1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 28 – 31 Ocak haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

 

Haftalık Burç Yorumları

1 Şubat 2021’de Venüs gezegeni Kova burcuna geçiş yapacak. Maddi açıdan kazançlı çıkılacak noktalarla karşılaşabilirsiniz. İşinizi ilgilendiren konulara karşı daha istikrarlı olacaksınız. Sosyal çevrenizde yapmak istediğiniz değişiklikler için kolaylıkla fırsat yaratacaksınız. Üzerinize ekstra sorumluluk almanız gerekebilir. Birikim yapıyorsanız kur üzerinden kazançlı çıkacağınız bir hafta olacak. Aile içerisinde aniden ortaya çıkan gerginliklerden dolayı yorulabilirsiniz.

 

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bu hafta sağlığınıza ilgi etmeniz gerekiyor. Hayatınıza mana yükleyen şahıslarla aranızda birtakım problemler oluşabilir. Bu problemleri görmezden gelmek yerine üstüne gitmeye çalışmanız daha iyi olacaktır. Maddi manada sizi zorlayan bir haftaya girebilirsiniz bu yüzden harcamalarınıza ilgi etmelisiniz. İş yaşamınızdaki krizleri kolaylıkla çözeceksiniz. Kendinize yeni bir pozisyon arayışı içerisine de gireceksiniz. Kafanızı dağıtmaya yardımcı olan hobiler edinmeye çalışmalısınız.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Aile amacıylade düşüncelerinize saygı göstermeyen ve sıksık zıtlaşmaya çalışan bir şahıs meydana çıkabilir. Eğitim yaşamınız devam ediyor ise kariyeriniz amacıyla yeni bir ismim atma fikri belirebilir. Tutarsız davranışlarınız yüzünden yakın çevrenizdeki dostlarınız yavaş yavaş azalıyor. Hafta ortasına doğru bu durumun farkına varacaksınız ve yaptığınız sorunları telafi etmek amacıyla çaba göstereceksiniz. Evinizin amacıylade dekorasyon farklılığı gerçekleştirmek istiyorsanız parasal manada destek görmek isteyebilirsiniz.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacak. Etrafınızdaki insanların iyi niyetini fark edeceksiniz ve ne kadar talihli bir bulunduğunuzu anlayacaksınız. Hafta ortasına doğru sizi zorlayan parasal halleri önünüze alacaksınız ve daha çok ne yapabilirim diye düşüneceksiniz. Geçmişe ait oluşunuz yüzünden çevrenizdeki insanlarla aranızda birtakım etkileşim sıkıntıları oluşabilir. Artık geleceğinizie odaklanmalı ileriye bakmalısınız. İkili ilişkilerde son derece talihlisınız bu sayede hem parasal hem de manevi destek görebileceksiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 1-7-Subat-Haftalik-Burc-Yorumlari 1-7 Şubat  Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Duygusal olarak iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz ve kararsız kaldığınız noktalarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızdan emin olmalı karşınızdaki insanlara bu şekilde davranmaya çalışmalısınız. Geleceğiniz ile alakalı kaygıli bulunduğunuz mevzular varsa bunlara dair garantici davranmanız en iyisi olacaktır. Hayatınızı meşgul eden ve sizi zorlayan büyük bir borçtan kısa vakit amacıylade kurtulacaksınız. Daha istikrarlı refah bir yaşam amacıyla yeni bir iş başlangıcı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İş yerinizde ya da çalışma ortamınızda hatalı anlaşılmalar dan kaynaklı bir anlaşmazlık meydana çıkabilir. Hafta ortasına doğru kendinizi insanlara ispatlamak isteyeceksiniz. Üzerinize almış bulunduğunuz sorumluluklar size biraz ağır gelebilir bu yüzden dinlenmek isteyebilirsiniz. Aile amacıylade bir bireyin sizi manevi manada gereksinimi olabilir. Uzun vakitden beri yaşamış bulunduğu sıkıntıları size transfer etmek da zorluk çekmiş. Sizin ona yaklaşımınız yardımıyla amacıyla rahat rahat dökebilecek.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Aile amacıylade düşünce uyuşmazlığından kaynaklı problemler ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız amacıyla kaygılenmenize namacıyla olan mevzular ortadan yavaş yavaş kalkmaya başlayacak. Zararlı alışkanlıklardan kurtulmak amacıyla pozitif bir haftaya ismim atıyorsunuz. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız çevrenizden alacak bulunduğunuz reaksiyonlar sizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Çevrenizdeki insanların sizin iyiliğinizi düşündüğünü ve hayal kırıklığına uğramanızdan kaygı ettiğini anlayacaksınız.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Mantığınız ve kalbiniz bambaşka şeyler söylüyor. İradenize her vaktinden daha çok hakim olmanız gereken bir haftaya ismim atıyorsunuz. Hayatınızın akışın da size uymayan noktaları değiştirmek isteyeceksiniz bunun amacıyla süratli ismimlar atacaksınız. Kardeşleriniz varsa onların özel yaşamlarını ilgilendiren mevzular ile alakalı kaygı duyabilirsiniz. Elinizden geldiğince yanlarında olmaya çalışacaksınız. Arkadaş çevrenizden mevzuşmadığınız birisi ile karşılaşabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bu hafta hırslarınıza hakim olmalısınız. İş yaşamınız ile alakalı karar alırken mantıklı davranmalısınız. Çevrenizde her manada sizi destekleyen insanların olması huzur verecek. Uzun vakitdan beri aklınızdan çıkaramadığınız bir şahısyle etkileşim kurmak isteyeceksiniz. Paranızla alakalı mevzuların üstüne düşünecek ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Birikimleriniz gündeminiz de olacak kazançlı bir hafta yaşayacaksınız. Anne ya da babanızın arasındaki problemler ile ilgilenmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İçinizde yaşamış bulunduğunuz kararsızlık bundan sonra son buluyor. Hayatınızın nasıl olması gerektiğine karar vereceksiniz buna bağlı yeni ismimlar atacaksınız. Geçmişte ailenize ya da dost çevrenize karşı söylemiş bulunduğunuz bir yalan meydana çıkabilir. İnsanların sizi yargılamasından çok desteklemelerine gereksiniminiz olabilir. Uzun vakitdan beri uğraştığınız bir sıhhat probleminiz ile alakalı güzel haberler alabilirsiniz. Sosyal önemsemenizi etkilemek amacıyla dış görünüşünüzde ve giyim şekliniz de farklılıklar yapacaksınız.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Yaşamış bulunduğunuz yoğun sıkıntılar bundan sonra son buluyor rahat bir soluk alabileceksiniz. Elinize geçecek olan yüklü bir oran para var bu parayı çarçur etmeden birikim yapmalısınız. Sizi seven insanlarla vakit geçirmek iyi gelecek. Sorunlarınızı birlikte çözüme ulaştırmak amacıyla mevzuşmalar yapacaksınız. İhmal ettiğiniz sıhhat probleminiz bu hafta yine rahatsız edebilir. Evinizin içerisini daha konforlu bir duruma getirmek amacıyla yeni eşyalar alabilirsiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Aileniz doğrulusunda sevildiğinizi hissedeceksiniz. Zorlandığınız bir mevzu ile alakalı da onlardan destek görmek sizi rahatlatacaktır. Arkadaş çevrenizde vakit vakit problemler yaşasanız da üstesinden gelmesini becere biliyorsunuz. Uzak şehirlerde yaşadığınız yakın dostınız ile görüşebilir ve dertlerinizi paylaşacaksınız. Geçmişte yaşamış bulunduğunuz sıkıntılar yakanızı bırakmaya başlayacak ileriye dönük yeni hayaller kuracaksınız.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Yeteneklerinizi keşfedeceksiniz iş alanlarınızı genişletmeye başlayacaksınız. İş içerisinde sizi zorlayan koşulları göz önünde bulundurarak bunları düzeltmek amacıyla girişimlerde bulunabilirsiniz. Kardeşlerinizin yaşamını mühim ölçüde ilgilendiren bir mevzu ile alakalı ailenizle Fikir alışverişi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde parasal yönden desteğe gereksinimi olan birine elinizi uzatacaksınız. Hayallerinizin peşinden koşmanın kötü bir düşünce olmadığını anlayacak ve bu yolda ilerleyeceksiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum