15-21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 15 -21 Mart haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Uzun zamandan beri üstüne düşünmüş olduğunuz düşünceler gerçekleşebilir. Çevrenizdeki insanlarla iletişime geçerken duygusal anlamda baş karışıklığı yaşayabilirsiniz.

20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Kararsız kaldığınız konular üstüne yine düşüneceksiniz. Satürn’ün baştan inşa etme kuvveti ve Mars’ın savaşçı özellikleri yardımıyla kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Hayatınız ile alakalı neyin hatalı olduğunu anlayacaksınız.

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Hayatınız ile alakalı birtakım hesaplamalar yapılabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza çekilerek çevrenizden kendinizi uzaklaştıracaksınız. Bu dönemde hayal dünyanızın içerisine de dalabilirsiniz.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Arkadaşlarınızla beraber yeni projeler gerçekleştireceksiniz. İş hayatınız ile alakalı mevzularda daha da aktif olabilir ve kazançlı çıkacağınız yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınız ile alakalı hususları ön plana çıkacak. Beraber iş yürütüyorsanız düşünce alışverişleri yapılabilir ve meydana yeni bir proje çıkarabilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı yeni bir farklılık gerçeklştirmeyi düşünüyor olabilirsiniz.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Beraber iş yürüttüğünüz insanlarla aranıza iyi tutmaya çalışacaksınız. Ev içerisinde çalışıyor iseniz yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Yeni bir iş arayışındaysanız kendinize ideal işi bulabileceksiniz.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Birden çok projeye devam ettiriyorsanız bunların rastgele birinden vazgeçmek isteyebilirsiniz. Kurumsal bir işiniz varsa bununla alakalı yeni bir ilerlemeler yaşayacaksınız.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Teknolojik aletlerde küçük tefek sıkıntılar meydana çıkabilir. Aile amacıylade yaşanan bir gerginlikten ötürü kendinizi onlardan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Üstünde çalışmakta bulunduğunuz bir proje ile alakalı yeni düşünceler edinebilirsiniz.

 

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Haftalik-Burc-Yorumlari-kopya 15-21 Mart Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 15-21 Mart Haftalık Burç Yorumları
Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz ancak bunları kolaylıkla aşmanın yollarını bulacaksınız. Hem parasal hem de manevi anlamda rahatlayacağınız bir devreye ismim atıyorsunuz.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Çevrenizden bir şahıs sizi açık bir şekilde eleştirebilir ve bu eleştiri sizi biraz kırabilir. İş hayatınızda ya da eğitim hayatınızda rekabet gündeminizde olabilir.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Karşınıza çıkan olumsuz hadiseleri nasıl değerlendirirsiniz o şekilde yol bulduğunu göreceksiniz. Kariyeriniz ile alakalı atacak bulunduğunuz ismimlar yardımıyla güzel bir parasal kazançlar elde edebileceksiniz.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Partnerinizle beraber hem parasal hem manevi anlamda desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Mevcut olan işinizden ayrılmak ya da yeni bir iş kurma düşüncesine yoğunlaşabilirsiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda sizi engel olan halleri saptayabileceksiniz. İlişkiniz amacıyladeki problemleri ve partnerinizin size karşı koymuş bulunduğu kuralları yıkacaksınız.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Geçmişte yaşamış bulunduğunuz hadiselerin neticelerini odaklanmak size ileriye götürecektir. Güvendiğiniz bir insanla dertleşmek ve düşünce alışverişi gerçekleştirmek size iyi gelecek. Sizinle duygusal anlamda etkileşime geçmek isteyen bir şahıs ile karşılaşabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla etkileşim şeklinize biraz ilgi etmelisiniz. Düşünmeden bahsetmek karşınızdaki insanların canını yakabilir. Evinizdeki gündelik işlerden sıkılmış olabilir ve bunları bir vakit gerçekleştirmek istemeyebilirsiniz.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Zorluk yaşadığınız mevzularda yakın bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Hayat niteliğinizi tedavi etmek amacıyla yeni yollar arayacaksınız.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde yaşamış bulunduğunuz hallere yönelik düşüneceksiniz ve bunların altında derinleşen hislere kendinizi kaptıracaksınız. Hayatınızda eksik hissettiğiniz bir mevzu üstüne tamamlama gerçekleşebilir.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Ev amacıyladeki işlerin eşit bir şekilde dağılmadığına idrak edebilir ve buna sinirlenebilirsiniz. Kendinizi bu eşitsizlikten kurtarmak amacıyla yeni çözüm yolları arayacaksınız.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Hayata karşı neşenizi sıksık diğer insanlarda arıyorsunuz. Bu dönemde de tutunacak diğer bir dal arayışı amacıylade olacaksınız.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Akrabalarınızla ya da komşularınızla aranızda bir husumet gerçekleşebilir. Sizi rahatsız edecek olan bu münakaşa ardından yeni bir karar alabilirsiniz. Güvendiğiniz bir şahıs sizi kısa vakit amacıylade hayal kırıklığına uğratabilir.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde kuvvetli olarak görüldüğü bir durumun devrildiğine tanık olabilirsiniz. Maddi anlamda hayatınızı değiştirecek olan yeni bir yatırım yapma fırsatı elde edebilirsiniz.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. İş hayatınız ile alakalı ilerlemenize yardımcı olmayan hususları ele alacaksınız ve düzeltmeye çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanların size vakit vakit uyarmalarından yola çıkarak yeni bir karar alabilirsiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Bu hafta çevrenizdeki insanlarda olan etkileşiminize iki kat ilgi etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı kalp kırıklıkları meydana çıkabilir.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Aileniz ile alakalı canınızı sıkan birtakım hallerin üstüne tekrar düşünmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Evinizin amacıylade sizi rahatsız eden hallere kısa vakit amacıylade el atacaksınız. Sizi mental olarak yoran mevzulardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Kendi yolunuzda istikrarlı bir şekilde ilerleyebilmek amacıyla çevrenizdeki insanların düşüncelerini çok çok önemsememelisiniz. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı münakaşalar ve kalp kırıklıkları meydana çıkabilir.
20 Mart 2021’de ise Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Hayallerinizin peşinden gitmenin tam vakitı. Sizi olumsuz etkileyen ve ilerlemenize yardımcı olmayan şahıslardan uzaklaşacaksınız. Kariyeriniz amacıyla biraz daha çaba sarf etmeniz gereken bir hafta olacak.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum