15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

15 Nisan 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarınız: Ay, Oğlak burcunda ilerliyor saat 16.30’da Kova burcuna geçiş yapacak. Çevrenizde yaptığınız işlere sıksık olumsuz eleştiri yapan bir bireyin farkına varabilirsiniz. Sizi mutsuz eden insanlardan uzak durmaya çalışacaksınız.

Koç Burcu

Parasal konularda diğerlerinden yardım alabilirsiniz. Uzaklarda bir temas gündeme gelebilir. İşlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerden para kazanabilirsiniz. Yakın etrafınızdekilerle uygulama yapabilirsiniz. Sanatsal organizasyonlar keyfinizi yerine getirebilir. Gün içerisinde tartışmalardan uzak durun

 

Boğa Burcu

Sevgilinizin çekingen tavırları sizin hoşunuza gidiyor fakat toplum amacıylae girdiğinizde sevgiliniz kendisini iyice amacıylae kapanıyor. Her şeyin çoğu zarar bunun farkındasınız. Sevgilinize bu durumdan konuşmak istiyorsunuz fakat nasıl diyeceğinizi bilmiyorsunuz. İşinizle alakalı birtakım korkularınız vardı fakat bunu işin amacıylae girdiğinizden beri yok oldu kimi vakit tecrübe ederek öğrenmek gerekliliğini anladınız ve bunu deneyimlemiş oldunuz. Bu aralar yaşamınızı lüzumsuz konularla geçiriyorsunuz buna bire son vermelisiniz ve yaşamınızı ilgilendiren meselelere yönelmelisiniz.

 

İkizler Burcu

Bugünlerde işinizle alakalı bütün duygularınız değişti Şimdi daha mutlu ve başarılı bir çalışma sergiliyorsunuz. Bunda özel yaşamınızdaki huzurun yenden sağlanmış olmasının büyük payı var. Şimdi dört elle tekrar eski kariyerinize ulaşmak amacıyla çabalamalısınız. Maddi olarak kendi ayarlamalarınızı yapamıyorsunuz fakat bunun namacıylai çok eli açık olmanızdan kaynaklanıyor. Biraz dikkat.

 

Yengeç Burcu

Bu hafta sonu size tatil yok gibi görünüyor. Birikmiş işler bundan sonra ertelemez duruma geldi. Birkaç gün aklınızı kurcalayan ne varsa onları çözüme ulaştırmak amacıyla kendinize vakit ayırın. Partneriniz ile olan problemler tekrar nüksedebilir, onu anlamaya çalışın. Ortak bir yol çok uzak değil. Bu arada maddi anlamda kendinizi kuvvetli hissedeceğiniz bir gündesiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com burclar-ve-ozellikleri 15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Kayıplar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde işleriniz yavaşlayabilir. Bazı konularda kabullenme amacıylae girebilirsiniz. Gün içerisinde mücadele ettiğiniz konular çokta somut olmayabilir. Duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler ortaya gelebilir.

 

Başak Burcu

Aile içi sevgi bağlarınız son derece kuvvetli, bu sizi yaşama karşı daha kuvvetli yapıyor ve ayaklarınızı daha dayanıklı basmanızı sağlıyor. Bu aralar değişik iş teklifleri alabilir hem de ciddi ciddi bu teklifleri düşünebilirsiniz hem de belki de hayal ettiğiniz fırsata sizi bu görüşme bile götürebilir. Bugünlerde mide ağrılarınız artabilir, yediklerinize dikkat.

 

Terazi Burcu

Mevcut oluşumların, anlaşmaların, planların ya da düzenlemelerin birtakımlarının şu an ki durumuyla yetersiz olduğuna karar verebileceğiniz günlerdesiniz. Bu sonuca ulaşırsanız, her şeye yeni bir biçim verme ve güncelleme şansınız da oluşacaktır. Aşk yaşamınızda renkli günler amacıyla hazırlıklı olun, her şey dilediğiniz gibi gitmeye başlıyor.

 

Akrep Burcu

Hayatınızın her bölümünde adil ilerlemeler yaşayacaksınız. Şükretmek boşuna. Bunları hakettiyseniz olumlu ilerlemeler devam edecek. Genellikle finansal konularda hak ettiğinizi alacaksınız. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz şahsa ön yargılı yaklaşmamalı etrafınızde tespit edilen enerji simsarlarının oyunlarında başarılı olmalarına yol açacak davranışlarda bulunmamalısınız.

 

Yay Burcu

Öyle enerji dolusunuz ki, size kalsa bütün dünyayı keşfe çıkacaksınız. İçinizdeki sese kulak verin ve birkaç haftalığına sürpriz bir tatile çıkın. Dünyayı dolaşın; amacıylaizdeki heyecanla görülmemiş şeyler keşfedecek, görülmemiş işlere kalkışacaksınız. İnsanlarla tanışın, çekinmeyin; doğanın güzelliklerini huşu içerisinde seyredin. Deneyimler, dostluklar ve unutulmaz yerlerin size yaşatacağı güzelliklerin yaşamınızda varlıklı ve kalıcı bir tesiri olacak.

 

Oğlak Burcu

Bugün yaşamınıza yeni bir yol vermek amacıyla yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Esasında gerçekleştirmek dilediğinizin yeniliklerin sancılarını çekiyor olduğunuzun farkında olarak hareket etmeniz sizin amacıyla son derece kolaylaştırıcı bir tesir olacaktır. Hayatınızda sizin amacıyla mühim olan kimler varsa onlarla iletişimde bulunmak düşüncelerinizin daha olumlu bir yöne kaymasına yardımcı olacaktır. Bugün doğanlar amacıyla yaşam yeni sürprizler hazırlıyor. Yeni başlangıçlara hazır olun.

 

Kova Burcu

İsteklerinizin yapılmasında aşırı ısrarcı oluşunuz etrafınız doğrulusunda hoş karşılanmayabilir. Kendi düşünceleriniz tarafında hareket etmeyi seviyor olmanız, insanlarla aranızda problemlera namacıyla oluyor. Sağlığınız son derece iyi. Yalnız kendinizi yormamaya çalışmalısınız. Tırnaklarınıza özen gösterin.

Balık Burcu

Bugün işinizle alakalı konular da iletişime çoğuyla ehemmiyet verin. İş yerinizde yaşanacak değişiklıkların mühim bir parçası olabilirsiniz. Etkileşim sizin en büyük avantajınız bunu değerlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sosyal yaşamınıza biraz daha ehemmiyet vermelisiniz. Yeni insanlar tanımanın yaşamınıza katacağı güzel enerjilerle yaşamınızı daha renkli duruma getirebilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum