15 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

15 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarınız Ay, Akrep burcunda ilerliyor ve Mars gezegeni ile zıt açı meydana çıkacak. Hırslarınıza mağlup düşebilir ve önemli sorunlar yapabilirsiniz. Bu yüzden alacak bulunduğunuz kararlara biraz vakit tanımalısınız.

Koç Burcu

Bugün akıl ve sezgileriniz birleştireceksiniz. Çevrenizde ilerleyen hadiselerin yaşamınıza getireceği üstünlükleri üstünde durmalısınız. Huzursuzluğunuzu yenmeli ve her vakitte gibi kendinize güvenmelisiniz. Mantık çerçevesi içerisinde hadiseleri değerlendirmeniz sizi rahatlatacak. Evle alakalı, değişimler söz konusu.

 

Boğa Burcu

Güneş kombinasyon burcunuzdan size destek verecek ve eklentilerinizle alakalı değişim fırsatları yakalamanıza niçin olacaktır. Bugün Ay’ın konumu, hadiseleri daha derin bir şekilde incelemenizi sağlayacak. Bazı hadiselerdan acele etkileniyorsunuz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Bugün bir çok ortamlara katılacak, konuşmalarınızla insanları etkileyeceksiniz.

 

İkizler Burcu

Duygusal derinliğiniz konusu ile alakalı esrarengiz davranmayı yeğleyebilirsiniz. Arzularınız paralelinde düşüncelerinizi şekillendirerek baskın davranışlar içerisinde olacaksınız. Bugün her türlü etkinlikye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza karşın, işin içine hisler girdiği vakit, partnerinizin sizi manaasına izin vermiyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com gunluk-burcum 15 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 15 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Bilinçaltınızda amaçladığınız bir grup planlarınız var. Ancak bölgesel faktörler önemli bir engel teşkil edebilir. Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi etkilemeyi seviyorsunuz. Bugün işbirliği içerisinde olacağınız bireylerin inatçı tavırları karşısında sinirlenebilirsiniz. Duygusal itimata ihtiyacını bulunduğu bir gün içerisindesiniz.

 

Aslan Burcu

Ödün vermez yapınızın altında saklı olan insancıllığınız, saygıyı ve sevgiyi yhemen getiriyor. Maddi konularda net çözümlere gereksiniminiz var. Uzun süredir beklentilerinizden dilediğiniz neticesi alamamanız birtakım sıkıntılarınızın yükselmesine niçin oluyor. Kazançlarınızı tekrar düzenlemelisiniz. Bugün, elinizdeki imkanları pozitif yönde geliştirebilirsiniz.

 

Başak Burcu

Kendiniz kuvvetli ve enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Yapacağınız ve planlayacağınız çok şey var. Bugün, şahsi egolarınız ön planda olacak ve çevrenizi saklı bir şekilde yönetmek isteyeceksiniz. Kazançlarınızı arttırma konusu ile alakalı sezgisel bir yeteneğe sahipsiniz.

 

Terazi Burcu

Duygusal paylaşımlarınızda eksiklikler yaşıyorsunuz. Bugün yönlendirilmeye karşı reaksiyon oluşturabilirsiniz. Siz kendi isteklerinizi hayata geçirdiğiniz vakit mutlu olan bir yapıya sahipsiniz. Yakın dostlarınızdan gelen ani telefonlar, akşam saatlerinde sizi harekete geçirecek. Ailenizin saklı desteklerine gereksiniminiz var.

 

Akrep Burcu

Bir hususta gerçekleştireceğiniz sübjektif değerlendirmelerinizle çevrenizi etkileyeceksiniz. Hareketli ve yerinde duramayan kişiliğiniz işinizle alakalı baş eğmek mecburiyetinde kaldığınız konularda sizi gergin yapıyor. Bir çok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de mesuliyet yüklemeyi öğrenmelisiniz. Kariyerinizi sağlamlaştıracak projeler içerisindesiniz.

 

Yay Burcu

Duygusal yaşamınıza derin bir mana katmak isteyebilirsiniz. Bugün hisleriniz çok kuvvetli. Özgürce hareket edecek, ani reaksiyonleriniz yüzünden yorgun düşeceksiniz. Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı etkinlik ve enerjiyle, çoğu kombinasyon çalışma içerisinde olacaksınız.

 

Oğlak Burcu

 

Kendinize güvenme konusu ile alakalı partnerinizden alacağınız destek, içsel dengelerinizi tekrar kurmanızı sağlayacak. Kuruntulu yapınızı daha da arttıracak, duygusal hadiseler gündeme gelecektir. Araştırmayı seviyor ve yeni şeyler keşfetmeye bayılıyorsunuz. Bugün zihinsel etkinlikniz yüksek seyrediyor.

 

Kova Burcu

Duygusal değişimlere açık bir gün içerisinde olmanıza karşın bilinçaltınızda sizi sıkan düşüncelerinizden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Bugün partnerinizle gideceğiniz ortamlarda gelgitler hayatanız mümkün. Aynı fikirlere sahip olsanız bile, karşılıklı yansıtmalarınızda başarısız davranıyorsunuz. Ortak bir payda bulmaya çalışmalısınız.

 

Balık Burcu

 

İş yaşantınızda meydana çıkan pürüzler, canınızı sıksa da sevdiğiniz dostlarınız doğrulusunda destek görerek, bu hali basitçe artıracaksınız. Randevularınızı ertelememeli,elde edeceğiniz fırsatları hemen değerlendirmelisiniz. Aşk yaşantınızla alakalı enteresan hadiseler gündeme gelecektir Yaşamınızı renklendirmek adına gerçekleştireceğiniz çalışmalar ön plana çıkıyor.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum