dikkatinizi tek bir olayda toplamaya odaklanmalısınız. Sorunlarınızı görmezden gelmeyin ve üstlerine gidin.

Koç Burcu

Yeni anlaşmalar gerçekleştirmek amacıyla ideal bir gün. Başlangıçlar yapmanız amacıyla her türlü olanaklar size sunulacak. Doğru karar vermek istiyorsanız, başlarından etkilenmeden kendi içsesinizi dinlemelisiniz. Genellikle iş birliği gerektiren durumlarda, kendini menfaatlerinizi korumanız gerekliliğini unutmamalısınız.


Boğa Burcu

Özgürlüğünüzü destekleyecek ve estetik açıdan size motivasyon sağlayacak bir performans sergiliyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız neticesinde beklediğiniz fırsatlar yağınıza gelecek. Kişisel yaratıcılığınızı kullanırken, başkalarının etkisinde kalmak istemiyorsunuz. Bugün, Ay’ın konumları kendinizi aşma konusu ile alakalı size yardım edecek.

İkizler Burcu

Özel konularınızın günden kazanmasıyla hayat kalitenizde değişik bir ebat gelecek. Toplumsal enerjiniz çok kuvvetli ancak kendi fikirlerinize sıkı bir şekilde sarılarak mesleki başarınızı perçinlemek isteyeceksiniz. Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor ve yüksek ideallerinizi ön plana çıkarıyor. Kendinizi aşma konusu ile alakalı inatçı davranıyorsunuz.

Yengeç Burcu

Yeteneklerinizi sergilemek amacıyla ideal bir gün içerisindesiniz. Çevrenizde ilerleyen olaylara karşı tepkisiz kalmayarak kendi düşüncelerinizi rahat bir şekilde meydana koyacaksınız. İçsel enerjinizin çok kuvvetli bulunduğu bir gün. Arkadaşlarınızla beraber ortak organizasyonlar içerisinde olacaksınız. Onların renkli fikirleri sizi cezbedecek.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burcum 09 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 09 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları
Aslan Burcu

Beklediğiniz hadiselerin gündeme gelmesi ile hareketleriniz sürat kazanacak. Mücadele yönünüz meydana çıkıyor. Etrafınızla uyumlu iletişimler içerisinde olacak ve yaratıcılığınızı kalıcı bir şekilde hayata geçirmek isteyeceksiniz. Yaptığınız işlerde, sezgisel yeteneğinizi dilediğiniz gibi kullanacaksınız. Bugün, empati yeteneğiniz kuvvetli.

Başak Burcu

Ay burcunuza ilerlerken, duygusal konularda heyecanlı yönlerinizi meydana koyacaksınız. Bugün partnerinizden de size destek vermelerini bekleyebilir ve onunla ortak çalışmalar yapabilirsiniz. İş yaşantınızda beraber bulunduğunuz şahıslara karşı dikkatli olmalısınız. Sizin zaaflarınız, onları avantajlı duruma getirecektir.

 

Terazi Burcu

Zihinsel aktiviteleriniz çok yüksek ve duygusal ilişkinizde karşılıklı konuşmaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün yöneteceğiniz konularla kendinizi meydana koyuyorsunuz. Ailenizin birtakım problemlerini çözüme ulaştırmak isteyecek ve maddesel desteğinizi onlara hissettirecek. ancak onların sizin özgürlüğünüze karışmasını istemiyorsunuz.

Akrep Burcu

Çevrenizde katılacağınız çoğu toplantıda şahsi çekiciliğinizi rahat bir şekilde meydana koyuyorsunuz. Etkileşim konusu ile alakalı kendi düşüncelerinde ısrarcı davranacak ve karşınızdaki kişileri duygusal anlamda etkileyecek. Yakın dostlarınıza yardım etme gereği duyacak ve onlara kendi bilgilerinizi transfer etmek isteyeceksiniz.

Yay Burcu

Aile içi hadiselerin günden kazanmasıyla enerjinizin daha arttığını hissedeceksiniz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, evinizle alakalı gerçekleştireceğiniz değişimlere yöneleceğinizi gösterirken, motivasyon gücünüzün de yükselmesine namacıyla oluyor. Ay ve Jüpiter’in olumlu etkisini, sevdiklerinize aktaracağınız maddesel katkılarınızla meydana koyacaksınız.

Oğlak Burcu

Aşk yaşantınız bugün dinamik seyredecek. Partnerinizle beraber çoğu sosyal aktiviteye katılacak ve gerçekleştireceğiniz işleri duygusal enerjinizle birleştireceksiniz. Bugün, katılacağınız toplantılarda çocuklarla aranız çok iyi olacak.

Kova Burcu

Bugün beraber çalıştığınız bireylerin duygusal davranışları sizin tutumunuza bağlı ve hadiseleri incelerken, yapıcı olmaya çalışacaksınız. Güvendiğiniz konularda yalnızca kendi düşüncelerinizle hareket ettiğiniz amacıyla, gözden kaçırdığınız detayları sonradan görüyor ve vakit kaybettiğinizi daha sonra anlıyorsunuz

Balık Burcu

Bugün beraber çalıştığınız bireylerin duygusal davranışları sizin tutumunuza bağlı ve hadiseleri incelerken, yapıcı olmaya çalışacaksınız. Güvendiğiniz konularda yalnızca kendi düşüncelerinizle hareket ettiğiniz amacıyla, gözden kaçırdığınız detayları sonradan görüyor ve vakit kaybettiğinizi daha sonra anlıyorsunuz.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum