14 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

14 Mart 2021 Piyasa Günlük Burç Yorumlarınız, Ay, Akrep burcunda ilerliyor ve Merkür ve Jüpiter kavuşum içerisinde olacak. Ertelediğiniz planlarınızı yine gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda iş birliği yaparak ilerlemek isteyeceksiniz.

Koç Burcu

Bugün işinizle alakalı pürüzlere takılacak ve olabilecek aksilikler karşısında lüzumlu önlemleri alacaksınız. Ay’ın bulunduğu koordinat rutin hayatınızla alakalı bir grup tıkanmalar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Güçlü bireylerin sayesinde sorunlarınızı halledecek ve akşama doğru kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Boğa Burcu

Bugün ailevi konular üstünde odaklaşabilirsiniz. Onların duygusal sorunları sizi rahatsız edebilir. Genellikle birtakım olaylardan çok çok tesirleniyorsunuz. Girişimciliğinizi meydana çıkaracak enerji düşüklüğü yaşıyorsunuz.. Bugün, içsel sesinizin doğrultularında hareket ederken, başlangıçlar yerine, yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız.

İkizler Burcu

Yüksek idealleriniz olan bir şahıs olmanıza karşın bugün kendi amacıylaizde çelişkiler içerisinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda ilgilendiğiniz konulara odaklaşmak mecburiyetinde kalacak ve özel işlerinizi ihmal edeceksiniz. Değer yargılarınızın hiçbir şekilde tartışılmasından hoşlanmıyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 97452 14 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 14 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Maddi konularla alakalı birtakım saklılık söz hususu olabilir. Bugün Ay’dan aldığınız tesir sizi bağımlı bulunduğunuz konularda daha yaratıcı yapıyor. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz bireylerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Yeni oluşumlar amacıyla her şey kusursuz gelişiyor. İstediğiniz başarıya çeyrek kaldı.

 

Aslan Burcu

Bugün avantaj duyguları içerisinde olabilirsiniz. Toplumsal konulara eğilim gösterme gereksinimi içerisindesiniz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu takviyeleri sayesinde, bugün bir çok sorunlarınizin üstesinden basit bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz hususu.

 

Başak Burcu

Enerjinizi en iyi şekilde meydana dökebileceğiniz bir gün. Sosyal çalışmalardan hoşlanıyor ve bu hususta çevrenize de destek vermek istiyorsunuz. Hızlı ilerleyen olaylara karşı kendinizi koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz. Toplumsal ihtiyaçlarınızı tarafında hareket ederek egonuzu ön plana çıkarıyorsunuz.

Terazi Burcu

Olayların gerisinde değişik namacıylaler ararken, bulunduğunuz noktadan çok uzaklaşıyorsunuz. İçgüdülerinizi ön plana çıkarırken, mantığınızın gerektirdiği davranışlardan uzaklaşmamaya çalışın. Duygusal takıntılarınız sizi zorlamanın ötesinde hatalı kararlar almanıza namacıyla oluyor. Bazı görüşmeleriniz olumlu netice verecek.

Akrep Burcu

Grup arkadaşlarınızla beraber çoğu iş kombinasyon işler yapabilirsiniz. Ay’ın bulunduğu koordinat, sevinçli ve orijinal şahıslarla çalışmaktan hoşlandığınız gösteriyor. Çevrenizde yaratıcı bireylerin oluşu motivasyonunuz daha da kuvvetli kılıyor. Bulunduğunuz ortamlarda, ilgi çekici davranışlar sergileyecek ve yaptığınız çalışmalardan ötürü takdir göreceksiniz.

 

Yay Burcu

Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız. İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, kimi zaman fırsat kaybetmenize namacıyla oluyor. Duygusal yönlerinizi meydana koyan çalışmalar içerisinde olmanıza karşın, siz saklı bir güç arayışı içerisindesiniz. Bugün paylaşım hususu ile alakalı son derece titiz davranacaksınız.

 

Oğlak Burcu

Ay’dan olumlu iletişim alıyorsunuz. Sabit yapınızın daha da kemikleşmesi ve düşüncelerinizden ödün vermeyişiniz sizin amacıyla mühim bir vurgu oluşturuyor. Bugün aileniz ve sevdiklerinizle inatlaşabilir ve onların isteklerine ters düşebilirsiniz. Olayları daha çok büyütmemenizde yarar var.

 

Kova Burcu

Duygu karışıklığına namacıyla olabilecek hadiseleri mıknatıs gibi kendinize çekiyor, aşkta kargaşayı seviyorsunuz. Güneş’in bulunduğu koordinat düşüncelerinizin derinleşmesine namacıyla oluyor. Bugün maddesel gereksinmeleriniz amacıyla, olanaklarınızın sınırlarını kuvvetli tutmak isteyebilirsiniz. Midenizin titiz bulunduğu bir gün.

Balık Burcu

Çevrenizden enteresan teklifler alabilirsiniz. Bugün yapılması gereken öyle çok işiniz var ki, onları doğru bir planla oturtmalısınız. İyi niyetli ve enteresan arkadaş teklifleri arasında kalabilirsiniz. Tercih hakkınızı kullanırken, duygularınızdan çok akılcı olmaya çalışmanız, sizin değişik yönleriniz de meydana koyacaktır. Bir arkadaşınızın evlilik törenine katılabilirsiniz..

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum