20 Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

20 Ocak Ayı 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarınız Ay Yay burcunda ilerleyerek Güney Ay Düğümü ile kavuşum içerisinde olacak. Geçmişte sizi hüsrana uğratan bir mevzu ile yine karşılaşabilirsiniz. Buradan almanız lüzumen bir ders var.

Koç Burcu

Sevgilinizle aranızda değişik bir duygulanma söz hususu onu seviyorsunuz lakin birtakım vakitler uzaklık koyuyorsunuz, birtakım vakitler ise onu çok sevdiğinizi ona belli ediyorsunuz, bu hal partnerinizin başınız hayli karıştırıyor. İşiniz ile alakalı güzel vakitler geçiriyorsunuz birtakım vakitler işiniz size çok gerilimli geliyor ve bu türsi hallerde spora yönelerek çok iyi yaptınız. Maddi mevzularda bu vakitler talihlisınız bmafsaladiğiniz bir yerden bir miras elde etmeniz söz hususu olabilir.

Boğa Burcu

Duygusal davranışlar sergiliyorsunuz lakin bu davranışınız çok vakit amacıylaizde biriktirdiğiniz birçok duyguyu daha da çok amacıylaize atmanıza sebep sağlıyor ve bu berrakm biriktirdiğiniz hislerı aniden patlamasına yol açabilir. İşiniz ile alakalı problem hayatıyorsunuz hem de vakte geçtikçe işinizi daha da çok seviyorsunuz, ve işiniz ile alakalı tecrübelerinize biriktirerek çoğalıyorsunuz. Dikkatli olmaya ve tedbir almaya özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu

Partnerinizden dairiz hususu ile alakalı kalıcı neticeler bekliyorsunuz lakin partneriniz bunun amacıyla erken bulunduğunu düşünüyor. Sizse bunun tam vakti bulunduğunu düşünüyorsunuz. Bazı tahsilat probleminiz sürmeye devam edecek lakin birtakım harcamalarınız amacıyla parasal kaynaklar bulmanız lüzumluliğini düşünüyorsunuz ve bu sizi hem zorluyor hem de sizi agresifleştiriyor. Bu ara çok amacıylaize kapanık duruma geldiniz, bu sizi benmerkezci yaptı lakin kısa da olsa buna lüzumsiniminiz vardı ama bunu çok vakit sürdürmeniz etrafınıze zarar sağlıyor.

Yengeç Burcu

Sevgiliniz bu vakitlerda size sürpriz gerçeklştirmeyi düşünüyor. Partneriniz sizinle ciddi düşünüyor onu hafife almayın. İş hayatınızda sıkıcı sıradan bir gün sizi bekliyor bunun amacıyla yapacak bişiyiniz yok lakin iş dostlarınızla yaşadığınız size göre lüzumlu muhabbetler patronunuz doğrulusunda tenkit edilebilir bunu yine gözden geçirmelisiniz. Amiriniz sizin çok söylediğunuzu düşünüyor ve bu hususta yakın vakitte sizi uyaracak. Maddi mevzularda birikim gerçeklştirmeyi sistemliyorsunuz lakin sizi her seferinde durduran bişi çıkıyor belki de siz bahanelerin arka kısmına sığınıyorsunuz.

Aslan Burcu

Partneriniz ile alakalı birtakım problemler hayatanız çokca mümkün gibi gözüküyor. Sizin susan doğrultu olmanız ve sevgilinizin sıksık kendini haklı göstermesi sizi kimi vakit çileden çıkçoğalsa dasizi nu temas de mutlu eden tek şey onu duruman seviyor olmanız. Fakat aşkınızın gidişatı bu durumun uzun sürmeyeceğini size düşündürüyor. İşinizde son derece mutlusunuz ve bunu her fırsatta dile getiriyorsunuz. Fakat etrafınızde ki insanlar sizin çok işkolik bulunduğunuzu düşünüyor lakin sizin kanaatleriniz çok değişik. Yaşamınıza renk katmak amacıyla yeni heyecanlar tecrübeeceksiniz.

Başak Burcu

Benliğinizi saran kaybetme korkusu size ve aşkınıza tatlı bir heyecan katıyor. İş hayatınızda birtakım mevzularda cesaretli davranmanız durumunda, karlı bir iş yatırımı yapılabilirsiniz. Maddi mevzularda birtakım problemlera girebilirsiniz. Aklınızda ki yatırımlar sizden cesaret bekliyor ve cesaretli davranmanız durumunda parasal olarak zorlanacaksınız. Uzak bir yolculuk yapacaksınız, bu yolculuk esnasında heyecanlanabilir ve eski günlere geri dönebilirsiniz.

Terazi Burcu

İşiniz ile alakalı hoşnut olmadığınız şeyler söz hususu lakin bunu ne yaparsanız yapın düzeltemezsiniz bunu bundan sonra fark etmelisiniz. Yakın vakitte parasal anlamda işleriniz olabilir yüklü bir paraya lüzumsiniminiz var lakin sizde bu oranda bir para yok bunun amacıyla birtakım problemler çekebilirsiniz. Artık hekime gitmelisiniz kendinize ilgi etmeli ve vakit ayırmalısınız. Aşk hayatınız ile alakalı ciddi neticeler alabilmek istiyorsanız ilgili ismimlar atmalısınz.

Akrep Burcu

Geçmişte yaşadığınız birtakım temaslar sizin henüz olan dairize gölde düşürüyor halbuki henüz ki dairizde çok mutlusunuz yalnızca işlemişin birtakım hoşlukları birtakım vakitler aklınız çeliyor ve o günlere geri dönmek istiyorsunuz. Yaşamta çok beklentiniz olmamasına karşın birtakım tavırlarınız sizin kazanan olmanızı sağlıyor. Bu aralar kısa yolculuklar yapmanız mümkün gibi gözüküyor bu yolculuk esnasında ilgi etmeniz lüzumen birtakım haller olabilir. İşiniz ile alakalı yeni ve cazip öneriler temin edebilirsiniz bunu düşünmek istiyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com UserFilesimagesHaberlergunluk-burc-yorumlari-ask-saglik-para-27-subat-2019_ 20 Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 20 Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
Yay Burcu

Aşk hayatınızda yalnızsınız lakin bu hal hep bu tür devam edemez bunun siz de farkındasınız. Arkadaşlarınız sizi birileriyle tanıştnehir istiyor bu hususta olan kanaatlerinizi yıkmalısınız. Tanıştırmalara açık olmanızda yarar var çünkü birileriyle daha nasıl tanışabilirsiniz ki. Bu aralar alacağınız birtakım kararlar etrafınızde ki insanları hoşnut etmeyebilir. Çevrenizde birtakım problemler yaşıyorsunuz lakin bu problemler bir çözüm bulmasını istiyorsanız, detaylara takılmaktansa hadiseleri yinel olarak düşünmelisiniz.

Oğlak Burcu

Aşkınızı bitirdiniz mi? Aşk biter mi? Bu mevzu üstünde uzunca düşündünüz lakin mevzu üstüne çabuk yazmayı düşünmüyorsanız bundan sonra bir sonuca varmalısınız çünkü siz düşünürken partneriniz sizden uzaklaşabilir. Yakın vakitte gerçeklştirmeyi planladığınız birtakım işler aklınızdaki gibi netice verecek iş hususu ile alakalı son derece yeteneklisınız. Bu aralar sırtınızı dönmeyi düşündüğünüz şahıs her kimse onun size çok lüzumsinimi var.

Kova Burcu

Sevdiğiniz şahsa hislerinizı söylemek amacıyla bütün şartlar oluştu, siz duruman neyi bekliyorsunuz bu soruyu kendinize sormalısınız. Yakın dostlarınızdan biri sizden önemli oranda hoşlanıyor siz ise ona ne deseniz bilmiyorsunuz lakin onun amacıyla ne hissettiğinizi uzun uzun düşünün ve karar verin. Maddi kaynaklarınız azalıyor ve bu hal sinirlerinizi geriyor sizse bu durumun içerisinden nasıl çıkarsınız bunu düşünüp gözüküyorsunuz işin enteresan yanı alacaklarınızı da tahsil edemiyorsunuz.

Balık Burcu

İlişkiniz sizin gözünüzde classic gibi gözüküyor lakin siz classic vakitn temaslarin monoton bulunduğunu düşünüyorsunuz. Monotonluk ise sizi hayli bayıyor ve bu durumu partnerinize yansıtmak hususu ile alakalı kararsızsınız. Bazı değişik alanlarda iş temaslariniz enteresantir lakin başyarılısınız. Bu başyarı sizi de şaşırtıyor lakin bu durumu siz çok çalışmanıza bağlıyorsunuz. Maddi anlamda bir dostunıza destek olamisminiz bu sizi üzdü lakin dostunız sizi amaçt iyi anladı ve bu durumun sizi daha sık üzmesine izin vermeyin.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum