14-20-Aralik Haftalik Sağlık Para Aşk Yorumlari

Burcunuzun haftalık Sıhhat para aşk yorumları ilk kez Kadinlarduysun.com’da. Burcunuzu seçerek yorumunuzu okuyabilirsiniz. Burcunuza özel 14-20 Aralık haftalık aşk yorumları

Haftalık Burç Yorumları Aşk Hayatı

Bu hafta amacıylade aşk hayatınızda yenilikler olabilir. İlişkiniz amacıylade sizi tedirgin eden haller varsa bunlara yönelik partnerinizle konuşma gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Hafta ortasına doğru kendinize daha çok vakit ayıracaksınız partnerinizle olan sorunlarınızı bir kıyıya bırakmak isteyeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu hafta amacıylade yeni bir temasa başlamak amacıyla değişik sosyal çevreler içerisine girebilirsiniz. tanışacak olduğunuz insan yardımıyla hayatınıza heyecan getireceksiniz ve daha evvelce gerçeklştirmeyi bıraktığınız şeyleri yine yapmaya başlayacaksınız.

 

Koç

Koç burcu olanlar ve artan burcu Koç olanlar sizi bugüne kadar üzen ve moralinizi bozan halleri yine gözden geçirmek isteyeceksiniz. Partnerinizin sizin amacıyla yaptıklarını bu hafta göremeyebilirsiniz ve ondan daha çok şey bekleyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış bulunduğunuz olaylardan ötürü kendinizde değiştirmek dilediğiniz olaylara yöneleceksiniz. İlişkisi olmayan Koç burçları amacıyla ise bu hafta amacıylade sizin amacıyla yeni bir yaşam başlıyor diyebiliriz. Hayal kırıklığına uğramamak amacıyla karşınızdaki insanı iyice tanımak isteyeceksiniz ve ani bir temasa başlamaktan uzak olacaksınız.

 

Boğa

 

Boğa burcu olanlar ve artan burcu Boğa olanlar bu hafta amacıylade temasnizde yaşayacak bulunduğunuz birtakım haller sizi üzebilir. Ailenizle beraber daha çok zaman geçirecek ve temasnizin uzak kalmaya çalışacaksınız. Hayatınızı mühim ölçüde değiştirecek olan yeni kararları almadan evvelce partnerinize de danışmanız lüzumliliğini bilmeniz lazım. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise bu hafta amacıylade girecek bulunduğunuz bir ortamda kendinize yeni birini bulabilirsiniz.

İkizler

 

İkizler burcu olanlar ve artan burcu İkizler olanlar aşk yaşamınız amacıyla elinizden gelen çabayı gösterdiniz ve bundan sonra partnerinizden bir şeyler görmek isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış bulunduğunuz problemleri bir kıyıya bırakmamızın vakti geldi. Aksi takdirde ileriye dönük şeyler planlarınız sizin amacıyla son derece büyük bir problem olacaktır. Hafta ortasına doğru partneriniz ile temasnize heyecan getirmek amacıyla yeni bir etkinlik amacıylade girebilirsiniz. İlişkisi olmayan İkizler burçları ise hafta sonuna doğru tanışacak bulunduğunuz bir şahıs sizinle yeni bir temasa başlamak istediğini söyleyebilir ancak siz bu temasden biraz uzak durmak isteyeceksiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 14-20-Aralik-Haftalik-Saglik-Para-Ask-Yorumlari 14-20-Aralik Haftalik Sağlık Para Aşk Yorumlari GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 14-20-Aralik Haftalik Sağlık Para Aşk Yorumlari 14-20 Aralık Haftalık Aşk Yorumları

Yengeç

 

Yengeç burcu olanlar ve artan burcu Yengeç olanlar temasnize dair başnızdaki soru işaretleri hafta amacıylade yavaş yavaş ortadan kaybolacak. Sizin amacıyla her ne kadar kendi yaşamınız mühim olsa da partnerinizin de yaşamı son derece mühim ve onun amacıyla alacak bulunduğunuz kararlarda evvelceliklerinizi belirlemeniz lüzumir. Sizin ya da partnerinizin sağlığı amacıyla yeni bir düzene ve oluşuma gitmek isteyebilirsiniz. Yalnız olan Yengeç burçları ise bu hafta yeni temasa başlamak istemeyeceksiniz. Daha çok kendinize zaman ayıracak eksik olan yönlerinizi tamamlayacaksınız. Aile amacıyladen bir bireyi size yeni bir kısmet bağlamaya çalışabilir.


Aslan

 

Aslan burcu olanlar ve artan burcu Aslan olanlar hafta başında geçmişte oluşturulan bir hatadan ötürü partnerinizi yargılayabilirsiniz. Daha rahat ve güzel bir temas istiyorsanız şayet partneriniz yargılamaktan vazgeçmeli ve önünüze bakmaya çalışmalısınız. Kariyeriniz amacıyla atılması lüzumen bir ismim var ve bu ismim attığınız zaman temasnizde daha çok rahat edeceksiniz. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise bu hafta amacıylade kendi amacıylaizde çeliştiğiniz bir hali netliğe diye kavuşturabilirsiniz. Geçmişiniz de sizin amacıyla uğraşan ve çaba sarf eden bir insanı hafta sonu doğru yine bulabilirsiniz ve bu yüzden onunla beraber bir temasa başlamak isteyebilirsiniz.

 

Başak

 

Başak burcu olanlar ve artan burcu Başak olanlar bu hafta kendiniz de göremediğiniz birtakım problemları görebilir ve bunun üzerini değişmeler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. İlişkinizde daha çok tek doğrultulu düşünmekten ötürü birtakım problemler meydana çıkmış olabilir. Haftanın ortasına doğru bu hali fark edecek ve işleri tersine çevirmek amacıyla çaba sarf edeceksiniz. Partnerinize ufak bir sürpriz hazırlayarak onun gönlünü almaya çalışabilirsiniz. İlişkisi olmayan Başak burçları ise kendinize yeni bir temas bulmak amacıyla daha çok çaba sarf edeceksiniz. Hayatınıza girecek olan bir insan var ve bu insan yardımıyla iş yaşamınızdaki problemleri da yavaş yavaş yerine koymaya başlayacaksınız.

Terazi

 

Terazi burcu olanlar ve artan burcu Terazi olanlar kendi amacıylaizde yaşadığınız çelişkilerden bundan sonra kurtulmanız lazım. İlişkinizi daha iyi bir noktaya getirebilmek amacıyla problemleri açık bir şekilde konuşmanız da lüzumebilir. Aksi takdirde problemlerin sıksık üstünü örterek hiçbir yere gelemezsiniz. Partnerinizin sizden gizlemiş bulunduğu haller varsa şunlar nu hafta amacıylade meydana çıkabilir ve kısa süreli de olsa hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise bu hafta kendinize ideal bir partner bulabileceksiniz bu sayede de kendi iç mutluluğunuzu yakalayacaksınız.

Akrep

 

Akrep burcu olanlar ve artan burcu Akrep olanlar partnerinize kendinizi çok çok açıyorsunuz. Siz ne kadar onunla dertleşmek isteseniz de, onun sizin zayıf noktalarınızı bu kadar derinden binmesine lüzum yok. Bu yüzden biraz daha kendinizi kapatmalı ve her şeyi çok açık bir şekilde ona anlatmayın. İlişkisi olmayan Akrep burçları ise bu hafta amacıylade kendinize ayıracak bulunduğunuz vakti karşı doğrultu ayırmaya çalışacaksınız. Yeni bir insanla tanışmak ve onunla yeni şeylere başlamak sizi heyecanlandırıyor. Aynı sürete uzun süredir sizi rahatsız eden problemlerden da uzak durmaya yetecektir.

 

Yay

 

Yay burcu olanlar ve artan burcu Yay olanlar temasnize önyargıyla yaklaşmamanız lüzumen bir hafta içerisine giriyorsunuz. Partnerinizin geçmişte yapmış bulunduğu problemlar sizi bu kadar ilgilendirmesin. Biraz daha geleceğe yönelik düşünmeli ve problemleri geride bırakmaya çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Yay burçları ise bu hafta amacıylade yaşayacak bulunduğunuz ani bir değişiklık yardımıyla yaşamınıza karşı bakış açınız değişebilir. Hayatınıza yönelik kararlar alırken bu planların amacıylade yeni insanları da dahil etmeye çalışacaksınız.

 

Oğlak

 

Oğlak burcu olanlar ve artan burcu oğlak olanlar, bu hafta sema transitleri bakımından bu senenin en dinamik haftalarından birini yaşıyacağız. Doğal olarak aşk yaşamınızda bu geçişlerden çoksıyla etkilenecek. Karşınıza çıkacak fırsatları yakalama konusu ile alakalı daha uyanık ve tedbirli olmaya çalışmalısınız. Partnerinizle daha çok süre geçirmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Partnerinizin ailesiyle alakalı konular gündeme gelebilir. Sizin özel yaşamınızla alakalı konulara partnerinizin dikkatini çekmek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan oğlak burçları, bu hafta yeni başlangıçlar amacıyla iyi bir zaman olmayabilir. Venüs Salı günü 12. evinize taşınırken, aşk yaşamı daha ihtiyatlı ya da baş karıştırıcı bir hal alacaktır.

 

Kova

 

Kova burcu olanlar ve artan burcu kova olanlar, aileniz ve temasniz arasında kaldığınızı hissettiğiniz bir hafta amacıylade girebilirsiniz. Kendinizi değişik konulara odaklamalı ve bunun üstüne düşünmemeye çalışmalısınız. İlişki amacıylade zaman zaman kıskançlığa dayalı gerilimler meydana çıkabilir. Bu hal sizi bu hafta çoksıyla rahatsız edebilir. Aşırıya kaçabilecek kıskançlıklardan uzaklaşmak amacıyla, ilk evvelce kendinize daha sonra partnerinize karşı olan saygınızı korumaya özen gösterin. İlişkisi olmayan kova burçları, hafta ortası yeni başlangıçlar amacıyla güzel bir zaman. Karşınıza çıkan fırsatları daha yürekli kullanmaya çalışın.

Balık

 

Balık burcu olanlar ve artan burcu balık olanlar hafta ortasına doğru temas amacıyladeki evvelceliklerinizi belirlemeniz lüzumecektir. Geçmiş beraberliklerinizden biri bu hafta sizinle iletişime geçerek baş karışıklığına namacıyla olabilir. Bu yüzden duygularınızdan iyice emin olmalısınız. Duygusal anlamda partnerinizden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ona net bir şekilde anlatmazsanız, siz de onu anlamakta güçlük çekebilirsiniz. İlişkisi olmayan balık burçları bu hafta amacıylade çok kırılgan olmamaya özen göstermeliniz. Yeni tanışacağınız şahıslara kırılgan yüzünüzü göstermemenizde yarar var.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum