17-23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

17-23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Burcunuza özel 17-23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları ile sizlerleyiz… Burcunuz amacıyla haftalık aşk yorumları ilk kez gunlukburcum.com’da. Burcunuzu seçerek yorumunuzu okuyabilirsiniz. 17 – 23 Mayıs haftalık aşk yorumları…

Haftalık Burç Yorumları

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Uzun vadeli planlarınızda birtakım aksaklıkları ile karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınızdaki rutin işlerden yorulacak ve biraz ara vermek isteyeceksiniz. Farklı bakış açılarına sahip olmak amacıyla yeni eğitimlere dahil olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınız ile alakalı alacak olduğunuz kararlar yardımıyla yeni gelir kapıları da sağlayabileceksiniz. Manevi anlamda sizi zorlayacak olan süreçlerden geçebilirsiniz.

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Arkadaş etrafınız ile alakalı mevzular ön plana çıkacak. Yapacak olduğunuz planlamalar varsa şunlarla alakalı aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Sosyalleşmek isteyeceksiniz ve bu sayede yeni insanlar tanımak size iyi gelecek. İleriye dönük hayallerinizde ve hedeflerinizde değişimler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Maddi hallerinızla ile alakalı alacak olduğunuz kararlar sizi bu vakit zarfında tedirgin edebilir. Duygusal anlamda iyileşmeler ve toparlamalar meydana çıkacak.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bu hafta kariyeriniz ile alakalı hususların üstünde durmak isteyebilirsiniz. Sizi zorlayan ve zaman zaman bunaltan halleri aşmak amacıyla etrafınızdeki insanlardan destek isteyeceksiniz. Maddi hayatınız ile alakalı alacak olduğunuz kararlar son derece yararlı ve mantıklı yönünda olacaktır. Elinizde bir oran para var ise bunu en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arayacaksınız. Yoğun bir hafta olacak bu yüzden dinlenmeye pek çok zaman bulamayabilirsiniz.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bu hafta bütün enerjinizi kendinizi geliştirmeye ayıracaksınız. Yapacak olduğunuz yeni etkinlikler ya da projeler var ise şunlar ile alakalı yaratıcı düşünceler içerisine girebilirsiniz. 17–23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları ile burcunuza bakılabilmektedir. bununla birlikte Uzakta akrabalarınız ya da uzun vakittir görmediğiniz bir arkadaşınızla da kavuşma yaşayacaksınız. Haftanın sonuna doğru yalnız kalabilmek isteyebilir ve kendi iç sesinizi dinlemek isteyebilirsiniz. İleride sizi zorlayacak olan birtakım harcamalar yapabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Hafta başında ilişkilerde değişiklıklar meydana çıkabilir. Sağlığınız ile alakalı bir mevzu ile alakalı karar alabilmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Ortak kazanç elde ettiğiniz bir işiniz var ise bununla alakalı yeni bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Yakın etrafınızle olan iletişiminizi daha sıkı tutacaksınız ve olası olduğunca düşünce alışverişi yapmaya çalışacaksınız.Duygusal anlamda sizi çoksıyla yoran birkaç mevzunun üzerini tamamıyla kapamak isteyebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 17-23-Mayis-Haftalik-Burc-Yorumlari 17-23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 17 - 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Her türlü çift ilişkileriniz bu hafta ön plana çıkabilir. İş hayatınız ile ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Uzun vakitten beri açığa çıkarmak İstediğiniz bir mevzuyu karşı yönü ile mevzuşacak ve onun tepkilerine göre yön vermeye çalışacaksınız. Geleceğiniz ile alakalı sizi endişelendiren hususları hafta başından itibaren düşünmeye başlayabilirsiniz. Kendinizi çıkmazda hissettiğiniz bir durumun amacıylade bulabilir ve ailenin amacıyladen birinden destek görmek isteyebilirsiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İş hayatınızın yoğunluğu sizi gerilim altına sokabilir. Kendinize harcamak İstediğiniz bir zaman dilimi olsa da bunun bu sıralar biraz imkânsız olduğunu anlayacaksınız. İkili iletişimlerde ufak çaplı krizlerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru arkadaşınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz ve ileriye dönük tatil planlaması yapacaksınız. Daha öncesinden yapmış olduğunuz projeleri yine elden geçirmek isteyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Haftaya son derece enerjik başlıyorsunuz. Eğlendiğiniz ya da size keyif veren hallerin üstüne durabilir ve özel hayatınızı da baştan sonra denetim altına alabilmek isteyebilecektir. Yolunda gitmediğini hissettiğiniz haller var ise şunlar üstüne düşünecek ve yeni çözüm yöntemleri arayışı içerisine gireceksiniz. Sosyal etrafınızde kendinizi ispatlayacaksınız ve son derece aktif olacaksınız. Düşünme şekliniz ve alınan olduğunuz kararlar etrafınızdaki insanlar doğrulusunda takdir edilecektir.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Evinizin amacıylade vakit geçirmek her ne kadar size iyi gelse de bu sıralar sıkıntıdan değişik dekorasyon farkılıkları gerçekleştirme isteyebilirsiniz. Çocuklarınız var ise haftanın sonuna doğru onları ilgilendiren bir mevzu ile alakalı baş karışıklığı yaşayabilirsiniz. Daha öncesinden amacıylainize atmış olduğunuz ve açığa çıkarmakta zorluk yaşadığınız bir mevzuyu yakın bir arkadaşınızla bahsetmek isteyeceksiniz. Maddi anlamda sizi geren ve kaygılandıran bir mevzu üstüne değişik bir bakış açısı geliştirmeye çalışacaksınız.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İleriye dönük planlamalar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar size her ne kadar düşünce verse de bu hafta daha çok kendi düşünceleriniz mühim olacak. Kısacası Yakın etrafınızle ve ailenizle olan iletişiminize de ilgi edeceksiniz. Genellikle hatalı anlaşılmalardan kaynaklanabilecek mevzuşmaları son derece en aza indirgemeye çalışacaksınız. İş hayatınızın yoğunluğu nedeniyle kendi hayatınıza odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Aynı vakitte işinizin daha derli toplu ilerleyip ilerlememesi ile alakalı patronlarla görüşmek isteyebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Para ile alakalı hususlarınız ve evinizin amacıyladeki haller daha çok ön plana çıkacak. Maddi durumunuz yeterli ise alım satım işlerine girişe bilirsiniz. Evinizden memnun değilsiniz yeni bir yere kiraya çıkabilme ya da yeni bir ev satın alabilecektir. Evinizin amacıylade gerçekleştirme dilediğiniz birtakım değişiklıklar de ön plana çıkabilmektedir. Maddi kayıp yaşamamak amacıyla bu hafta harcamalarınıza iki kat ilgi etme isteyeceksiniz. Çevrenizde çok çok para harcayan bir insan yüzünden siz de ekstra bir harcama gerçekleştirme mecburiyetinde kalabilmektedir.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bugüne kadar planladığınız hallerin üstünden geçmek isteyeceksiniz. İlk olarak hafta başında daha öncesinden almış olduğunuz bir tercihin gerçekte size pek de uyumadığının farkına varacaksınız. Lakin Ailenizi ilgilendiren mevzular üstüne duracak ve daha çok onlarla vakit geçirmeyi planlayacaksınız. Ama Çalıştığınız yerde iş arkadaşlarınız var ise aranızda düşünce uyuşmazlığından ötürü tartışmalar ve rekabet meydana çıkabilecektir. Ancak Hafta sonuna doğru iş kazaları yaşanabilecektir.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Hafta başında ne kadar sosyalleşmek isteseniz de, haftanın sonuna doğru yaklaşınca kendinizi geri çekme planları amacıylade bulunabilmektedir. Bundan dolayı Çevrenizdeki insanlara laf anlatmak ve hayatınızdaki problemleri anlatmaktan yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Ancak Yakın bir arkadaşınız sizinle rekabet içerisine girmeye çalışabilmektedir. Bu yüzden kendinizi ondan da geri çekme isteyebilmektedir. Son olarak Finansal mevzularla alakalı aklınızı karıştıran haller yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacaktır.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum