1-7 Mart Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 1 – 7 Mart haftası burç yorumlarınızda, bu hafta amacıylade sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. İç dünyanızda yer alan korkular yavaş yavaş yok olmaya başlayacak. Öğrenmeye açık olacaksınız ve bu konularda talih sizden yana olacak. Etkileşim sorunu çektiğiniz şahıslarla aranızdaki problemleri düzeltmeye fırsat yakalayabileceksiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Mücadele edilmesi gereken bir devre olacak. İkili ilişkilerde çatışmalar yaşanabilir ve kararsızlıklar meydana çıkabilir. Duygularınızdan emin olmak amacıyla iç sesinize bakmalısınız.

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. İş hayatınızı ilgilendiren mevzular ön planda olacak. İşyerinizde sistem farklılığı yapılabilirsiniz. Yeni bir iş kurarak da yanınıza ortak alabilmek isteyebilirsiniz. İçinize sinen insanlarla projeler yürütebileceksiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla vakit geçireceksiniz. İlgi alanlarınızı değiştirmek isteyebilir ve kendinize yeni hobiler bulabilirsiniz. Kardeşlerinizle ya da akrabalarınızla etkileşim amacıylade olmak problemlerinızı çözmeye yardımcı olacaktır.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Kariyerinizi ilgilendiren mevzular ön planda olacak. Kariyerinizde yükselmenize yarayacak yeni iş fırsatları çıkabilir. Maddi anlamda destekleneceğiniz bir işe de imza atabilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Maddi kaynaklarınızı güçlendirecek olan yeni fikirler amacıylade olacaksınız. Yatırım yapma gibi bir kanaatniz varsa bununla alakalı karar alabilirsiniz. Acil olmayan gereksinimlere yönelik alış veriş yapmamaya çalışmalısınız.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Eğitim hayatınız ile alakalı mevzular ön plana çıkacak. Yarım kalmış olan bir projenizi bitirebilir ve bu sayede adınızı detaylı yerlerde duyurabilirsiniz. Öğrenmeye açık olduğunuz amacıyla yeni eğitimlere katılabilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Mars hareketi yardımıyla kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. İkili ilişkilerdeki sabrınızda da giderek artış olacak. Fikirlerinizi kuvvetli bir şekilde yansıtabileceksiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Para ile alakalı mevzularınız ön plana çıkacak. Karşınıza olumlu yatırım fırsatları çıkabilir. İşiniz ile alakalı ortaklıklı bir kazanç sağlayacağınız yeni bir devreye ismim atabilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İçinize dert olan bir İlişkiyi bitirmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızda yer alan ve sizi durmadan tedirgin eden birtakım duygularla çatışma amacıylade olacaksınız. Duygusal anlamda kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Aşk hayatınızı ilgilendiren mevzularla uğraşacaksınız. Karşınızdaki kişiyle bahsetmek isteyerek problemleri bu şekilde çözme kararı alacaksınız. Uzun zamandan beri hususunu açmak İstediğiniz bir problemi dile getirebilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlık ilişkileriniz gündeminizde olacak. Kendinize zaman ayırmak yerine sosyal hayatınıza zaman ayıracaksınız. Yakın arkadaşınızla aranızda istenmeden meydana gelen bir rekabet meydana çıkabilir.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. İş hayatınız ile alakalı mevzulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan iş fırsatlarını en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Size karşı ortaklık öneri edilebilir. Bu sayede güzel paralar kazanabilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızdaki sıradanlık ortadan kayboluyor. Enerjinizin fazlasını işinize vereceksiniz. Yoğun bir şekilde çalışarak parasal kazanç elde edebileceksiniz. Çalışanlarınızla aranızdaki etkileşimi sıkı tutmaya çalışacaksınız.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 1-7-Mart-Subat-Haftalik-Burc-Yorumlari 1-7 Mart  Şubat Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 1-7 Mart Şubat Haftalık Burç Yorumları

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Aşk hayatınızla alakalı mevzular gündeminizde olacak. Partnerinizle aranızdaki problemleri yavaş yavaş çözüme kavuşturabilirsiniz. Beraber daha güzel vakit geçirmek amacıyla yeni etkinliklere katılmak isteyebilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Bol bol seyahat edeceksiniz. Eğitim hayatınız amacıyla ekstra bir çaba sarf etmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde hedeflediğiniz noktaya gelmeniz amacıyla tüm odak noktanızı bu tarafa yönlendirmek isteyebilirsiniz.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Ev ile alakalı mevzular gündemde olacak. Evinizin içerisini daha huzurlu bir duruma getirmek amacıyla değişimler yapılabilirsiniz.Yeni bir ev alabilmek ya da satmak gibi bir kanaat içerisine de girebilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Maddi mevzularınız ön planda olacak. Daha evvelce ödediğinizi zannettiğiniz borç ile alakalı problemle karşılaşabilirsiniz. Cebinizden çıkacak olan beklenmedik para yüzünden çevrenizden destek isteyebilirsiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Yeni şeyler öğrenmeyi ve keşfetmeye açık olacaksınız. Güzel bir işe imza atabilir ve bununla alakalı yeni fikirler meydana çıkarabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz alanları keşfederek, işinize katkı sağlayabileceksiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerdeki dinamikleriniz çekişmeli geçebilir. Genellikle partnerinizle aranızda bir inatlaşma söz hususu olabilir. Yaşamınızdaki insanın sizin şahsi tercihlerinize karışması sizin amacıyla büyük bir problem olacaktır.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. İş ve para ile alakalı mevzularınız ön planda olacak. Haber beklediğiniz bir proje ile alakalı olumlu bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Yatırım gerçekleştirmek gibi bir kanaatniz varsa karşınıza güzel fırsatlar çıkacaktır.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Günlük hayatınızdaki rutinler de farklılık yaşayacaksınız. Yoğun bir gidişat ile karşılaşabilirsiniz. İşyerinizde çalışanlarınız varsa onlarla aranızda bir hususta anlaşmazlık çıkabilir.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Kendi duygularınızdan emin olmalı ve net kararlar almaya çalışmalısınız. Yaşamınızı baştan sona değiştirebilecek olan fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızı ilgilendiren mevzular ön planda olacak. Partnerinizle beraber yeni bir karar alarak ilişkinize hareketlendirmek üzerebelli başlı kanaatler içerisine girebilirsiniz. Yaşam enerjiniz son derece yükselecek ve kendinizi etrafımızdaki insanlara daha iyi aktarabileceksiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür Jüpiter ile birleşecek. Daha daha eskiden yapmış olduğunuz problemlerı kabul edeceğiniz bir vakit amacıylade giriyorsunuz. İkili İlişkilerde itimat problemi yaşadıysanız bunları onarabilme fırsatı elde edeceksiniz. Yaşamınızda sizi tedirgin eden bir mevzu ile alakalı amacıylaizi rahatlatacaksınız.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Aileniz ile alakalı mevzularla ilgileneceksiniz. Anne ya da babanızın uzun vakitdir uğraştığı meşakkatli bir iş varsa buna kısa vakitli bir çözüm getirebilirsiniz. Bulunduğunuz evinizin amacıylade belli başlı farklılıklar yapılabilir ya da yeni bir eve taşınma kanaati içerisine de girebilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum