Site icon Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com

17 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

17 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

17 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Aşk hayatınız ile alakalı konulara odaklanacaksınız. Partnerinizin problemleri ile ilgilenebilirsiniz değişik çözüm yollarına başvurabilirsiniz.

Koç Burcu

Deneyimlerinizin size sağladığı üstünlükleri inkar etmeniz olası değil. Yaşamın ruhsal yönlerine ilgi duyacağınız bir gün. Manevi yönleriniz ağır basıyor. Güçlü ve inançlı bir şekilde başlattığınız her işi, başarıya götürebiliyorsunuz. Bugün, bölgesel çatışmaların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Çözüm bekleyen işlerinizi unutmayın.

Boğa Burcu

Bugün yaratıcı olduğunuz konularla kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. İşlerinizde olumlu ilerlemeler olabilirsiniz. Kadınlardan alacağınız destek sizi rahatlatabilirsiniz. Çocuklarınızla alakalı konularda daha fedakar olabilirsiniz. Harcamalarınızı denge de tutmaya çalışmalısınız. Teknik konular da gündeme gelebilirsiniz.

İkizler Burcu

Eşinizle alakalı konularda yapıcı davranmaya çalışın. Bazı konular tekrar gündeme gelebilirsiniz. Siz işlerinize ivme kazandırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda diğerlerinden alacağınız fikirler sizi rahatlatabilirsiniz. Akşama doğru ortaklı konularda engellemeler olabilirsiniz. Duygusal açıdan bağlayıcı koşullar gündeme gelebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bugün ev hayatınızda dinamik bir gündeminiz olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yürekli kararlar verebilirsiniz. Emlak ve toprakla alakalı konularla ilgilenmek durumunde kalabilirsiniz. Gün içerisinde mesul olduğunuz konularda farkındalığın getirdiği değişiklıklar olabilirsiniz. Ticari hususları tamamlamak fırsat yakalayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Ailevi konularda sıkışıklıklar ortaya gelebilirsiniz. Bazı hususları kabul etmek durumunde kalabilirsiniz. Eşinizle alakalı zihninizi kurcalayan haller olabilirsiniz. Yakın çevrenizde sizi zorlayan hadiseler yaşanabilirsiniz. Güven aradığınız haller gündeminizi meşgul edebilirsiniz. emlak işleriyle ilgilenebilirsiniz. Gün içerisinde ilgilendiğiniz konularda sonlanmalar olabilirsiniz.

Başak Burcu

İlişkinizdeki problemler aşılıyor. Güven mühim ve siz bunu az kullanıyorsunuz. Ama kaygılanacak bir şey yok. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı alıngan bir tavır sergilemek yerine, yaşadığınız birtakım hadiseleri kabullenip, daha anlayışlı davranmakta fayda var. Evinizde birtakım değişiklıklar yapabilirsiniz. Ama biraz tasarruf.

Terazi Burcu

Çalışkan yönlerinizin ağır astığı bir gün. Beraber çalıştığınız şahıslardan de aynı performansı bekliyorsunuz. Bugün, incelemeci ve disiplinli yönlerinizle bölgesel ilişkilerinize numune oluyorsunuz. Size maddesel destek sağlayacak çalışmalar içerisindesiniz. Koruma içgüdüsü içerisinde olacağınız bir gün. Çevrenize son derece yardımseveriz davranıyorsunuz.


Akrep Burcu

Maddi hususta süreçleri iyi değerlendirmek sizi kazançlı çıkaracaktır. Özel hayatınızda geçmişin yükü sizin omuzlarınıza tekrar yüklenebilirsiniz. Elinize geride bıraktığımız fırsatları ‘dün dündür, bugün bugündür’ düşüncesinde değerlendirmeniz gerekiyor.

Yay Burcu

Son dönemde hem ailede hem de özel hayatınızda yaşadığınız problemler sizde psikolojik problemlere yol açabilirsiniz. Bu durumun oluştaracağı agresiflik ve kızgın olma durumu sizi yeni çatışmalara sürükleyebilirsiniz. hem de problemleri daha da derinleştirebilirsiniz. Sakinliğinizi güvenliğini sağlamak size bu dönemde fayda sağlayacaktır.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda birtakım problemler var ve bu sizin inatçı ve lüzumsuz kıskançlıklarınızdan kaynaklanıyor. Her seferinde bu tür davranmayacağınızı söylüyorsunuz fakat hep bu şekilde devam ediyorsunuz. Kendinize zaman ayırıp düşüncelerinizi denetim altına almalısınız. Ailenizle bu aralar hiç süre geçiremediniz onlara zaman ayırma zamanı geldi de geçiyor bile.

Kova Burcu

Sürekli talihsiz olduğunuzdan yakınıyorsunuz fakat bugün işler değişmeye başlıyor. Siz arzularınızın farkına vardığınız anda fırsatların bir anda karşınıza çıkma hızına şaşıracaksınız. Yeter ki ne istediğinizden ve hangi yoldan gideceğinizden emin olun. Maddi olarak kendinizi sıkıntıda hissediyorsunuz fakat bugün bu anlamda da şansınız dönüyor. Olumlu düşünmeye başlarsanız her şey güzel olacaktır.

Balık Burcu

Sezgilerinizi akılcı bir yaklaşımla sentezleyebiliyorsunuz. Bugün, bilinçaltınız çok yoğun.Aynı anda bir çok konu, kafanızda resmen dans ediyor. Kazançlarınızda daha çok artış sağlamak yeni yapılanmalar içerisinde olabilirsin ve imkan sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Her şeye karşın dikkatli olmalısınız.

Exit mobile version