2021 Mart Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu Mart 2021 Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Kendinizi en iyi şekilde ifade etmenin yolunu bulacaksınız. Yakın etrafınız ile alakalı problemlerınız varsa bunları yüz yüze konuşarak çözmeyi denemelisiniz.
Hayatınızdaki insanlara karşı net bir şekilde tavrınızı belli etmeniz yardımıyla vizyonunuzu belirleyeceksiniz. Toplumsal meselelere karşı duyarlı olacaksınız. Ruhsal sağlığınız amacıyla size iyi gelmeyen insanlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, hedeflediğiniz konulara odaklanacaksınız. Bu dönemde önceliğiniz kendi hayatınız amacıylade yer alan problemler olacak. Zararlı alışkanlıklardan kurtulmak isteyebilirsiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, kariyeriniz ile alakalı konulara odaklanacaksınız. Başarılı bir iş uyuşmasına imza atabilirsiniz. Sezgileriniz yardımıyla başladığınız bir işe olumlu bir şekilde yön verebileceksiniz.

Koç Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Partneriniz ile beraber bu dönemde eğlenmek amacıyla biraz çok para harcayabilirsiniz. Beraber eğlenceli bir şekilde süre geçirmek ilişkinize iyi gelecek. Yeni bir temasa başlamak amacıyla karşınıza fırsatlar çıkabilir.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. Sorunlara daha net yaklaşmalısınız. Aksi durumda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Partnerinizin ya da sizin bir borcunuz yüzünden aranızda münakaşa çıkabilir. Yeni tanıştığınız şahsa derhal iltimat etmek yerine onu tarif etmeye çalışmalısınız.

Koç Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Aileniz ile alakalı daha çok zaman geçireceksiniz. Uzun zamandan beri var olan bir problem netliğe kavuşacak. Aile amacıylade durmadan huzursuzluk yaratan bir kişiyle yeni bir uyuşma yapacaksınız.
20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Yakın dostlarınızla beraber yeni planlar yapabilirsiniz. İçsel bir değişime doğru ismim atıyorsunuz bu yüzden size iyi gelmeyen arkadaşlıkları sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. Ruhsal olarak sizi üzen ve zor hale sokan hususları teker teker değerlendireceksiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde kendinizi güvende hissetmek amacıyla yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Geçmişten bugüne kadar gelen endişelerinizi geride bırakarak işiniz ile alakalı yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Fiziksel olarak sizi yoracak hareketlerden uzak durmalı ve bilhassa çok ağırlık kaldırmamaya ilgi etmelisiniz.

 

Boğa Burcu Mart 2021 Yorumu

 

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak.iş hayatınız ile alakalı yeni bir karar alabilirsiniz. Maddi yönden yetersizliğin farkına varacaksınız. Bunun amacıyla ek gelir sağlayacak bir iş ya da zam konusunu düşünebilirsiniz.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. Hayatınızı ilgilendiren mühim kararlar ile alakalı aceleci olmamaya çalışmalısınız. Çevrenizdeki insanlara ne düşündüklerini sorabilir ve buna göre hareket etmek isteyebilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Çevrenizde gerçekleşen olaylara karşı daha titiz olacaksınız. Toplumsal konularla ilgilenebilir ve şunlar amacıyla ekstra çaba sarf edebilirsiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkacak. Uzun zamandan beri olumsuz giden bir proje ile alakalı güzel haberler alabilirsiniz. Ortak çalıştığınız insanlarla aranızı iyi tutacaksınız ve yeni çalışmalara ismim atacaksınız.

Boğa Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda sizi yoran konulardan ötürü partnerinizden bu dönemde uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendi amacıylaize olayların akışını düşünmeli ve bir çıkış yolu bulmaya çalışmalısınız. Hayatınıza alabilmek dilediğiniz bir şahıs varsa onunla alakalı yeni bir karar alabilir ve ani bir şekilde temasa başlayabilirsiniz. Partnerinize karşı olan güveniniz sınanabilir. Kıskançlığa bağlı konular yüzünden birtakım münakaşalar yaşayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevrenizle bol bol süre geçireceksiniz. Beraber düşünce alışverişinde bulunarak yeni projelere ismim atmak isteyebilirsiniz. Akrabalık ilişkileri bu dönemde sizi biraz zorlayabilir. Arkanızdan iş çeviren ve size zor hale sokan bir şahısyle yoğun bir münakaşa içerisine girebilirsiniz. Ailede parasal anlamda zorluk yaşam sürdüren bir şahsa yardımcı olmak isteyeceksiniz. Kardeşleriniz varsa onlarla dertleşerek sorunlarınızdan bahsedeceksiniz.

 

Boğa Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. İş hayatınızdaki yavaşlama giderek son bulacak. Katılacak olduğunuz bir aktivite güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Kariyeriniz amacıyla üstlerle görüşmeler gerçekleştirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Sıhhat sorunlarınızla ilgilenmek amacıyla kendinize zaman ayıracaksınız. Maddi yönden biraz sorun yaşayabilirsiniz bilhassa yatırım yapma ya da ev alım satım gibi işleriniz varsa hesap kitap yaparak gelişmeye çalışmalısınız.

 

İkizler Burcu Mart 2021 Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. Eğitiminizi ilerletmek amacıyla ya da bakış açınıza yön vermek amacıyla yeni etkinliklere katılabilirsiniz. Öğrenmeye açık olacaksınız bu sayede de değişik insanlarla tanışacaksınız.
20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Durağanlıktan çıkacak olduğunuz bir devre olacak. Yaptığınız işleri meydana koyarak kendinizi kanıtlamak isteyeceksiniz. İş dostlarınızla uyumlu bir enerji yakalayarak daha iyi etkileşim kuracaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. bugüne kadar seçtiğiniz hedeflerinize yönelik güzel ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeli ve ileriye dönük düşünmelisiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz problemleri yavaş yavaş terk ediyorsunuz. Kafanızı dağıtmaya yardımcı olan yeni hobiler edinebilir ve ya yeni eğitimlere katılabilirsiniz. İlişkiniz yok ise sizi mutlu edecek bir temasa başlayabilirsiniz.

 

İkizler Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. Partnerinizle birlikte sosyalleşmenin yollarını arayacaksınız.Yeni insanlar tanışarak hep birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Bugüne kadar sizi olumsuz etkileyen haller gözden geçirebilir ve bunlara yönelik yeni çözümler arayabilirsiniz. İlişkiniz yok ise arkadaşlarınız yardımıyla girecek olduğunuz ortamda, hoşunuza giden bir şahıs ile tanışabilirsiniz. Flörtleşmek hayatınıza heyecan katacak ve kendinizi canlanmış hissedeceksiniz.

 

İkizler Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Uzun zamandan beri kendinize zaman ayırdınız, bundan sonra dostlarınızla ilgilenmenizin zamanı geldi. Hep birlikte sosyalleşmenize yardımcı olacak olan etkinliklere katılabilirsiniz. Aile amacıylade hatalı anlaşılmalardan ötürü meydana çıkan problemleri çözüme ulaştırmak isteyeceksiniz. Ailenizden uzakta bir yerde yaşıyor iseniz onlarla daha çok vakit geçirmek amacıyla yanlarına gitme planı yapabilirsiniz. Kısa vakit evvelce tanıştığınız ve enerjisi iyi hissettirmeyen bir bireyin arkanızdan konuştuğunu duyabilirsiniz.

 

İkizler Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda pes etmeyeceksiniz. Daha mücadeleci bir yapıya bürüneceksiniz. Sizinle rekabet etmek isteyen şahıslarla karşılaşabilirsiniz, aldırış etmeden kendi işlerinize odaklanmak sizi her zaman daha öne taşıyacaktır.
16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Kronik bir rahatsızlığınız var ise bununla baş etmek amacıyla yeni yollar keşfedebilirsiniz. Zamanınızın fazlasını sıhhat problemlerinize ayıracaksınız. Bu sayede hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha iyi hissedeceksiniz.

 

Yengeç Burcu Mart 2021 Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Araştırmalara ve öğrenmeye açık olacaksınız. İlgi alanlarınızın içerisine giren her şeyi daha da ilerletmek istiyorsunuz. Kendiniz amacıyla karar almanız gereken bir halle karşılaşabilirsiniz.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. İş hayatınız yoğun bir şekilde sizi içerisine alacak. Bu devrede yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz. Yaratılığınız ön planda olacak ve değişik fikirler meydana çıkaracaksınız. Para kazanma hususlarında kendinize güvenmeniz gerekebilir.

 

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yurtdışında eğitiminize devam etme gibi bir düşünceniz varsa bununla alakalı güzel bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden koşacaksınız ve bu sizi mutlu hissettirecek.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yaşadığınız yeri değiştirme girişiminde bulunabilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilir ve ya evinizin amacıylade değişiklık yapabilirsiniz. Kendinizi her anlamda güvende hissedeceğiniz bir devre olacak.

 

Yengeç Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İçinize attığınız ve partnerinizin sizi anlamadığını düşündüğünüz bir konuyu meydana çıkarmak isteyebilirsiniz. Sorunların üzerini örterek ilerlemek sizi rahatsız ediyor. Durmadan problem yaşadığınız bir ilişkiniz varsa bitirmek isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda sizi anlayan ve yanınızda olan bir şahsa karşı güzel hisler beslemeye başlayabilirsiniz. Hemen bir temasa başlamak fikri bu sıralar uzak olsa da flörtleşmeye açık olacaksınız.

 

Yengeç Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Yakın arkadaşlarınızın sizin başarılarınız yardımıyla hakkınızda düşündükleri şeyler değişmeye başlayacak. Kendinizi etrafınızdaki insanlara kanıtlama fırsatı elde edeceksiniz. Ailenizin size karşı olan güvenini de bu devrede kolaylıkla hissedebileceksiniz. Her ne kadar riskli kararlar da alıyor olsanız yanınızda daima destekçilerinizin olduğunu bilmek size cesaret verecek. Arkadaşınızla aranızda unsurunu bilmediğiniz bir gerginlik oluşabilir.

 

Yengeç Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. Parayla alakalı hususlarınız ön planda olacak. Ellerinizin altında olan bir para var ise mantıklı düşünerek güzel bir yatırım fırsatı yaratabilirsiniz. Maddi yönden sizi endişelendiren hususları geride bırakacaksınız.20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Kariyerinizi gözden geçirebilir ve kendiniz amacıyla yeni bir kariyer yolu çizebilirsiniz. Başarılı olmak amacıyla yalnızca biraz daha kararlı olmanız gerekiyor. Ruhsal olarak amacıyla izi sıkan..

 

 

Aslan Burcu Mart 2021 Yorumu

 

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Bolca seyahat edeceğiniz bir ay olacak. İşinizden ya da özel hayatınızda ki durumlardan ötürü ertelediğiniz planları gerçekleştireceksiniz. Öğrenmeye açık olacaksınız ve işiniz ile alakalı yeni bir eğitim planına katılmak isteyeceksiniz.
Kariyerinizde emin adımlarla ilerliyorsunuz. Zaman vakit karşınıza çıkan engeller olsa da pes etmemek size güzel bir kazanç sağlıyor. Yeni bir terapiye katılmak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. İç dünyanıza yönelmek isteyeceksiniz. İçinize attığınız korkularınızla yüzleşerek bunları ortadan kaldırmann yollarını arayacaksınız. İkili ilişkilere olan bakış açınızda değişimler olabilir.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Eğitim ya da iş hayatınızda ortaklıklı yürütmekte olduğunuz bir projeyle alakalı güzel bir haber alabilirsiniz. Kardeşlerinizle alakalı problem olan konular çözüme kavuşacak.

 

Aslan Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. Aşk hayatınız ile alakalı hissettiğiniz ve problem olarak görüldüğü halleri partnerinizle paylaşacaksınız. Sizin amacıyla mühim olan halleri karşı doğrultua anlatmak amacıylaizi rahatlatacak. İlişkiniz yok ise ön görü etmediğiniz bir vakitte yeni birisi ile tanışabilir ve güzel bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Sevgiliniz ile vakit geçirmek amacıylade bulunduğunuz problemlerden kurtulmanıza yardımcı olacak. Beraber kararlar alarak hareket edeceksiniz.

 

Aslan Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Bir arkadaşınızla aranızda saçma bir şekilde kıskançlık ve rekabet oluşabilir. Durumun namacıyla bu tür olduğunu kavramak isteseniz de karşı doğrultu sizin düşündüğünüz gibi düşünmeyebilir.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. Sosyalleşmek isteyeceğiniz bir dönem. Yeni insanlarla tanışmak ve sevdiğiniz şahıslarla vakit geçirmek sizi mutlu edecek. Ailenizden bir bireyin sorumluluğunu üstlenmek isteyebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Yatırım yapma gibi bir düşünceniz varsa bununla alakalı bir borç para alabilmek isteyebilirsiniz. Yeni bir iş öneriyi alabilir ve bu sayede de alışkanlıklarınızı gözden geçirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.
20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Ortaklıklı bir iş yürütüyorsanız bununla alakalı güzel bir girişimde bulunabilirsiniz. Çalışma partneriniz size güvendiğini ispatlayacak. Sıhhat konularını daha çok ertelemeyin.

 

Başak Burcu Mart 2021 Yorumu

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. İş ortaklığı yaptığınız şahıslarla aranızı iyi tutacaksınız. Verimli bir çalışma gerçekleştirerek büyük projelere imza atacaksınız. Sizi her anlamda motive eden yeni birisiyle tanışabilirsiniz. Bu kişiyle ilişkinizi ileri boyuta taşımak isteyebilirsiniz.
İkili ilişkilere karşı bakış açınızın değişmesi gerekiyor. Genellikle aşk hayatınıza olan alakalınizi gözden geçirmeli ve eksik kalan yerleri tamamlamaya çalışmalısınız. Çalışmayı sevseniz de hayatın yalnızca iş olmadığını anlayacaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Sizi mutlu eden ve anlayan bir kişiyle tanışabilirsiniz. Tahmin edemediğiniz kadar bir sevinç sizinle olacak ve hayatınızın aşkını bulduğunuza emin olacaksınız.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi yönden güzel hadiseler yaşayabilirsiniz. Uzun vakitdan beri dilediğiniz kazançlı bir iş ile alakalı olumlu bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Sizden alınan bir borcun ödemesi gerçekleşebilir.

 

Başak Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle daha çok ilgileneceksiniz. Onunla ufak de olsa etkileşim amacıylade bulunmanın ilişkinizi ne derece etkilediğini anlayacaksınız. Karşı yönü mutlu etmek amacıyla ufak sürprizler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. Aşk hayatınız ile alakalı alacak olduğunuz mühim kararlar olabilir. Siz kendinizi her ne kadar yeni bir temasa hazır hissetmeseniz de kalbinizin kapısını zorlayan bir kişiyle tanışabilirsiniz.

 

Başak Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Aile amacıylade parasal yönden zorluk yaşam sürdüren bir bireyin bu hali giderek düzelmeye başlayacak. Anne ya da babanızın sıhhat problemleri bu dönemde ön plana çıkabilir. Bu yüzden onların yanısıra olmaya özen göstereceksiniz. Arkadaşlarınızla aranızda var olan etkileşim her vaktinden daha da iyiye gidecek. Beraber seyahat planları gerçekleştirebilirsiniz. Dertleşmek ve amacıylaizi dökmek size iyi gelecektir.

 

Başak Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. İş hayatınız ile alakalı ön görü etmediğiniz güzel bir öneri alabilirsiniz. Maddi yönden destekleneceksiniz ve aklınızda ki projeleri yaşama geçirmenin yollarını arayacaksınız.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızdaki yoğun tempo konumunu ne yazık ki sakinliğe bırakmayacak. Çok çok çalışacaksınız bu yüzden kendinizi vakit vakit yorgun hissedebilirsiniz. Biraz kaçamak yaparak dinlenmek isteyeceksiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 2021-Mart-2021-Aylik-Burc-Yorumlari 2021 Mart Aylık Burç Yorumları AYLIK BURÇLAR GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 2021 Mart 2021 Aylık Burç Yorumları

Terazi Burcu Mart 2021 Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Evinizin çevresindeki problemler ile uğraşacaksınız. Günlük işlerinizin yoğunluğunda artış söz hususu olabilir. İş hayatınız ile alakalı yapmanız gereken yeni bir toplantı olabilir.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. Her türlü çift temaslar ön planda olacak. Aşk hayatınıza odaklanacaksınız. Partnerinizle daha çok vakit geçirerek temasnizi canlandırmak isteyebilirsiniz. Beraber mutlu olacağınız etkinliklere de katılabilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, uzun vakitdan beri dilediğiniz bir işi alabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik kararlar alıp harekete geçmenin faydaları ile karşılaşacaksınız. İşiniz ile alakalı konulara kendinizi sunarak meydana başarılı projeler çıkabilirsiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, dış görünüşünüz de birtakım değişiklıklar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Kendiniz hayatınıza yoğunlaşarak sizi nelerin olumsuz etkilediğini bulmak isteyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. Aşk ile alakalı konularda yüzünüz gülecek. Partneriniz olaylara sizin açınızdan yaklaşarak hangi hususta zorluk yaşadığınızı anlayabilir. Sadece sizin çabalarınızla bir temas devam etmez bunun o da farkına varacaktır.
21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni bir temasa başlamak amacıyla doğru bir vakit. Hayatınıza dahil edecek bulunduğunuz bireyin geçmişini incelemeniz size rastgele güzel bir şey getirmez.

 

Terazi Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Yeni bir girişimde bulunarak çevrenizdeki insanları şaşırtabilirsiniz. Aklınızda olan kanaatleri yakınlarınızla paylaşıp kanaatlerini öğreneceksiniz. Arkadaşlık temaslarınızda vakit vakit zorlanmalar ile karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki şahsa ne hissettiğinizi açık bir şekilde aktarmayı seçeceksiniz ancak o bu hale sizin gibi yaklaşmayabilir. Aranızın açık bulunduğu bir arkadaşınızla değişik bir ortamda karşılaşabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ve eğitim hayatınız amacıyla mücadele edeceksiniz. Sizi pes ettirmeye çalışan birtakım engeller ile karşılaşsanız da vakit amacıylade bunları aşacaksınız. Yaptığınız işleri takip eden bir şahıs doğrulusunda özgü alacaksınız. Akademik konularda uzmanlaşmak isteyebilir ve bunun amacıyla yurtdışı eğitimi üstüne yoğunlaşabilirsiniz. Hayat şeklinizi olumsuz etkileyen sıhhat sorunlarınız bundan sonra sizi terk ediyor. Daha öncesinden almış bulunduğunuz tedbirlerin karşılığını göreceksiniz.

 

Akrep Burcu Mart 2021 Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. Ev, arsa ya da araba alım satımı gerçekleştirmek gibi bir düşünceniz varsa bunun amacıyla olumlu bir vakte giriyorsunuz. Parayla alakalı konularda düşünerek hareket etmek işlerinizi kvakalaştıracaktır.
20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Yaratıcılığınız artacak ve işlerinize ögünlük hata bileceksiniz. Çocuklarınızla daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sorunlarını konuşarak anlamaya çalışacaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, aşk hayatınızı ilgilendiren konular ön planda olacak. Beraber güzel bir seyahate çıkabilirsiniz. Evliyseniz ve çocuğunuz yoksa çocuk sahibi olmak üstüne konuşabilirsiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, bilinçaltınızın size yaşatmış bulunduğu problemler yavaş yavaş bitiyor. İçsel karmaşıklığınızın sona ermesi yardımıyla kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

 

Akrep Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. Günlük işlerinizi saatinde yerine getirip ilişkinize odaklanacaksınız. Partnerinizle biraz daha çok vakit geçirmek ilişkinize iyi gelecek. İlişkiniz amacıyla çevrenizdeki insanların ileri geri yorum yaptığını duyabilirsiniz. Kulağınıza gelen laflara takmayın. İlişkiniz yok ise bu dönemde baş denginiz olan bir şahısyle denk gelebilirsiniz. Aşka dair bakış açınız değişecek. Karşınızdaki insanın da problemleri ile ilgilenmek isteyeceksiniz.

 

Akrep Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Sanatsal etkinliklere katılabilir ve burada yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Akrabalarınızla aranızda problem yaratan bir konuyu çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. İki şahıs arasında sıksık laf taşıyan bir şahıs var. Bu şahıs yüzünden anne ya da babanızın arası açılabilir. Kardeşlerinizi ilgilendiren konular da ön plana çıkabilir. Sizden alacakları düşünceler yardımıyla bir karar vermek isteyecekler. Bu yüzden oldukça onları dinlemeye çalışmalısınız.

 

Akrep Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Ortak yürütmekte bulunduğunuz işlerde beklenmedik bir vaka yaşayabilirsiniz. Ödenmesi gereken bir borcun gecikmesi yüzünden cebinizden ekstra para çıkartabilirsiniz.
21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ile alakalı yapacak bulunduğunuz yenilikler var. Bunları yapmadan evvelce çevrenizdeki insanlarla düşünce alışverişi gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Sıhhat problemlerınızı ilgilendiren olumlu bir haber alabilirsiniz.

 

Yay Burcu Mart 2021 Yorumu

 

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızla ilgilenerek onlarla değişik etkinlikler planlayabilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kişiyle derin bir dostluk bağı oluşturacaksınız. Ortak iş fikirleri bu sıralar gündeminiz de olabilir.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. Durağanlıktan çıkacaksınız. Eğlenmek amacıyla yeni arayışlar amacıylade girebilirsiniz. Şimdiden tatil planları yapabilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, evinizin amacıyladeki konular ön planda olacak. Konforunuzu yükseltmek amacıyla dekorasyon değişiklığı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, dostlarınızla vakit geçireceksiniz. Çoklu bir şekilde toplanmalar olabilir. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

 

Yay Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz sizin şahsi tercihlerinize karışabilir ve bu yüzden üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Karşı tarafın iş hayatında yaşamış bulunduğu gerginliği sizde hissedeceksiniz, biraz uzaklaşmak isteyeceksiniz. Aktif olarak amacıylade bulunduğunuz bir etkinlikte yeni birisi dikkatinizi çekebilir. O bireyin de size karşı aynı şeyler hissettiğini anlayacaksınız.

 

Yay Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Ailenizle daha çok ilgilenmeniz gereken bir hal söz hususu olabilir. Kendi hayatınızın zorluklarıyla mücadele eder iken onların problemini ihmal ettiğinizi fark edeceksiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz her vakitte gibi iyi olacak. Çevrenizdeki insanlarla kurmuş bulunduğunuz etkileşim yardımıyla kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Yakın bir arkadaşınız yanınıza kısa süreli de olsa kalmaya gelebilir.

 

Yay Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. Kariyerinizde yeni bir yol oluşturacak uyuşma yapabilirsiniz. Kendinizi ilerletmek ve ufkunuzu açmak amacıyla başvuracak bulunduğunuz eğitimler var. Düşüncelerinizi aktarmakta son derece başarılı olacaksınız.
20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. İş hayatınız ile alakalı kurmak dilediğiniz bir ortaklıkla alakalı kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Zamanla bu tedirginliğinizin boş bulunduğunu anlayacaksınız. Stresten uzak durun baş bölgenizde ağrılar artabilir.

 

Oğlak Burcu Mart 2021 Yorumu

 

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Hayal dünyanızın içerisinde kaybolabilirsiniz. Hedeflerinizi ve hayallerinizi birbirinden ayırmanız gerekiyor. Her ne kadar bu şekilde mutlu olsanız da gerçekliğe dönmeniz sizin amacıyla daha iyi.
Duygularınızı çevrenizdeki insanlara aktaramadığınızı düşünebilirsiniz. Bu yüzden amacıylaizdeki dertlerden biraz olsun kurtulmak amacıyla yazmayı tercih edebilirsiniz. Yaşayacak bulunduğunuz olumsuz bir vaka yardımıyla ilham kaynağınızı bulacaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

 

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, içsel hususlarınıza odaklanacaksınız. İçinize attığınız hususları gün yüzüne çıkaracaksınız. Sizi anlamayan insanlarla iletişiminizi köklü bir şekilde keseceksiniz.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, iş hayatınız ve kariyerinizde yükselişe geçebileceğiniz fırsat karşınıza çıkabilir. Üzerinize almanız gereken yeni sorumluluklar karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınız ilgilendiren konularda ön planda olacak.

 

Oğlak Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle daha çok ilgilenmek isteyeceksiniz. Yoğun bir iş hayatınız olsa da karşı tarafa vakit ayırabileceksiniz. Partnerinizle ortak hayat alanınızda yenilikler yapacaksınız. İlişkide sıksık sizi kıskançlığa sürükleyen konuyu bir daha açmamak üzere kapamak isteyeceksiniz. Yeni bir temasa başlamanın gerçekte o kadar da zor olmadığını anlayacaksınız. Karşınızdaki insan yardımıyla endişeleriniz son bulacak.

 

Oğlak Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Ailenizle beraber ortak bir iş yeri ya da mülk yönetiyorsanız bununla alakalı yeniliğe gitmek isteyebilirsiniz. Anne ya da babanızın hayatış bulunduğu hadiseler yüzünden size her vaktinden daha çok gereksinimleri olabilir.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Arkadaşlarınız vakit geçirerek kafanızdaki problemlerden kurtulacaksınız. Sorunlarla tek başınıza mücadele etmek mecburiyetinde olmadığınızı anlayacaksınız.

Oğlak Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Maddi yönden talihli olacağınız bir devreye giriyorsunuz. Yapmak dilediğiniz yatırımlar üstüne yoğunlaşabilirsiniz. Kariyeriniz amacıyla almanız gereken yeni bir karar meydana çıkabilir.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Günlük işlerinizin yoğunluğundan ötürü birtakım sıhhat sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Birlikte iş yürütmekte bulunduğunuz dostlarınızla iletişiminizi iyi tutacaksınız.

 

Kova Burcu Mart 2021 Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içinde olacak. Hayatınızı baştan aşağıya değiştirecek olan bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bu değişimi gerçekte uzun vakitdan beri bekliyorsunuz.
20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak.
Kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Sizi motive eden olaylara odaklanacaksınız. Emin ismimlarla hareket etmek sizi her vaktinden daha da başarılı bir noktaya getirecek.

 

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, parasal yönden dikkatli olmalısınız. Yapacak olduğunuz harcamalarınızda tutarsızlıklar oluşabilir. Bu yüzden daha dikkatli harcama yapmaya çalışmalısınız. Dolandırılmaya açık olacaksınız güvenilir yerlere yatırım yapın.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, eğitim hayatınız ve iş hayatınız hayatınız ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayacaksınız. Geçmişteki deneyimlerinizden yola çıkarak yeni bir düşünce edinebilirsiniz.

 

Kova Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız bu devre durağanlıktan uzaklaşacak. Eşinizle beraber çocuklarınız varsa onlara vakit ayırmayı tercih edeceksiniz. Beraber yeni hobiler edinebilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Kova burçları ise ay ortasına doğru hoşlandığınız şahsa duygularınızı açmak isteyebilirsiniz. Duygularınızın bundan sonra sessiz bir şekilde kalmasını istemiyorsunuz. İç sesinize iltimat etmek en doğru tercih olacaktır.

 

Kova Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Kardeşleriniz ya da akrabalarınızla iletişiminizin sıklığını arttırabilirsiniz. Kalabalık yerlerde bulunmaktan mutlu olacaksınız.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içinde olacak. Ailenizle beraber güzel bir tatil planı ayarlaması yapabilirsiniz. Aranızdaki paylaşım artacak ve manevi anlamda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Arkadaşlık temaslarınızda sizden kaynaklanmayan problemler oluşabilir.

 

Kova Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Maddi yönden dikkatli olun. Çevrenizdeki insanların her dediğini gerçekleştirmek mantıklı bir seçim değil. Kendi deneyimlerinizden yola çıkarak paranızı yönetmelisiniz. İşinizin üzerindeki kara bulutlar kalıyor. İleriye dönük projeleri yaşama geçirmek son derece iyi bir vakte ismim atıyorsunuz. Ortağınız varsa bu ay şahsi problemlerından ötürü yapması lüzumen işleri aksatabilir. Ona biraz vakit tanımalı ve empati kurmalısınız. Sıhhat problemlerinizi kafanızda büyütmenize lüzum yok.

 

Balık Burcu Mart 2021 Yorumu

 

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim amacıylade olacak. Hayata karşı olan endişelerinizden uzaklaşıyorsunuz. Kendinizi güvende hissedeceksiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz problemları da kendi amacıylaizde affedeceksiniz.
4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Evinizin amacıylade yenilikler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmediğiniz bir evde oturuyorsanız da taşınma fikrine daha yakın olacaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, kendinizden çok başkalarını düşünmeye son. Hayatınızda değiştirmek dilediğiniz noktaları düşüneceksiniz. Kendiniz amacıyla neyin iyi olacağını bulucaksınız.
28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, sezgilerinize her vaktinden daha çok güvenmelisiniz. İşiniz ile alakalı size güzel teklifler gelebilir. Yeni bir iş kurmak gibi düşünceniz varsa bunun amacıyla biraz daha beklemelisiniz.

 

Balık Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız amacıyla ekstra para harcama girişiminde bulunabilirsiniz. Partnerinizin uzun vakitdan beri istediği bir eşyayı alarak onu mutlu edeceksiniz. İlişkide sizi rahatsız eden problemler olsa da bunları beraber aşabildiğinizi yine anlayacaksınız. Yeni temas kurmanın sizi namacıyla bu kadar korkuttuğunu kavramak isteyebilirsiniz. Korkularınızın üstüne gitmek sizi hazır olmadığınız cevaplara götürebilir. Bu yüzden biraz daha cesarete gereksiniminiz olabilir.

 

Balık Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Aile amacıylade sıksık problem yaşadığınız bir şahsa kendinizi net bir şekilde ifade edeceksiniz. Anne ya da babanızın parasal yönden desteğe gereksinimi olabilir. Yeni arkadaşlıklar kurmak vizyonunuzu geliştireceksiniz. Bilgi insanlarla oturup bahsetmek ve düşünce alışverişinde bulunmak ufkunuzu açacaktır. Her ne kadar insanlarla vakit geçirmek iyi gelse de çok çok insanla muhatap olmak istemeyebilirsiniz.

 

Balık Burcu Mart 2021 Sıhhat ve Kariyer

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Psikolojik olarak sizi yıpratan konulara bundan sonra dur diyebileceksiniz. Manevi anlamda var olan bir alışkanlığınıza son vereceksiniz. İçsel bir dönüşüm yaşayarak olaylara bakış açınızı değiştireceksiniz.
22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim amacıylade olacak. İş hayatınızda olumlu ilerlemeler olacak. Yeni işler alarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlar kolaylıkla ödenecek.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum