09 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

09 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumlarınız. Ay, Aslan burcun ilerliyor ve saat 20.00’de Başak burcuna geçiş yapacak. Mantığınızın ve hislerinizın arasında kalabilirsiniz. Çevrenizde kıskandığınız insanlar varsa kendinizi onlarla bir yarış içerisine sokabilirsiniz.

Koç Burcu

Sizin dilediğiniz şartlar her vakit aynı olmayabilir. İsteklerinizde değişim yaşarken karşı tarafın hislerini da düşünmek zorundasınız. Bugün inatla kendi düşünceleriniz savunmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda birtakım fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye hasret duyabilirsiniz. Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içerisinde davranmalısınız.

 

Boğa Burcu

Düşüncelerinizde belli bir disiplin getirerek yaratıcılığınızı kuvvetli bir şekilde meydana koyacaksınız. Bugün düşünce birliği içerisinde bulunduğunuz şahıslarla lüzumsuz bir münakaşa ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok acele etkileniyor ve süratli kararlar alıyorsunuz. Yalnız yaşayanlar aile ortamını özleyerek, dostlarıyla etkileşim kurma yoluna gideceklerdir.

 

İkizler Burcu

Partnerinizin hislerinin çok mühim bulunduğunu unutmamalısınız. Onunla duygusal çekişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün, bir çok niçinlerden ötürü lüzumsuz sorunlara kucak açıyorsunuz. Onun, geçmişten etkilenmesine niçin olan, doneleri ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu

Kendinizle alakalı açılımlar ve değişimleri meydana çıkaracak. Enerjinizi maddesel konularda yoğunlaştırmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi destekleyen işler yaptığınız vakit çok daha yüksek performans sergiliyorsunuz. Sınırlarınızı kendiniz belirlemelisiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com unnamed 09 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 09 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları
Aslan Burcu

Başlattığınız çalışmalardan lüzumlu performansı sağlamak için, ehemmiyet vermeniz gereken bir çok ayrıntı var. Öncelik ile sabırlı olmanız lüzumluliğini unutmamalısınız. Bugün Ay’ın konumu, bölgesel temaslarınızda dilediğiniz düzeni sağlamak için, ilişkilerinizi kuvvetli tutmanız lüzumluliğini hatırlatıyor. Etkileşim konusu ile alakalı başarınız güçlenecektir.

Başak Burcu

Çevre ilişkilerine kapalı ve eleştirici davranacağınız bir gün. Aklınıza taktığınız konular üstünde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Bugün sabit düşünceler içerisinde hareket etmemeli ve zevklerinize esneklik kazandırmalısınız.

 

Terazi Burcu

Bugün bulunduğunuz ortamlarda dikkatli olmalısınız Bazı arkadaşlarınızın davranış biçimlerini eleştirmemelisiniz. Herkesin bir tipi bulunduğunu kavramak istemiyorsunuz. Kararlarınızı verirken içsel sesinizin doğruluğuna inansanız bile, çevrenizi yargılamaktan kendinizi alamıyorsunuz. Karın ağrılarınız olabilir.

 

Akrep Burcu

Özgürlük hisleriniz yoğun olsa bile, sıksık bir yerlere ait olma talebi içerisindesiniz. Algılama gücünüzün son derece yüksek bulunduğu bir günü yaşıyorsunuz. Karşınızdaki kişileri konuşmadan hissedebiliyorsunuz. Yaşamınızı denetleyen öğeleri tekrar gözden geçirmelisiniz. Dostlarınızla paslaşmanız, olumlu gelişmeleri yanında getiriyor.

 

Yay Burcu

Partnerinizin düşüncelerine saygı göstermek istiyor ancak içinizde önleyemediğiniz taşkınlıklarınız yüzünden kendi egolarınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Aşk temaslarınızda olabilecek münakaşalardan uzak kalmayı başarabilirseniz, gününüz problemsiz geçecek. Bugün partneriniz, isteklerine açıklık kazandırmak isteyebilir.

 

Oğlak Burcu

Görüştüğünüz şahıslarla kazançlar konusu ile alakalı iş birliği içerisinde olacak ve kendi düşüncelerinizin benimsendiği şartları sunacaksınız. Bugün Ay’ın konumu, sizin olaylara ketum bir şekilde yaklaştığınızı gösteriyor.Bildiğiniz konularda ısrarcı davranarak kendi sisteminizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

 

Kova Burcu

Duygusal yönlerinizle ön plana çıkmak istemeyebilir ve düşüncelerinizi saklama gereği duyabilirsiniz.Ailenizle paylaşımlara ehemmiyet vereceğiniz bir gün. uzun süredir aradığınız ortamlarda bulunacaksınız.Ortak çalışmalar gerektiren işlerde, çalışma alanınızın çerçevesini geniş tutmak isteyebilirsiniz. Gücünüzün desteklenmesini bekliyorsunuz.

 

Balık Burcu

Gizli yolculuk hazırlığı içerisinde olacaksınız. Düşüncelerinizi saklama gereği duyacağınız bir gün. Finans konularıyla alakalı yeni, bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. Yaşamla alakalı enteresan düşünceleriniz var ve hadiseleri kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz tarafında karar vermek istiyorsunuz. Partnerinizin desteğine gereksinim duyacaksınız.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum