14 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

14 Aralık 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları Ay İkizler burcunda ilerliyor ve dış görünüşünüzde birtakım yenilenmeler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Genellikle estetik yaptırma gibi bir kanaat içerisine gireceksiniz.

Koç Burcu

Hayatınızın sıradanlığından o kadar sıkılmış durumdasınız ki, iş ve ev arasında gelişen yaşamınız sizi bitkinleştirmiş durumda. Özel yaşamınızda uzun vakittir çözüme kavuşturamadığınız problemleriniz amacıyla karar vermeniz gerekebilir. Diş sağlığınıza ilgi!

Boğa Burcu

İş yaşamınız ile özel yaşamınızı birbirinden ayırmanız gerekiyor. İş yaşamınızda gönül ilişkilerinden kaçınmalı ve işinize konsantre olmalısınız, aksi durumda ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sosyal yaşamınıza birazcık ara vermek size iyi gelecektir. Kendinizi dinleyip radikal kararlar almalı ve bu tarafta ilerlemelisiniz.

İkizler Burcu

İş yaşamınızdaki çalışkanlığınızın karşılığını yakın vakitte alarak terfi ile ödüllendirilebilirsiniz. Özel yaşamınızda yaşanan ufacık problemda amacıylaize kapanarak sessizliğe bürünüyor ve partnerinizi kızdırıyorsunuz. Kaçmak yerine konuşmacı olsanız problemler büyümeden çözüme ulaşabilir. Harcamalarınıza ilgi etmeniz gereken vakitlerdesınız.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com unnamed 14 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 14 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu

İş farklılığı kanaati amacıyladeyseniz doğru zamanlamada değilsiniz. Biraz daha beklemeli ve mantıklı adımlarla ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızdaki tutarsız tavırlarınıza ilgi etmeniz gerekiyor. Partneriniz ani duygu değişimlerinize uyum sağlamakta problem yaşıyor. Ekonomik anlamda kendinizi sıkmanız gereken vakitçlerden geçiyorsunuz.

 

Aslan Burcu

Üstesinden gelemeyeceğiniz konular ile ilgili söz vermekten vazgeçmeniz gerekiyor, çünkü her şeye yetişemezsiniz. Dışarıya takındığınız sert maskenizin altında hassas bir kalp taşıyorsunuz. Yalnız kaldığınız anlarda geçmişe takılıyor, kılı kırk yarıyorsunuz. Özel yaşamınızda partnerinizi lüzumsuz kıskançlıklarla bunaltmayın, seviliyorsunuz.

Başak Burcu

Son vakitlerdeki iş yoğunluğunuz sizi çoksıyla bunaltmış durumda. Yoğunluktan kendinizi salmış durumdasınız. HEr zaman dışarda zaman öldürmeyi seviyorsunuz arada ailenize zaman ayırın. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmak iyi gelecektir. Özel yaşamınızda geçmişte kalan aşklardan sakınmanız gerekiyor.

 

Terazi Burcu

Bu kadar hassas davranmanız enerjinizi resmen sömürüyor. İş yaşamınızdaki verici tavrınızın karşılığını alamıyorsunuz. İş farklılığı gerçeklştirmeyi düşünüyorsanız doğru vakitlerdesınız. Özel yaşamınızda ani karşılaşmalar yaşayabilir ve çoksıyla mutlu olacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

 

Akrep Burcu

Özgüveniniz ve önder tavrınız kimileri amacıyla çekici gelse de, bu durumdan hoşlanmayan çoksıyla insan var. Bir işinizi hallederken çok dillendirmeseniz iyi olur, çünkü işinizi bozmak amacıyla sırada bekleyen çok insan var. Özel yaşamınızda partneriniz ile olan ilişkiniz çalkantılı bir vakitçten geçiyor. Partnerinizin size olan ilgisinin azaldığını düşünerek ona haksızlık ediyor ve problem çıkarıyorsunuz. Biraz sakinlikte yarar var.

Yay Burcu

İş yaşamınızdaki fedakar tavırlarınız üstlerinizin gözünden kaçmıyor. İşiniz deki başarıyı herkes taktir ediyor size özenen çok kişi var kendinizle gurur duyun. Özel yaşamınızda partnerinize ani çıkışlarınız söz hususu olabilir ve sevgiliniz bu halinizi anlamakta problem yaşayabilir. Romatizmal ağrılara ilgi!

Oğlak Burcu

İş ve sosyal yaşamı aynı yoğunlukta yaşamayı başaran seyrek insanlardansınız. Bu kadar süratli yaşam sürdürmek bir vakit sonra sizi yorabilir. Ailenize karşı son vakitlerde çoksıyla ilgisizsiniz, birlikte vakit geçirip gönüllerini almanız ilişkileriniz yönünden sıhhatli olacaktır. Özel yaşamınız bir vakitdir rayında ilerliyor, partnerinize karşı anlayışlı tavırlarınız ilişkinizi güzel noktalara taşıyor.

Kova Burcu

Yoğun bir tempo ardından nihayet soluk aldınız. Akşam saatlerinizde sevdiklerinizle gerçekleştireceğiniz sosyal aktiviteler size çoksıyla iyi gelebilir. Özel yaşamınızda yaşanan problemler ılımlı yapınız yardımıyla çözüme kavuşuyor. Son vakitlerde yaşadığınız mide ağrılarınız amacıyla bir doktora görünmenizde yarar var.

Balık Burcu

İş yaşamınızdaki yoğunluk sosyal yaşamınızı sınırlandırmış durumda.Gün amacıylade yaşadığınız problemlarınızı özel yaşamınıza yansıtmamanız sizin yararınıza olacaktır. Ufak tefek problemler yüzünden ilişkinizin bozulmasına izin vermemelisiniz. Gerilim kaynaklı baş ağrıları yaşıyorsunuz, kendinizi biraz rahat bırakmanızda yarar var.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum