10 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

10 Aralık 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları Ay İkizler burcunda ilerliyor ve kendi iç dünyanıza yönelmek amacıyla güzel bir gün olacak. Size iyi istikbal olan şeyler üstüne de düşünmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu

Bir süredir yaşadığınız sallantılı ve kararsız dehemmiyetlerinizi atlatmaya başladınız. Bu boşluğun uzun devam etmesi sizi çok etkilemiş olabilir ama buna karşın gösterdiğiniz direnci de hiç hafife almamalısınız. Ailenizle beraber olmak size iyi istikbal. Onların desteği sizin en iyi ilacınız. Aşk yaşamınızla alakalıde çok güzel bir kısmet sizi bekliyor olabilir bunun amacıyla gönül gözünüzü açık tutmalısınız.


Boğa Burcu

Son birkaç gündür pek bir kararsız bir dehemmiyetinizdi. Nihayet bunu aştınız. Dış etkilerden ya da aldığınız birtakım ufak yanlış kararlardan kaynaklı etrafınızdekilerin kalbini kırdınız ama telafisi sizin elinizde. Sağlıkla alakalı konular önümüzdeki günlerin mühim hususları arasında. Spor yapmaya tekrar başlamanızda yarar var.

İkizler Burcu

Buvakitlarda iş yaşamınızda yetişkinleşmiş gibi görünüyorsunuz ama gene de aldığınız tedbirlerin devamını elden bırakmayın. Genellikle buvakitlarda her şeyi hassaslikle incelemenizde yarar var. Aşk hayatınızdaki kötü günler de geride kalıyor. Kendinize temiz bir sayfa açma vakti geldi bundan sonra. Sırt ağrılarınız şu sıralar sizi üzebilir.

Yengeç Burcu

Aldığınız birtakım kararlarsa çok yerinde. Kalbinizin sesini dinleyin. Önünüze beklemediğiniz kapılar açılacak. Yeni teklifleri reddetmeden evvelce bir kez daha düşünseniz iyi olur. Bazen mantıkla iş yürümüyor bunun için arasıra arkadaşlarınızın tavsiye ve önerilerine uyun deriz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com UserFilesimagesHaberlergunluk-burc-yorumlari-ask-saglik-para-27-subat-2019_ 10 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 10 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

Bazı insanlar sizi yanlış yola sürükleyebilir siz dikkatli adımlar attın. Bunun nedenlerini de çok iyi biliyorsunuz. Çevrenize karşı daha seçici ve dikkatli davranmanız gerekliliğini öğrendiniz bundan sonra. Şimdi işte ve evde işleri tekrar yoluna koyma vakti. Partnerinizle acil bir konuşma yapmanız iyi olur.

Başak Burcu

Son vakitlarda yaşadığınız yoğunluğu kendinize çok dert etmeniz sizde gerilim yapmaya başladı. Esasında geçici yoğunlukları bu kadar kafanıza takmanıza gerek yok. Adı üzerinde geçici. Fazla hassas yapınızın neticesi bunlar. Esasında partneriniz de aynı meseleden şikayetçi. Hem sağlığınız hem de etrafınız amacıyla kendinize vakit ayırmalısınız.

 

Terazi Burcu

Haftaya güzel başladınız ve tesiri bugün de bu güzel enerjiler devam ediyor. İş ve sosyal hayatınızın dilediğiniz gibi bir düzende gitmesi sizi son derece mutlu ediyor. Kafanızda yeni sorular yaratacak teklifler kapıda, iyi düşünün. Özel hayatınızda partnerinize gerçeklştirmeyi düşündüğünüz jestler konusu ile alakalı da doğru yoldasınız ve devam etmelisiniz.

Akrep Burcu

Aşk hayatınızda bir süredir meydana gelen manasız çelişkilerden kurtulma çabalarınızın verilen neticeler yardımıyla çok daha huzurlusunuz bugün. İş yeriniz amacıyla bunu söylemek çok olası değil. Hareketli günlerin ortasındasınız ve akılcı davranmalısınız. Maddi problemler önümüzdeki vakitlarda tekrar gündeme gelebilir.

Yay Burcu

İş yerinizde gerçekleşecek ani değişimler sizi derinden etkileyebilir.Kendinizi düşünüp, doğru kararlar vererek, bıkmayan yapınızla devam etmeniz gerekiyor.Hayatınızla alakalı verilenniz kararlar kimilerine yanlış gelse de doğruluğundan ve dürüstlüğünden emin olduğunuz konularda kendinizden katiyen ödün vermeyin.

Oğlak Burcu

Geçmiş dehemmiyetde yaptığınız hatalarınızı bundan sonra takmayın ve önünüze bakın. Geçmişe takılı kalırsanız şimdiyi yaşayamaz ve mutsuz olursunuz. Artık kendinize yeni bir sayfa açmalısınız. Kendinizi ehemmiyet esnasında kendiniz amacıyla daha üst sıralara koymalısınız. Enerjinizi iyi kullanmalı ve bu hafta amacıyla kendinize çok düzgün bir yol haritası çizmelisiniz. Özel hayatınızda partnerinize olan düzgün yaklaşımınız ilişkinizin daha kuvvetli olmasını sağlıyor.

 

Kova Burcu

Bugün sizin amacıyla serinkanlı ve akılcı bir gün. İş yerindeki dostlarınızla bugün olağanüstü rahat ve huzurlu bir beraberlik ve çalışma koşulları geçirebilir ve beraber çok değişik keyifli aktiviteler yapabilirsiniz.

 

Balık Burcu

Harika bir güne başladınız. Enerjiniz en üst seviyelerde. Ama bu sizin karşınıza çıkabilecek zorlukları göz ardı etmeniz amacıyla bir rehavet nedeni olmamalı. Zorlukları karşısına bir duvar gibi durup onları sakin dingin bir şekilde karşılayıp çözüme ulaştırmak gene sizin hünerlerinize kalıyor. Aşk yaşamınızda ise gene sallantılar olmasına karşın onunda üstesinden istikbalsiniz bunun amacıyla emek ve çaba sarf etmekten kaçınmayın.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum