12-18 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 12 -18 Nisan haftası burç yorumlarınızda, bu hafta amacıylade sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda yeni ay gerçekleşecek. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak size iyi gelen aktiviteler amacıylade bulunmaya özen göstereceksiniz.
14 Nisan 2021 de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Yeni başlangıçlar gerçekleştirmek amacıyla son derece güzel bir haftaya ismim atıyorsunuz. Geçmişte kalan konulardan kurtulmanız amacıyla elinize fırsatlar geçecektir.
15 Nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. İkili ilişkilerde son derece talihli olacaksınız bilhassa aşk hayatınız değişime baştan sona açık olabilir.

 

 

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçekleşecek. Hayatınızda olumsuz giden halleri değerlendirip şunlar ile alakalı harekete geçmek isteyeceksiniz. Kendinizi yakın hissettiğiniz insanlarla süre geçirmek isteyebilirsiniz.
14 Nisan 2021 de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Maddi yönden olumlu etkileneceksiniz. Evinizin amacıylade planlama gerçekleştirmek isteyebilir ve bunun amacıyla para harcayabilirsiniz.
15 Nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. İşiniz ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle süre geçirmek size iyi gelecek.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçekleşecek. Kendimizin farkına varacaksınız ve ilerletmek amacıyla yeni etkinliklere katılacaksınız.
14 Nisan 2021 de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Yaşamış olduğunuz olumsuzlukları bir kıyıya bırakarak yeni bir sayfa açmak amacıyla fırsatlar meydana çıkacak. Daha çok sosyalleşecek ve çift temaslare her vaktinden daha çok ilgi edeceksiniz.
15 Nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Kararsız kaldığınız konulardaki düşünceleriniz giderek netleşecek, kendinize daha iyi bir yol çizebileceksiniz.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçekleşecek. Çevrenizdeki insanlarla temaslarinizi iyi tutacaksınız. İyi bir uyum yakalayabileceğiniz yeni arkadaşlıklar kurmanız amacıyla fırsatlar oluşabilir..
14 Nisan 2021’de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Aşk hayatınız ile alakalı konular gündeminizde olabilir. Kendi başınıza süre geçirmek isteyeceksiniz ve yalnızlıktan keyif alacaksınız.
15 Nisan 2021 Venüs, Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Cesaretiniz artacak ve daha girişken olacağınız bir devreye giriyorsunuz. İyimser tavırlarınızla çevrenizdeki insanların ilgisini çekebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçekleşecek. İş hayatınızla alakalı endişelendiğiniz konular yavaş yavaş ortadan kalkacak.
14 Nisan 2021’de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Sosyal yaşantınızla alakalı uğraşabilirsiniz. Genellikle yeni arkadaşlar edinmek gündeminizde olabilir.
Yakın arkadaşlarınızdan bu hafta amacıylade son derece destek göreceksiniz.
15 Nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Kendi başınıza kalarak içe dönük bir hayat tipi size iyi gelebilir. Bugüne kadar sorgulamadığınız hususları sorgulayabilir ve şunların üstüne yeni düşünceler geliştirebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçeklecek. Eğitim hayatınız ile alakalı güzel ilerlemeler yaşayacaksınız. Genellikle duygularınızı transfer etmek amacıyla yeni bir metin yazabilir ya da bunun gibi şeylere odaklanabilirsiniz.
14 Nisan 2021’de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Kariyerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Patronlarınız varsa onlarla aranız son derece iyi tutacaksınız.
15 Nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Arkadaşlarınızla bol bol süre geçirecek ve eğlenceli bir hafta yaşayacaksınız. Kafanızın uyuştuğu yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçeklecek. Para ile alakalı hususlarınızı ön plana çıkacak. Genellikle ödenmesi gereken acil bir borcu kolaylıkla ödeyebileceksiniz ve destek göreceksiniz.
14 nisan 2021 de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Yabancılarla olan temaslariniz gündeminizde olabilir. Yurtdışına gitme gibi bir planınız varsa bununla alakalı yeni bir ilerleme yaşayabilirsiniz. İşiniz ile alakalı yurtdışı ile bağlantı kurabilirsiniz.
15 nisan 2021 venüs jüpiter ile üçgen açı yapacak. Kendinizi işinize daha çok vereceksiniz ve bu sayede son derece olumlu çalışacaksınız. Ekstra para elde edebilmek amacıyla çok mesai yapılabilir ya da yeni bir iş arayışına geçebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçekleşecek. İkili temaslariniz ön plana çıkacak ve bu sayede kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.
14 Nisan 2021’de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Para ile alakalı konularda rahatlama yaşayacaksınız. Aynı sürete başkalarının gelir kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Çevremizdeki insanlar size hem parasal hem manevi şekilde destekleyecek. Eşinizin Maddi halinde güzel bir artış söz hususu olacak.
15 nisan 2021 venüs jüpiter ile üçgen açı yapacak. Kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat ve özgür hissedeceksiniz. Seyahate çıkmak istiyorsanız bunu bir an evvelce gerçekleştirmek amacıyla yeni planlar yapılabilirsiniz.

 

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 12-18-Nisan-Haftalik-Burc-Yorumlari 12-18 Nisan Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 12-18 Nisan Haftalık Burç Yorumları
Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 nisan 2021 koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. İş hayatınızla alakalı olumlu ilerlemeler yaşayacaksınız. Yeni bir iş öneriyi alabilir ve buralardan kazançlı çıkabilirsiniz.
14 nisan 2021 de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. İkili temaslar gündeminizde olacak. bilhassa evlilik ya da nişan gibi yeni bir mevzuya dahil olmak isteyebilirsiniz.
15 nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Kendinizi hiç olmadığı kadar güvende hissedeceksiniz ve partnerinizle aranızdaki uyum giderek arttıracak.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 nisan 2021 koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Eviniz ile alakalı haller ve çocuklarınızı ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Onlarla alakalı yeni başlangıçlar ve girişimler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.
14 nisan 2021 de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. İşiniz ve kariyeriniz ile alakalı yapmanız gereken işler ile alakalı düşünce alışverişi yapılabilirsiniz. Yanınızda çalışanlar varsa onlarla beraber yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. İletişiminizi kuvvetlendirebilirizsiniz.
15 nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Sevdiğiniz İnsanlarla güzel bir tatil gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçekleşecek. Evinizin amacıylade kendinizi daha rahat ve konforlu hissetmek amacıyla yeni bir dekore ya da planlama yapılabilirsiniz.
14 nisan 2021 de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız ve dostlarınızla olan hayatınız ön plana çıkacak. Partnerinizle beraber eğlenceli zaman geçireceksiniz. Kendinizi çevrenize daha net ifade edebileceksiniz.
15 nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. İş hayatınızda etkili bir kazanç sağlayacağınız ortamlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 nisan 2021 Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Uzun süreten beri görmediğiniz dostlarınızla ya da akrabalarınızla görüşmek isteyebilirsiniz.
14 nisan 2021 de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Ailenizle beraber daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz. Bu hal kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır.
15 nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Evinizin amacıylade yeni bir çalışma düzeni gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla ve ailenizle zaman geçirmek size iyi gelecektir.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

12 Nisan 2021 Koç Burcu’nda Yeniay gerçekleşecek. Para ile alakalı hususlarınız ön plana çıkacak. Yeni gelir kaynakları elde edebileceksiniz ve iş hayatınızı kolaylıkla düzene sokabileceksiniz.
14 Nisan 2021 de Venüs Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Evinizin amacıylade gerçekleştirmek dilediğiniz bir planlama ya da yenilik varsa bunun amacıyla Denizi güzel bir fırsat geçebilir.parasal anlamda alım satım işi yaparak yatırım hedefli bir gelir elde edebilirsiniz.
15 Nisan 2021 Venüs Jüpiter ile üçgen açı yapacak. aklınızı rahatlatacak olan ve algınızı açacak yeni hobiler edinmek isteyeceksiniz.okuyup yazma ya da inceleme gerçekleştirmek amacıyla güzel bir haftaya ismim atıyorsunuz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum