12 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

12 Aralık 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları: Ay, Yengeç burcunda ilerliyor ve parasal yönden zor olan bir gün olabilir bu yüzden lüzumsuz harcamalara iki kat ilgi etmeye çalışmalısınız. Ödenmesi gereken bir borç varsa da bunu ertelememelisiniz.

Koç Burcu

Bugün hayatınızı büyük bir ölçüde değiştirecek çok mühim bir öneri alabilirsiniz. Bu öneri size yaşça büyük bir insandan gelebilir. Özel yaşamınız da ise, iş hayatınızda yaşadığınız problemlerin ilişkinize yansımasıyla geçirdiğiniz zorlu günlerden sonra anlayış ve saygıyla ilişkinizi güçlendirerek var olan problemlerı aşacak vakitlerde olacaksınız.

Boğa Burcu

Bugün fiziksel çekiciliğiniz de son derece yüksek. Bu da karşı cinsin ilgisini çekerek aşk hayatınızda yaşanacak ilerlemelere işaret etmekte. Yaşanmışlıkların verilen olgunlukla doğru kararlar alabilir yeni insanlarla tanışmanın getirdiği şansları değerlendirebilirsiniz. İş hayatınızda ise finansal konularda haklarınızı aramanız ve takipçisi olmanız gereken bir gündesiniz.

İkizler Burcu

Bugün beklenmedik hadiseler günü. İş hayatınızda yeni ortaklıklar ya da yatırımlar gündeme gelebilir. Gelecek amacıyla kritik bir gün ve kararlar sizi bekliyor. Özel hayatınızda ise ailenize yeni bir üye daha katılabilir. Mutlu bir akşam sizi bekliyor. Uzun vakittir yaşadığınız tedirgin günler bundan sonra geride kalıyor. Stresi bir yana bırakıp, keyfini çıkarın.

Yengeç Burcu

Bugün aile ve özel yaşamınızda yaşanacak ilerlemelerden fazlasıyla etkilenebilir ve güne ruhsal olarak yorgun başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizde tespit edilen sizden değişik düşünen şahıslarla aranızda, küçük tefek tartışmalar yaşanabilir. Mümkünse sakin ve hoşgörülü davranmaya çalışırsanız; huzurunuz kaçmamış olur. Bugünlerde sağlığınıza ilgi etmenizde yarar var.

 

Aslan Burcu

Bugün kendinizi fiziksel olarak zinde ve enerjik hisserek güne başlayabilirsiniz. Ertelediğiniz işler amacıyla bugün iyi bir gün. Genellikle parasal konularda çözülmeyi bekleyen problemler amacıyla atılım yapma vakitı. Akşam saatlerinde yakın çevrenizden istikbal dedikodularla canınız sıkılabilir. Duymamak her vakit iyidir, unutmamalısınız.

Başak Burcu

Bugün işinizle alakalı bir karar adımına gelebilirsiniz. Kararınızı etkilemek isteyen ve sizi rakip görenler olabilir. Mantığınızı ve sağduyunuzu koruyun. Parasal konularda problemsiz bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız. Özel hayatınızda ise partnerinizle yaşadığınız huzur sizin en büyük desteğiniz. Ruhsal olarak şanslısınız, bunu hayatın başka alanlarında avantaja çevirebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com unnamed 12 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 12 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu

Son vakitlerdeki ruh durumuniz sizi depresyona sokabilir. Bir an öncesinde kendinizi toparlayarak yorgun düşmüş sarsılmış ruh durumunizden sıyrılmalısınız. Siz mantığı ile yaşam sürdüren ama duyguları ile beslenen özel insanlarsınız. Hayatı ertelemeyin. İşinizle alakalı başarı uzak değil ama bir an öncesinde yine konsantrasyonunuzu yakalamalısınız.

Akrep Burcu

Bugünlerde özel yaşamınızla alakalı konularda daha cesaretli ve gerçekçi davranmalısınız. Bu dönemde seçimlerinizi iyi belirlemelisiniz. Ya sevginize emek verecek ve gerçek mutluluğu aşkı huzuru doyasıya yaşayacaksınız. Ya da sevgiden uzak beraberliklere doğru yol alacaksınız. Bu kararı verip yapmak basit olmayacak ama kazançlı siz olacaksınız.

Yay Burcu

Bugünlerde iş hayatınızda yeni kazançlar kapısı açılabilir. Beklenmedik şekilde ek bir iş ya da ekstra kazanç elde edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün güvenliğinizle alakalı konularda daha duyarlı davranmalısınız, kıymetli bir eşyanızı kaybedebilir ya da küçük bir kazanın mağduru olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ailenizden birinin size yardımına gereksinimi olabilir.

 

Oğlak Burcu

 

Bugün işinizle alakalı alacağınız bir telefon bütün planlarınızı alt üst edebilir. Ama unutmamalısınız siz beklenmedik durumların kahramanısınız. Kendinizi göstereceğiniz bu fırsatı kaçırmayın. Özel hayatınızda ise katılacağınız sosyal ortamlarda arkadaşlarınız aracılığı ile hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz.

 

Kova Burcu

Bugün iş hayatınızda da mühim ilerlemeler söz konusu. Beklediğiniz haberi alabilir yeni ve başarılı bir devresinin kapılarını aralayabilirsiniz. Özel hayatınızda da yeni ilerlemeler söz konusu. Partnerinizle alakalı bir haber alabilir ve yine bir araya geleceğiniz bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Gereksiz yere gurur ya da inat yapmadan harekete geçin.

 

Balık Burcu

Bugün kendinizi dağılmış bir ruh durumu içerisinde bulabilirsiniz. Bir süredir kendinizi anlatmaktan ve sizi anlamaya çalışmaları beklemekten yoruldunuz. Fakat kendinizi bu kadar hırpalamanız yersiz. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenin ve kendiniz amacıyla değişik bir yol denemeyi seçin. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanların davranışlarına ilgi, sizi işten soğutabilir.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum