Site icon Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com

17 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com UserFilesimagesHaberlergunluk-burc-yorumlari-ask-saglik-para-27-subat-2019_ 17 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 17 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

17 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

17 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları. Ay, Yay burcunda ilerliyor. Aynı zamanda Venüs ve Uranüs kare açı oluşturacak. Bundan dolayı Geçmişten gelen korkular yine gün yüzüne çıkabilecektir. Lakin Sinirlerinize hakim olmanız gereken bir gün yaşayacaksınız.

Koç Burcu

Duygularınızla yaşamanız sizi her vakit haklı çıkarmıyor. Mantıklı insanların işlerini zorlaştırmak sizin tarzınız değil ama, onlar sizi hatalı anlıyorlar. Etrafınızla aranızdaki uzaklığı korumaya çalışmalısınız. Ev ve ailenizle alakalı huzursuzluk kaynağını yok etmek sizin elinizde. Bugün, hamur işi yiyeceklerden kaçının, midenizden rahatsız oluyor.

 

Boğa Burcu

Bugün ay mantık ve duygu karmaşası yaşamanıza niçin oluyor. Çevrenizdeki olaylara tepkinizi koymadan önce, kendinizi yine sınmalı ve düşünceleriniz gözden geçirmelisiniz. Geçmişinizle alakalı olaylarda siz haksızdınız. Bunu şimdi daha iyi anlayabiliyor, daha değişik bakıyorsunuz. İşlerinizi ihmal etmemelisiniz.

 

İkizler Burcu

Bugün Ay duygusal konularda dikkat çekici bir kişilik vurguluyor. İsteklerinizde artış var ve çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Her türlü sanatsal hadiselerin gündeme geleceği bir gün. Satürn, kişiliğinizle alakalı problemlerin abartmasına niçin olacaktır. Temkinli davranmanız gereken bir gün.


Yengeç Burcu

Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da dikkat çekici bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda ilerleyen hadiseleri yine düzenlemek isteyeceksiniz. Bilinçaltınız özel duygularınıza takılmanız niçin oluyor. Bugün, ufak engellerin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

 

Aslan Burcu

Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin gerçekleştirmeyi amaçlıyorsunuz. Bugün sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Fikirlerinizin desteklenmesinden hoşnut kalacak ve motivasyon konusu ile alakalı güçlenerek, veriminizi daha da yükseltmek isteyeceksiniz. İlişkileriniz dilediğiniz tarzda canlanıyor.

 

Başak Burcu

Bugün hadiselerin üstesinden gelebilecek yeterli enerjiye sahipsiniz. Kendinizi kanıt edecek lüzumlu çabayı göstermeniz sizi olumsuz kılabilir. Bulunduğunuz ortamlarda kendi gücünüzü meydana koyacak çalışmaları tercih etmeyi yeğleyeceksiniz. Ailenizle ve annenizle alakalı birtakım maddi ilişkileriniz gündeme gelecek. İşinizle alakalı yeni değişimler arzuluyorsunuz.

 

Terazi Burcu

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz birtakım kuralları kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Mesleki hususların ön sıralarda yer alması neticesinde ertelediğiniz işlerin birikmesine alan vermemelisiniz. Ele aldığınız hususları sonuna kadar sabırla çalışarak meydana çıkarmak isteyebilirsiniz

 

Akrep Burcu

Kazançlarınız konusu ile alakalı yaşadığınız problemlerinızın gündem kazanması sizi uğraşlarınızın dışına taşıyacaktır. Artık ufkunuzu genişletmelisiniz. Bugün, beraber çalıştığınız bireylerin duygusal yaklaşımlarına gereksinim duyacaksınız. Aşırı çalışmanız gereken bir gün. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

Yay Burcu

İnandığınız hususların üstüne giderek içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. Özellikle Hırslı yönlerinizi ön plana çıkarıp toplumsal enerjinizi meydana koymaktan yanasınız. Aynı zamanda Kişisel özelliklerinizi ve sevdiğiniz bireyin duygularıyla ortak bir payda oluşturacaksınız. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz. Dinginlik size lüzumlu.

 

Oğlak Burcu

Çevrenizde ani ilerleyen duygusal konular aklınızın karışmasına niçin olacak. Bundan dolayı Bugün, iş birliği içerisinde olacağınız dostlarınız ile sohbet hususları geliştireceksiniz. Üstelik Uzun süredir görmediğiniz eski dostlarınız ile beraber olabileceksiniz. Lakin Parasal gelişmeleriniz olumlu bir şekilde takip ediyor ve yeni kaynaklar arıyorsunuz.

 

Kova Burcu

Birçok işi bir arada yaptığınız vakit, motivasyonunuz artıyor ve kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Bununla birlikte Bugün mesleki anlamda size fayda sağlayacak çoğu çalışma içerisinde olacak ve kendinizi ifade etmenin rahatını yaşayacaksınız. Özellikle  Etrafınızla destekleyici çalışmalar içerisinde olmanız, birtakım üstünlükleri da önünüze serecektir.

 

Balık Burcu

Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda enteresan ilerleyen bir mantık da var. Bundan dolayı Bugün olumlu etkiler yardımıyla beraber çalıştığınız şahıslarla içsel bir denge kurmanın hazzını yaşayacaksınız. Aynı zamanda Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz.

Exit mobile version