Site icon Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com

18 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

18 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

18 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Çevrenizdeki insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilecektir. İnsanlara karşı bakış açınız değişecektir. Yeni insanlar tanıma ve sosyalleşme istemeyebilirsiniz.

Koç Burcu

Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yöntemlerle alakalı kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, birtakım bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Üstün yönleri olan şahıslardan hoşlandığınız amacıyla görüşlerinizi yalnızca size performans kazandıracak nitelikteki şahıslarla paylaşmaktan yanasınız.

 

Boğa Burcu

Yapacağınız her işi daha daha eskiden planlayarak yola çıkıyorsunuz. İlişkinizde kalıcı değerler peşindesiniz. Yakın dostlarınızın desteği sayesinde, daha daha eskiden aklınıza koyduğunuz birtakım isteklerinizi, kendi doğrularınızla sentezleyerek başaracaksınız. Bugün bir çok dostlarınızdan güzel haberler alacaksınız ve mutlu olacaksınız.

 

İkizler Burcu

Bilinçaltınızdaki yerleşik düşüncelerin sizi rahatsız etmesine izin verdiğiniz müddetçe isteklerinizi yapmak konusu ile alakalı gecikmeler yaşamanız natural. Siz hadiseleri derin düşünüyor ve köklü neticeler peşinde oluyorsunuz. Bugün, ailenizin ihtiyar bireyleri ile çatışmadan anlaşmayı denemelisiniz. Onların geleneksel yapılarını anlayışla karşılayın.

 

Yengeç Burcu

Eski konuların yine karşınıza çıkması konusu ile alakalı şaşırabilir, bugün işlemiş hesapları ile uğraşabilirsiniz. Mesleki konularda planlı oluşunuzu kavramak istemeyebilirler. Beraber iş yaptığınız bireylerin sezgisel yeteneklerine son derece güveniyor ve size yararı olan şahıslarla çalışmak istiyorsunuz. Yakın dostlarınızdan enteresan teklifler var.

 

Aslan Burcu

Ay bilinçaltınızı etkiliyor. Bugün bulunduğunuz duygularınızı kimseyle paylaşmak istemiyor ve çevrenizi amacıylaizden yargılıyorsunuz. Takıldığınız konularınızda haklı olabilirsiniz. Ancak inatçı tavırlarınızla hiçbir yere varamazsınız. Çünkü olaylara kendi vizyonunuzdan baktığınız müddetçe sıhhatli kararlar almanız gecikiyor.

 

Başak Burcu

Arkadaşlarınızla beraber unuttuğunuz ya da rafa kaldırdığınız konuların yine gündeme gelmesini sağlayabilir. Ay, duygusal konularda mesuliyet duygunuz artıyor. Partnerinizin ya da çevrenizin her türlü sorumluluğunu yüklenebilirsiniz.

 

Terazi Burcu

Bazen sizi kavramak zorlaşabiliyor. Çevrenize yardımcı olmak dilediğiniz bir gün. Ancak sizden beklenilen isteklerin çoğunluğu karşısında bocalamanız mümkün. Bugün birtakım işlerinizi askıya alabilirsiniz. Ancak bu durum, sizde yeni bir motivasyon depolanmasına namacıyla olacak.

Akrep Burcu

Karşı cinsle aranızda önlemeyen bir yakınlık söz konusu. Özgürlük duygularınızı kimseye teslim etmeden aşk yaşamanın zor olduğunu bildiğiniz amacıyla bugün karışık düşünceler içerisinde olacaksınız. Değişimler içerisinde olmanıza karşın, enerjinizin gücünü duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz.

 

Yay Burcu

Yaşamınızın değişen değerlerinden rahatsız olmadan, çevrenizi sorgulamayı seviyorsunuz. Bugün güvensizlik duygusu içerisinde olabilirsiniz. Durum değerlendirmesi yapar iken kendi mantığınızı savunan ve olaylara değişik bir felsefeyle yaklaşan bir yapınız var. Bugün mesleki anlamda başarı istemeniz natural ve hadiselerin üstesinden geleceksiniz.

 

Oğlak Burcu

Sosyal temaslarınızda yaratıcı ve yapıcı tavırlarınızla ilgi odağı olmanıza karşın, sizin her şeyi detaylı bir şekilde planlamanız basit bir şey değil. Kaçırdığınız fırsatların karşınıza çıkmasıyla aklınız karışabilecektir. Olumsuzlukların sizi hatalı yönlendirmesine izin vermeyecek kadar mantıklı davranacaksınız.

 

Kova Burcu

Bugün kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissediyor ve duygularınızı dilediğiniz gibi sergileyemiyorsunuz. Çok detaylı düşüncelere sahip olmanıza karşın ahlaki konulara geleneksel değer yargısıyla yaklaşarak, sizi tanıyan bir çok şahsa olumlu numune oluyor ve çevrenizi etkiniz altına alabiliyorsunuz.

Balık Burcu

Bugün, duygularınızda geçici bir karamsarlık söz konusu.Yollarla alakalı beklentilerinizin size kazandıracağı sürprize hazırlıklı olmalısınız. İstemediğiniz değişimler meydana çıkabilir. Yakınacağınız konuların meydana çıkmaması amacıyla birtakım önlemlerinizi şuandan almalısınız.

Exit mobile version