10 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

10 Nisan 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarınız: Ay, Akrep burcunda ilerliyor. Kariyeriniz ve işiniz ile alakalı konulara odaklanacaksınız. Çalışanlarınız varsa onlara karşı biraz daha empati kurmanız temaslerinizi güçlendirecektir.

Koç Burcu

Özellikle işinizle alakalı ısrar ettiğiniz mevzuya bir de konsantre olursanız, o hususta meydana çıkabilecek en ideal şeyi buluyorsunuz. Grup içerisinde konuşmalarınızı ilgi ile izleyen ve size yakınlık gösteren şahsa karşı biraz mesafeli davranın. Ayak bileklerinizin titiz bulunduğu bir dönemdesiniz. Geceleri dinlendirmeye özen göstermelisiniz.

 

Boğa Burcu

Partnerinizin isatekleri karşısında resmen şaşkınlık içerisindesiniz sizin çok işkolik olmanızdan yakınıyor bu hali çözmenin tek yolu ona iş hayatınızın yoğunluğundan ideal bir dille anlatmanız. Maddi yatırımlarınızda dikatli olmalısınız çevrenizde ki bireylerin söylediklerine kulak vermekte yarar var. Bu sıralar ilgili davranmayı aklınızdan çıkarmamalısınız.

 

İkizler Burcu

İş yaşantınızdaki duygusal insanların hatalılarını düzeltmekten sıkılıyor lakin belli etmiyorsunuz. Bu da sizi çok yoruyor. Aşk hayatınızda ise hiç olmayacak vakitlarda, lüzumsuz savaşlar yaratmanız karşınızdaki bireyin hislerini alt üst ediyor. Kendi doğrularınıza öylesine kaptırıyorsunuz ki, netice ne olursa olsun umurunuzda değil.

 

Yengeç Burcu

Bu aralar partnerinizi resmen tanıyamıyorsunuz o size çok turist geliyor lakin onun bu halinden hoşnutsunuz çünkü temasniz canlanıyor. İşinizle alakalı birtakım konularda olumlu ilerlemeler söz hususu bu hal sizi motive eder iken bir yandan da daha çok çalışmanıza namacıyla olacak. Bu aralar elinize çok miktarda para geçecek lakin siz bu paranın denetimini sağlayamayacaksınız.

 

Aslan Burcu

Bugün alacağınız bir armağan sizi geçmişe götürebilir ve duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Esasında bugün uzun vakittir ihmal ettiğiniz eski dostları ziyaret amacıyla ideal bir vakit olabilir. İşin yoğun temposuna ara verip kendinize vakit ayırabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Partnerinizle gerçekleştireceğiniz kısa bir tatil de alternatifler arasında.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 15-ekim-2020-merkur-retrosu-basliyor-gizli-bilgiler-aciga-cikiyor_1601970681 10 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 10 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

Yıllardır çalışıp didindiniz ve bundan sonra toplumda iyi yerlerde olmak istiyorsunuz. İnsanlar sizi ehemmiyet ediyor lakin fikirlerinizde yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden hatalı kararlar alıyorsunuz. Yeni tanışacağınız şahıslar üstünde olumlu tesir bırakacaksınız. Bu sayede de hayatınızdaki olumsuz gidişatı değiştirebileceksiniz. Ama duygusal davranmayı bırakmanız gerekiyor .

 

Terazi Burcu

Bugün iş hayatınızdaki ilerlemeler ön plana çıkıyor. Özel hayatınızda partnerinizle uyumlu bir temas sizi bekliyor. Ailevi konularınızda ise biraz daha özverili davranmanız gerekebilir.

Akrep Burcu

Bugün bilemediğiniz konulardan ötürü engellenmiş hissedebilirsiniz. İşlerinizde aksamalar olabilir. Evraklarınızı toparlayabilirsiniz. Sorumlu bulunduğunuz konularda bürokratik kısıtlamalar olabilir. Üstlerinizle iletişimize ilgi etmelisiniz. Günün ikinci %50 sinde kendinize yönelebilirsiniz. Hassas bulunduğunuz konular gündeme gelebilir.

 

Yay Burcu

Hayatınızla alakalı alacağınız kritik kararlar amacıyla sakın çabuk etmeyin, bu sizi zarara uğratabilir. Kötü neticelerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni girişimler sizin amacıyla iyi neticeler verebilir ve parasal kazançla neticelanabilir.

 

Oğlak Burcu

Uzun süredir aklınızda tespit edilen suallere yanıt arama meşguliyeti içerisindesiniz. Bu aralar arakadaşlarınızın vereceği tavsiyelere ilgi edin. İş hayatınızda sürpriz ilerlemelerin yaşandığı bir dönemdesiniz.

 

Kova Burcu

Özel hayatınızda partnerizle aranızda soğuk rüzgarlar esiyor. Küçük problemlerin yol açtığı bu halde yardımıcınız vakit olacaktır. Bu sürede içerisinde atacağınız adımlara ve söyleyeceğiniz sözlere ilgi etmekte yarar var.

 

Balık Burcu

Bugün eşinizle alakalı konular sizi daha çok meşgul edebilir. Karşınızdakine kendinizi ifade etmek amacıyla çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda sözleşmeler gündeme gelebilir. Bazı konulardaki farklılıklar sizi zor hale sokabilir. Gün içerisinde sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Tamamladığınız işleri yine denetim etmenizde yarar var.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum