2021 Nisan Aylık Burç Yorumları

2021 Nisan Ayı Ayının Burç Yorumları

Aylık burcunuzu merak ediyorsanız derhal makalemizi inceleyin 2021 Nisan Ayı ayında burcunuz size neler gösterecek erkenden ögrenelim.

 

Koç Burcu Nisan 2021 Yorumu

 

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Kendinizi baştan sonra analiz edebileceğiniz fırsatlar elinize geçecek. Çevrenizdeki insanlarla Fikir alışverişi yapılabilir ve devrimlere açık olabilirsiniz. İşiniz ile alakalı konularda değişik bakış açılarına sahip olacaksınız ve vizyonunuzu giderek genişleteceksiniz.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Kariyeriniz ile alakalı konularda biraz daha beklemeniz gerekebilir. Hayalini kurduğunuz mevkiye kısa vakit amacıylade kavuşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeniay Venüs ile birleşecek. İşiniz ile alakalı konulara karşı daha girişken olacaksınız. Alacak olduğunuz kararlarda çevrenizdeki insanların sizi ne şekilde desteklediğini de kolaylıkla görebileceksiniz.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi anlamda hareketlenmeleri meydana çıkabilir. Duygusal olarak aldığınız bir karardan parasal yönden zararlı çıkabilirsiniz. Bu yüzden istikbal olan krizleri iki kat ilgi etmelisiniz.

 

Koç Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle beraber yapmış olduğunuz ortak bir iş ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayacaksınız. İlişkinizi heyecanlandırmak amacıyla yeni seyahat planı yapılabilir ve dostlarınızla daha çok vakit geçirebilirsiniz. İlişkiniz yok ise Nisan’ın ortalarına doğru yeni bir temasa yelken açabilirsiniz. Odak noktanız aşk hayatınız olacak ve bununla beraber yeni amaçlar ve hayaller kurmaya başlayacaksınız. Partneriniz amacıyla belli bir oran para harcamak isteyebilirsiniz.

 

Koç Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Aileniz ve arkadaşlarınız ile aranızdaki etkileşim son derece kuvvetli olacak. Daha öncesinden tartışmalı olduğunuz konularda yeni düşüncelerinizi kolaylıkla beyan edebileceksiniz. Çevrenizde haksızlığa uğrayan bir şahıs var ise onun da hakkını elinizden geldiğince savunacaksınız.
23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Evinizin amacıylade tadilat ve onarım gerektiren işlerle ilgilenmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Ailede daha öncesinden yaşanmış olan kırgınlıklar var ise bu haller gün yüzüne yine çıkabilir.

Koç Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Karlı olacağınız anlaşmalar yapacaksınız. Karşınızdaki insanları kolaylıkla ikna edebilecek ve dilediğiniz yöne doğru çekebileceksiniz.
19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda ekstra bir beklenti içerisine girebilirsiniz. İşinizi daha da büyütüp genişletmek amacıyla yeni düşünce arayışları içerisine gireceksiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen etkenlerden son derece uzak durmaya çalışmalısınız.

 

Boğa Burcu Nisan 2021 Yorumu

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Kafanızın amacıyladeki yoğun düşüncelerden kurtulmak amacıyla kendinize bol bol süre geçirmek isteyebilirsiniz.Yeni hobiler edinebilir ve dost çevrenizle de bunu uygulayabilirsiniz. Hayatınız ile alakalı düşündüğünüz fazlası şeyi çevrenizdeki insanlarla paylaşmak istemeyeceksiniz. Daha öncesinden almış olduğunuz olumsuz eleştiriler sizi bu dönemde biraz üzebilir. O yüzden son derece kendi duygu ve düşüncelerinizi kimseyle paylaşmamaya çalışacaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Geçmişte sizi yıpratan hususları onarmanın yolunu bulacaksınız. Farkında olmadan sizi üzen ve yıpratan her ne varsa bunları teker teker geride bırakmaya başlayacaksınız.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ortaklaşa çalıştığınız şahıslar varsa bunlarla alakalı konular ön plana çıkabilir. İkili ilişkilerde dönüm noktaları yaşayacaksınız ayrılıklar ve yeni başlangıçlar gündemde olacak.

 

Boğa Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızdaki olayların akışına merakınız giderek artacak. Sizi durmadan endişelendiren ve kararsız bırakan konulara karşı net bir tavır sergileyebileceksiniz. Partnerinizle beraber daha çok süre geçirerek daha çok beraber bir şeyler yapmaya çalışacaksınız.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. İlişkiniz yok ise karşınıza çıkacak olan yeni birisi olabilir. Onunla beraber gerçekleştirmek dilediğiniz her ne varsa bunları gözden geçireceksiniz.

 

Boğa Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizde birtakım sıkıntılar meydana çıkabilir. İçinde bulunduğunuz sorunlu durumlardan kaynaklı farkında olmadan ağzınızdan kırıcı laflar çıkartabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onlarla daha çok süre geçirmeye çalışacaksınız.
14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Yaşadığınız yaşamdan daha çok beğeni almaya çalışacaksınız. Bu yüzden çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi iyi tutmaya gayret göstereceksiniz. Sosyalleşmek isteyerek yeni insanlar tanımak da size iyi gelecektir.

 

Boğa Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. İşinizi ilgilendiren konular ön plana çıkacak bilhassa bu dönemde yeni seyahatler gerçekleştirebilir ve işiniz amacıyla yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Yeni gelir kapıları bulabilmek amacıyla son derece talihli olacaksınız elinizi acele tutmanız gerekecek.
11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Para ile alakalı hususlarınız ön plana çıkacak patronlarınız varsa onlardan zam isteyebilirsiniz. İşinizi ileriye götürecek olan yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz.

 

 

İkizler Burcu Nisan 2021 Yorumu

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi ilgi etmeniz gereken bir devreye ismim atıyorsunuz.Söylediğiniz birtakım kelimeler hatalı anlaşılır ve karşı tarafın kalbini kırabilir. Sizi endişelendiren ve telaşlandıran düşüncelerden son derece uzak durmaya çalışmalısınız.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Kendi yeteneklerinizin farkına varacaksınız. Ödenmesi gereken borçlarınızı bir an evvelce kapamak amacıyla elinizden geleni yapacaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışacaksınız ve yeni iş olanakları karşınıza çıkacak. Arkadaşlarınızla beraber seyahatlere katılabilirsiniz. Sanatın rastgele bir dalı ile ilgilenmek size son derece iyi istikbal ve baş dağıtacaksınız.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Beraber iş yürüttüğünüz insanlar var ise onlarla etkileşiminiz artabilir. Yeni bir işe yatırım yapılabilir ve yeni projelere imza atabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz.

 

İkizler Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Gizli İlişkiler meydana çıkabilir. Partnerinizle süre geçirmektense daha çok kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. İlişkinizdeki problemlerin tek doğrultulu olmadığını sizin kadar partnerinizin de çoğu sorunları olduğunun farkına varacaksınız. Bekar olan İkizler burçları hoşlandığınız şahsa karşı duygularınızı aktarmakta problemler yaşayabilirsiniz. Duygularından emin olmalı ve ondan sonra karşınızdaki insanla derin bir konuşma yapmaya çalışmalısınız.

 

İkizler Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Sosyalleşerek yeni insanlarla tanışacaksınız. Yürütmekte olduğunuz bir iş ile alakalı etrafınızdeki insanlarla düşünce alışverişi yapılabilirsiniz. Katılacak olduğunuz dost etrafı ile yeni bir tatil planı gerçekleştirebilirsiniz.
11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Arkadaş etrafınız ile aranızdaki etkileşimi son derece iyi olacak. Aklınıza gelen sıra dışı düşünceleri dostlarınızla paylaşacaksınız ve onları da kolaylıkla ikna edebileceksiniz.

 

İkizler Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Kariyeriniz ve işiniz ile alakalı bundan sonra harekete geçme vaktiniz geldi. Cesaretinizi topladıktan sonra girişecek olduğunuz İşler ile alakalı övgüler alacaksınız. Çalışma dostlarınızla aranızda iyi tutmaya çalışacaksınız.
23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Para ile alakalı konularınız ön planda olacak. Harcamalarınızı bu ay biraz ilgi etmek isteyebilirsiniz evinizin amacıylade birtakım eksikliklere de çok para harcayabilirsiniz. Sağlığınız ile alakalı sizi endişelendiren halleri geri planda bırakmamalısınız.

 

 

Yengeç Burcu Nisan 2021 Yorumu

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Kendi amacıylaize odaklanacaksınız ve çözemediğiniz konulara odaklanacaksınız. Uzun zamandan beri tartışmakta olduğunuz ya da konuşmadığınız bir bireyi affetmenin yollarını arayabilirsiniz.
19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İleriye dönük hedeflerinizi öne çıkaracak yeni etkinlikler gerçekleştireceksiniz. Katılacak olduğunuz projeler yardımıyla adınızı duyurmaya başlayacaksınız ve güzel parasal kazançlar elde edeceğiniz yeni kapılar bulabilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Hayatınız ile alakalı konular ön planda olacak. Mevcut olan işinizi değiştirebilir ya da işinizde terfi alabileceğiniz imkanlara sahip olabilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı yapacak olduğunuz yenilikler sizi heyecanlandıracak.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ile alakalı ilerlemelerle uğraşacaksınız ani bitişler ve başlangıçlar ile karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onların parasal problemini ilgilendiren bir mevzuya dahil olabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Bu ay son derece enerjik olacaksınız. Bu sayede aşk hayatınızdaki problemlere kolaylıkla odaklanabileceksiniz. Partnerinizle beraber yeni bir spora başlayabilir ya da yeni etkinliklere dahil olmak isteyebilirsiniz.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Eşiniz ya da sevgiliniz ile yürütmekte olduğumuz işiniz varsa bununla alakalı güzel ilerlemeler yaşayacaksınız.ilişkisi olmayanlar ise ayı ortasına doğru kendinize ideal bir şahıs bulma ihtimaliniz olabilir.

 

Yengeç Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Derneklere ya da gruplara katılabilir buralarda yeni etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle yapacak olduğunuz görüşmeler sizi mutlu edecek. Uzun zamandan beri ertelemiş olduğunuz bir seyahati yapmak isteyebilirsiniz. Aile amacıylade önerdiğiniz bir fikre destek gelecek. Ailenizle süre geçirmekten son derece keyif alacağınız bir devre olacak. Kardeşleriniz varsa onlarla alakalı bir problem ile alakalı uğraşabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

 

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. kariyerinizi ve işinizi daha da ileriye taşımak amacıyla yeni eğitimler alabilmek isteyebilirsiniz.karşınıza çıkacak olan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ve bunların madde çevirmek amacıyla zamanınız olacak.
11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. sıhhat probleminiz ile alakalıyeni tedavi yöntemleri arayış içerisine geleceksiniz.kendiniz rahatlatmak amacıyla meditasyon yöntemleri deneyebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Nisan 2021 Yorumu

 

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Sürekli yapmış olduğunuz işlerin dışına çıkma zamanı geldi. Hayallerinizin peşinden gitmeyi ve yeni amaçlar amacıyla kendinize yol değişik yollar belirlemelisiniz. Kafanıza koymuş olduğunuz işleri yoluna koyarken çevrenizdeki insanların söylediklerini çok çok dinlememeye çalışmalısınız. Algınızı dağıtan hadiseleri belirlemeli ve bu halleri kendinizden uzaklaştrmalısınız. Yolunuza çıkan engeller var ise bunları teker teker aşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

 

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. İkili ilişkileriniz ön planda olacak. Partnerinizle beraber yeni bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışarak yeni düşünceler edineceksiniz bunları eğitim hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Evinizin amacıyladeki haller ve ailenizle alakalı olan konular ön plana çıkacak. Aile amacıylade çıkan tartışmalardan ötürü kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Beraber çalışmakta olduğunuz insanlar var ise onlarla alakalı yeni bir kararlar alma yoluna gideceksiniz.

 

Aslan Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Partneriniz doğrulusunda son derece beğenileceksiniz. Beraber daha çok anı biriktirecek ve ileriye dönük dayanıklı ismimlar atacaksınız. Bu ay ortasında doğru zaman zaman kıskançlıklar meydana çıkabilir. Sizinle alakası olmayan bir şahıs partnerinizle aranıza soğukluk katmak isteyebilir bu yüzden dikkatli olmalısınız. İlişkiniz yok ise girdiğiniz bir ortamda bilhassa yaptığınız işler beğeni görecek ve bu sayede dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Sizi takdir eden ve beğenen bir şahıs ile karşılaşabilir yeni bir temasa başlama kanaati amacıylade girebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Arkadaşlarınızla beraber bolca süre geçireceksiniz değişik düşünce alışverişleri amacıylade bulunacaksınız.
15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Sosyalleşmek amacıyla son derece doğru bir aya ismim atıyorsunuz. Yeni insanlarla düşünce alışverişi yapıp iş fırsatları yakalayabilirsiniz.
23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Sizi sıkıntıya sokan ailevi sorunlarınızı yine ön plana çıkaran hallerle karşılaşabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İşyerinde patronlarınızla aranızı iyi tutacaksınız. Uzun vadeli iş planları kurabilir ve bunlarla alakalı lüzumlu yatırımlar yapabilirsiniz. Yeni bir iş arayışı amacıyladeyseniz bunun amacıyla görüşmeler yapabilirsiniz.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Sağlığınız ile alakalı sorunlu olan hususları teşhis edeceksiniz. Bunları tamamlamak amacıyla elinizden geleni yapacaksınız. Devamlı olarak kullandığınız ilaçlarınızı aksatmaya çalışın.

 

 

Başak Burcu Nisan 2021 Yorumu

 

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise bununla alakalı konularda olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Yabancı ilişkileriniz bilhassa vatan dışına bağlı işleriniz ön plana çıkacak. Sevdiğiniz bir kişiyle beraber vatandışı seyahatine çıkabilir ve hoş süre geçirebilirsiniz.
15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Yerine getirmeniz gereken işlerinize odaklanacaksınız. Sorumluluklarınız her ne kadar çok olsa da girişkenliğiniz ve verimli çalışmanın yardımıyla hepsini teker teker yoluna koyabileceksiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

 

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Para ile alakalı hususlarınız ön plana çıkacak. Yatırım yapmanız gereken konulara kolaylıkla para bulabileceksiniz. Ödenmesi gereken borcunuz var ise de destek göreceğiniz bir aya ismim atıyorsunuz.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kardeşleriniz ve yakın Akrabalarınız ile alakalı sıkıntılı haller meydana çıkabilir. İkili İletişimlerde ani kopuşlar denk gelebilir. Duygusal anlamda yıpranmamak amacıyla sakin şekilde etkileşime geçmeye çalışmalısınız.

 

Başak Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle uzun zamandan beri bahsetmek dilediğiniz hususları teker teker ele alacaksınız. İçinize atmış olduğunuz problemleri konuşarak halledebildiğinizi gördüğünüzde aranızdaki samimiyet daha da artacak.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Eski sevgili ile alakalı olan konular ön plana çıkabilir. İlişkiniz yok ise tanışacak olduğunuz bir kişiyle inişli çıkışlı bir etkileşim içerisine girebilirsiniz. Yeni bir sevgili yapmadan evvelce kendinize biraz zaman vermeniz gerekebilir.

 

Başak Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Aileniz ve yakın dostlarınızla düşüncelerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Hayata geçirmek dilediğiniz işleriniz varsa bunlarla alakalı destek görmek dilediğinizi de aktarabilirsiniz.
23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Sosyalleşmek amacıyla son derece doğru bir aya ismim atıyorsunuz. Grup çalışmaları yapabilir, derneklere üye olabilirsiniz. Arkadaş içerisinde sizi rahatsız eden bir hal meydana çıkabilir. Samimiyetine güvenmediğiniz insanları hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

11 Nİsan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. İşiniz de yolunda gitmeyen halleri teker teker ele alabilmek isteyeceksiniz. Genellikle işyerinizde patronlarınızla aranızda meydana gelen sıkıntıları gözardı ederek onlarla aranızı son derece iyi tutmaya çalışacaksınız. Maddi anlamda sizi zor hale sokan konular teker teker ortadan kaybolacak ve refahla kavuşacaksınız. Sıhhat problemlerinız ile alakalı ani karar vermeden evvelce kesinlikle eksper bir doktora danışmayı tercih etmelisiniz.

 

 

Terazi Burcu Nisan 2021 Yorumu

 

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Kendinizi hiç olmadığınız kadar özgür hissedeceğiniz bir devre olacak. Uzun vakitdan beri gerçekleştirmek dilediğiniz ancak bir türlü fırsat bulamadığınız etkinliklere dahil olabileceksiniz.
19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Ödenmesi gereken borçlarınız varsa şunlara basit bir çözüm yolu bulabileceksiniz. Borçlarınızı düzenleyebilir ya da elinize geçecek olan bir oran para ile şunları basitlıkla ödeyebilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. İkili temaslar ön planda olacak. İlişkinizdeki dinamikler yavaş yavaş yenilenebilir ve hareketlilik gelebilir. Partnerinizle beraber yapacak olduğunuz seyahatler ardından aranızdaki iletişim giderek artacaktır. .Eğer yalnız iseniz yeni birisi ile tanışabilirsiniz ve yeni bir temasa başlamayı düşünebilirsiniz.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi yönden bir grup krizler yaşayabilirsiniz. Genellikle ortaklaşa gelir kaynağınız olan bir yerden vazgeçmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Kendinizi huzursuz hissettiğiniz hususları partnerinize transfer etmek isteyeceksiniz. Konuşmak sizi pozitif bir şekilde etkileyecek ve yalnız olmadığınızı anlayacaksınız. Bekar iseniz yeni insanlarla tanışıp güzel bir istikbal kurma fırsatı elde edebilirsiniz.
11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Evli değilseniz partnerinizle ileriye dönük planlar amacıylade bulunabilirsiniz. Genellikle vatan dışı seyahati amacıyla yeni planlamalar yapılabilir ve para birikimi konusu ile alakalı konuşabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Ailenizle aranızda geride bıraktığımız problemleri göz ardı ettiyseniz şunlar yine gün yüzüne çıkabilir. İçinize atmış olduğunuz problemlerden ötürü kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirerek kafanızdaki problemlerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Küs olduğunuz bir arkadaşınız varsa onunla yine iletişime geçerek aranızdaki bağları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Başkalarının parasal kaynaklarından yararlanma konusu ile alakalı son derece talihli olacaksınız. Para ile alakalı kriz yaşadığınız haller varsa şunlar teker teker ortadan kalkacak. Daha öncesinden yapmış olduğunuz yatırımlardan güzel kazançlar elde edebileceksiniz. Eşinizin parasal hali giderek iyileşecek.
23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızın temposu yükseldiği amacıyla kendinizi bu sıralar çok yoğun hissedebilirsiniz. İş yapma hevesiniz olacak ve bu sayede güzel işler başarabileceksiniz. Ancak kendinize ilgi etmeli ve sıhhat problemlerinızla ilgilenmelisiniz.

 

 

Akrep Burcu Nisan 2021 Yorumu

 

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Evinizin amacıyladeki işleri odaklanacaksınız yerine getirmeniz gereken yükümlülükleri rahatça getirebileceksiniz. Günlük işlerinizi de düzenlerken birtakım aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz.
19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşk yaşamınızla alakalı olumlu ilerlemeler yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla süre geçirip muhabbet etmek size iyi gelecek. İletişiminizi son derece güçlü olacağı amacıyla problemleri basitçe çözebileceksiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. İş yaşamınız ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Hayata geçirmek dilediğiniz projeleriniz varsa bunlarla alakalı fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Yeni iş fikirlerine ve iş projelerine açık olmaya çalışın.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkilerde ani bitişler ve başlangıçlar ile karşılaşabilirsiniz. Sorun yaratan konular ile alakalı aceleci kararlar vermemeli ve fevri davranmamaya özen göstermelisiniz.

 

Akrep Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Venüs bu ay sizi son derece olumlu etkileyecek ve ilişkinize dilediğiniz noktaya gelebileceksiniz. Sevgiliniz ile beraber geçirecek olduğunuz vaktin alsında ne kadarda kıymetli olduğunu anlayacaksınız. İlişkiniz yok ise hoşlanacağınız ve size heyecanlandıran biri ile tanışabilirsiniz.
15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Kişisel problemlerinızı partnerinizle paylaşacaksınız ve kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Yüzeysel bir beraberliğiniz var ise bu daha duygusal ve derin bir yapıya bürünebilir.

 

Akrep Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Aile amacıyladeki konularla haşır neşir olmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Münakaşalı olan iki aile bireyini barıştırmakla uğraşacaksınız. Düşünce ve fikirlerinizi ön plana çıkaracaksınız. Kardeşlerinizin eğitim yaşamı devam ediyor ise onlara destek çıkmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden birisi ile uzun bir yola seyahat edeceksiniz bu seyahat esnasında da değişik etkinliklere ve öğretimlere katılabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. İşiniz ile alakalı konularda son derece ısrarlı olacaksınız ve olumlu ilerlemeler kat edeceksiniz. Yeni iş teklifleri alabilir bu sayede kariyerinizde gelişmeye başlayabilirsiniz. Sinir sisteminizde birtakım yıpranmaları olabilir bu yüzden kendinizi gergin hissettiğiniz bölgelerden uzak durmaya çalışmalısınız.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. İşinizle alakalı yerine getirmeniz gereken hallerde birtakım değişiklıklar olabilir. Genellikle bilgisayarlarınıza ve yedeklediğiniz dosyalara ilgi etmeye çalışmalısınız.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 2021-Nisan-Aylik-Burc-Yorumlari-kopya 2021 Nisan Aylık Burç Yorumları AYLIK BURÇLAR GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 2021 Nisan Aylık Burç Yorumları

Yay Burcu Nisan 2021 Yorumu

 

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Enerjiniz son derece yüksek olacak. Halletmeniz gereken işlere karşı daha atak olacaksınız. Çevrenizdeki insanların ilgilerini üzerinize çekebilirsiniz.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Para ile alakalı konularınız ön plana çıkabilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyeceksiniz ve önünü göremediğiniz planları baştan değiştirmek isteyebilirsiniz. Akrabalarınız ile aranızda para durumlarından kaynaklı problemler meydana çıkabilir.

 

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

 

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Çocuklarınız varsa onlar ile alakalı konular ön plana çıkabilir. İlişkiniz yok ise yeni bir temasa başlayabilirsiniz Karşınıza çıkan şahıs ile aranızı son derece iyi tutacaksınız. Çevrenizdeki insanlara kendinizi rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sosyalleşmek istemeyeceksiniz ve kendi başınıza süre geçirmek isteyeceksiniz. Yoğun tempolu iş hayatınızın getirmiş bulunduğu gerilimden ötürü dinlenmek isteyeceksiniz. İş hayatınız ile alakalı ani ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz.

 

Yay Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkileriniz ön planda olacak. Genellikle aşk hayatınızda yeni ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Partnerinize kendinizi kolaylıkla ifade edebileceksiniz ve hoş süre geçireceğiniz fırsatlar yakalayabileceksiniz.
15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Sevgiliniz ya da eşiniz ile beraber uzun soluklu bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz. Ortak bir iş yapıyorsanız şayet bununla alakalı güzel haberler alacaksınız. İlişkiniz yok ise yeni bir ile tanışabilir süratli bir şekilde ciddi bir temasa ismim atabilirsiniz.

 

Yay Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Ailenizle beraber yürütmekte bulunduğunuz bir iş var ise gözden kaçırmış bulunduğunuz ayrıntı yüzünden aranızda bozuklukları oluşabilir. Aile içinde çıkan huzursuzluklara karşı yeni bir çözüm yolu getirmek isteyeceksiniz.
23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yakın etrafınız ile alakalı konular ön plana çıkacak. Yakın bir arkadaşınızdan borç para isteyebilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz arkadaşınızla görüşebilir ve hasret giderebilirsiniz.

 

Yay Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. İş içerisinde ki problemler ile ilgilenmekten günlük hayatınızdaki işlerinizi aksaatabilirsiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen etkenleri teker teker teşhis ederek bulacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla aranızı iyi tutacaksınız ve yeni anlaşmalara imza atacaksınız. Çalışmaktan keyif aldığınız bir aya ismim atıyorsunuz bu yüzden karşınıza çıkan projeleri kolaylıkla yerine getirebileceksiniz. Ay sonuna doğru kilo alma gibi bir durumunuz olabilir. Bu yüzden beslenme şeklinize ilgi etmelisiniz.

 

Oğlak Burcu Nisan 2021 Yorumu

 

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Çevrenizdeki insanların morallerini düzeltmeye çalışacaksınız. İş ortamınızda alacak olduğunuz kararlar diğerleri doğrulusunda takdir edilecek ve onların gözünde etkili olabileceksiniz.
23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Her türlü çift ilişkileriniz ön planda olacak. Yeni insanlarla tanışmak amacıyla girişken olacaksınız. Tanışacak olduğunuz bu insanlarla beraber eğlenceli süreler geçirebilirsiniz. Partnerinizle aranızda diğer birinden kaynaklı problemler meydana çıkabilir.

 

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Evinizin amacıyladeki hallerle alakalı konular ön plana çıkabilir. Evin amacıylade gerçekleştirmek dilediğiniz farklılıklar varsa bunlara yönelik düzenlemeler amacıyla kolaylıkla para bulabileceksiniz. Ailenizle beraber daha çok zaman geçirmek isteyebilir ve onların problemlerine deva bulmak isteyebilirsiniz.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla aranızda birtakım problemler meydana çıkabilir. Bu yüzden iletişiminize ilgi etmelisiniz.

 

Oğlak Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız son derece olumlu açı alacak. Sevdiğiniz insanla eğlenceli anlar geçireceksiniz ve birbirinizin kıymetini kolaylıkla anlayabileceksiniz. Beraber gerçekleştirmekten hoşlandığınız hobiler varsa bunlara yoğunlaşabilirsiniz. İlişkiniz yok ise yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Bu şahıs daha çok tanıyabilmek amacıyla ekstra süre geçirmek isteyebilirsiniz. Karşı tarafa kendinize tanıtırken çekingen olabilir ve duygularınızı ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınız varsa onlarla aranızı daha iyi tutmaya çalışacaksınız. Daha öncesinden yaşamış oldukları hayal kırıklıklarını tamir etmek isteyebilirsiniz ve onlara ufak sürprizler yapabilirsiniz.
4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Ailenizle daha çok zaman geçireceksiniz ve fikirlerinizi onlarla paylaşmak isteyeceksiniz. Anne ya da babanızın sıhhat problemleri ile ilgilenmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. İş hayatınızla alakalı olumlu hadiseler sizinle olacak. Çok çalışacaksınız ve parasal kaynaklarınızı ikiye katlayacaksınız. Yolunda gitmeyen projeler varsa bunları baştan incelemek isteyebilirsiniz.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Psikolojik olarak sizi rahatsız eden hususların üstünde durmak isteyebilirsiniz. Kendi amacıylaizde halledemediğiniz hususları halledecek ve baş rahatlığına kavuşabileceksiniz.

 

 

Kova Burcu Nisan 2021 Yorumu

 

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizde sizin dışınızda olan biten olaylara karşı değişik bakış açıları geliştirebilirsiniz. Başkalarının problemleri ile ilgilenmek size iyi istikbal ve onlara kolaylıkla çözüm yolları bulabileceksiniz.
11 Nİsan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. İş hayatınızda daha girişken olacağınız bir devreye ismim atıyorsunuz. Patronlarınız varsa onlara düşüncelerinizi özgür bir şekilde ifade edebileceksiniz ve bu haller kabiliyetinizi giderek yükseltecektir.

 

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kardeşleriniz varsa onların ömürleri ile alakalı bir haber alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla süre geçirmek size her vaktinden daha iyi istikbal. Arkadaşınızla ya da partnerinizle kısa süreli de olsa bir tatile çıkma planı yapabilirsiniz.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızla alakalı mühim kararlar alabilirsiniz. Yanınızda çalışan bir dostınız ayrılabilir ya da üstlerinizle aranızda ufak bir münakaşa geçebilir.

 

Kova Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz üzüntüleri ve problemleri bir kıyıya bırakmanın vakti geldi. Partnerinizle beraber birbirinize açık olma kararı alacaksınız ve bugüne kadar hissettiğiniz ve halledemediğiniz problemleri teker teker ele alacaksınız. İlişkisi olmayanlar işe girecek olduğunuz dost etrafında ilgiinizi çeken bir şahıs ile karşılaşabilirsiniz. İlişkide yaşayacak olduğunuz problemleri düşünerek ismim atmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bilinçaltınızdan bunları temizlemenin yollarını aramalısınız.

 

Kova Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Aileniz ve eviniz ile alakalı olumlu haberler alabilirsiniz. Ailenizle beraber daha çok süre geçireceksiniz ve onların desteğine ne kadar gereksiniminiz olduğunu anlayacaksınız. Evinizin içinde yapacak olduğunuz değişiklikten ötürü kardeşlerinizden yardım isteyebilirsiniz.
15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmaya çalışacaksınız. Sizinle özel bir sırrını paylaşmak isteyen dostınızla uzun uzun sohbetler edebilirsiniz.

 

Kova Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İşyerinize meydana çıkan bir grup problemlerden ötürü evinizden çalışmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Yetiştirmeniz gereken projeler ile alakalı çevrenizdeki insanlardan bilgi toplamak isteyeceksiniz.
23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızın yoğunluğu sizi birtakım problemlerle karşılaştırabilir. İşyerinizde çalışan dostlarınız varsa onlarla aranızda ufak çaplı bir rekabet oluşabilir. Evinizin içinde birtakım tedbirsizliklerden ötürü kazalar gerçekleşebilir. Aynı sürete işyerinizde iş kazaları gerçekleşebilir bu yüzden ilgi edin.

 

Balık Burcu Nisan 2021 Yorumu

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Evinizin amacıylade daha çok süre geçirmek isteyebilirsiniz. Yapmak dilediğiniz farklılıklar varsa bunlara yoğunlaşacaksınız ve bir oran para harcayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetmenin yollarını arayacaksınız.
15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Yatırım hedefli yeni bir ev alabilmek ya da yeni bir eve taşınmak istiyorsanız. Bununla alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni bir iş bulabilir ve gelir kaynağınızı çoğaltabilirsiniz. Uzun zamandan beri almayı planladığınız bir eşyayı kolaylıkla alabileceksiniz.
27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Eğitim hayatınızı ilgilendiren konular önceliğiniz olacak. Yurtdışı İle bağlantılı işleriniz ya da görüşmeleriniz varsa buralar ile alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Evinizin amacıyladeki problemlerınıza karşılık bakış açınız giderek değişmeye başlayacak.

Balık Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız durağanlıktan çıkacak ve giderek hareketlenecek. Partnerinizle beraber yaratıcı etkinliklere katılabilir yeni ortak alanlar keşfedebilirsiniz. Partnerinizin parasal sıkıntısından kaynaklı bir meseleye çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız. İlişkisi olmayanlar işe tatil amacıyla gittiğiniz bir yerde yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Karşınızdaki insanın ayrıntılı bir şekilde tarif etmeye fırsatınız olacak ve buna yönelik kararlar alabileceksiniz.

 

Balık Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla alakalı konular ön plana çıkacak. Sevdiğiniz insanlarla çok sık bir araya gelerek hoş süre geçireceksiniz. Zorlandığınızı hissettiğiniz konulara dair destek görebileceksiniz.
27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Arkadaşlarınızla aranızda problemler meydana çıkabilir. Katılacak olduğunuz küme çalışmaları ya da dernekler varsa buralarda tartışmalar yaşayabilirsiniz.

 

Balık Burcu Nisan 2021 Sıhhat ve Kariyer

 

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Paranızı en iyi şekilde nasıl yöneteceğinize dahili yeni yollar keşfedeceksiniz. Harcamalarınızı denetim ederek yeni bir bütçe planı meydana çıkarabilirsiniz. İşyerinize sizden dilenen bir vazifiyeti kolaylıkla yerine getirebileceksiniz.
19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Fiziksel sağlığınız son derece yerinde olacak. Bu ay genelde psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyen ve çoğu hastalığa namacıyla olan konuların üstüne durmaya çalışacaksınız. Keyif almanıza yardımcı olan hobileriniz ile uğraşmak isteyebilirsiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum