19-25 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 19 – 25 Nisan haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Haftaya dinamik başlayacaksınız. Yarım kalan işlerinizi süratli bir şekilde tamamlamak isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizle ya da ailenizle beraber düşünce alışverişleri içinde bulunabilirsiniz.
23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Para ile alakalı konulara biraz daha ilgi etmelisiniz, yapacak olduğunuz alışverişleri planlamaya çalışmalısınız. Daha öncesinden söylemiş olduğunuz bir ürün ile alakalı gecikme ya da hasar görme ile alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Para ile alakalı mevzular ön plana çıkacak. Yapacak olduğunuz işlerde ısrarcı olacaksınız. Maddi anlamda sizi güvende hissettirecek yeni yatırımlara ılımlı yaklaşabilirsiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak Eviniz ve ailenizle alakalı mevzulara odaklanacaksınız. Aile amacıylade huzursuzluk çıkaran bir şahıs ile bahsetmek isteyebilirsiniz. Ailevi hususlarınız gündeminiz de olacak ve zamanınızı daha çok bunlara harcayacaksınız.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İşiniz ile alakalı düşünceleriniz giderek netleşecek. Karşınıza çıkan fırsatlara karşı daha atılgan olabileceksiniz. Bu hafta amacıylade enerjiniz giderek yükseliyor, çevrenizdeki insanlarla görüşmeler yapabileceksiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Etkileşim hususu ile alakalı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla tartışabilir ve onları kıracak olan birtakım sözler söyleyebilirsiniz. Kardeşleriniz ya da akrabalarınız ile alakalı mevzularda gündeminiz de olacak.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Her türlü çift ilişkilerdeki iletişiminizi ilgi etmeniz gerekiyor. Sizi olumsuzluğa iten şahıslardan ve düşüncelerden uzak durmaya çalışarak, hadiselera pozitif yaklaşmalısınız.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Para ile alakalı hususlarınız ön plana çıkacak. Kişisel gereksinimler evinizin gereksinimleri gibi mevzularla uğraşmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Hafta ortasına doğru masraflarınız artabilir ve bu yüzden çevrenizden borç isteyebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İleriye dönük hayallerinize ve hedeflerinize odaklanmanın tam zamanı. Arkadaş çevrenizle süre geçirmekten keyif alacaksınız. Yapacak olduğunuz etkinlikler yardımıyla kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Haftaya son derece enerjik başlıyorsunuz. Başarısız olduğunuz bir mevzu ile alakalı yine düşünebilir ve kendinizi bu hususta hızlandırarak yeni bir ismim atmak isteyebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 19-25-Nisan-Haftalik-Burc-Yorumlari 19-25 Nisan Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 19-25 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak.İşyerinizde patronlarınız varsa onlarla aranızı son derece iyi tutacaksınız. İleriye dönük planlar yapılabilir ve geleceğinizi garanti altına alabilmek isteyebilirsiniz. Yeni bir iş görüşmesi yapılabilir, bu hususta düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kontrolünüz dışında gerçekleşen hadiseler ön planda olacak. Bilinçaltınıza atmış olduğunuz saklı kalmış mevzular ile alakalı haller ön plana çıkabilir. Duygusal anlamda kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz, ailenizin yanısıra olmak size iyi istikbaltir.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Bugüne kadar oluşturmuş olduğunuz rutinin dışına çıkmak isteyeceksiniz. Farklı mevzulara ilgi duyabilir ve alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kendi başınıza süre geçirmektense dostlarınızla bir şeyler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız giderek aktifleşecek ve yeni insanlar tanıyarak, küme çalışmalarına dahil olmak isteyeceksiniz. Farkında olmadan yakın bir arkadaşınız ile rekabet içerisine girebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Para ile alakalı mevzular ön planda olacak .Alacak olduğunuz bir borç var ise bunu temin edebilirsiniz. Sizin ödemeniz gereken vergi, sigorta ya da kredi gibi bir borcunuz varsa bunu kolaylıkla ödeyebileceksiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Hayatınızdaki durağanlık bundan sonra son buluyor. İşinize giderek yoğunlaşacaksınız ve kariyerinizle alakalı süratli kararlar alabilmek isteyebilirsiniz. Maddi halinize yararı olması amacıyla motivasyonunuzu yüksek tutacak ve kendinizi işinize vereceksiniz.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkileriniz ön planda olacak. İlişkiniz var ise partnerinizle aranızdaki diyalog giderek güçlenecek. Yakın dostlarınızla beraber sohbet etmekten ve değişik etkinlikler gerçekleştirmekten keyif alacaksınız.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise buralarda olumlu ilerlemelere tanık olabilirsiniz. Kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceksiniz.Gitmeyi planladığınız bir seyahat var ise bunu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İşiniz ile alakalı haller ön planda olacak. İşyerinizde çalışmakta olduğunuz arkadaşlarınız var ise onlarla aranızı iyi tutacaksınız. Etkileşim sıkıntısından doğan problemlere değişik çözüm yolları bulabileceksiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ortak finansal mevzular ön plana çıkıyor. Ailenizin ya da partnerinizin parasal halinde yenilemeler oluşacak. Gelir halindeki bu düzelme sizin hayatınızı da olumlu bir şekilde etkileyecektir.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınız varsa onlar ile alakalı hususları ön planda olacak. Etkileşiminizi iyi tutacaksınız ve daha çok bu hafta onların gerçekleştirmek istediği şeylere odaklanacaksınız.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Her türlü çift ilişkileriniz hareketlenecek. Bu hafta yeni insanlarla tanışmak ve onlarla süre geçirmek isteyeceksiniz. Yeni tanışacak olduğunuz bir şahıs ile aranızda ufak bir münakaşa çıkabilir.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Ailenizle ve akrabalarınızla alakalı mevzular ön plana çıkabilir. Aranızın sorunlu olduğunu düşündüğünüz bir şahıs ile halleri toparlama fırsatı bulabilirsiniz. Hafta ortasına doğru işlerinizi evinizden yürütmek isteyebilirsiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızdaki yoğunluk bu hafta giderek artacak. İş yerinde yaşamış olduğunuz bir anlaşmazlık var ise bu hale yeni bir çözüm bulabileceksiniz. İşlerinize olan enerjiniz son derece pozitif olacak ve kendinizi tamamen yapmanız gereken projelere verebileceksiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

19 Nisan 2021 Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Bu hafta etrafınızdaki hadiselerdan soyutlanmak isteyebilirsiniz. Daha çok zihninizi rahatlatacak, size iyi istikbal olan hobilere yönelmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı aktarmanın değişik yollarına başvurmak isteyeceksiniz.

23 Nisan 2021 Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızı ilgilendiren mevzular ön plana çıkacak. Durağan bir beraberliğiniz var ise beklemediğiniz bir sürete hareketlilik söz hususu olabilir.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum