16-22 Haftalık Burç Yorumu

16 – 22  Kasım haftasında sizleri bekleyen güzel anıalr ve fırsatlar bir çok aktivite fırsatı yakalayabilirisniz iyi değerlendirin deriz..

Haftalık Burç Yorumları

22 Kasım 2020 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve Aşk hayatınızda çift ilişkilerde baş karışıklıkları meydana çıkabilir. Kendinize daha çok vakit ayırmaya çalışarak uzun vakitdan beri aklınızı karıştıran hususları netleştirmeye çalışacaksınız. Çocuklarınız varsa onların özel hayatlarını ilgilendiren konulara destek olmak isteyebilirsiniz. Partnerinizin sizi düşünmediğini anlayabilir ve bu yüzden onunla alakalı ve ilişkinizle alakalı net bir karar alabilirsiniz.

 

Koç

Koç burcu olanlar ve artan burcu Koç olanlar birikim gerçekleştirmek amacıyla daha çok süre kaybetmemeye özen gösterin. Genellikle bu dönemde hayalini kurduğunuz ya da uzun zamandan beri hedeflediğiniz bir yol varsa bu yolda gitmek amacıyla yeni bir fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz. Aile içerisinde sizden yaşça büyük olan bir bireyin rahatsızlığı ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandan beri mevzuşmadığınız bir akrabanız ya da arkadaşınız varsa bu küslüğü sonlandırmak isteyeceksiniz.

Boğa

Boğa burcu olanlar ve artan burcu Boğa olanlar parasal yönden kendinizi son derece güvende hissedeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz bu hafta içerisinde size para ile alakalı destek verecek olan bireylerin farkına varacaksınız ve olumlayıcı hadiselerla karşılaşacaksınız. Aileniz ile aranızda anlaşamadığınız ve kırgınlıklara namacıyla olan hadiseler varsa bu hadiseleri çözüme kavuşturabileceksiniz. Sağlığınıza daha çok ilgi etmeniz gereken bir hafta bu yüzden size zarar veren gıdalardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 16-22-Haftalik-Burc-Yorumu 16-22 Haftalık Burç Yorumu GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 16-22 Haftalık Burç Yorumu

İkizler

İkizler burcu olanlar ve artan burcu İkizler olanlar bu hafta içerisinde Venüs sizin burcunuza geçiş yapacak ve aşk hayatınız ile alakalı çocuklarınızın hayatı ile alakalı yeni ilerlemelere tanık olacaksınız. Maddi yönden kendinizi güvende hissedeceğiniz amacıylaizden gelen sesi yaparak hareket edeceğiniz bir hafta olacak. Size son derece yakın olan bir şahıs beklemediğiniz bir davranış sergileyebilir ve bu yüzden onun iletişiminizi ara vermek isteyebilirsiniz.

Yengeç

Yengeç burcu olanlar ve artan burcu Yengeç olanlar hayatınızdaki birtakım bitişlerin unsurunu bulmanız amacıyla iyi bir fırsat geçebilir elinize. İkili ilişkilerde her vaktinden daha çok sorgulayıcı olabilirsiniz. haksızlığa uğradığınızı hissettiğiniz bir mevzu varsa sonuna kadar hakkınızı arayacak ve kendinizi ifade etmek amacıyla elinizden geleni yapacaksınız. Sağlığınız amacıyla spor yapmaya başlamalı ya da yapmış olduğunuz bir spor varsa bunu aksatmamaya çalışmalısınız.

Aslan

Aslan burcu olanlar ve artan burcu Aslan olanlar bu hafta parasal durumunuz ile alakalı hususları çok çok kafanıza takabilir ve kendinizi zaman zaman bunaltabilirsiniz. Aile içerisinden bir şahıs sizi özel hayatınıza karşı dolduruşa getiriyor olabilir bu hususta gözlerinizi açmanızın tam vakti. Yanlış anlaşıldığınızı düşündüğünüz ve bu yüzden arkadaşlığınızı bitirmek mecburiyetinde kaldığınız o şahısyle yine karşılaşabilir ve halleri düzelt etmek isteyebilirsiniz.

Başak

Başak burcu olanlar ve artan burcu Başak olanlar problemlerınıza geçici çözümler bulmak yerine bundan sonra kalıcı çözümler bulmaya çalışmalısınız. Aklınıza gelen ilk yolu tercih etmektense biraz daha sorgulayıcı olarak hareket etmek en iyisi olacaktır. Sağlığınız ile alakalı alacak olduğunuz tedbirler son derece yararlı olacak ve sizi daha kaliteli hayat standardını sürükleyecektir. İçinize sinmeyen ve güvenmediğiniz insanlara sırrınızı paylaşmamaya ilgi edin.

 

Terazi

Terazi burcu olanlar ve artan burcu Terazi olanlar kendinizden taviz verdiğiniz ve emek verdiğiniz bir ilişkinin gözünüzün önünde kötü bir olaya doğru sürüklendiğine tanık olabilirsiniz. Olaylara derhal araya girmek etmek yerine daha çok üçüncü bir şahısymiş gibi kendinizi hadiselerdan soyutlayacak ve karşı tarafın davranış şekillerini ayrıntılı bir şekilde inceleyeceksiniz. Mantığınızın ve kalbinizin arasında kalabilmektan yorulduğunuzu hissediyorsanız şayet kendinize net bir yol çizebileceksiniz.

 

Akrep

Akrep burcu olanlar ve artan burcu Akrep olanlar bu hafta odak mevzunuz daha çok para ile alakalı mevzular olabilir. Geleceğinizi tehlikeye atmamak amacıyla ve daha büyük yatırımlar gerçekleştirmek adı altında yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu girişimler neticesinde hedeflediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Aile içerisinde hayatış olduğunuz güncel sıkıntılar varsa bu sıkıntılardan kaçmak isteyebilirsiniz. Bu hafta içerisinde kendinize zaman ayırmak size son derece iyi istikbal ve rahatlayacaksınız.

 

Yay

Yay burcu olanlar ve artan burcu Yay olanlar ortaklaşa yürütmekte olduğunuz bir işiniz varsa burada bencillikler ile karşılaşabilir ve şaşkına dönebilirsiniz. Bugüne kadar kendinizden çok etrafınızdaki insanları düşününüz. Bu hafta bunun size karşı olan zararlarıyla yüzleşmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yapmış olduğunuz yeniliklerden pişman olacaksınız bilhassa size karşı iyi görünen ama kötü olan bir bireyin farkındalığına varabilirsiniz .

 

Oğlak

Oğlak burcu olanlar ve artan burcu Oğlak olanlar İş hayatınızda belli başlı farklılıklar sizinle olacak. Bu hafta içerisinde kendiniz amacıyla ve daha çok para kazanmak amacıyla ekstra emek ve çaba sarf etmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Aile içerisinde problem olarak görüldüğü şeylerin gerçekte o kadar da büyük problemler olmadığının farkına varabilirsiniz. Sağlığınız amacıyla yeni kararlar alabilmek bu dönemde son derece İyi olacaktır. Daha daha eskiden planladığınız ama bir türlü gerçekleştirmeye fırsatınız olmadığı hobileriniz varsa bunun üstüne yoğunlaşabilirsiniz.

 

Kova

Kova burcu olanlar ve artan burcu Kova olanlar İş hayatınızda yeni ilerlemeler yaşayacaksınız. Maddi yönden size yararı olacak güzel bir öneri alabilirsiniz. Bunu en iyi şekilde dşayetlendirmek sizin elinizde olacak. Aile içerisinde sizin fikirlerinizin önemsenmediğini hissedebilir ve bu yüzden biraz da olsa anne ve babanıza kırgın olabilirsiniz. Maddi yönden bu hafta sizi Zorlayacak olan harcamalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Amak dilediğiniz ya da evinizin içerisinde değiştirmek dilediğiniz yerler varsa bunu ertelemelisiniz.

Balık

Balık burcu olanlar ve artan burcu Balık olanlar hayatdan beklentiniz çok çok bunların gerçekleşmesi amacıyla daha çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Yoğun iş temponuzdan ötürü ailenizi uzun zamandan beri biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu hafta bunun üstüne düşüneceksiniz ve ailenizle daha çok zaman geçirmeye çalışacaksınız. Sağlığınızı olumsuz etkileyen etkenlerin farkına varmanız an problemu olacak. Kendinizi iyi hissettiğiniz neler varsa bunları yapmaya gayret göstereceksiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum