11 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

11 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay Akrep burcunda ilerliyor ve kendi gücünüzün farkına varacaksınız ve yarım bırakmış olduğunuz işlerin başına geçeceksiniz

 

Koç Burcu

Bugün istediğiniz konular üstünde yatırım yapabilir, çılgınca da olsa hayalinizde canlandırdığınız konular amacıyla para harcamaya girişebilirsiniz. Maddi ve manevi kaynaklarınızı insanlığa fayda ve yardımlaşma amacıyla nasıl kullanabileceğinizi tasarlayabilirsiniz. İleriyi düşünüyorsanız sağlam yatırımlı işlere girin ve kazancınızı katlayın ki ilerde keyfinize bakarsınız.

 

Boğa Burcu

Aileniz ya da akrabalarınızla olan iletişimlerinizdeki diyaloglar sevinçli ve canlı geçecektir. Samimi bir bölge yakalanabilir ve hoş etkileşimler meydana çıkabilir. Sizin bir yakınınız iyiliğinizi istiyor gibide gösterse slında sizin koyunuzu kazıyordur her attığınız adımı iyi düşünün adım attın. Kendi köklerinize ait olan bilhassari keşfetme yoluna gidebilirsiniz.

İkizler Burcu

İş bölgeınızda ve bilhassa hizmet sektöründeyseniz görülmemiş bir fikri deneyimlemek amacıyla proje geliştirmeye yatkın olabilirsiniz. İş bölgeınızdaki şahıslara karşı daha kollayıcı ve kabullenici bir tavır içerisinde bulunabilirsiniz. Zinde kalabilmeniz amacıyla vücut egzersizlerine yönelebilir, vücut sağlığınızı spor yardımıyla hareketli bir konumda tutabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Denenmemiş bir hususta yol alabilme talebi taşıyorsunuz. Ortaklığınız mevcutsa hedeflediğiniz faaliyetin detayları konusu ile alakalı düşünce birliğinde olabilir, parasal anlamda daha iyi noktaya ulaşabilirsiniz. Özel hayatınızdaki vurdumduymaz yaklaşımınız partnerinizi çileden çıkarıyor. Bu hal ilişkinize zarar verebilir.

Aslan Burcu

Devletle alakalı evraklarda ve kredi olanakları amacıyla olumlu bir gündesiniz. Cinsellik, ölüm ve insana ait bütün bilhassarin zihninizde sorgulandığı ve hayatınıza dair kriz bölgeı meydana getiren konuların çözümleri üstünde baş yorabileceksiniz. Cinsellik biraz daha hayatınızda ehemmiyet kazanabilir.

Başak Burcu

Bazı soruların yanıtını arıyor olabilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek bir yanıtı aradığınızı düşünecek olursak son derece dikkatli ve ayrıntılı düşünebilmek adına aklınızı tamamıyla boşaltmalısınız. Sevdiklerinizle geçireceğiniz bir akşam size fazlasıyla iyi gelebilir. Özel hayatınızda mükemmeli aramaktan vazgeçin bundan sonra.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burc-yorumu-ozellikleri-2258984 11 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 11 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu

Birilerinin söyleyeceği bir şeyler sebebiyle birtakım anılarınız su yüzüne çıkabilir. İlk bakışta sizin amacıyla üzücü anılar olsa bile bundan sonra bu yaşananların üstünden gelebildiğiniz amacıyla yaşananları iyi hatırlamak sizin elinizde. Maddi anlamda sıkıntıya düşmemek amacıyla kredi kartı harcamalarınızda denetimli davranmanızda fayda var.

 

Akrep Burcu

Kendiniz amacıyla bir şeyler gerçekleştirmek sizin amacıyla zor olabilir. Genellikle başkalarının yardımına gereksiniminiz olabileceği kanaati sizi alıkoyabilir fakat bu sefer kendinize vakit ayırmalısınız. İş bölgeınızdaki gerginlik günün ilk saatlerinde canınızı sıksa da, akşam saatlerinde partnerinizin gerçekleştireceği sürpriz keyfinizi yerine getirecek.

Yay Burcu

Birilerinden çok büyük beklentileriniz olabilir hem de bu bireyi idol haluna getirmiş olabilirsiniz. Bu bireyin size sunabileceği çok şey olabilir fakat onun da bir insan olduğunu ve sorunlar yapabileceğini unutmamalısınız. Özel hayatınızda partnerinizin söylediklerini hatalı anlayabilir, lüzumsuz alınganlıklar amacıylae girebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu

Bugün empati yaparak çevrenizdeki insanların ömürlerine olan farkındalığınızı geliştirebilirsiniz. Son vakitlerde partnerinize olan yaklaşımınız onu bir hayli mutlu ediyor. İlişkiniz amacıyla yapıcı bir devre içerisindesiniz. Sıhhat sorunlarınızı ehemmiyetseyin, mide problemlerinize dikkat!

 

Kova Burcu

Her vakit yeni şeyler tecrübe edinin biri olmayabilirsiniz. Sonuç olarak hayal kırıklığı hayata ihtimalinizi azaltıp, rutin hayatınızı devam ettirebilirsiniz fakat karşınıza çıkabilecek ilgi çekici, yeni şeyler denemeye değer olabilir. Özel hayatınızda işlemiş saplantınızdan sıyrılıp önünüzdeki fırsatları değerlendirmeniz, mutlu bir istikbal amacıyla ilk ismim olabilir.

Balık Burcu

Kendinizi fazlasıyla yorgun hissedeceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle gerçekleştireceğiniz planlar sizi rahatlatabilir. Özel hayatınızda partneriniz sizin düşüncelerinize gereksinim duyuyor olabilir. Bugüne kadar sessizliğinizi koruduğunuz bu hususta bundan sonra bir şeyler söylemenin vakti gelmiş olabilir.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum