19 Ocak 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

19 Ocak Ayı 2021 Salı Günlük Burç Yorumlarınız Ay Akrep burcunda ilerliyor saat 10.15’te ise Yay burcuna geçiş yapacak. Merkür ve Mars’ın meydana getirdiği kare açı yüzünden daha rekabetçi ve hırslı bir ruh durumuna bürenebilirsiniz.

 

Koç Burcu

Bugün balık burcu tesirleşim yenekeğini üst seviyede kullanmak mecburiyetinde kalabilir. Hiç bmafsaladiğiniz bir mevzunun gündeme gelme olsılığı var. Bir parçası olacağınız problemlerda sakin olmalı, kendi kısmınıza sadık kalmalı ve uzaklıknizi korumalısınız.

Boğa Burcu

Kova burcu buvakitlerda parasal mevzulara ilgi etmeli. Uygun planlar yapmalı ve alacak-verecek davaları hususu ile ilgili denetimi elinizden bırakmamalısınız. Mevcut paranızı arttırmanıza yönelik fırsatlar ayağınıza gelebilir.

İkizler Burcu

Oğlak burcu amacıyla epey duygusal bir gün. Havaların da kapalı olmasıyla birlikte ruhsal manada yoğun bir gün geçireceksiniz. Duygusal doluluğunuz nedeniyle etrafyinızdaki ilerlemelere büyük reaksiyonlar verebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmanız lüzumlu.

Yengeç Burcu

Buvakitlerda Yay burcunun aile temaslarine ilgi etmesi lüzum. Ailenizde sıhhat problemu hayat sürdüren birisi ile ilgilenmeniz lüzumebilir. Bu proseste gerileceğinizi noktalar olacak. Bir de… Ödemelerinizi de ihmal etmemeniz lüzumluliğini hatırlatalım.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com qMzRkGK-LE-9wOrhS8-EeA 19 Ocak 2021 Salı Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 19 Ocak 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu

Uzun birlikten sonra Akrep burcu amacıyla sonucunda bişiler netlik kazanıyor. Aşk hayatınızda aklınızı kurcalayan bir mevzu netlik kazanmaya başlayacak. Yakın ve sıcak temaslare ismim atmaktan korkmayın. Etrafınızdan biri vasıtasıyla birisi ile tanışabilirsiniz.

Başak Burcu

Terazi burcu bu sıralar etrafsinde tespit ettiği sınırlarını yine çizmeli. İstismar edilmekten şikayetçi bulunduğunuz bir gün zira denge olmayan bişiler var. Bu sebepten sınırlarınızı yine çizerken etrafyinızdaki şahıslara anlayışlı davranmalısınız. Ama şunları yapar iken uzaklıknizi daima koruyun.

Terazi Burcu

Başak burcu, son vakitlerda durağanlaşan sosyal hayatını renklendiriyor. Girdiğiniz yeni bölgelar yardımıyla sosyal hayatınız yine canlanacak. Enerjinizi doğru yansıtacak renkleri üzerinizde taşımalısınız. Sizin amacıyla güzel olacak bu günde, dostlarınızla sürtüşmemeye ilgi edin.

Akrep Burcu

Buvakitlerda Aslan burcuna resmen vakit yetmiyor. Birçok işi eş vakitlı yürütme istekiniz hiç geçmeyecek, değil mi? Sahip bulunduğunuz yükümlülükleri yerine getiremediğiniz vakitler oluyor fakat panik olmayın. Sadece vakti daha ilgili kullanmanız lüzum. Parasal yönden güzel ilerlemeleryaşayacaksınız.

Yay Burcu

Yengeç burcu amacıyla son birkaç gündür gündemde sinir ve gerilim var. İhmal ettiğiniz sağlığınız amacıyla gitgellerinize hükmetmeyi öğrenmeniz lüzum. Vakalara karşı biraz daha sabırlı olmayı tecrübe edinin. İçinde bulunduğunuz durumu en objektif biçimde algılayabilmek ve doğru reaksiyonyi verebilmeniz amacıyla vakanın soğumasını bekleyip kendinize düşünmek amacıyla biraz vakit tanıyın.

Oğlak Burcu

İkizler burcu ilgisini parasal mevzulara yoğunlaştırmalı. Parasal yönden birlikte bir yola girdiğiniz ortağınızla ufak problemler yaşayabilirsiniz bu yüzden risk alabilmektan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Gerilim sağlığınızı olumsuz tesirleyebilir.

Kova Burcu

Boğa burcu yönünden göz önünde olmayan bazı haller var. Mesela, sevda kuşu pencerenize konmuş fakat pencereyi tıklatmıyor olabilir. Pencereye yönelmek isteyebilirsiniz fakat gereğinden çok fedakar olmayın. Diğer yandansizi rahatsız edecek birkaç şey kulağınıza istikbal fakat duymazdan gelmekte yarar var.

Balık Burcu

Koç burcu amacıyla bilhassa temaslarinde sakin davranması lüzumen bir gün. Yakın etrafyinızde beklenmedik gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tartışmanızda galip gelmek amacıyla kalp kırmamaya özen göstermelisiniz.Bu gün, sabırlı olup temasta dengeyi dayanıklıanız lüzumen bir gün.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum