15 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

15 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları Ay, Başak burcunda ilerliyor ve Venüs gezegeniyle kavuşum içerisine giriyor. Merkür ise retro yapmaya başlayacak ve gergin bir vakit dilimi içerisine girebilirsiniz. Parayla alakalı ciddi işlemeler yapmamaya özen göstermelisiniz.

 

Koç Burcu

İş yaşantınıza duyguları karıştırmamalısınız. Tatsız olaylar biraz canınızı sıkabilir biraz sakin kalmayı deneyin. Bugün, mantıksal hareketlenmeler söz hususu olacak ve olaylara sağ duyulu bir şekilde yaklaşacaksınız. Partnerinizle aranızda birtakım paslaşmaların gündeme gelmesiyle, ilişkiniz yeni bir ebat kazanacak.

Boğa Burcu

Son vakitlarda sağlığınızla alakalı konularda sıksık bir erteleme halindesiniz. İşiniz her vakit daha öncelikli olarak hayatınızda yer alıyor. Fakat bu sıkı çalışma namacıylaiyle ciddi problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmalı ve uyku düzeninize ehemmiyet vermelisiniz.Akşama doğru sevdiğiniz insandan güzel bir süpriz gelcek heycanlanın ama çok belli etmeyin.

İkizler Burcu

Bugün sizin amacıyla kritik bir gün. İşinizle alakalı mühim kararlar bugünün mühim gündemi. Heyecanı bir yana bırakıp ilgili ve hassas bir çalışma hazırlamanız sizin amacıyla istikbal vadeden bir işin kapısını açacaktır. Akşam saatlerinde ailenizin size gereksinimi olabilir bu amaçla planlarınız iptal etmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Çalışmak sizin amacıyla resmen hayatın başka adı. İşleriniz rutinleştiği vakit, canınız sıkılıyor ve değişiklığa gereksinim duyuyorsunuz. Bu başarı amacıyla büyük üstünlük lakin sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Aşk hususu ile alakalı ise aynı şeyleri söylemek zor. Olayları dilediğiniz biçimde yorumlamak sizin hayat tarzınız. Kendinizi biraz serbest bırakmayı deneyin.

Aslan Burcu

Bugün sizin amacıyla özel bir gün. Sabah saatlerinde alacağınız bir haberle gününüz tekrar aydınlanabilir. Aşk hayatınızda yeni bir başlangıç amacıyla iyi bir gün. İş temponuzun şartları ise buvakitlarda bir hayli ağır. Üstelik, son derece hassas davranıyor ve hiç kimseye güvenemiyorsunuz. Bugün, biraz paylaşımcı olmalısınız.

Başak Burcu

İşinizle alakalı mühim çalışmalara imza atmaya hazırlıklı olun. Bugün yeni görüşmeleriniz var. İyi niyetinizin hatalı anlaşılması sizi engelliyor. İkna edici konuşarak problemlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor. Bugün, daha inatçı yönlerinizle ilgi çekecek ve başarıya bir ismim daha yaklaşacaksınız. Özel hayatınızla alakalı akşam saatleri kritik.

Terazi Burcu

İş hayatınızdaki başarınız fazlasıyla göze batıyor. Genellikle bugün iş disiplininizin namacıylaiyle iş arkadaşlarınızın amacı durumuna gelebilirsiniz. Taviz vermeden lakin başarıyı ekip ruhuna taşıyarak çözüm yoluna gitmeniz mümkün. Sıhhat hususu ile alakalı diş problemleriniz size problem yaratabilir. Bir doktora görünmelisiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com burçlar 15 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 15 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Akrep Burcu

Bugün iş hayatınızda gergin bir gün sizi bekliyor. Sizin dışınızda da olsa yaşanacak tartışmalardan derinden etkilenebilirsiniz. Maddi konularda ise buvakitlarda biraz tutumlu olmanızda yarar var. Duygusal konularla alakalı olarak, Romantik bir kişiliğe sahip olduğunuz söylenemez. lakin aşkı sunuş şekliniz mükemmel.

Yay Burcu

Bugün dinamik ve heyecanlı bir gün sizi bekliyor. İşinizle alakalı yeni kararlar ve yeni atılımlar amacıyla planlar yapıyorsunuz. Maddi konuların gündem kazanmasıyla, hırslarınızı para kazanmaya yönlendireceksiniz. Başarı sizi bekliyor. Çok duygusal anınıalrınızda patnerinizden her zaman ilgi beklemeyi bırakmalısınız.

Oğlak Burcu

Buvakitlarda işinizle alakalı konularda daha sistemli davranmanızda yarar var. Bir yandan yeni çalışmalar hazırlamak günlük işlerinizin aksamasına namacıyla oluyor. Her iki hadiyi da dengelemelisiniz. Güçlü tutkular size göre değil. Yaşamı hep değişik bir şekilde ele aldığınız amacıyla etrafınız doğrulusunda suç öğeyi sizde aranıyor.

Kova Burcu

Buvakitlarda iş hayatınızdaki ilerlemeler her geride bıraktığımız gün sizin lehinize gelişiyor. Başarı amacıyla sistemli ve sıkı çalışma sizi rahatlatıyor. İsteklerinizi daha iyi yansıtıyorsunuz. Özel yaşantınızda bazı noktaalrda sizi ilgilendiren konularda kimsenin karışmasına izin vermeyin . Korku ve kaygılarınızı bir yana bırakıp duygularınızı hayatanın keyfine varın. Güzel günler sizi bekliyor.

Balık Burcu

Bugün dinamik ve heyecanlı bir gün sizi bekliyor. İşinizle alakalı yeni kararlar ve yeni atılımlar amacıyla planlar yapıyorsunuz. Maddi konuların gündem kazanmasıyla, hırslarınızı para kazanmaya yönlendireceksiniz. Başarı sizi bekliyor. Her zaman çok duygusalsınız bu yönunüzü kullanmak isteyen kötü niyetli insan çok onalara dikkat edin.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum