10 Şubat 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

10 Şubat 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarınız. Ay, Aslan burcunda ilerliyor saat 12.00’de Başak burcuna geçiş yapacak. Merkür gezegeni ise Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Arkadaşlıklarda iletişimden kaynaklı problemler meydana çıkabilir. Hayallerinizin peşinden gitmek amacıyla harekete geçeceksiniz.

 

Koç Burcu

Bu günlerde, yeni etrafınız ilgi çekecek ve hem de yeni insanlarla tanışabilir ve bir temas başlatabilirsiniz. İş yaşamınızda değişik bir çalışma biçiminiz var ve çok aktif ve kimi zaman tembelsiniz fakat bu ikisini doğru kullanmaktan bugüne kadar rastgele bir olumsuz problem yaşamadınız. Zor olsa bile, üstlendiğiniz görevlerin üstesinden gelebileceksiniz. Ailenin sayesinde çoğu şeyin üstesinden gelmeyi başarıyorsun.

 

Boğa Burcu

Partneriniz tavrınızdan rahatsız oluyor ve kimi zaman oldu bittiniz olduğunu düşünüyor. Bu durumu düzeltmek size kalmıştır, fakat istediğiniz şey temasnizde her zaman söz hususu olmayabilir. Mali zorluklarla karşılaşmamak amacıyla giderlerinizi biraz azaltmalı hem de tasarruf etmelisiniz. Ailen mesul olduğuna inanıyor ve bu mesulluklardan bunalmış olsan da, onların farkında olman gereken beklentiler var.

 

İkizler Burcu

İlişkinizin gidişatını ve düşüncelerinizi aileniz ve etrafınızdeki dostlarınızla paylaşırsınız ve düşüncelerinizi onlarla paylaşırsınız, fakat onları ve sizi üzen şeyleri paylaşmanız gereken şahıs olan partnerinizle paylaşmazsınız. ilgisini dağıtır. İşinizle alakalı konularda yaratıcılığınıza öncelik veriyorsunuz fakat kimi zaman bu hal sizi yoruyor ve omzunuzdaki aşırı zorlanma mesulluğunuzu artırıyor. Ailenizle süre geçirmeyi ve onları hafta sonları oldukça sık ziyaret etmeyi unutmamalısınız zira büyükleriniz unuttuğunuzu düşüneceklerdir.

 

Yengeç Burcu

Arkadaşlarınızla yeni geziler düzenleyebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz ve etrafınıza yaydığınız enerji çok yüksek olmasından sizi sevilen biri yapar. Bazı fırsatlara talih tanımamak canınızı yakar, fakat sizi en iyisi olmaya teşvik eden birtakım nedenler vardır. Günümüzde ailenizin gücüyle yaptığınız birtakım yatırımlardan olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Bu sizi mutlu edecek ayrı bir gelişme.

 

Aslan Burcu

Partneriniz ilgisizliğinizden şikayet ediyor, ama sizce her şey yolunda ama bu bu tür devam edemez, bir orta yol olmalı, aksi takdirde bu kadar kolay bir problemun büyümesi her iki tarafa da zarar verebilir. Kendinizi yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz ortamlarda bulursanız çok eğlenceli süre geçireceksiniz. İnsanların ilgisini çekecek birtakım konularda düşünceleriniz olabilir, fakat onları tartışmaya açmak gerçeğe daha süratli yaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burc-yorumu-ozellikleri-2258984 10 Şubat 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 10 Şubat 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

Artık sahip olunan temasnizin gidişatını eskisi kadar sevmiyorsunuz. İlişkinizin gidişatı ile alakalı değişik hisleriniz var, fakat şimdilik bu teması bitirmeye karar vermediniz. Yakınınızda, işinizin başarılı olmasını istemeyen insanlar olabilir. Bu yüzden daha ilgili olmalısın. Arkadaş olduğunu düşündüğün insanlar öyle olmayabilir. İşinizden erken ayrılmayı denemelisiniz, aksi takdirde gelecekte diğer işleriniz olabilir.

 

Terazi Burcu

Partnerinize karşı güç ve sebat eksikliği, sizin ve partnerinizin sıhhatli bir temasniz olduğunu gösterir. Çalışma ortamınızı değiştirdiğinizde, bunu iyi mi yoksa kötü mü yaptığınızı bilemezsiniz, fakat yenilik size değişik hisler tattırabilir ve siz de hislerı olan bir şahıssiniz. Masraflarınız ufak olsa bile, işin amacıyladeki yük büyüktür. Çabalarınızın boşuna olduğunu düşünseniz bile denemeye devam edin. Tabii bir gün ödeyeceksin.

 

Akrep Burcu

Partnerinizin ilgisizliği sizi her geride bıraktığımız gün rahatsız ediyor ve onun doğru şahıs olamayacağı kanaati gün geçtikçe artıyor, fakat yeni bir insana şayet yaşamınızsa aşık olup olmayacağınız bilinmemektedir. yapraklar. Ailenin seni sevdiğini ve her zaman yanısıra olduğunu bilmek seni mutlu ediyor.

 

Yay Burcu

İş yaşamınızdaki yoğun çalışma ruh durumunizi yansıtır fakat profesyonelce davranmaz ve sevdiklerinize yansıtmazsınız fakat bu yoğun gerilim durumu çok gerilimlidir ve kısa bir tatil sizi zihinsel ve fiziksel olarak rahatlatabilir. Mali kaygınızın olmadığı bu dönemlerde size cazip gelen birtakım yatırımlar olabilir ve hem de bu yatırımlar kısa sürede karlı olabilir.

 

Oğlak Burcu

Bugün tanışacağınız yeni insanlar sizi bir süreler düşündüğünüz hayallere geri getirebilir. Arada sırada eski rüyalarınızı anımsar ve onlardan ne kadar uzakta bir yaşam kurduğunuzu düşünürsünüz. Ancak, çoğunun yanıltıcı kalmaması amacıyla, elinizden gelenin en iyisini gerçekleştirmek amacıyla gene de adımlar atmanız gerekir. Partnerinizle yeteri kadar süre geçiremezsiniz zira zihniniz eski günlere sıkışmış halda. Onun yaşamınızda mühim bir tüm olduğunu unutmamalısınız ve ona zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Kova Burcu

Aşk yaşamınızın denetimini elinde tutmak, temasnizi daha dayanıklı duruma getirecek, siz ve partneriniz bugün çok iyisiniz ve bu şekilde tutmak amacıyla elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz zira bu temasnin hak ettiğini düşünüyorsunuz. İş yaşamınız da aynı yönde ilerliyor, işinizi istediğiniz gibi gerçekleştirmekta özgürsünüz ve planladığınız yatırımları yapıp yapmama hususu ile alakalı emin değilsiniz zira para gerçekleştirmek kolay değil ve akıllıca harcamak istiyorsunuz.

 

Balık Burcu

Her an partnerinizle kalmak istiyorsunuz, onunla yaşam sürdürmek istiyorsunuz ve sonucunda gerçek aşkı bulduğunuz amacıyla mutlu oluyorsunuz. Hem iş yaşamınızda hem de aşk yaşamınızda mutlu günler sizi bekliyor. Hava soğuk, üst solunum yolunuza ilgi edin.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum