14 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

14 Nisan 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarınız; Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Geçmişten gelen korkularınızı bir kıyıya atmanın vakti geldi. İleriye dönük emin adımlar atmak istiyorsanız şayet kendinizden emin olmalısınız.

Koç Burcu

Bugün zihinsel konularda daha yoğun süreçler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde yaşanan durumlardan rahatsız olabilirsiniz. Destek almanız gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Bazı konularda çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda sizden daha deneyimli şahıslardan yardım alabilirsiniz. İkili ilişkilerinize eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

 

Boğa Burcu

Bugün istikbal planlarınızla alakalı kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber tatil organize edebilirsiniz. Gün içerisinde sosyal konular ilginizi çekebilir. İş dostlarınızla beraber vakit geçirebilirsiniz. İşlerinizde eksikleri gidermek amacıyla ideal bir gündesiniz. Bugün mesuliyet alabilmek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Yaşamınızda gerçekte gereksiniminiz olmayan şeyleri taşıdığınızı ya da vazgeçemediğinizi fark ederek, lüzumlu yenilikleri gerçeklştirmeyi isteyeceksiniz. Varolan şartların tam manasıyla değiştiğini, yok olduğunu, yeni şartların ve durumların doğduğunu göreceksiniz. Sizin amacıyla görülmemiş bir devre başlıyor.

 

Yengeç Burcu

Bugün huzursuz hissedeceğiniz hallerle karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çatışmalar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde hatalı anlaşılmalar olabilir. Bazı hadiseleri kabullenmeniz işleri kolaylaştırabilir. Duygusal konularda hassaslaşabilirsiniz. Güçlü şahıslardan alacağınız destekler sizi biraz rahatlatabilir. Ani kararlar almayın.

01

Aslan Burcu

Özellikle, ilgilerin üzerinizde yoğunlaşmasını sağlayacak konularda, iç dünyanıza kimseyi almıyorsunuz. Partnerinizin size olan güveni sayesinde, ikna etme gibi bir problem genelde yaşamıyorsunuz. Değişikliğe uğrayan hava koşulları yüzünden, soğuk algınlıklarına karşı temkinli olmalı, önleminizi almalısınız.

 

Başak Burcu

Eşinizle alakalı konularda ani duygusal değişiklık içerisinde olabilirsiniz. Bazı konular duygusal açıdan sizi zorlayabilir. Sakin olmalı ve dengede kalmalısınız. Sorumlu olduğunuz hususları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde ilerlemek amacıyla rahat olmanızda fayda var. İlerletmek dilediğiniz işler amacıyla denetimi elinizde tutmanızda fayda var.

 

Terazi Burcu

Duygusal konularda, ailenizin üzerinizde birtakım baskıcı davranışlarını hissedebileceğiniz bir gün içerisindesiniz. Onların haklı olma ihtimalini unutmamalı ve görüşlerine saygı göstermelisiniz. Eski anılarınızın tekrar gündeme geleceğini düşünerek canınız sıkılmasın. Bazı şeyleri bundan sonra düşünmek istemiyorsunuz. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor.

 

Akrep Burcu

Sevgi bağlarınız son derece kuvvetli sevgilinizi ehemmiyet ediyor ve bunu her seferinde belirtiyorsunuz. Bazı problemler söz hususu fakat bunları büyütmeyecek ve derhal çözeceksiniz. Kişiliğinizin bir yanı sıksık abartıyor fakat onu yatıştıran diğer bir yanınız var ve bu sizi dengeliyor. İş hayatınızda yavaşta olsa yoluna koymanız gereken şeyleri dilediğiniz şekilde yoluna koyuyorsunuz

 

Yay Burcu

Geçmişteki deneyimleriniz size yol işaret ediyor ve yaşanmışlıklarınızdan yola çıkarak yeni şeyler yapıyor ve başarılı oluyorsunuz açıkçası başarınızın nedeni deneyimleriniz. Bir iş dostınızın art niyetli olduğunu fark ettiniz fakat biliyorsunuz dünyada her tür insan var her karakterden insan karşınıza çıkacaktır bunun farkında olup ona göre davranmalısınız. Maddiyata ehemmiyet vermiyorsunuz fakat harcamalarınız hayli çok ilgi etmelisiniz.

 

Oğlak Burcu

Bugün partnerinizi sorgulamak isteyecek ve onun kanaatleri paralelinde etkilenmeler yaşayacaksınız. Onun size yaklaşımları, birtakım dşayet yargılarınızı değişik bir şekilde etkileyebilir. İnatçı kişiliğinizi biraz törpülemekte fayda var. Parasal konularda kritik günler sizi bekliyor. Kararlar alırken düşünmeden hareket etmemelisiniz.

 

Kova Burcu

İlişkiniz dolu dizgin yaşıyorsunuz ve partnerinizi de seviyorsunuz. Fakat çevrenizden birtakım şahıslar doğrulusunda olumsuz reaksiyonlar alıyorsunuz bu bireylerin reaksiyonları hakkın da kendinize sormanız gereken şeylere olabilir ilk olarak bu bireylerin reaksiyonları doğrun mu ve gerisinde bir art niyet var mı? Sadakat yönünüz çoksıyla ilerlemiş olması sizi, dost çevrenizde sevilen ve özlenen biri durumuna getiriyor. Arkadaş temaslarınızda eli açık biri olmanız takdir görüyor. Siz de size yapıldığı gibi birtakım yakınlarınızın işne karışıyorsunuz. Onların çözüm üretmesini engelliyorsunuz.

 

Balık Burcu

Mantığınızı devre dışı bırakaraj duygularnızla karar almanız sizin amacıyla doğru neticeler doğurmayabilir. Maddi kaynaklarınız sorumsuzcaharacamnız planlarınızın birtakımlarını aksatabilir. Yeni bir karar alabilmek amacıyla ideal bir günde değilsiniz mantık problemları yapabilirsiniz. Yalnız kalabilmek isteğinizi abartmayın.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum