2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

Haziran AYI BURÇ YORUMLARI

Yeni aya girdik 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları ile dileklerimiz size yeni ayda aşk ve mutluluk ve parasal konularda hiç sıkıntı çekmemenizdir sizler için her zaman en iyisini istediğimizi unutmayınız hepinizin gönül arzusu neyse diledikleri gibi olsun…

 

 

Koç Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içinde olacak. İlk olarakEtkileşim bölümünde sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizi tedirginliğe iten kararlar almaktan uzak durmaya çalışacaksınız. Ancak Bu dönemde yenilik gerçekleştirmek istemeyin.
11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Yalnız Kendinizi son derece pozitif hissedeceksiniz ve enerjinizi isteklerinize yönlendirebileceksiniz. Uzun zamandan beri çıkmak İstediğiniz bir tatil var ise bunu hızlandırmayı düşünebilirsiniz. 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

 

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bununla birlikteİş hayatınız ile alakalı yapacak olduğunuz yeni anlaşmalar var ise bunların üstüne biraz daha düşünmeye çalışmalısınız. Üstelik sosyalleşebilir ve çevrenizdeki insanlarla eğlenceli süre geçirebilirsiniz.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Öncelikle İş hayatınızda sizi ön plana taşıyacak olan yeniliklerin yanında gelecek. Kariyeriniz ile alakalı olumlu bir ilerleme yaşayabilirsiniz. İşinizi daha verimli duruma getirmeye çalışacaksınız.

 

Koç Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Özellikle İlişkinizde güvenin ve sadakatin ne kadar çok mühim olduğunu anlayacaksınız. İlişki içinde denetim etmeye çalıştığınız halleri biraz gevşetme isteyebilirsiniz.
25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. İlişkisi olmayan ise yeni tanıdığınız bir insan yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun yanında Geçmişten gelen aşklar ön plana çıkabilir ve yarım kalmış duygularla yüzleşmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Koç Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Bundan dolayı Anlaşamadığınız dostlarınızla iletişiminizi koparma kararı alabilirsiniz. Özellikle Genellikle yakın bir arkadaşınız bu dönemde güveninizi sarsacak bir davranışta bulunabilir. Bununla birlikte Aile içinde ilerisini düşünmeden hareket eden bir şahıs ile tartışabilirsiniz.
2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Özellikle Anne ve babanızı bu dönemde yanınızda görmekten mutlu olacaksınız. Onlarla süre geçirmek size keyif verecek ve kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Koç Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Bundan böyle İş hayatınızda ki yoğunluk yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Çünkü İşlerinizi biraz hafifletmek ve üzerinizdeki baskıyı azaltmak isteyeceksiniz. Hatta Pantolonlarınız var ise aranızda sürtüşmeler geçebilir.
27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Özellikle Yeni alacak olduğunuz projeler var ise bunlara yönelik son derece yaratıcı fikirler bulabileceksiniz. Sonuçta Sizi engel olan konulardan uzak durmaya çalışmalısınız.

 

 

Boğa Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ancak Bu dönemde size zor gelen ve sorumluluğumuzun arttığını hissettiren hususları hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Özellikle Kendinizi gerilim altında hissettiğiniz halleri azaltacak ve gerginliğe son vermeye çalışacaksınız.
20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Üstelik Yeni başlayacak olduğunuz projeler varsa buralarda aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında Arkadaşlarınızda geçirecek olduğunuz zaman size iyi istikbal ve daha pozitif düşünebileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. İlk olarak İşiniz yok ise yeni bir iş öneri alabilir ve bu sayede parasal durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Ancak Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz planlamalar var ise bunları zaman ayırmaya çalışacaksınız.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bundan dolayı Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle zaman geçireceksiniz. Planlamış olduğunuz tatile çıkabilir ya da bununla alakalı yeni bir ilerleme yaşayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Eşinizle ya da sevgilinizle evinizde beraber süre geçirmekten keyif alacaksınız. Hatta İleriye dönük planlamalar yapabilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu dönemde yeni bir ilişkinin size iyi geleceğine dair düşünceler içerisine girebilirsiniz.
4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Son olarak Duygusal anlamda hatalı anlaşılmalar meydana çıkabilir. Aşk hayatınız amacıyla atacak olduğunuz adımlar yardımıyla ilişkinize yeni bir heyecan gelebilir.

Boğa Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla süre geçirmekten ise daha çok ailenize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Onlarla beraber evinizin içerisinde yeni bir dekorasyon farklılığı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.
25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Çevrenizdeki insanlarla tartışabilir ve bu yüzden gerilim altında hissedebilirsiniz. Kardeşleriniz var ise onların ömürleri ile alakalı aldıkları kararlar sizi tedirgin edebilir. Bu yüzden onlarla konuşma gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

 

Boğa Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İşinizi daha iyi bir konuma getirebilmek amacıyla yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Maddi anlamda sizi tedirgin eden halleri yine gözden geçirecek ve iyileştirmenin yollarına bakacaksınız.
3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Paranız ile alakalı kararlar alırken bir kere de düşünmeye gereksiniminiz olacak. Yatırım yapmış olduğunuz ya da yapacak olduğunuz bir yer var ise bununla alakalı küçük bir karışıklıkla karşılaşabilirsiniz. 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

 

İkizler Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Düşünce sisteminizi değiştirecek olan bir vaka yaşayabilirsiniz. Genellikle hayatınıza karşı olan tutumunuzda değişiklikler meydana çıkabilir. Görmezlikten geldiğiniz problemler ile yüzleşmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.
25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Kariyerinizde hedeflediğiniz bir koordinat varsa bunun amacıyla çaba sarf edeceksiniz. Daha öncesinden almış olduğunuz işleri en baştan gözden geçirmeniz gerekebilir.

 

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Sizin elinizde olmayan nedenlerden ötürü iptal olan anlaşmalar ya da iş görüşmelerinde olumlu ilerlemeler ile karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi rahat hissedeceğiniz amacıyla eğitiminize para harcayabileceksiniz.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek etrafımızdaki insanların problemini dinleyecek ve onlara elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız.

 

İkizler Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı amacıylade olacak. Partnerinizle beraber daha çok süre geçirmek isteyeceksiniz. Daha öncesinden planladığınız bir seyahat gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.
27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda güvensizlikten ötürü birtakım kırılmalar gerçekleşebilir. Partnerinize karşı olan duygularınız da eksilmelerin olduğunu fark edebilirsiniz. İlişkisi olmayanlarda da güvenden kaynaklı konular yüzünden yeni bir temas gündemde olmayabilir.

 

İkizler Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle olan bağınızı daha sıkı tutacaksınız. Arkadaşlarınızla gezme planları, tatil planları gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Sosyalleşeceksiniz bu sayede yeni insanlar tanıyabileceksiniz.
20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Anne ya da babanızdan hayatınızdaki asli problemlerden yola çıkarak destek alabilmek isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizin problemleri ile uğraşmaktan bir müddet de olsa kendi probleminizı erteleyeceksiniz.

 

İkizler Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Düşünce değişikliklerından ötürü İş hayatınızda zaman zaman gerilimler meydana çıkabilir. Çalışma arkadaşlarınıza ya da yanınızda çalışan insanlara ani reaksiyonlar vermemeye çalışmalısınız.
4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Maddi durumunuz ile alakalı beklemediğiniz bir gelir düşüşü ile karşılaşabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlarla alakalı problemler ön plana çıkabilir.

 

 

Yengeç Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Maddi anlamda problemler ile karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki tartışmalar sizi bu dönemde gerebilir ve biraz kendinizi geriye çekmek isteyebilirsiniz.
3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı amacıylade olacak. Hayatınızda olumsuz giden hadiselerin incelemesini gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Genel geçer düşünmektense bundan sonra daha ciddi ve gerçekçi düşünmeye yakın olacaksınız. 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

 

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kendinizi çevrenizdeki insanlardan soyutlayarak yalnız kalmaya gereksiniminiz olduğunu anlayabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğumuz hadiseleri düşünecek ve ders almanız gereken kısımların üstüne durmak isteyeceksiniz.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda mühim ilerlemeler olabilir. Yeni başladınız bir temas varsa bu temas ciddi bir yöne doğru evrilebilir.

 

Yengeç Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Bir mevzu ile ilgili ortak düşünce oluşturmakta inatlaşabilirsiniz. Herkes kendi fikrine gitme yönünü seçebilir. Her iki tarafın da daha anlayışlı ve empati kurarak olaylara yaklaşması en mantıklısı olacaktır.
20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. İlişkiniz yok ise yeni başlayacak olduğunuz bir temas gündeme gelebilir. Karşınıza çıkacak olan şahsa güveneceksiniz ve kendinizi onun yanısıra son derece rahat edebileceksiniz.

 

Yengeç Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla çift temaslerinizi son derece iyi tutmaya çalışacaksınız. Katılacak olduğunuz etkinliklerde yeni insanlarla tanışabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ailenizle beraber daha çok vakit geçireceksiniz. Keyif alacağınız harcamalar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Uzakta olan ve görüşmediğiniz akrabalarınızla görüşmek isteyebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. parasal durumunuzu tedavi etmek amacıyla alacak olduğumuz Bazı kararlar gündeminizde olacak nokta Kendinizi bu dönemde iş hayatınızadaha aktif hissedebilirsiniz.
25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. kariyerinize yeni bir devreye girmek istiyorsanız gerçekçi bir bakış açısına sahip olmaya çalışmalısınız.yapacak olduğumuz işleri her Olumlu ya da olumsuz her iki tarafında değerlendirmeli ve buna göre kararları almalısınız.

 

 

Aslan Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Sosyal etrafınız ile alakalı mevzular ön plana çıkacak. Ortaklaşa sarfedilen bir para var ise buralarda problemler ile karşılaşabilirsiniz.
27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde daha çok dış görünüşünüz ile alakalı farklılıklar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Maddi halimuzda rahatlama yaşıyorsanız kendinize yeni eşyalar alabilmek isteyeceksiniz.2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

 

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Geleceğinizi itimat altına alabilmek amacıyla yeni planlar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz yakın bir arkadaşınızla görüşebilirsiniz. Yakın etrafınızle olan iletişiminize daha çok ilgi edecek ve hatalı anlaşılmalardan kaçacaksınız.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyerinizi ilgilendiren bir hal ile alakalı yarın bırakmış bulunduğunuz bir mevzuyu tam kavramak isteyebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle aranızda var olan sorunlarınıza çözüm bulmayı tercih etmeye bilirsiniz. Bu dönemde daha çok kendi arzularınız tarafında ilerleyerek ve fevri çıkışlar da bulunabilirsiniz.
20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. İlişkiniz yoksa yeni başlayacak bulunduğunuz bir temas manevi anlamda sizi tatmin etmeyebilir. Sizi daha çok anlayan ve empati kurabilen bir şahsa İhtiyacınız bulunduğunu anlayacaksınız.

 

Aslan Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı amacıylade olacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda ufak bir sebepten ötürü münakaşa çıkabilir. Bu hali düzeltmek amacıyla onunla mevzuşma gerçekleştirebilirsiniz.
4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Ailenizin sizden gizlemiş bulunduğu bir mevzu açığa çıkabilir. Genellikle arkanızdan mevzuşan ve sizin kötülüğünüzü isteyen şahıslara karşı net bir tavır alabilirsiniz. bu haller sizi ne kadar üzse de işin sonucunda doğru bir karar aldığınızı anlayacaksınız.

 

Aslan Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İş hayatınızda ani farklılıklarden ötürü birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İşinizin size ideal olmadığını düşünüyorsanız yeni bir yere müracaat edebilir ya da güzel bir iş öneriyi de alabilirsiniz.
2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle alakalı güzel bir ismim atmak amacıyla yaratıcı bir projeye başvurmak isteyebilirsiniz. Çalışma motivasyonunuzu olumsuz etkileyen halleri elinizden geldiğince yok etmeye çalışacaksınız.

 

 

Başak Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

 

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Bir türlü yoluna koyamadığınız rastgele bir çift ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen ve tahammülünüzü zorlayan halleri düşünecek ve yeni kararlar alabilmek isteyeceksiniz.
4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Çocuklarınız varsa onların hayatlarını ilgilendiren konularla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde Kendinizden çok başkalarının problemleri ile ilgilenmek sizi biraz yorabilir. 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. İş hayatınızla alakalı endişelendiğiniz hususları geride bırakıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar doğrulusunda takdir edilecek ve yaptığınız işler parmakla gösterilecek.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Uzun vakitten beri beklediğiniz tatile çıkma fırsatı elde edebileceksiniz. Yalnızsanız yeni bir temasa başlayabilir ve kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.

 

Başak Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Aşk hayatınızın gidişatı ile alakalı derin düşünceler içerisine girebilirsiniz. Bugüne kadar yaşamış bulunduğunuz zorlu süreçleri düşünecek ve bunların yanında yeni bir karar alabilmek isteyeceksiniz.
25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. İlişkiniz yok ise bundan sonra daha çok yalnız kalabilmek istemediğinizi farkına varacak ve sizden büyülenen bir kişiyle flörtleşmek isteyeceksiniz.

 

Başak Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla daha çok vakit ayıracaksınız. Yardıma gereksinimleri bulunduğunu hissettiğinizde elinizden geldiğince onlara desteklemeye çalışacaksınız. Aynı şekilde sizinle desteğe gereksiniminiz bulunduğu bir vakitte onlardan olumlu geri dönüş görebileceksiniz.
3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı amacıylade olacak. Aile amacıyladeki bir münakaşa yüzünden kendinizi bu aralar ailenizden geri tutmak isteyebilirsiniz. Onlara karşı söyleyecek bulunduğunuz cümleleri itinalı seçecek ve iletişiminize ilgi edeceksiniz.

 

Başak Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinize vakit ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak hali olumlu yönden etkileyeceğini bildiğiniz amacıyla problem halina getirmeyecektiniz. Çalışanlarla ya da çalışma dostlarınızla aranızda ufak sürtüşmeler çıkabilmektedir.
27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Maddi hallerinız ile alakalı konularda aşırı kontrolcü olunabilmektedir. Ve kendinizi vakit vakti bunaltabilirsiniz.

 

 

Terazi Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Her türlü çift temaslerde problemlerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki problemlerin unsurunu paradan kaynaklı olduğunu teşhis edebileceksiniz. Çocuklarınız varsa onların istediklerini gerçekleştirmek amacıyla belli bir oran para ödemek mecburiyetinde kalabilirsiniz.
20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Sağlığınız ile alakalı konular ön planda olacak. Kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak daha iyi hissetmek amacıyla yeni girişimlerde bulunacaksınız. 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

 

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Daha öncesinden planladığınız yurtdışı ya da yurtiçi gezileriniz varsa bunları gerçekleştirebileceksiniz. İş hayatınız ve eğitiminizle alakalı olumlu ilerlemeler sizinle olacak. Etkileşim araçlarınızda ve teknolojik aletlerinizde birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sosyalleşmek isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla süre geçirmek, onlarla dolu dolu anlar paylaşmak size bu devrede psikolojik olarak olumlu etkileyecek.

 

Terazi Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. İlişkinizdeki genel geçer sizi yorabilmektedir. Ve bu yüzden bundan sonra yüzeyel bir temas istemediğinizin farkına varabilmektedir. Partnerinizin de sizin gibi detayları düşünmesi gerekliliğini transfer etmek isteyeceksiniz.
27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle beraber yapacak olduğunuz planlamalar var ise bunları gerçekleştirme amacıyla belli bir oran para ayırmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu devrede aniden çok flörtleşmeler meydana çıkabilir.

 

Terazi Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Aile içerisindeki problemler ile siz ilgilenme mecburiyetinde kalabilirsiniz. Bu durumların sizi gerdiğini aktarırsınız da anne ya da babanız sizi daima problemlerin içerisinde tutmaya çalışabilmektedir.
11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletecek ve yeni insanlar tanımayı özen göstereceksiniz.

 

Terazi Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda son derece talihli olacağınız bir devre olacak. Patronlarınız var ise onların takdirleri yardımıyla kendinizi daha iyi bir noktaya getirebileceksiniz.
3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Kariyerinizi mühim ölçüde ilgilendiren yeni oluşumlar ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan riskli yatırımlar var ise bunlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Maddi anlamda daha ferah bir devre sizinle olacak.

 

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 2021-Haziran-Aylik-Burc-Yorumlari 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları AYLIK BURÇLAR GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

Akrep Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Her vaktinden daha pozitif olacaksınız. Yurtdışı ile alakalı konular ön plana çıkabilmektedir. Yabancı kültüre merak salma ya da yurtdışından eğitim alma gibi düşünceler içerisine girebilirsiniz.
4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Aile amacıylade ya da dost çevrenizde düşünce uyuşmazlığından ötürü tartışmalar çıkabilmektedir. Bu tarihte etrafınızdaki insanlara kendinizi kanıtlama isteyebilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Ancak İkili temaslar sizi meşgul edebilmektedir. Bununla birlikte Sorunlu giden bir beraberliğiniz olabilmektedir. Ancak bunu sonlandırıp yeni bir temasa başlayabilecektir. Sorunsuz giden bir aşk hayatınız var ise de partnerinizden yana talihli olacaksınız.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sevdiğiniz insanlarla süre geçirmek isteyebilirsiniz. Sizi geliştiren olan eğitimler ve etkinliklere katılma isteyeceksiniz.

 

Akrep Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Partnerinize karşı olan duygularınızı dile getirmekte zorluk yaşayabilirsiniz. İlişkiniz ile alakalı enine boyuna düşünmeye gereksiniminiz olacak. Size iyi gelmeyen bir beraberlik amacıylade olduğunuzu anlayabilirsiniz.
25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Geçmişte kalmış ancak duygusu hala var olan bir aşk öyküsü yine canlanabilir. Birlikteliğiniz yok ise duygusallığı yoğun olan bir temasa başlayabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ailenizle beraber geçirecek olduğunuz zaman sizin amacıyla kıymeti olacak. Onların problemleri ile ilgilenme ve deva bulma isteyebilirsiniz. Hayatınız ile alınan olduğunuz kararlar amacıyla ailenizin de fikrini alabilme isteyebilmektedir.
1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Arkadaş çevrenizden bir kaç bireyin sizin arkanızdan iş çevirdiği açığa çıkabilecektir. Bu şahıslara halleri bildiğinizi çaktırmadan alt etmeye çalışacaksınız.

 

Akrep Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı amacıylade olacak. İş hayatınızda güzel olayla ile karşılaşacaksınız. Patronlarınız varsa onlarla aranızdaki etkileşim güçlü olacak. Kariyeriniz amacıyla yeni adımlar atma kararı alabilirsiniz.
11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ortaklaşa yürütülen bir işe sahipseniz. Maddi haller ile alakalı anlaşmazlıktan ötürü ayrılıklar meydana çıkabilmektedir. İş hayatınızda sizi düşündüren ve yoran hususları bir an evvelce kapamak isteyebilirsiniz.

 

 

Yay Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Uzun zamandan beri plandığınız bir tatil varsa bunu yapmak isteyeceksiniz. Yurtdışı ile alakalı konular ön plana çıkabilmektedir. Sizden uzak yerde yaşam sürdüren akrabalarınız varsa onlarla görüşmek isteyeceksiniz.
20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Bu devrede kendinize süre ayırmak isteyeceksiniz. Dinlenme ve sevdiğiniz insanlarla süre geçirme size iyi istikbal.

 

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ile alakalı problemler yavaş yavaş son bulmaya başlayacak. Ciddi bir temas kurmak istiyorsanız şayet bunun amacıyla partnerinizle bahsetmek isteyebilirsiniz. Yakın etrafınızle olan iletişiminize ilgi etmeniz gerekebilmektedir.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ancak Maddi durumunuzu tedavi etme amacıyla yeni atılımlar da bulunma isteyebilmektedir. Yapabileceklerinizin farkına varacaksınız.

 

Yay Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Bununla birlikte Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz kırgınlıklar bu tarihlerde yine meydana çıkabilecektir. Ancak Kendinizi bu konularda affetmeye çalışacaksınız. Üstelik Özlem duyduğunuz bir temas varsa bununla alakalı yeni bir karar alabilirsiniz.
27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu yüzden Birlikteliğiniz yok ise size iyi istikbal olan bir flörtleşmeye başlayabilirsiniz. Ancak Partneriniz ile beraber daha çok zaman geçirecek ve tatile çıkacaksınız.

 

Yay Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Bu yüzden Ailenizle olan temasniz giderek derinleşecek. Birbirinizin problemini dinlenebilecektir. Anne ve babanızdan parasal manevi destek görebileceksiniz.
3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı amacıylade olacak. Başka bir deyişle Hatta Arkadaş etrafınız ile olan iletişiminize ilgi etmeniz gerekebilmektedir. Yanlış anlaşılmalar ötürü aranızda problemler çıkabilecektir. Bu yüzden Sosyalleşmek isteyeceğiniz bir devre olacak ve yeni insanlarla tanışmak istenebilecektir.

 

Yay Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Bundan dolayı Daha daha eskiden planlamış olduğunuz bir iş görüşmesi ile değişim yaşayabilirsiniz. Ama İş yerinizde çalışanlarınız ya da çalışma arkadaşlarınızın sizin hakkınızda olumsuz yorumlamalar yaptığına tanık olabilirsiniz.
4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Yalnız Maddi anlamda sizi zorlayan haller var ise bunları düzeltmeye çalışacaksınız. Bu yüzden Ödeme yapmanız gereken yerler var ise bunlarla alakalı problemler ile karşılaşabilirsiniz.

 

 

Kova Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Bu dönemde üstünüze yüklenen sorumluluklar sizi yorabilecektir. Ama Kendi amacıylaizde çözemediğiniz konularla yüzleşmek isteyeceksiniz ve bu hal yüzünden derin düşüncelere dalabilirsiniz.
20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Üstelik Paranızı daha iyi değerlendirmek amacıyla değişik yatırım alanlarını araştırmak isteyebilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kısacası Çocuklarınızı ilgilendiren konularla uzun uzun uğraşacaksınız. Tatile çıkmak isteyeceksiniz ve bu sayede kendinizi rahatlatabileceksiniz. İlk olarak Hobileriniz varsa bunları bunlarla uğraşacaksınız.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Desteğe gereksiniminiz bulunduğu bir vakitte yakın bir arkadaşınızdan yardım alabileceksiniz. Sonuçta İç sesinizi dinlemeli ve kendinize sonuna kadar güvenmelisiniz.

 

Kova Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Sevgilinizle ya da eşinizle eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Beraber katılma dilediğiniz bir eğitim ya da seminer ile alakalı bir halde birtakım terslikler ile karşılaşabilmektedir.
3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı amacıylade olacak. Bundan dolayı Partnerinizin size karşı olan davranışlarını hatalı anlayabilirsiniz. Bu yüzden aranızda problemler çıkabilecektir. Son olarak Beraberliğiniz yok ise bu tarihlerde de yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ancak Aile amacıylade vakit vakit tartışmalar olsa da onları oldukça anlamaya çalışacaksınız. Lakin Ani kararlardan ve fevri hareketlerden oldukça uzak durmaya çalışın.
25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Özellikle Yakın etrafınız ile alakalı kafanızda soru işaretlerine namacıyla olan haller varsa bunların kuruntudan mı yoksa aslında mi bulunduğunu sorgulayabilirsiniz.

 

Kova Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yalnız Kariyeriniz amacıyla çalışmaktan gocunmayacaksınız. Kendinizi işinize vermek sizi rahatlatacak. Üstelik İşyerinizde ki düzeninizi ne kadar değiştirmek mecburiyetinde kalsanız da çalışma arkadaşlarınız yardımıyla yeteri kadar mutlu olacaksınız.
4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. Kısacası Daha daha eskiden yürütmekte bulunduğunuz işler var ise bu konular ile alakalı düşünce alışverişi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

 

Balık Burcu Haziran 2021 Yorumu

 

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Fakat Sağlığınız ile alakalı hallere bu sıralar biraz ilgi etmeniz gerekebilecektir. Beslenme şekli ilgi etme gerekebilmektedir. Fakat Aksi durumda denetimsiz bir kilo alımı yaşayabilirsiniz.
25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Ama İleriye dönük hedeflediğiniz her ne varsa bununla alakalı yeni planlamalar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bundan dolayı Sizi mutsuz eden konulardan uzak durmaya çalışacaksınız. 2021 Haziran Aylık Burç Yorumları

 

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bundan dolayı Uzun zamandan beri görmediğiniz dostlarınız ya da akrabalarınızla süre geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Ama Ailenizle aranızda problem yaratan hususları en başından bahsetmek isteyebilirsiniz.
24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bununla birlikte Sosyalleşecek ve dost çevrenize zaman ayıracaksınız. Özellikle Yakın bir dostınızla size iyi gelen tatil planlaması yapabilirsiniz.

Balık Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ancak Aşk hayatınızda ki problemler bundan sonra geride kalmaya başlayacak. Hatta Partnerinizle birbirinizi yeteri kadar anlayabilecek ve hoş süre geçirilebilecektir.
3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içinde olacak. Bununla birlikte Eşinizle ya da sevgilinizle evinizin içinde var olan bir durumdan dolayı tartışabilirsiniz. Ancak İlişkiniz yok ise eski sevgilinizle yine etkileşim kurarak onunla baştan bir temasa başlamak isteyebilirsiniz.

 

Balık Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

 

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Lakin Anne, babanız ya da kardeşlerinizle aranızda problemler oluşabilecektir. Sizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı aile içi tartışmalar sıklaşabilecektir. Bu yüzden kendinizi ailenizden biraz da olsa uzak tutmak isteyebilirsiniz.
4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton zıt açı oluşturacak. İlk olarak Bu sıralar sosyal hayatınız ne kadar durağan olsa da yavaş yavaş hareketlenmeye başlayacak. Üstelik Arkadaşlarınızla daha çok görüşeceksiniz.

Balık Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Bununla birlikte İş hayatınız ile alakalı konularda talihli olacaksınız. Bununla birlikte Yetiştirmeniz gereken proje sayılarında artış olabilmektedir. Fakat Çalışma dostlarınıza projelerinizden bahsetmek istemeyeceksiniz. Ancak Bunun sebebi ise sizin fikirleriniz çalmaları olabilmektedir.
27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ama İşinizdeki olanaklar giderek artacak. Son olarak Çalışma koşullarında olumlu değişimler ile karşılaşabilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum