09 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

09 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

09 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları. Ay, Balık burcunda ilerliyor ve Güneş ile Jüpiter saat 03.00’de Kova burcunda kavuşum amacıylade olacak. Size yakın olan insanlara nazınız geçecek. Ancak bu hali abartarak onları sinir edebilirsiniz.

Koç Burcu

Aşk hayatınız rutin olarak ilerler. Bu hal sizi çok rahatsız etse de bunu ifade etmek amacıyla şimdilik erken olduğunu düşünüyorsunuz. İş hayatınızda işinizi saatinde halletme çabalarınız sizin amacıyla çok streslidir. Finansman harcamalarınızı mahalli olarak yapmanız sizin kazancınız ve hem de bu zamanlarda yatırım bile yapabiliyorsunuz.

 

Boğa Burcu

Aşk hayatınızda ufak bir durgunluk var, sebebinin ne olduğunu bilmiyorsunuz ama eskisi kadar heyecanlı hissetmiyorsunuz ve bu bir çözüm bulmanız gerekip gerekmediğini düşündüğünüz bir hal. İş hayatınızın temposu son derece stresli, bu zamanları duymanız gerekiyor. Karşılıklı yatırımlardan uzak durmanız gereken zamanlardasiniz.

 

İkizler Burcu

Aşk hayatınız bu zamanlarda alarma geçecek, sevgiliniz sevginizden kuşku edecek ve ilgisizliğinizden şikayet edecek. Bu davranışa karşı doğru bir tutum benimsemelisiniz. Ekonominin olumsuz seyri sizi de etkiliyor, mali kaynaklarınızda bir azalma oluyor, daha temkinli harcama yapmanıza karşın bu size ait bir hal değil.

 

Yengeç Burcu

Bu noktada şuurlu kararlar vermeniz ve bu sefer aldığınız kararların fazlası kritik ehemmiyet taşıdığından kararlarınızın gerisinde durmanız gerekir. Yardım edemezsiniz ama bütçenizden fazlasınu harcayabilirsiniz, fakat şimdi kendi ayağınızın üstünde durmayı öğrenmelisiniz. Yeteneklerinize biraz daha çok güvenmelisiniz zira istediğinizi yapma yeteneğiniz var.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com unnamed 09 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 09 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

İlişkinizin bu noktada birtakım problemleri var gibi görünüyor. Partneriniz, geçmişiyle alakalı hala üstesinden gelemediği duygusal sorularda sağduyunuzu bekliyor. Yapabileceğin en akıllıca şey ona biraz zaman vermektir. Finansal birikimleriniz uzun vadede sizin amacıyla bir çözüm olmayıp, kısa vadede hayatınızı kurtaracaktır. Yakın etrafınızden, bilhassa ailenizden gelen birtakım tavsiyelere uymanız yararlı olacaktır.

 

Başak Burcu

 

Aşk hayatınızda her zaman haklı olmadığınızı göreceksiniz. Neyse ki, sorunlarından nasıl ders çıkaracağını bilen birisin ve düzeltilebilecek sorunlar yapıyorsun. İş ortamınızda çok yoğun bir ortamdasınız. Arada sırada sıkı çalışmanızın yeteri kadar kıymetli olmadığını düşünürsünüz, ama elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Biraz daha sabırlı olursanız, adalete güvenecek ve yaptığınız şey amacıyla ödüllendirileceksiniz. Bazı olayların neticesi sizi büyük ölçüde etkileyebilir.

 

Terazi Burcu

Yeni işler arıyorsunuz. Bu sürelerde risk alırsanız olumlu neticeler alamayabilirsiniz. Gelirinizdeki artışı bir birikim olarak değerlendirmek istemeniz, geleceğinizle alakalı olumlu ilerlemeler yaşayacağınızı gösteriyor.Yeni tanışacağınızkişiyle bir hayat kurmayı isteyeceksiniz ama bunu yapmadan önce çok iyi düşünmeniz lazım bu ahayata adım atmadan ikikere düşünün.

 

Akrep Burcu

Önümüzdeki zamanlarda partnerinizden istikbal sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Sevgiliniz, sahip olmak amacıyla can attığınız bir şeyi bulmaya çalışırken çokdan kolları sıvadı. Sizi çok etkilediği amacıyla etrafınızdeki insanlarla finansal tartışmalar yapmamanız sizin amacıyla yararlı. Şimdilerde eski bir arkadaşla tanışabilir ve onunla eski günleri hatırlayabilirsin, senin amacıyla iyi olacak.

 

Yay Burcu

Gelecek amacıyla siz kendiniz radikal farklılıklar gerçekleştirmek istiyorsunuz, fakat bu farkılıkları kafanızda gerçekleştirmek sandığınızdan daha zor olabilir. Mali karınızı iki kez denetim etmelisiniz ve hem de yeni karlar elde etmek olası görünüyor. İş hayatınızda parasal tatminsizlik yaşıyorsunuz ama koşullar sandığınızdan daha zor olabilir. Ailenle süre geçirmeyi ihmal etmemelisin.

 

Oğlak Burcu

Aşk hayatında yalnız hissediyorsun. Aşka kapalı olduğunuzda yorulursunuz, sosyal etrafınız sizi aşk hayatınızdaki kusurların farkına varmaz duruma getirir fakat bu tür devam etmemeli ve yeniliğe açık olmalısınız. Hayatın süresince yalnız kalamazsın. İş hayatınızda takdire şayan projeleriniz de var fakat parasal yetersizliklerden ötürü bu projeleri tamamlayamıyorsunuz.

 

Kova Burcu

Aşk hayatında çok güzel günler geçiriyorsun, bu seni mutlu eder iken partnerinle yeteri kadar süre geçirmemek seni üzüyor. İş yerinde kendinizi çok yıpratıyorsunuz ve bu da acele yorulmanıza namacıyla oluyor. Enerjik olmak amacıyla biraz dinlenmeniz gerekiyor. Bu zamanlarda çok para harcadın, dikkat.

 

Balık Burcu

 

Aşk hayatınızda dinamik günler sizi bekliyor ve sevdiklerinize yakın olduğunuz ve partnerinizin hayatınızın aşkı olduğunu hissettiğiniz bu zamanlarda aşk anları yaşayacaksınız. Yakın etrafınızde samimiyetinizden yararlanmak isteyen insanlar olabilir ve bu hususta biraz dikkatli olmalısınız. Finansal konularda çok esneksiniz ve ilaveten geleceğinizi düşünmeden para harcıyorsunuz.

Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum