10 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

10 Mart 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarınız. Ay, Başak burcunda ilerliyor. Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınız ile alakalı biraz daha ilgi etmelisiniz. Başkasına karşı yapmış olduğunuz bir Hatayı kabul etmek mecburiyetinde kalacaksınız.

Koç Burcu

Beklediğiniz performansı yakalamak istiyorsanız, işinizle alakalı lüzumlu donanıma sahip olsanız bile lüzumlu desteğe gereksiniminiz olduğunu bilmelisiniz. Bugün kafanızda çoğu değişik fikirle yola çıkabilir ve daha sonra bir çoğundan vazgeçebilirsiniz. Her şeyi tekrar yapılandırma arzusu içerisinde olsanız bile bir grup gecikmelere karşı tedbirli olmalısınız.

 

Boğa Burcu

Organizasyon işlerden müthiş keyif alıyorsunuz. Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle alakalı yeni hadiseleri takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Karşıt fikire sahip şahıslarla yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Fiziksel aktiviteleriniz amacıyla, yoğun bir devreye giriyorsunuz.

 

İkizler Burcu

Duygusal konularda kendinizi yenilemenin vakti geldi. Partnerinizle beraber yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz. Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Bazı dış etkenler, sizin enerji gücünüzü etkiliyor. Yardımınız gereken birtakım hadiseler söz hususu olabilir.

 

Yengeç Burcu

Düşüncelerinizde iyi niyetli yaklaşımlarınızın hatalı anlaşılmasını istemiyorsunuz. Bugün zihinsel dağınıklık yaşayabilir, kendinizle alakalı kararlarınızda çevrenizden yardım bekleyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Ay, bilinçaltınızı karışmasına namacıyla olacaktır. Bazı hadiselerin sizi aşmasına şaşırmamalısınız.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com cooltext376215831804141 10 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 10 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

Duygusal yönleriniz daha da arttırırken sizi şüpheci ve temkinli yapıyor. Kendinizi tutsak ettiğiniz kaoslardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Düşünceleriniz o kadar çok derin ki sizi kavramak amacıyla karşı tarafın üstün bir çaba sarf etmesi gerekiyor. Fazla alıngan olduğunuz bir gün yaşayacaksınız.

 

Başak Burcu

Duygusal yaşamınızda karışıklığa namacıyla oluyor. Mesleki anlamda düşüncelerinizin yoğunluk kazanmasıyla değişik işlerle ilgilenmek istiyorsunuz. İçsel duygularınızı şahsi yeteneklerinizle birleştirmeyi amaçlıyorsunuz. İşinizle alakalı dengelerinizi güvenliğini sağlamak istiyorsanız, kuralları siz koymalısınız.

 

Terazi Burcu

Maddi kazançlarınızı düşünmek mecburiyetindesınız ve bugün ince hesaplar peşindesiniz. Beklediğiniz güveni kendiniz sağlamak mecburiyetindesınız. Hatalardan ders almasını bilen nadir şahıslardan biri olmanız çevrenizde gözlerin üstünüze çevrilmesine namacıyla oluyor. Bugün sessiz ve saklı bir inatçılık sergiliyorsunuz.

 

Akrep Burcu

Harcamalarınızı denetlemek mecburiyetindesınız. Bugün sıra dışı düşünceler içerisinde olacak şahsi harcamalarınızla alakalı sorunler yaşayacaksınız. İsteklerinizdeki artışı denetlemek mecburiyetinde kaldığınız vakit huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Yeni finans projeleri gündemde ve yeni bir çalışma temposu sizi bekliyor.

 

Yay Burcu

Maddesel konularda lüzumlu atılımlarınızı yapmalısınız. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışıyor. Değişimlerinizi karşı tarafa hatalı yansıtıyorsunuz. Genellikle kelimelerinizi kullanırken, ilgili olmak mecburiyetindesınız. Atılımlarınız ve hedefleriniz hususu ile alakalı isabetli davranışlar içerisindesiniz.

 

Oğlak Burcu

Bugün içerisinde bulunduğunuz gerçeklerle alakalı konuşmalarınızı etkili bir biçimde ifade edebileceksiniz. Kendinizin çizerek meydana koyduğu sistemlerinizin, disiplin prensipleri olarak hayata uyarlanması sizi başarılı kılıyor. Duygusal konularda içsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sizin istiklal tutkularınız partnerinizin amacıyla sorun teşkil ediyor.

 

Kova Burcu

Öfkelerinizi amacıylaizde biriktirerek, sevdiğiniz şahsa tepkili davranmamalısınız. Bugün, coşkulu bir gününüz. İkili ilişkilerinizde, geleneksel tanımlara uymadığınız amacıyla kendinizi suçlu hissetmeniz yersiz. Sadece açık ve net olmanız yeterli. Size fiziksel zindelik veren sportif hareketleri ihmal ediyorsunuz. Sağlığınız amacıyla formunuzu korumalısınız.

Balık Burcu

Bugün satın alma duygunuz ilgi çekici ve parasal konularla alakalı hadiseler ön planda. Gelişmeleri çok iyi takip ediyorsunuz. Planladığınız konularda, lüzumlu finansı sağlamanız amacıyla ince hesaplara gereksiniminiz olacak. Yapacağınız farkılıkları hayata geçirme hususu ile alakalı hayal gücünüzü kullanmalısınız.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum