2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

2-8 KASIM HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Bu hafta 3 Kasım 2020 Saat 20:49’da Merkür geri hareketini sonlandırarak düz hareketine dönüyor. Merkür, etkileşim, zihnimizin çalışma şekli, düşünsel ve yazınsal faaliyetler, ticaret, eğitim, dış ticaret ve pazarlama, seyahatler, uyuşma ve sözleşmeler, bankacılık prosedürleri, hesaplamalar, internet üzerinden alışveriş, elektrikli ve elektronik aletler, bilgisayarlar ve cep telefonları gibi teknolojik aletler Merkür’le ifade edilir. Merkür gerilemesi boyunca elektronik postalar mesajlar hatalı şahıslara gitmiş olabilir. İletişim’de problemler yaşanabilir. Elektronik ve Elektrikli aletler bozulabilir. Seyahatlerde rezervasyon iptalleri, gecikmeler ve bavulların kaybolması gibi problemler yaşanabilir. Bankacılık prosedürlerinde problemlar oluşabilir. Yılın son Merkür gerilemesi de sona erecek. Haritanızda hangi yaşam alanlarında rahat bir soluk alacaksınız bu mevzuya değineceğim. Haftanın günlerine göre değerlendirmesine bakacak olursak;

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Sevgili koç burcu ve artan burcu koç olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi çift temaslar, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularından etkiliyordu. İkili temaslar ve evliliğinizde etkileşim problemlerı ve hatalı anlaşılmalar sona erecek. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü iş yaşamınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük ederek yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. İkili temaslar ve evliliğinizde sevdiğiniz kişiyle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu yükseltmek amacıyla harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın 14 Kasım’da geri hareketini sonlandıracağını düşünerek düzenleme gerçekleştirmek strateji meydana getirmek daha faydalı olacak. Çarşamba günü arkanızdan dönen işleri ve dedikodunuzun yapıldığını duyarak hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ortaklık gerçekleştirmek amacıyla önerileri ve fırsatları değerlendirmek amacıyla toplantı yapılabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para bölümünde ani para girişleri yaşayabilirsiniz. Danışmanlık gerçekleştirmek amacıyla karar alabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içerisinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir almakta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Ticari işlerinizle alakalı yaşça büyük yetişkin şahıslarla uyuşmazlık yaşayabilirsiniz. Size destek vermediklerini düşünebilirsiniz. Yoga meditasyon gibi günlük aktiviteleri gerçekleştirmek sizi sakinleştirebilir. İş yaşamı ve kariyerinizde beklediğiniz öneri ve fırsatları elde etmekte zorlanacaksınız. Cumartesi günü çift temaslarde sözleriniz ve fikirleriniz hatalı anlaşılmalara namacıyla olabilir. Piyasa günü kendi kazandığınız para bölümünde beklenmedik giderler meydana çıkabilir ve ani para çıkışı gerçekleştirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirmek amacıyla dışarı çıkabilirsiniz. Kadın Erkek temaslarinde problemler ve problemler oluşabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Sevgili boğa burcu ve artan burcu boğa olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi gündelik yaptığınız rutin işler, sizin amacıyla çalışan şahıslarla temaslar ve sıhhat bölgenizden etkilemişti. Gündelik yaptığınız işlerinizle alakalı problemler ortadan kalkacak ve sizin amacıyla çalışan şahıslarla ilişkinizde hatalı anlaşılmalar ve etkileşim problemlerı sona erecek. Haftanın günlerine göre gezegen faaliyetlerini incelersek; Piyasatesi günü vatan dışı işler, turistlarla temaslar alanınızda sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük ederek yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Sizin amacıyla çalışan şahıslarla temaslarinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Harekete geçmek, kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isterken Marsın geri harekette olması namacıylaiyle isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlar ve sosyal çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması namacıylaiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü dış görünüşünüzle alakalı farklılık gerçekleştirmek ve tipinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Cuma günü şuurlu yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir almakta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Ticari işlerinizle alakalı problemler ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Yaşça yetişkin büyük şahıslardan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardım etmeye gereksinimi olan şahıslar amacıyla sosyal mesuliyet projeleri oluşturabilirsiniz. Yurt dışı işler ve vatan dışı seyahatlerle alakalı salgın hastalık namacıylaiyle teknolojiden faydalanarak işlerinizi bulunduğunuz yerden yürütmeyi deneyeceksiniz. Cumartesi günü sözleriniz ve fikirlerinizle alakalı hatalı anlaşılmalar ve etkileşim problemlerı yaşayabilirsiniz. Piyasa günü ani meydana istikbal hadiseler ve haller neticesinde yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sağlığınızla alakalı güzel ilerlemeler elde edebilirsiniz. Kadın Erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Sevgili ikizler burcu ve artan burcu ikizler olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak gezegen hareketlerinden bahsedecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi sevgi aşk ve temaslar, çocuklarınızla etkileşim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa ve talih oyunları gibi bu alanlardan etkilemişti. Merkür düz harekete geçince çocuklarınızla etkileşiminizde hatalı anlaşılmalar ve etkileşim problemlerı ortadan kalkacak. Borsa ve talih oyunları gibi spekülatif kazançlar bölümünde prosedür yapılabilir ve risk alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler bölümünde sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük edeceksiniz. Hem onları şifalandırmış hem de kendiniz şifalanmış olacaksınız. Hobilerinizi meslek durumuna getirmek amacıyla çalışmalar yapılabilirsiniz. Çarşamba günü iş yaşamınız ve kariyerinizde şimdilik dilediğiniz noktada olmadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz şahıslarla temaslarinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Perşembe günü ani güzel sürpriz hadiselerla karşılaşıp şaşırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda sevgi paylaşımı konusu ile alakalı problemler çıkabilir. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içerisinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir almakta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Ticari işlerinizle alakalı sistem ve disiplin kurmak yeni başlangıçlar gerçekleştirmek isterken zorlanacaksınız. Tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bunları iş yaşamınızda kullanabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusu ile alakalı beklediğiniz turist kaynak miktarı dilediğiniz gibi gelmeyebilir. Cumartesi günü sözleriniz ve fikirleriniz karşı doğrultu amacıyla ideal olmayabilir. Piyasa günü uzun vakit kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılıp yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla beraber açık havada spor ve müzik ile beraber vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber dernek ve klüplere üye olarak toplumsal fayda getiren faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kadın Erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili yengeç burcu ve artan burcu yengeç olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi aile bireylerinizle etkileşim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar bölgenizden etkilemişti. Merkür gerilemesi sona erince aile bireylerinizle etkileşiminiz düzelecek. Ev kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Sözleşme ve uyuşma imzalayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü çift temaslar ve evliliğinizi sağlamlaştırmak amacıyla sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük ederek yaralarını saracaksınız. Evinizi güzelleştirmek amacıyla tamirat tadilat gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. İş yaşamınız ve kariyerinizde yeni işler ve yeni projeler amacıyla harekete geçmek isteyeceksiniz. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla düzenleme gerçekleştirmek ve strateji üretmek ideal olacak. Çarşamba günü vatan dışı işler yabancılarla temaslar ve vatan dışı seyahatlerinizde dilediğiniz ivmeyi salgın hastalık namacıylaiyle yakalayamadığınız amacıyla hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev kiralamak ya da satın alma kararı verebilirsiniz. Perşembe günü dostlarınızla sosyal etrafnizde ani gelişecek hadiseler ve haller neticesinde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Aile bireylerinizle temaslarınızda babanızla problem yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizi salgın hastalık namacıylaiyle teknolojiyi kullanarak yürütmeyi deneyeceksiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde abartılı beklentiler amacıylae girebilirsiniz. Güç uygulamak, manüplasyon gerçekleştirmek, her şeyi ve herkesi denetim etmeye çalışmak sizi yoracak. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Piyasa günü dostlarınızla beraber sosyal etrafnizde ani meydana istikbal hadiseler ve haller neticesinde yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ailenizle beraber açık havada vakit geçirebilirsiniz. Kadın Erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili Aslan burcu ve artan burcu Aslan olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi etkileşim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın etraf gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba temaslarinden etkilemişti. Merkür 3 Kasım’da düz hareketine geçince etkileşim bölümünde hatalı anlaşılmalar ve problemler ortadan kalkacak. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarınızda etkileşiminizi güçlendireceksiniz. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin amacıyla çalışan şahıslarla temaslarınızda sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük ederek yaralarını saracaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer alabilmek amacıyla internet sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla temaslarde harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusu ile alakalı beklentilerinizin karşılanmaması namacıylaiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eğitim verme konusu ile alakalı çalışmalar yapabilirsiniz. Perşembe günü iş yaşamınız ve kariyeriniz de ani sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Yakın etraf gezilerine çıkarak etrafyi keşfetmek isteyebilirsiniz. Fakat pandemi namacıylaiyle bu isteğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içerisinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Tanıtım, satış ve pazarlama konusu ile alakalı yaşça büyük yetişkin şahıslardan beklediğiniz destek ve ilgiyi bulamayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusu ile alakalı yeni düşünce üreteceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin amacıyla çalışan şahıslarla temaslarınızda abartılı iyimserlik amacıylae girebilirsiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarınızda problem yaşayabilirsiniz. Piyasa günü iş yaşamınız ve kariyerinizde ani meydana istikbal hadiseler ve haller neticesinde yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kadın erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili Başak burcu ve artan burcu Başak olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi kendi kazandığınız para bölümünden etkilemişti. Yeni gelir kaynakları meydana getirmek amacıyla bundan sonra yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü hobilerinizi meslek durumuna getirmek amacıyla sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük edebilirsiniz. Hem onları şifalandırmış hem kendiniz şifalanmış olacaksınız. Kendi kazandığınız para bölümünde yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Kazancınızın bir kısmını güzellik ve bakım bölümünde harcayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler bölümünde harekete geçmek isterken isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü çift temaslar ve evliliğinizde aldanma, yanılgı, baş karışıklığı, yön belirlemede problemler yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız gelirinizin bir kısmını yatırım hedefli biriktirebilirsiniz. Perşembe günü vatan dışı işlerinizle alakalı sürpriz bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para bölümünde harcamalarınızı arttırabilir bütçenize yük bindirebilirsiniz. Cuma günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Kendi kazandığınız para bölümünde problemler problemler ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklık kurma konusu ile alakalı tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamın etkisiyle yeni düşünceler ve yeni projeler üreteceksiniz. Spekülatif kazançlar konusu ile alakalı beklentileriniz gerçekçi olmayabilir. Abartılı beklentiler amacıylae girebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Piyasa günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara bunu yansıtacaksınız. Kadın Erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili Terazi burcu ve artan burcu Terazi olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi şahsi refah ve mutluluğunuzu yükseltmek amacıyla yaptığınız çalışmalar konusu ile alakalın etkilemişti. Etkileşim, yetenekleriniz, projeleriniz, hedeflerinizi insanlara anlatmak ve tanıtmak amacıyla sunum yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü aile bireylerinizle temaslarınızda sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük edeceksiniz. Yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve değişik bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. İkili temaslar ve evliliğinizde harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyebilirsiniz. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Etkileşiminizi kibar, nazik, uyumlu ve dengeli olarak yürüteceksiniz. Perşembe günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusu ile alakalı ani sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içerisinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Ticari işlerinizle alakalı yaşça büyük yetişkin şahıslardan yardım ve destek göremeyeceksiniz. Tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve yeni düşünceleri ortak kazançlar ve ortak gelirler bölümünde üreteceksiniz. Aile bireylerinizle etkileşiminizde ilişkinizi büyütmek ve ilerletmek isterken problemler ile karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Piyasa günü bayan erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili Akrep burcu ve artan burcu Akrep olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Akrep burcunda başlamıştı daha sonra Terazi burcuna geçmişti. Arkanızdan dönen işler ve dedikodunuzun yapıldığını görmüştünüz. Merkür 3 Kasım’da Terazi burcunda düz hareketine geçecek. Etkileşim problemlerı ve problemler çözüme ulaşacak. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla temaslarınızda sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük edeceksiniz. Yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Bilinç altınızı aktif duruma getirmek amacıyla çalışabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin amacıyla çalışan şahıslarla temaslarınızda iş yapma biçimlerini değiştirmek ve düzenlemek amacıyla harekete geçmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü uzun vakit kapalı yerlerde çalıştığınız amacıyla sıkılabilir ve açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz. Ticari işlerinizle alakalı dilediğiniz olumlu ilerlemeleri elde edebilirsiniz. Perşembe günü çift temaslar ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Etkileşimde düşüncelerinizi ve sözlerinizi açıklarken engellerle karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve temaslarde Romantik vakitler yaşayabilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konularında beklediğiniz büyüme ve ilerlemeyi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Piyasa günü ani sürpriz beklenmedik hadiseler ve haller karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kadın Erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

 

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili yay burcu ve artan burcu yay olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi dostlarınızla sosyal etrafnizde etkileşim problemlerı yaşamanıza namacıyla olmuş olabilir. Merkür 3 Kasım’da düz hareketine geçerek bu alanda etkileşiminizin normal akmasına namacıyla olacak. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü kendi kazandığınız para bölümünde sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük edeceksiniz. Hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal etrafnizde güzel vakit geçirebilirsiniz. Sevgi aşk ve temaslarde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Marsın geri harekette bulunduğunu göz önünde tutarak 14 Kasım’dan sonra harekete geçmeniz daha ideal olacak. Çarşamba günü aile bireylerinizle ilişkinizde beklentilerinizin karşılanmaması namacıylaiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber ortak işler yapabilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken ani sürpriz beklenmedik ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Arkadaşlarınızla beraber sosyal etrafnizde sözlerinizi ve düşüncelerinizi tanımlamak isterken engeller problemler ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireylerinizle etkileşiminizde merhametli ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para bölümünde abartılı beklentiler amacıylae girebilirsiniz. Güç elde etmek, manüplasyon gerçekleştirmek, herkesi ve her şeyi denetim altına almaya çalışmak sizi yoracak. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Piyasa günü bayan erkek temaslarinde problem ve problem yaşayabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili oğlak burcu ve artan burcu oğlak olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi iş yaşamı ve kariyer bölümünden etkilemişti. Projeleriniz ve işlerinizde gecikme, problemler ve ertelemeler meydana gelmişti. Merkür 3 Kasım’da düz hareketine geçince iş yaşamınızda yeni projeler yeni başlangıçlar ve ortaklık konusu ile alakalı çalışmalar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü şahsi refah ve mutluluğunuzu yükseltmek amacıyla çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük ederek yaralarını saracaksınız. İş yaşamınız ve kariyerinizde güzel ilerlemeler elde edebilirsiniz. Aile bireylerinizle etkileşiminizde harekete geçmek isterken Marsın geri gitmesi namacıylaiyle isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü tanıtım satış ve pazarlama konusu ile alakalı ideallerinizi gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. İş yaşamı ve kariyerinizde yeni müşteriler bulmak amacıyla toplantı yapabilirsiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve temaslarde ani sürpriz beklenmedik ilerlemeler karşısında şaşırıp mutlu olabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içerisinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. İş yaşamı ve kariyerinizde sözlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken engeller kısıtlar ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarınızda merhametli ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi anlatırken abartılı beklentiler amacıylae girebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi engellenmiş kısıtlanmış ve bastırılmış hissedebilirsiniz. Piyasa günü çocuklarınızla bir arada vakit geçirmek isterken ani meydana istikbal hadiseler ve haller neticesinde yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kadın Erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili kova burcu ve artan burcu kova olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak gezegen hareketlerinin tesirlerini incelersek; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi vatan dışı işler yabancılarla temaslar, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık meydanlarından etkilemişti. Merkür 3 Kasım’da düz hareketine geçince bu alanda gecikme erteleme ve engeller ortadan kalkacak. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü sistem ve disiplin kuracak yeni oluşumlarda bulunmak amacıyla düzenleme yapacaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük edecek yaralarını saracaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla temaslarınızda güzel ilerlemeler ve neticeler elde edebilirsiniz. Eğitim verme kararı alabilirsiniz. Harekete geçmeden evvelce Marsın düz hareketine geçeceği 14 Kasım sonrasını beklemek ideal olacak. Çarşamba günü kendi kazandığınız para bölümünde beklentileriniz karşılanmadığı amacıyla hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa dava neticesi ile alakalı olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle etkileşiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Yurt dışı işlerinizle alakalı engeller gecikmeler ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para bölümünde tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamın etkisiyle yeni gelir kaynakları üretebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle alakalı problem yaşayabilirsiniz. Piyasa günü aile bireylerinizle beraber açık havada vakit geçirebilirsiniz. Kadın Erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Sevgili balık burcu ve artan burcu balık olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisini inceleyecek olursak; Merkür gerilemesini Terazi burcunda sürdürürken sizi ortak kazançlar ve ortak gelirler bölümünden etkilemişti. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanmış ve borçlar, krediler, sigorta primleri ve vergilerin ödenmesinde problem yaşamıştınız. Merkür 3 Kasım’da geri hareketine son veriyor. Başkasının parasını yönetme ve kullanma konusu ile alakalı olumlu neticeler elde edebilirsiniz. Haftanın günlerine göre ilerlemelerine bakacak olursak; Piyasatesi günü dostlarınızla sosyal etrafnizde dernek ve klüplere üye olarak toplumsal fayda getiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış şahıslara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve öncülük edecek yaralarını saracaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal etrafnizde güzel vakit geçirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para bölümünde yeni gelir kaynakları elde etmek amacıyla harekete geçmek isterken Marsın geri gitmesi namacıylaiyle isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü şahsi refah ve mutluluğunuzu yükseltmek amacıyla çaba göstereceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusu ile alakalı alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla temaslarınızda ani sürpriz beklenmedik buluşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Cuma günü şuurlu yönleriniz ile şuur dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir vakit dilimi var. Farkında olmak ve tedbir alabilmekta fayda olacak. Mars geri harekette bulunduğu amacıyla hiddetnizi amacıylaize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu hiddetniz hiddet patlamaları olarak meydana çıkabilir. Kredi başvurusunda bulunduysanız başvurunuz engeler kısıtlar ve problemler ile karşılaşabilir. Tasarımcı hayal kuvveti ve ilhamın etkisiyle yeni düşünceler ve projeler üretebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber sosyal mesuliyet projelerinde vazife alabilirsiniz. Projenizin neticesi ile alakalı abartılı iyimserlik sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi kısıtlanmış engellenmiş ve depresif modda hissedebilirsiniz. Piyasa günü bayan erkek temaslarinde problem yaşayabilirsiniz.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News