2021 Mayıs Aylık Burç Yorumları

Mayıs 2021 Aylık burç yorumlarınızı okumak amacıyla burcunuza tıklayabilirsiniz.

 

Koç Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ön plana çıkacak. Kardeşleriniz varsa onların bu dönemde desteğini kolaylıkla görebileceksiniz. Akrabalarınızla ve komşularınızla iyi süre geçirerek aklınızı dağıtma fırsatı bulacaksınız.
10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Duygusal anlamda aşırı reaksiyonlar verebilirsiniz. Bu yüzden düşünerek konuşmaya çalışmalısınız. Evinizin amacıylade tadilatlar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. İş hayatınız gündeminizde olacak. Yeni bir iş öneriyi alabilir ya da yeni bir projeye ismim atabilirsiniz. Maddi durumunuzu daha da arttırmak amacıyla ekstra gelir kaynaklarına bakacaksınız. Yaptığınız işler çevrenizdeki insanlar doğrulusunda bilhassa patronlarınız doğrulusunda takdir edilecek.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayatınızda yeni başlangıçlar gerçekleştirmek amacıyla son derece güzel bir vakte giriyorsunuz. Eğitim hayatınızda talihli olacaksınız ve kendinizi daha dinamik bulacaksınız.

Koç Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz duygusal bunalımlardan çıkmanın zamanı geldi. Sizi üzen ve genelde olumsuzluğa sürükleyen her ne varsa bunları yavaş yavaş iyileştirebileceksiniz. Partnerinizle beraber aranızda problem yaratan hususları açığa çıkaracaksınız. Bunların üstünde durmak size iyi gelecek. Eski sevgilinizi affetmeniz gereken bir devreye giriyor olabilirsiniz. Görmezden geldiğiniz, aldırış etmediğiniz duygularla yüzleşebilirsiniz.

Koç Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Arkadaşlık ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Bu dönemde birtakım problemler yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatınızı daha da aktifleştirmek isteyeceksiniz, ancak parasal yönden zorluk yaşayabilirsiniz.
4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Aile amacıyladeki problemlere değişik bakış açıları getirmeye çalışacaksınız. Yakın çevrenizle konuşarak bu hallere yönelik yeni çözüm yolları bulmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. İşyerindeki iletişiminize her zamanınden daha çok ilgi etmelisiniz. Dosyalarınız da ya da evrak işleriniz de bir problemlerle karşılaşabilirsiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Hedeflerinize yönelik çalışmalar gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Kariyerinizle alakalı uzun vadeli ileriye dönük yatırımlar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Maddi yönden sizi kaygılandıran hususların üstüne bir kere daha düşünmek isteyebilirsiniz.

 

 

Boğa Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Sağlığınıza her vaktinden daha ilgi edeceksiniz. Yoğun olacağınız bir devreye giriyorsunuz, bu yüzden kendinizi dinlendirmek isteyebilirsiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Kariyeriniz ve iş hayatınız ile alakalı ileriye dönük planlamalarda bulunmak isteyebilirsiniz. Aceleci davranmamalı sabrederek olayların kendi kendine gelişmesini beklemelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Hayatınız ile alakalı yeni kararlar alacağınız bir devreye ismim atıyorsunuz. Çevrenizdeki insanları her ne kadar dinleseniz de kendi arzularınız tarafında gelişme kat edeceksiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Para ile alakalı konularla uğraşabilirsiniz, bilhassa ödenmesi gereken bir borcunuz varsa yakın çevrenizden bunu isteyebilirsiniz. Ortaklıklı olarak yürütmekte bulunduğunuz bir işi sonlandırabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Sizin ya da partnerinizin parasal yönden yaşayacak bulunduğu sorun aranızda meseleye namacıyla olabilir. Bu hali düzeltmek amacıyla birbirinize daha açık olmaya çalışmalısınız. Yeni bir temas amacıyla kendinizi hazır hissediyorsunuz. Fikirleri ile sizi etkileyen ve yanısıra kendinizi rahat hissettiğiniz bir şahsa duygusal olarak açılmak isteyebilirsiniz.i İlişkideki problemleri beraber karar alarak çözebileceğinizin farkına varacaksınız.

Boğa Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Aile amacıyladeki çıkan tartışmalara dayanarak kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz. Hızlı bir şekilde karar vermeden evvelce olaylara objektif yaklaşmaya çalışmalısınız.
14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Hayatınızın temposu ne kadar artsada dostlarınıza süre ayırmak isteyeceksiniz. Sizin desteğinize gereksinimi olan bir şahsa yardım edebilirsiniz. Aldığınız kararlarda dost çevrenizin yanınızda bulunduğunun farkına varacaksınız.

 

Boğa Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Para ile alakalı konuların üstüne düşüneceksiniz. Daha evvelcesinden vermiş bulunduğunuz kararlar varsa bunları daha mantıklı bir yöne çevirebilirsiniz. Paranızı en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla yeni yatırımlar peşine düşebilirsiniz.
9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Maddi yönden olumlu etkileneceğiniz bir devreye ismim atıyorsunuz. Gelirinizde ki artıştan ötürü şahsi gereksiniminıza kolaylıkla para harcayabilirsiniz. İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler motivasyonunuzu yükseltecek.

 

 

İkizler Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Kendinizi güncellemek isteyeceksiniz, buna imajınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla son derece uyumlu bir iletişime sahip olacaksınız. Yeni girecek olduğunuz dost etrafı amacıylade dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz.
14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Kariyer manasında son derece güzel bir devreye ismim atıyorsunuz. Uzun zamandan beri çabaladığınız ve beklediğiniz bir vakanın nihayet sonucunu görebileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kendinizi çevrenizdeki insanlardan soyutlayarak biraz yalnız kalabilmek isteyebilirsiniz. Yoğun bir tempodan çıktığınız amacıyla durağınlığa İhtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili çift temasleriniz ön plana çıkıyor. İlişkiniz var ise yeni bir karar alabilmek isteyebilirsiniz. Sorunlarla mücadele etmek yerine teması bitirme kanaati amacıylade girebilirsin

İkizler Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Aşk hayatınız ile alakalı ani kararlar almadan evvelce geçmişimizde olan biteni düşünmenizde yarar var. Partnerinizin bu vakit zarfında yaşadıklarını göz ardı etmemeye çalışmalısınız. İkili temaslerde yaşadığınız güvensizliği özel hayatınıza da yansıtabilirsiniz. Yeni bir temas her ne kadar cazip gelse de kendinizi buna hazır hissetmeyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz temaslerden ders almaya bakacaksınız.

İkizler Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevrenizle aranızda birtakım problemler meydana çıkabilir. Bu devrede kendinize hakim olamayıp karşınızdaki insanları sert bir şekilde eleştirebilirsiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Aile amacıylade yaşanan tartışmaları bahsetmek amacıyla çok da ideal bir devre değil. Bu yüzden biraz daha sabretmeye çalışıp beklemeyi tercih etmelisiniz. Anne ya da babanızın sıhhat halinde düzelmeler söz hususu olabilir.

 

İkizler Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise buradaki kariyerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Karşılaştığınız problemler yüzünden çevrenizdeki insanlardan destek görmek isteyebilirsiniz.
10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Maddi anlamda biraz daha dikkatli olmalısınız. İçerisinde bulunduğunuz olumsuz ruh halinden çıkmak amacıyla düzensiz harcamalar yapılabilir ve maddi anlamda zorluk çekebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevirinizle aranızda birtakım problemler oluşabilir. Genellikle pek haz etmediğiniz insanların arkanızdan konuştuğunu duyabilirsiniz. Siz gene de temkinli davranıp iletişiminize daha ilgi edeceksiniz.
9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Bir vakit yalnız kalmak isteyebilir ve kendi başınıza vakit geçirmekten hoşlanabilirsiniz. Size genel anlamda huzursuzluk veren hususları geride bırakmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışacak ve kümelerin içerisine dahil olacaksınız. Hayatınızdaki durağanlık giderek son bulacak ve yerine hareketlilik alacak. Geleceğiniz ile alakalı planlamalar yapar iken çevrenizdeki insanların da düşüncelerini önemseyeceksiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. İşe hayatınız ön plana çıkacak. Yeni bir iş görüşmesi yapılabilir ve bu sayede kendinizi rahat ettirmenin yollarını bulabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda geride bıraktığımız bir konuşmadan ötürü aşırı duygusallaşabilir ve sert reaksiyonlar verebilirsiniz. Kendinize hakim olmaya çalışmalısınız. Partnerinizin de söylediklerini önemsemelisiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Girecek olduğunuz bir ortamda hoşlandığınız bir şahıs ile karşılaşabilirsiniz. Ortak bir karar alarak yeni bir temasa ismim atmanın Her ikinize de iyi geleceğini anlayacaksınız.

 

Yengeç Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Yakın bir arkadaşınızla düşünce ayrışmazlığından ötürü problem yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda sizi zarara uğratan bir arkadaşınız varsa onunla alakalı konuşma yapacaksınız.
30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Aile amacıylade sizi huzursuz eden konular kendi amacıylaizde çözmeye çalışacaksınız. Geçmişte yaşamış olduğunuz sizi olumsuzluğa hususları aile fertleri ile görüşeceksiniz.

Yengeç Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ön plana çıkacak. Bu dönemde işinizde ilginizi çeken konulara yoğunlaşabilirsiniz. Yeni iş görüşmeleri, yeni deneyimler ile beraber yanında gelecek. Maddi anlamda uzun vadeli yatırımlar yapma kanaati amacıylade girebilirsiniz. Parasal kaynaklarınızın üstüne düşünecek ve bunları arttırmak amacıyla güzel bir ismim atmak isteyeceksiniz. Eğitim hayatınızdaki kariyeriniz amacıyla fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 455 2021 Mayıs Aylık Burç Yorumları AYLIK BURÇLAR GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 2021 Mayıs Aylık Burç Yorumları

 

Aslan Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Bilinçaltınıza yerleşen korkular ve kaygılar su üzerine çıkabilir. Hayatınızla alakalı yeni planlamalar yapar iken bu nedenlerden ötürü olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz. Sizi motive eden ve yanısıra kendinizi iyi hissettiğiniz insanlarla süre geçirmeye çalışmalısınız. Geçmişinizle barışmayı tercih edip geleceğe dair yeni oluşumlar amacıylade bulunacaksınız. İkili ilişkilerde yaşayacak olduğunuz güzel hadiseler yardımıyla kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Hayatınızda yaşadığınız olumsuz süreçleri geride bırakıyorsunuz. Yeni başlangıçlar yapabilecek ve çalışmalarınızı çevrenizdeki insanlara basit bir şekilde aktarabileceksiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Duygusal anlamda kendinizi daha iyi hissetmek amacıyla sanatsal birtakım etkinliklere katılabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki problemler konumunu giderek güzel hislere bırakmaya başlayacak.

 

Aslan Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Partnerinizle beraber aranızda meydana gelen problemlere çözüm bulamadığınızı hissedebilir ve yakın birinden destek alabilirsiniz. Her iki yönünde birinin hayatına saygısı olmadığını görecek ve çok eleştirel tavırlardan uzak durmaya çalışacaksınız.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Mutlu giden bir beraberliğiniz var ise uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Sorunlu giden bir ilişkiniz var ise de ayrılık kararı alabilirsiniz. İlişki amacıylade ego çalışmalarından ötürü anlaşmazlıklar kendini gösterebilir.

 

Aslan Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla geçirecek olduğunuz süre sizin amacıyla son derece kıymetli olacak. Sosyalleştiğiniz insanlarla aranızdaki iletişimi sıkı tutmaya çalışacaksınız. Fikir alışverişleri yaparak hayatlarınıza değişiklik katabilirsiniz.
9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Ailenizle beraber daha çok zaman geçirecek ve yeni yerlere seyahat etmek isteyeceksiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz akrabalarınız varsa onların yanına gitmek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Ortaklıklı yürütmekte olduğunuz bir işte parasal anlamda güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. İşkonumunuzdeki insanlarla aranızdaki diyalog giderek içten bir şekle bürünecek.
30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Parasal nedenlerden ötürü amacıylaizde kaygı uyandıran düşünceler var ise bunlara çözüm yolları bulabileceksiniz. Karikonumunuz amacıyla değişik bir eğitim alabilmek isteyebilirsiniz.

 

 

Başak Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayacaksınız. Patronlarınız varsa yapacak olduğumuz işlere karşılık onların desteklerini hissedebileceksiniz. Kariyeriniz ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz işlerde birtakım aksaklıklara karşılaşabilirsiniz. Eksik olan eşyaları tamamlamak isteyebilir ve bir oran para harcamak mecburiyetinde kalabilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Eğitim hayatınız ile alakalı konular gündeminizde olacak. Yurt dışı ya da vatan amacıylae seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Hayata karşı bakış açınızı değiştirecek olan birkaç vaka yaşayabilirsiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili temaslar gündeminizde olacak. Partnerinizle birlikte ileriye dönük planlar içerisinde bulunabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak ya da kiraya çıkmak gibi bir düşünceniz varsa bunlarla alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Romantik temaslar gündeminizde olacak. Partnerinizle birlikte yeni şeyler keşfetmeye istekli olacaksınız. Evli değilseniz evlilik kararı alabilirsiniz. Partnerinizin iş bölümünde ve kariyer bölümünde olumlu etkiler ile karşılaşabilirsiniz. İlişkiniz yok ise karşınıza çıkan bir şahıstan fazlasıyla etkilenebilir ve flörtleşmeyi başlayabilirsiniz. Hayatınıza dahil ettiğiniz bu bireyin yanısıra kendinizi son derece güvende hissedeceksiniz.

 

Başak Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda para ile alakalı nedenlerden ötürü anlaşmazlık çıkabilir. Siz ne kadar alttan almaya çalışsanız da onun fevri ve sivri çıkışları yüzünden aranızdaki bağın yıprandığını hissedebilirsiniz.
30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Aile arasında geride bıraktığımız özel bir konuyu dıştan bir akrabanızın duyduğuna tanık olabilirsiniz. Bu hali toparlamak amacıyla aranızda bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Bu dönemde işinizdeki yoğunluk giderek artabilir. Bu yoğunluktan ötürü kendinizi bunalmış ve yorulmuş hissedebilirsiniz. Ortaya koyacak olduğunuz projelere yönelik eleştirel bir tavırla karşılaşabilirsiniz.
4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. İşiniz ve kariyeriniz ile alakalı önünüze olumlu açılar çıkabilir. Patronlarınızla aranızı iyi tutacaksınız. Bu sayede size olan güvenleri giderek artacak.

 

Terazi Burcu Mayıs 2021 Yorumu

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Eğitim hayatınız ve güncel seyahat hallerinız ön planda olacak. Kendi görüşlerinizi çevrenizdeki insanlara düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yeni eğitimlere dahil olabilirsiniz.
9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Yurtdışı ile alakalı planlarınız varsa şunlar görünürlük kazanacak. Arkadaşlarınızla son derece eğlenceli süreler geçireceksiniz, bu sizin motivasyonunuzu etkileyecek.

 

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

 

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Ortak gelir kaynaklarınızda iyileşmeler söz hususu olacak. Partneriniz parayla alakalı mevzularda talihli olacak. Kendi başınıza kalıp biraz baş dinlemek isteyebilirsiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyeriniz ile alakalı yeni bir haber alabilirsiniz. Uzun zamandan beri beklediğiniz terfi halleri varsa bununla alakalı güzel bir ilerleme yaşayacaksınız.

 

Terazi Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda sorunler çıkabilir. Hem siz hemde o kendi söylediklerinizi uygulatmak istiyor olabilirsiniz. Bu yüzden düşünce uyuşmazlığından kaynaklı etkileşim kuramayabilirsiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. İlişkiniz amacıyla daha çok çaba sarf etmek istemedğinizi anlayacaksınız. Geçmişte güzel hisler paylaştığınız bir şahıs sizinle etkileşime geçmek isteyebilir. Duygularınızdan emin olmak hususu ile alakalı zorluk yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Aİleniz ile aranızda parasal kaynaklara dayanan bir sorun olabilir. Her ne kadar bu mevzu üstüne düşüncelerinizden emin olsanızda onları da dinlemeye çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla geçirecek olduğunuz süre sizin amacıyla son derece mühim olacak. Yoğunluğunuzdan ötürü ihmal ettiğinizi düşündüğünüz bir arkadaşınızın gönlünü alabilmek isteyebilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz ve yeni insanlar tanıyacağınız günler sizinle olacak.

 

Terazi Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Verimli bir şekilde çalışmak amacıyla özel hayatınızdaki sorunleri düşünmemeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz. İş yerinizde geçirecek olduğunuz zaman size iyi gelecek.
30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Maddi yönden düşünmeniz gereken yeni mevzular gündeminizde olabilir. Yapacak olduğunuz harcamalar varsa şunları bir müddet daha bekletmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Mayıs 2021 Yorumu

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Ödenmesi gereken borçlarınız varsa bunları ödeyebilmenin yollarını arayacaksınız. Alacak olduğunuz bir oran para yardımıyla sizde rahatlama yaşayacaksınız.
30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Maddi anlamda sorunlar yapmamak amacıyla çevrenizde güvendiğiniz insanlara danışmanız da yarar var. Yapacak olduğunuz harcamalar ya da yatırımlarda para kaybetme olasılığınız yüksek olabilir.

 

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Sizin amacıyla aşk hayatınızda yeni bir devre başlıyor. Partnerinizin maddi durumundaki düzelmeler de sizi de olumlu yönden etkileyecektir. Yeni aşklar gündeminizde olabilir.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sorunlu giden bir işiniz varsa işten ayrılmak isteyebilirsiniz. Yeni gelir kaynakları elde edebilmek amacıyla mühim incelemeler amacıylade olacaksınız.

Akrep Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. İlişkiler yönünden zor günlerle karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle yaşayacak olduğunuz problemler üçüncü şahıslardan kaynaklı olabilir. İkinizin birbirine karşı olan güveninde birtakım sorgulamalar meydana çıkabilir.
14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Hoşlandığınız bir şahsa kendinizi ispatlamak amacıyla değişik yollara başvurabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki hareketli genelde eğlence ve Romantizm üstüne kurulacak.

 

Akrep Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Ailenizle beraber ileriye dönük planlamalar amacıylade bulunabilirsiniz. Taşınmayı istiyorsanız, sizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü biraz daha geciktirebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla uzun uzun sohbetler edeceksiniz. Karşılıklı iletişiminiz yardımıyla içsel dünyanızı zorlayan konuların ne olduğunu teşhis edebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyıp sosyalleşmektense yakın dostlarınızla vakit geçirmeyi tercih edeceksiniz.

 

Akrep Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Ortak gelir kaynakları ile alakalı konular gündeminizde olacak. Para ile alakalı konular ile alakalı çok çok konuşabilir ve düşünce alışverişi yapabilirsiniz. Yatırım yapma gibi bir düşünceniz varsa bu devrede talihli olabilirsiniz.
10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. İşyerinizde sizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü birtakım tartışmalar çıkabilir. Fikir ayrımlarını teşhis ettiğiniz noktaları paylaşmak isteyebilrisiniz.

 

Yay Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Aşk hayatınız ile alakalı konular gündeminizde olacak. Eski sevgiliniz size geri dönüş gerçekleştirmek isteyebilir. Mevcut olan ilişkiniz ile alakalı derin düşünceler ve sorgulamalar içerisine girebilirsiniz. Partnerinizle aranızda hatalı anlaşılmalardan ötürü çıkacak olan kavgalar sahip olunan. Bu yüzden sözlerinize ilgi etmeyi tercih etmelisiniz. Arkadaş çevrenizle daha iyi anlaşacak ve iletişiminizi canlandıracaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Güzel bir iş öneriyi olabilir ya da sahip olunan olan işinizi arttırmak amacıyla olumlu başlangıçlar yapabilirsiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayatınız ile alakalı mühim girişimlerde bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar doğrulusunda ilgi çekilmek istiyorsunuz. Yeni başlangıçlar amacıyla kendinizi hazır hissedeceksiniz. Ön plana çıkma ve isteklerinizin yerine getirilmesi tarafında daha ılımlı olabileceksiniz.

Yay Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız üstüne düşünmek isteyeceksiniz. Partnerinizle bugüne kadar yaşamış bulunduğunuz problemlerin tek doğrultulu olmadığını anlayacaksınız. Etkileşim amacıylade olmak ve halleri analiz etmek her iki tarafa da iyi gelecek.
10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Duygusal anlamda çok çok kırılgan olabilirsiniz. Hoşlandığınız bir bireyin sizden gizlemekte bulunduğu bir konuyu öğrenebilir ve düşüncelerinizde ki farklılığa tanık olabilirsiniz.

 

Yay Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte süre geçireceksiniz. Sevildiğinizi bir kez daha hissedeceksiniz. Yakın dostlarınızla birlikte geçirecek bulunduğunuz kısa bir tatil yardımıyla motivasyonunuzu olumlu yöne çekebileceksiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Bu dönemde yakın çevrenizle aranıza mesafeler koymak isteyebilirsiniz. Kendi amacıylaize dönerek düşünmek daha iyi gelecektir.

 

Yay Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. İş hayatınızın yoğunluğundan ötürü zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yürütmekte bulunduğunuz proje var ise bununla alakalı düşünceleriniz ile alakalı eleştirildiğini duyabilir ve özgüven eksikliği içerisine girebilirsiniz.
14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. İşyerinizde çıkan kargaşadan ötürü izin alabilmek isteyebilir ve biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda sizi zarara uğratan bir konunun üstüne yine düşünmek isteyeceksiniz.

 

Oğlak Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Para ile alakalı mevzularınız ön plana çıkacak. Yapmanız gereken ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Daha tedbirli olmalı ve harcamalarınıza ilgi etmelisiniz.
30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. İş hayatınız ile alakalı oluşturulan sorunlar varsa bunları revizyon fırsatı elde edebileceksiniz. Çalışma dostlarınızla aranızda olan iletişime biraz daha özen göstermelisiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Çocuklarınızla alakalı mevzular ve aşk hayatınızı ilgilendiren haller ön plana çıkacak. Sevdiğiniz insanlarla beraber tatile çıkabilir ve onlarla süre geçirebilirsiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yoğunluktan sıyrılıp daha çok kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Kendi başınıza ya da sevdiğiniz birisi ile kısa süreli de olsa bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen problemlerden uzaklaşmak isteyeceksiniz.

 

Oğlak Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Aşk hayatınızda belli başlı tartışmalara namacıyla olan bir mevzu ile uğraşmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Partnerinizin ani çıkışları sizi zor bir hissiyata sürükleyebilir. İlişkiniz amacıylade kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Ancak bunun pek olası olmadığını anlayacaksınız. İlişkiniz yok ise bu devrede karşınıza çıkacak olan biri size aradığınız sadakati ve güveni sağlayacaktır. Yeni bir temasa başlamanın heyecanı yardımıyla hayatınıza hareketlilik girebilir.

 

Oğlak Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Aile amacıylade paradan kaynaklanan mevzulardan ötürü gerginlik meydana çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla alakalı harcamalar yapılabilir ve vaktinizin fazlasını onlara yöneltmek isteyebilirsiniz.
14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla aranızdaki iletişime daha ilgi etmek isteyeceksiniz. Eğer hata yaptığınızı düşündüğünüz mevzular varsa bunlarla alakalı revizyonler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

 

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. İş yerinizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız varsa onlardan görecek olduğunuz kutlama ve destek yardımıyla özgüveninizi geri kazanabileceksiniz. Çalışmaktan keyif aldığınız ve kendinizi projelere verdiğiniz bir devreye giriyorsunuz.
4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. İş dostlarınızla beraber çalışmanın dışında değişik etkinlikler gerçeklştirmeyi planlayabilirsiniz. Maddi anlamda rahat edebilmek amacıyla bu devre yapacak olduğunuz bir seyahati ertelemek isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızın eğitim ömürleri amacıyla yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Maddi anlamda talihli olacağınız bir devre olacak bu yüzden borsa ve talih oyunları gibi çoğu yatırımla ilgilenebilirsiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. İleriye dönük hedeflerinizi gözden geçirebilir ve yapmanız gereken düzeltmeler amacıyla kendinize süre ayırabilirsiniz. Hedeflediğiniz noktaya gelmek amacıyla biraz daha sabretmez gerektiğinin farkına varacaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Anne ve babanızı ihmal ettiğinizi düşünerek onlarla daha çok süre geçirmeye çalışacaksınız. Onların problemleri ile ilgilenmek ve greksinimlerini gidermeye çalışacaksınız.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın bir arkadaşınızla iletişiminizi koparmak isteyebilirsiniz. Aranızda meydana gelen gerginlikten ötürü düşüncelerinizi iyi bir şekilde ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

 

Kova Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda son derece talihli olacaksınız. Partnerinizle beraber sanatsal etkinliklere katılabilir ve ilişkinize değişik bir bakış açısı getirebilirsiniz. İlişkiniz yok ise yeni bir ile tanışabilir ve flörtletleşmeye başlayabilirsiniz.
30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Geçmişte kalmış temaslar meydana çıkabilir. Eski sevgiliniz sizinle iletişime geçebilir ve bu yüzden duygu karmaşıklığı yaşayabilirsiniz.

 

Kova Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Aile amacıylade meydana gelen problemlerden ötürü kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Durumların her ne kadar sizden kaynaklı olmadığını bilsenizde de çözüm bulması gereken bireyin siz olması gerektiğinin farkındasınız. Arkadaşlarınızla beraber süre geçirmekten keyif alacaksınız. Yaratıcı etkinliklere dahil olmak isteyeceksiniz. Yakın bir arkadaşınız sizden destek görmek isteyebilir. Aile amacıyladeki bir bireyin sıhhat problemlerindan ötürü endişelenebilirsiniz.

 

Kova Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. İşyerinizde düşünce uyuşmazlıklarından ötürü problemler meydana çıkabilir. Çalışma dostlarınızla aranızdaki iletişimi ilgi etmeli ve kelimelerinizi itinalı bir şekilde seçmelisiniz.
14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Genellikle kendinizi tek bir mevzuya odaklayarak ilerlemenin faydalarını fazlasıyla göreceksiniz.

 

 

Balık Burcu Mayıs 2021 Yorumu

 

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Aile amacıyladeki ilişkilerinizi ve evinizin amacıyladeki halleri etkileyecek. Ailenizin yanısıra olmak güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Anne ve babanızdan alacak olduğunuz destek yardımıyla kendinizi daha mutlu hissedebileceksiniz.
23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Çevrenizde olan biten olaylardan kendinizi soyutlayarak yalnız başınıza süre geçirmek isteyebilirsiniz. Yoğunluktan uzaklaşacak ve daha sakin bir yaşam tercih edeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kardeşleriniz ve akrabalarınız ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Eğitim yaşamınızı arttırmak amacıyla yeni bir kurslara katılabilirsiniz.
26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayatınız ile alakalı yaşamakta olduğunuz problemleri geride bırakıyorsunuz. Uzun zamandan beri beklediğiniz terfiyi alabilirsiniz. Gerçekleştirmiş olduğunuz projeler tarafında karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

 

Balık Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda meydana gelen problem güvensizlik hissinin tetikleyebilir. Ortak bir karar alınmadığınızı düşündüğünüz mevzu ile alakalı yakın bir arkadaşınızdan destek alabilmek isteyebilirsiniz.
14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. İlgi duyduğunuz bir şahsa kendinizi transfer etmek isteyebilirsiniz. Yeni bir ilişki, yaşam enerjinizi tazeleyecek ve daha ılımlı olmanızı sağlayacaktır.

 

Balık Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Kardeşlerinizle ya da akrabalarınızla aranızda problemler oluşabilir. Konuların üzerini kapamak yerine açık bir şekilde mevzuşmaktan yana olacaksınız. Zaman zaman sizi dolduruşa getiren bir bireyin art niyetini anlayabilirsiniz.
4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Ailenizle aranızda problemler varsa bunları ortadan kaldırıyorsunuz. Bu dönemde ilişkiniz son derece iyi olacak ve birbirinizin dertlerini dinleme fırsatı elde edebileceksiniz.

 

Balık Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. İş yaşamınız ile alakalı mühim ilerlemeler ve plana çıkabilir. Yarım bırakmış olduğunuz bir proje var ise bunu tamamlamak isteyeceksiniz. Çalışanlarınızla ve üstlerinizle olan etkileşiminize ilgi etmelisiniz. Aksi takdirde etkileşim kopukluğun ondan ötürü problemler ile karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda kayıp yaşamamak amacıyla önünü göremediğiniz yatırımlara başvurmamalısınız.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum