2021 Ocak Ayının Burç Yorumları

2021 Ocak Ayının Burç Yorumları 

Aylık burcunuzu merak ediyorsanız hemen makalemizi inceleyin 2021 ocak ayında burcunuz size neler gösterecek erkenden ögrenelim.

 

Koç Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

Koç Burcu Ocak Ayı 13 tarihinde Jüpiter ve Uranüs gezegeni kare açı yapacak, işiniz hakkında mevzulara karşı daha istekli ve atak olacaksınız. Maddi manada kendinizi ilerletmek amacıyla birtakım tehlikeler alabilmek isteyebilirsiniz. Ancak bu tehlikelere itimatarek yeni bir iş kurmak bu devrede doğru olmayabilir.

30 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak, dostluk temaslarinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız sizin dışınızda bir kümelaşmaya gidebilir ve bu hale canınız sıkılabilir.

Yeniay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, yükümlülüklerinıza yöneleceksiniz. İşiniz hakkında yapmanız lüzumen haller varsa şunları planlayarak daha denetimli bir biçimde gelişmek isteyeceksiniz. Karimevzumunuz hakkında kafayarı yakalamak amacıyla çaba sarf etmeniz lüzumliliğini anlayacaksınız.

28 Ocak Ayı saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, çift temaslariniz ön planda olacak. Bir temas amacıylade iseniz bu temas ön görü etmediğiniz bir sebepten ötürü sonlanabilir. İlişkiniz yok ise ani bir biçimde yeni bir temasa başlayabilirsiniz.

Koç Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

Aşk yaşamınızda bulunan problemleri bir türlü görmek istemiyorsunuz bu yüzden daha ciddi problemler ile karşılaşabilirsiniz.

İlişkiyi sağlamlaştırmak amacıyla partneriniz amacıyla oturup mevzuşmanız lazım. Aksi halda bu ay ani bir ayrılık yaşayabilirsiniz. İlişkiniz yoksa Ocak Ayı ayı amacıylade yeni bir temasa başlama olasılığınız son derece yüksek.

Karşınıza çıkacak olan insan yardımıyla yaşamınıza yeni bir enerji istikbal ve kendinizi daha mutlu hissetmeye başlayacaksınız. Evli iseniz çocuk sahibi olma kanaati içerisin girebilirsiniz.

Koç Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak, aile amacıylade ve evinizin amacıylade birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz. Gerilimli olacağınız bir transit zamanı olacak bu yüzden kendinizi denetim etmeniz çok mühim.

11 Ocak Ayı 2021 tarihinde Satürn- Mars karesi gerçekleşecek, dost etrafınız ile aranızda gerginlikler yaşanabilir.

8 Ocak Ayı tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak, sosyal etrafınızde yapacak bulunduğunuz farklılık yardımıyla etrafınızdeki insanlardan yeni bulgular öğrenebileceksiniz.

Koç Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

7 Ocak Ayı 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak, para ve işiniz ile ilgilı mevzularda duraksamalar ile karşılaşabilirsiniz. Daha daha eskiden belirlemiş bulunduğunuz parasal sistemlemelarda da bozulmalar olabilir.

İş mevzumunuzde çok çok çalışacaksınız ve bunun karşılığını parasal manada alacaksınız. Beklenmedik masraflardan uzak durmak amacıyla daha derli toplu harcamalar yapmaya çalışmalısınız. Sıhhat hususlarında Ocak Ayı ayında rahatlama yaşayacaksınız. Sihhatinızdan ötürü günlük yaşantınızı engel olan haller varsa şunlardan kurtulacaksınız.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 2021-Ocak-Ayinin-Burc-Yorumlari 2021 Ocak Ayının Burç Yorumları AYLIK BURÇLAR GENEL  ocak ayı burç yorumları aylık burçlar aylık burç yorumu 2021 Ocak Ayının Burç Yorumları

Boğa Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

 

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak, aşk yaşamınız hakkında mevzular ön planda olacak. Şehir dışında ya da vatan dışında yaşam sürdüren bir şahısyle temas kurmak isteyebilirsiniz. İkili temaslarde talihli bir aya ismim atıyorsunuz bu yüzden partneriniz ile aranızdaki problemleri kvakalıkla çözebileceksiniz.
11 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars Satürn ile kare açı amacıylade bulunacak. Yavaşlayan işleriniz varsa burada süratlmanaya görebileceksiniz, ama sabırlı olmanız lüzumen bir ay amacıylade gidiyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, yaşamınız hakkında yeni bir sayfa açmak dilediğinize karar verebilirsiniz. Bazı mevzulara karşı bakış açınızı değiştireceksiniz ve bu hususta gelişmeye çalışacaksınız.
28 Ocak Ayı saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, aile ve ev yaşamınız ilk olarak gündeminizde olacak. Anne ya da babanızın hallademediği bir problem varsa bununla siz uğraşmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

19 Ocak Ayı 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars, Uranüs gezegeni ile birleşiyor. Aşk yaşamınızdaki hadiselera biraz daha ilgi etmeniz lüzumebilir, partneriniz yaşamını değiştirmek amacıyla mühim bir karar alacak. İlişki amacıylade güçlük çektiğinizı hissettiğiniz mevzulara daha fazla odaklanmalı ve çözmeye çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise Ocak Ayı ayının ortasına doğru yeni bir temasa başlamak amacıyla güzel bir ismim atabilirsiniz.

Boğa Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

Ailenizle eşliğinde yaşıyorsanız Ocak Ayı ayından itibaren ayrı bir eve çıkmak isteyebilirsiniz. Yaşamınız hakkında mühim kararlar almadan evvelce anne ya da babanıza danışmanızda yarar var. Hem parasal hemde manevi manada destek mümkün kılabilecek haldelar.
Arkadaşlık temaslarınızda bu vakitlar biraz fevri davranarak etrafınızdeki insanların kalplerini kırabilirsiniz. Size karşı söylenen sözcükleri bir eleştiri olarak değil bir yardım ve destek olarak algılamanız daha iyi olacaktır. 14 Ocak Ayı 2021’de Uranüs’ün ters hareketi düzelecek böylece etrafınıze kendinizi daha net ifade edebileceksiniz.

Boğa Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

13 Ocak Ayı 2021 de Jüpiter gezegeni ve Uranüs gezegeni kare açı yapacak, işiniz hakkında mevzular ön planda olacak. Size karşı yayılan fırsatlar varsa şunları biraz daha düşünmeye çalışmalısınız. Ani kararlar alabilmek ve ani bir biçimde bir yerlere para yatırım gerçekleştirmek sizi olumsuz tesirleyebilir. İşi olmayanlar ise Ocak Ayı ayında iş bulmakta birazcık zorlanabilirsiniz. Bu ay sağlığınız hakkında mevzularda telaşlanmanız lüzumen bir hal söz hususu değil. Kilo vermek amacıyla yeni bir diyete başlamak istiyorsanız doğru bir vakti ismim atıyorsunuz.

İkizler Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

 

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla tesirleşiminizi giderek güçlendireceksiniz. Yurtdışı İle bağlantılı işleriniz varsa buralarda çok çok görüşme yapılabilir ve yeni bir iş bağlayabilirsiniz.

19 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars gezegeni ve Uranüs gezegeni birleşiyor. İkili temaslare biraz ilgi etmeniz lüzumen bir hal söz hususu olacak. Daha evveln amacıylaize atmış bulunduğunuz mevzular varsa şunlar bmafsaladiğiniz bir vakitte dışarı çıkabilir ve bu yüzden karşı doğrultua ağır ithamlarda bulunabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, para ile alakalı hususlarınız ön planda olacak. Daha çok çalışarak ekstra para kazanmak amacıyla yeni yollar denemek isteyebilirsiniz. Yatırım yapma gibi bir kanaatniz varsa yaşama geçirmek isteyeceksiniz.

28 Ocak Ayı saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, uzun vakittir planladığınız bir vatan dışı gezisi ya da kent dışı gezisi varsa buralarda bir akgizlik meydana çıkabilir. Bu sebepten kısa vadeli planlar yapmaya çalışın.

İkizler Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde aşk ve gezegeni olan Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. İkili temaslariniz ve özel yaşamınız bu halden tesirlenecek. Partnerinize iltimat etmekte zorlandığınız bir mevzu varsa sezgilerinizin üstüne gideceksiniz.

Gizli kalmış halleri açığa çıkaracaksınız. Ortaya çıkan hallere derhal mana yüklemeyin partnerinize şunların namacıyla kaynaklandığını problem.

İlişkisi olmayanlar ise Ocak Ayı ayından itibaren size iyi gelen bir temasa başlama olasılığınız yüksek olacak.

İkizler Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

11 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare hareket amacıylade olacak. Arkadaşlık temaslarınızda sizi zorlayan haller meydana çıkabilir. Sosyal etrafınızde yenilikler gerçekleştirmek isteyeceksiniz. böylece kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Aile amacıylade sizi anlayamadığını düşündüğünüz bir şahıs varsa ayın ortasına daha onunla bir mevzuşma gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bu şahsa sizin düşüncelerinizi destek olmasının ne kadar mühim bulunduğunu iletmeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

13 Ocak Ayı 2021 tarihinde Jüpiter ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. Fiziksel sıhhat problemleri ortadan kalkıyor. Ancak ruhsal sıhhat probleminiz ile baş etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Ruh halunuzi tedavi etmek amacıyla size iyi gelen yeni aktiviteler ya da hobiler bulmaya çalışmalısınız.

30 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. İş görüşmelerinde uyuşmazlıklar meydana çıkabilir. Bu sebepten kendinizi net ifade edip etmediğiniz ile alakalı emin olmaya çalışın..

 

 

Yengeç Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

7 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars Boğa burcuna geçiş yapacak yaşamınız daha da hareketlenecek ve işlemişte gerçekleştirmek dilediğiniz ancak bir türlü fırsat bulamadığınız eğlence hususlarına odaklanacaksınız. Görüşemediğiniz dostlarınız varsa onlarla daha fazla tesirleşim durumunda olacaksınız.

13 Ocak Ayı 2021 tarihinde Jüpiter gezegeni ve Uranüs gezegeni ile kare açı içinde olacak. Kendinize yeni bir aktivite arayabilirsiniz, küme çalışmaları içinde bulunabilirsiniz. Motivasyonunuzu arttırmak size iyi istikbaltir.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, birçok çift temaslarinizi ön planda olacak. Aşk yaşamınızda problemler varsa bu problemlere değişik bir bakış açısı getirmek isteyeceksiniz

28 Ocak Ayı saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, para hakkında kollarınıza daha fazla odaklanacaksınız. Sosyal etrafınızi ilgilendiren mevzularda birtakım teklemelar meydana çıkabilir ve kendinizi istemediğiniz bir kavganın içinde bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak böylece dairizdeki problemleri ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Partnerinizle aranızda problem yaratan mevzulara odaklanarak daha yapıcı bir ruh durumuna istikbalsiniz.

İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise Ocak Ayı ayının başına doğru girecek bulunduğunuz bir bölgeda yeni bir ile tanışabilir ve ani bir biçimde temasa başlayabilirsiniz. Bu temas size son derece iyi istikbal ve epey vakittir aradığınız aşkı bulacaksınız. Aşk hususlarında talihli olacaksınız.

Yengeç Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

14 Ocak Ayı 2021 tarihinde Uranüs’ün sert açılarının yerine iyimser açıları istikbal. Sosyal etrafınızde ve dostluk temaslarinde güçlük çektiğiniz mevzular biraz biraz ortadan kalkacak. Yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz. böylece kendi vizyonunuzu geliştirebileceksiniz.

Kardeşleriniz varsa onların ömürlerine odaklanabilirsiniz. Maddi manevi sizden destek görmek isteyebilirler. Aile büyüklerinden birisinde sıhhat problemu varsa bunun ile ilgilı olumlu bir ilerleme yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

30 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Bu sizin para hakkında kollarınızı ön plana taşıyacak. Borç alabilmek gibi bir kanaatniz varsa birtakım teklemelar ile karşılaşabilirsiniz. Ortaklıkla yönetmekte bulunduğuniz bir işiniz varsa parasalyatla ilgilı geciken borç rağmenıza çıkabilir.

Sıhhat problemleriniz Ocak Ayı ayı içinde kendisini göstermeyecek bu yüzden daha rahat hareket edebileceksiniz. Uzun vakittir kullandığınız bir ilaç varsa sağlığınızın iyi gitmesi sebebiyle ilacı bırakma kararı temin edebilirsiniz.

 

Aslan Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

 

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak ve hayatınızı planlamak isteyeceğiniz noktaları teşhis edebilirsiniz. Yaşamınız hakkında yapacak bulunduğunuz yeni ismimlar var bu ismimlar yardımıyla çalışma dostlarınızla daha çok süre geçirecek ve yeni düşüncelere elde edeceksiniz.

7 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars gezegeni Boğa burcuna geçiş yapıyor. İş hayatınızın temposu giderek artacak birtakım zamanlar kendinize süre aynehirta zorluk yaşayacaksınız. Sizinle rekabet içerisine girmek isteyen şahıslar ile karşılaşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, sıhhat hususlarınız ön planda olacak. Genellikle dış görünüşünüz de kurtulmak istediğimiz çok kilolarınız varsa şunlar hakkında yeni spor işlevini gerçekleştirmesine geçeceksiniz.

28 Ocak Ayı saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, etrafınızdeki insanların ilgisini üzerinize çekeceğiniz yeni bir işe başlamak isteyeceksiniz. Medya ile bağlantılı bir iş kurabilir ve bunun yardımıyla ekstra gelir kaynağı elde edebilirsiniz.

Aslan Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür gezegeni Kova burcuna geçiyor. Her türlü çift temaslardeki diyaloğunuz ön planda olacak. Partnerinizle daha çok etkileşim halunda olacaksınız böylece dairizi de güzel bir ebat geçirebileceksiniz.

30 Ocak Ayı 2021 tarihinden Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Geçmişteki aşklarınız gündeme gelebilir. İlişkisi olmayanlar ise Ocak Ayı ayının ortalarına doğru yeni bir temasa başlamaya kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Eski sevgiliniz sizinle etkileşime geçmek isteyebilir.

Aslan Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

14 Ocak Ayı 2021 tarihinde Uranüs’ün ters açıları düzeliyor. Aile içinde ani farklılıklar meydana çıkabilir. Eğer ailenizle beraber hayatıyorsanız onlara daha yakın olmak isteyebilirsiniz.

19 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars Uranüs birleşecek, böylece dostluk temaslarinde problem olarak görüldüğü noktaları revizyonye çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanların size ne kadar dşayet verilenni anlayacağınız bir vaka yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onların özel ömürleri hakkında mevzularda görüşlerinizi bildireceksiniz.

Aslan Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

13 Ocak Ayı 2021 tarihinde Jüpiter ve Uranüs kare açı içinde olacak. Kariyer hayatınızda talihli bir devreye ismim atıyorsunuz böylece size heyecan uyandırıcı Yeni işler içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Çalışma bölgeınızda rahatsız bulunduğunuz haller varsa şunları patronlarınızla ya da çalışma dostlarınızla bahsetmek isteyeceksiniz. Fiziksel olarak kendinizi çok çok yormayın gayret edin Aksi halda belimizde ya da boynunuzda birtakım ağrılı haller oluşabilir.

 

 

Başak Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

 

7 Ocak Ayı 2021 de Mars Boğa burcuna geçiş yapacak, iş yaşamınızda ilerletmek amacıyla yeni kurslara katılmak isteyeceksiniz. Sosyal etrafınız bu ay hareketlenecek, dostlarınızla daha fazla vakit geçireceksiniz. Ertelediğiniz tesirnler varsa şunları gerçekleştireceksiniz.

19 Ocak Ayı 2021’de Mars Uranüs ile birleşiyor, vatandışı ile bağlantılı işleriniz varsa şunlar ile alakalı güzel ilerlemeleryaşayabilirsiniz. Hukuksal manada uğraştığınız mevzular ile alakalı yeni bir karar temin edebilirsiniz ve ufkunuzu geliştirebilirsiniz.

Yeniay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, özel yaşamınız ön planda olacak ve sevdiginiz ile tesirleşiminizi güçlendireceksiniz. Bugüne kadar kendinizi ifade edemediğiniz konların üstüne yoğunlaşabilirsiniz.

28 Ocak Ayı saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, duygusal manada kendinizi huzursuz hissettiğiniz mevzular açığa çıkacak. Sizden gizlenen şeyler haller var ve şunlar açığa çıkabilir. Gergin bulunduğunuzu hissettiğiniz mevzular üstüne giderek revizyonk isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak Ayı 2021’de Venüs Oğlak burcunda, aşk yaşamınız ve çocuklarınız hakkında haller ön planda olacak. Uzun vakitli bir dairiz varsa, temastaki problemlere odaklanacaksınız. Partneriniz ile daha keyifli vakit geçireceksiniz ve bu dairiz amacıyla güzel bir başlangıç olacak.
Çocuklarınız varsa onlara yeni bir alan yaratmak amacıyla ekstra masraf yapılabilirsiniz. İlişkiniz yoksa bu ayın ortasına doğru bir temasa yelken açabilirsiniz. Bu temas yaşamınızı değiştirecek ve onun sosyal etrafı yardımıyla yeni iş fırsatları elde edeceksiniz.

Başak Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

14 Ocak Ayı 2021’de Uranüs’ün ters açıları düzeliyor, aile amacıylade sizi darlayan hususları ele alacaksınız. Anne ve babanız kendi aralarında tartışabilir bu yüzden sizden destek görmek görmek isteyebilirler.
Ailenizle beraber ortak işe başlayabilirsiniz. Yakın bir dostunızla aranıza girmek isteyen bir şahıs olabilir. Onun söylemediği şeyleri söylemiş gibi aktaracak. Arkadaşınıza tavır takınmadan evvelce yüz yüze tesirleşime geçmeye çalışmalısınız. Sosyal yaşamınızda yapmış bulunduğunuz yenilik size güzel bir enerji getirecektir.

Başak Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

11 Ocak Ayı 2021’de Mars ve Satürn karesi gerçekleşecek, iş yaşamınız amacıyla yeni kararlar alacaksınız. Bunun yardımıyla para hususlarında da rahat edeceksiniz. Yapmak dilediğiniz yatırımlar varsa yanınıza bir ortak bulabilirsiniz. Geçen yıl cesaret edemediğiniz iş başlangıçları üstüne bu ay yeni bir karar alarak başlamak isteyebilirsiniz.

30 Ocak Ayı 2021’de yönetici gezegeniniz olan Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak, işmevzumunuzde teklemelar meydana çıkabilir. Sizin amacıyla mühim olan dosyaları ya da projeleri bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Sıhhat probleminiz düzeliyor ve böylece daha enerjik olacaksınız.

 

 

Terazi Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

8 Ocak Ayı 2021’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak, farkındalığınız giderek artacak ve bunu iş hayatınıza olumlu bir biçimde yansıtabileceksiniz. Arkadaş etrafınız ile aranızdaki etkileşime biraz daha ilgi etmelisiniz. Söylemelerinizden ötürü sizi hatalı anlayabilirler.
19 Ocak Ayı 2021’de Mars ve Uranüs birleşecek, paranızı iyi yönetmeniz lazım aksi halda tmafsalalar yaşayabilirsiniz. Ödenmesi lüzumen borçlarınız varsa şunları ihmal etmemeye çalışmalısınız. Borç alabilmek amacıyla doğru bir ay değil biraz daha bmafsalalisiniz.

Yeniay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, işlemişte hayatış bulunduğunuz olumsuz bir vaka yine rağmenıza çıkabilir. Bilinçaltınızda var olan mevzular sizi tedirgin edecek. Sizden saklanan ya da sizin gizlediğiniz mevzular meydana çıkabilir.

28 Ocak Ayı saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, para ile alakalı mevzularda problemler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebepten partnerinizle aranıza soğukluk girbilir. Birbirinizden biraz uzak kalabilmek hem size hemde sevgilinize iyi istikbal.

Terazi Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

11 Ocak Ayı 2021’de Mars ve Satürn kare açı amacıylade bulunacak, partnerinizle daha eskiden yapmış bulunduğunuz planlarda tmafsalalar olabilir. İlişkide problem hayatamak amacıyla birbirinizi daha iyi tarif etmeye lüzumsiniminiz var. Problemleri oturup mevzuşmayı tercih etmelisiniz. Görmezlikten yaklaştığınız haller istikbalte rağmenıza daha büyük bir biçimde çıkabilir.
İlişkiniz yok ise bu ay amacıylade yeni bir temasa başlamak amacıyla kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Kendinizle daha çok vakit geçirmek size iyi istikbal.

Terazi Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

8 Ocak Ayı 2021’de Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak, ailenize daha uzun süre aynehir isteyeceksiniz. Evinizin amacıylade gerçekleştirmek dilediğiniz farklılıklar varsa bunun ile alakalı aile kişilerinden yardım isteyebilirsiniz. Anne ya da babanız size parasal manada destek verecektir.

30 Ocak Ayı 2021’de Merkür Kova burcunda retroya başlayacak, çift temaslarde biraz daha ilgili olmalısınız.

Terazi Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

7 Ocak Ayı 2021’de Mars Boğa burcuna geçiş yapacak, parasal yönden çaba sarf etmeniz lüzumiyor. Ortaklaşa bir işiniz varsa bunun ile alakalı güzel bir ilerleme yaşayacaksınız. Eşinizin ya da sevgilinizin iş hayatındaki zorluklar ortadan kalkacak.
14 Ocak Ayı 2021’de Uranüs’ün ters açıları bitiyor, karimevzumunuz amacıyla riskli kararlar alabilmek isteyeceksiniz. Yanınızda çalışanlarınız varsa onlara rahat bir çalışma alanı edinebilirsiniz. Ocak Ayı ayının sonuna doğru grip ya da soğuk algınlığı gibi bir rahatsızlığa kapılabilirsiniz.

 

 

Akrep Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

 

8 Ocak Ayı 2021 de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak ailenizle evinizin amacıyladeki sistemde birtakım değişimler yapacaksınız. Geçen aydan ertelemiş bulunduğunuz onarım ya da tadilat gibi işler varsa şunları bu ay amacıylade bitirmeye çalışacaksınız. Kardeşleriniz varsa onlarla birtakım münakaşalar yaşayabilirsiniz.
14 Ocak Ayı 2021 tarihinde Uranüs’ün karşıt açıları son bulacak. böylece çift temaslarde talihinız artacak ve insanlarla daha güzel tesirleşim kurabileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, farkındalığınızı üst seviyeye çıktığı bir devre yaşayacaksınız. İş yaşamınızda olumsuz bir müddetcin amacıylade iseniz kendinize yeni çözüm yolları bularak bu hali olumluya çevirebileceksiniz.

28 Ocak Ayı saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, ortaklıklı yürütmekte bulunduğunuz işler varsa buralarda problemler çıkabilir ve ortağınızla yollarınızı aynehir isteyebilirsiniz. Karimevzumunuz hakkında ani kararlar almamalı son derece vakte bırakmaya çalışmalısınız.

Akrep Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

13 Ocak Ayı 2021 tarihinde Jüpiter ve Uranüs kare açı amacıylade bulacak. Aşk yaşamınız bu halden son derece tesirlenecek. İlişkiniz var ise partneriniz ile yeni bir karar alarak değişik bir sistem değişiklığıne gitmek isteyebilirsiniz.
İlişkisi olmayan Akrep burçları ise Ocak Ayı ayı amacıylade çabucak temasa başlayarak evlilik yoluna doğru ilerleyebilirsiniz. Kendinizden fazlaca partnerinizin yaşamındaki olumsuzlukları düşüneceğiniz bir devre olacak onun daha rahat etmesi amacıyla elinizden gelen tümşeyleri yapmaya hazır olacaksınız.

Akrep Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

7 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars gezegeni Boğa burcuna geçiş yapacak ve yakın etrafınız ile olan temaslariniz, aile temaslariniz ön plana çıkacak. Çevrenizden bir şahıs sizinle rekabet içerisine girebilir ama bunu biraz geç göreceksiniz. Fark ettikten sonra ise dairizi bitirmek isteyebilirsiniz.
30 Ocak Ayı 2021 tarihinden Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Aile amacıylade işlemişte problem yaratan bir mevzu yine gündeminize gelebilir ve enerjinizi daha fazla bu mevzuya yönlendirmeniz mümkün.

Akrep Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

19 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars gezegeni ile Uranüs gezegeni birleşecek. Psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeye bilirsiniz. Uzun vakitten beri amacıylaize attığınız bir türlü karşı doğrultula mevzuşamadığınız mevzularla baş etmekte zorlanacaksınız.
11 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare açı amacıylade olacaklar. İşyerinde beraber çalıştığınız insanlarla bir grup problemler yaşayabilirsiniz ve para hususlarında da sizden gizlenen bir hal açığa çıkabilir.Bu sebepten iş yaptığınız insanları iyi tarif etmeye çalışın.

 

Yay Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Bireysel olarak kendinizi ilerletmek amacıyla yeni aktivitelere gidebilir ya da yeni dersler alabilmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla yapmış bulunduğunuz işler ile alakalı düşünce alış verişi amacıylade bulunacaksınız.

11 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare açı amacıylade olacaklar. Daha daha eskiden toplantı yaptığınız bir proje varsa bunun ile alakalı birtakım tmafsalalar rağmenıza çıkabilir. Bu sebepten işlerinizi iki kere denetim etmeye çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, paraya olan bakış açınız değişecek. Bu ay yeni bir iş bulmak amacıyla çabalayacaksınız. Başkalarının size karşı göstermiş bulunduğu sayısal dşayeti sorgulayabilirsiniz.
28 Ocak Ayı saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, vatandışı ile bağlantılı işleriniz varsa şunlar gündeminizde olacak.Planlayamadığınız bir problem rağmenıza çıkabilir. Bunu revizyonk amacıyla etrafınızdeki insanlarla tesirleşim amacıylade olacaksınız.

Yay Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

13 Ocak Ayı 2021 tarihinde Jüpiter ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. Yaşadığınız problemlerden yola çıkarak fevri hareket etmek istemeyeceksiniz. Biraz daha oturup kendi amacıylaize düşünmeye lüzumsiniminiz olacak. Farklı mevzularda kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız ve partnerinizden de aynı biçimde olmasını isteyeceksiniz.

İlişkisi olmayan Yay burçları ise Ocak Ayı ayının ortasına doğru yeni bir temasa başlayabilir ve yaşamınıza değişik bir heyecan getirebilirsiniz. Karşınızdaki insanı tanıyabilmek amacıyla elinize güzel bir fırsat geçecektir.

Yay Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

30 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Kardeşleriniz varsa onlarla tesirleşiminiz sıkılaşacak. Uzun vakitten beri görmediğiniz akrabalarınızla daha çokı bir tesirleşim amacıylae girebilirsiniz.
8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Venüs gezegeni Oğlak burcuna geçiş yapacak ve böylece ailenizle beraber keyif aldığınız aktiviteler yapmaya çalışacaksınız. Anne ya da babanız sizinle özel bir sırrını paylaşmak isteyebilir ve bu hususta sizinden destek görmek isteyebilir.

Yay Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

7 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars Boğa burcuna geçiş yapacak işiniz ile alakalı mevzularda daha çok çalışmamız lüzumliliğini anlayacaksınız. İş dostlarınız varsa onlarla aranızda ufak bir problem çıkabilir.
19 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars ve Uranüs birleşecek. Sihhatinız ile alakalı mevzulara daha çok ilgi etmelisiniz. Bmafsaladiğiniz bir vakitte sıhhat problemu ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda uzun bir yoğunluk başlayacaktır biraz daha güçlü olmaya gayret gösterin.

 

 

Oğlak Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

 

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak ve parasal hususlarınız ön planda olacak. Birikiminiz varsa bunun ile ilgilı bir yatırım fırsatı elde edebilirsiniz.

Yine 8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak ve etrafınızdeki insanlarla tesirleşiminiz giderek artıyor. Bireysel greksinimleriniz varsa şunlara yönelik biraz çok harcama yapılabilirsiniz ilgili olmanız lüzumiyor. Arkadaşlarınızın arasında çok çok söz edileceksiniz ve göz önünde olacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, kendinizin dışında almış bulunduğunuz mesuliyetlar varsa şunları hafifletmek isteyeceksiniz. Sıhhat problemlarınize odaklanacağız ve daha iyi bir beslenme biçimine geçeceğiniz Yeni Ay yaşayacaksınız.
28 Ocak Ayı saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, çocuklarınız varsa onlar ile ilgilı mevzularda problem yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ani çıkışlara ilgi edin. Ay sonuna doğru problem hayatamak amacıyla finansal mevzulara biraz daha özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

7 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars gezegeni Boğa burcuna geçiş yapacak böylece özel hayatınız ile ilgilı olumlu ilerlemelerfark edeceksiniz. Demoralize eden mevzulardan sıyrılarak ilgilınizi ve ilgizini daha sık partnerinize yönlendirebileceksiniz. böylece aşk hayatınız giderek hareketlenecek.
11 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare açı amacıylade olacaklar çift temaslare ilgi etmeniz lüzumebilir. Partnerinizle aranızda problem yaratacak olan mevzular varsa bu mevzulara karşı ani çıkış yapmamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

14 Ocak Ayı 2021 tarihinde Uranüsün ters açıları son bulacak. Aile amacıylade aklınızı karıştıran soruların yanıtlarını bulabileceksiniz. Arkadaşlarınızla daha çok süre geçirerek eğlence merkezli olabilirsiniz.
Kardeşlerinizin eğitim ömürlerinı ilgilendiren bir mevzu ile ilgilı başnız karışabilir ve bu problemi üstlenmek isteyebilirsiniz. Sosyal etrafınızde büyük bir yenilenmeye giderek kendinize daha vizyon katacak insanlarla tanışacaksınız. Yeni insanlar tarifek size iyi istikbaltir.

 

Oğlak Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

30 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Bu hal sizin finansal özgürlüğünüzü kısıtlamaya doğru gidebilir. Yapacak bulunduğumuz bir iş görüşmesi varsa tesirleşim problemindan ötürü birtakım gecikmeler ya karşılaşacaksınız. Sihhatinıza özen göstermeniz lüzumen bir ay amacıylade giriyorsunuz. Bu sebepten belinizi omurgamızı boynumuzu sakatlanmamak amacıyla olarak ağır şeyler kaldırmamız

 

 

Kova Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

 

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda olacak. Çevrenizdeki insanlarla çok çok süre geçirmek istemeyeceksiniz, kendinize zaman ayırarak içsel probleminiza odak olacaksınız. Geçmişte almış bulunduğunuz ama programdığınız kararlarının üstünde durarak yeni bir başlangıç gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.
11 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars ve Satürn gezegeni kare açı amacıylade olacak evinizin amacıylade yapacak bulunduğunuz yenilikler varsa şunlar da problemler yaşayabilirsiniz. Planlarınızda meydana çıkan problemlerden ötürü geri ismim atmak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, hayatın rağmenıza çıkardığı olumsuzluklardan sıyrılarak kendinize odaklanacaksınız. Psikolojiye alakanız varsa sezgilerinizi dinleyebilir ve şuuraltınızı yönlendirmeye çalışabilirsiniz.
28 Ocak Ayı saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, çift temaslariniz ön planda olacak. Partnerinizle beraberliğinizi sorgulayabilir ve kendinizi onun yanına ait hissetmeyebilirsiniz. Bugüne kadar hayatış bulunduğunuz problemleri düşünerek, işin sonucunda bir ayrılık kararı temin edebilirsiniz.

 

Kova Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde aşk gezegeni olan Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. Duygusal manada zorluk yaşadığınız mevzulara odaklanacaksınız ve bu hususları oldukça tamir etmek isteyeceksiniz. Yaşamınızda ki problemlere karşı partnerinizin hiçbişi yapmadığını göreceksiniz. İlişkinize karşı derin sorgulama içerisine girebilirsiniz.
İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise Ocak Ayı ayının ortasına doğru yeni bir aşk sizinle olacak. Ancak bu temas sizin isteğinize göre gelişmeyebilir. Karşınızdaki insanı hüsrana uğratabilirsiniz.

Kova Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

7 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars gezegeni Boğa burcuna geçiş yapacak ve aile amacıylade kendinizi pek de iyi hissetmeyeceksiniz. Bu sebepten ailenizden biraz uzak kalabilmek isteyebilirsiniz.
Aşamadığınızı hissettiğiniz işlemişten gelen problemler varsa şunların üstünde durarak problemin nereden kaynaklandığını kavramak amacıyla etrafınızdeki insanlarla etkileşim kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizden sakladığı mevzular bu devrede açığa çıkacak onlara karşı soğuk davranacaksınız.

Kova Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

30 Ocak Ayı 2021 tarihinde etkileşim gezegeni olan Merkür kova burcunda retro hareketine başlıyor. İş hayatınızı ve kariyer hayatınızı ilgilendiren mevzulara daha ilgi etmelisiniz aksi takdirde birtakım etkileşim problemlerı yüzünden işleriniz aksayabilir. Maddi yönden da kayıp yaşayabilirsiniz. Önemli olan dosyalar, projeler ya da evraklar varsa şunların yedeklerini almayı ihmal etmeyin teknolojik aletlerin de bozulmalarla karşılaşacaksınız.
14 Ocak Ayı 2021 tarihinde Uranüs’ün karşıt açıları düzelecek, sağlığınız yönünden iyi gitmeyen yerleri teşhis edeceksiniz.

 

 

Balık Burcu Ocak Ayı 2021 Yorumu

7 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars Boğa burcuna geçiş yapacak tesirleşime dayalı hususlarınızı geliştirmeye çalışacaksınız. İş yaşamınızda müşterileriniz varsa onlarla tesirleşiminiz artabilir.28 Ocak Ayı saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, işyerinde sizden kaynaklı olmayan unsurlardan ötürü münakaşa meydana çıkabilir. Ancak bu hal sizi olumsuz tesirleyeceği amacıyla işinizi sonlanımsatmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Ocak Ayı 2021 Aşk Yorumu

30 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak ve aşk yaşamınız bu halden olumsuz tesirlenecek. Partnerinizin işlemişte size yapmış bulunduğu problemlar gözünüzün önüne yine gelebilir. Bu sebepten onu bağışlamakte zorluk yaşayabilirsiniz.
8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak teması olmayan Oğlak burçları katılacak bulunduğunuz bir bölgeda hoşlandığınız şahıs rağmenıza gelecek yeni bir temasa başlayacaksınız. Sadece yakın dost bulunduğunuz bir şahısyle de flört etmeye başlayabilirsiniz.

8 Ocak Ayı 2021 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak ve yakın etrafınızdeki insanlarla hatalı anlaşılmalardan kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Kendi iç sesinize itimatmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Çevrenizde sizi yanıltmak isteyen şahıslar ile rağmenıza çıkabilir. Bu sebepten yaşanmışlıklarınızı düşünerek hareket edin.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Ayı Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak Ayı 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, ileriye dönük amaçladığın ne varsa şunların üstüne düşüneceksiniz ve gerçekleştirmek dilediğiniz hallerin üstünde duracaksınız. Size iyi gelmeyen ve sıksık aşağı çeken bir dostluğu bitirmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Ocak Ayı 2021 Aile ve İlişkiler

11 Ocak Ayı 2021 senesinde Mars ve Satürn kare açı amacıylade olacak. Çevrenizdeki insanlarla tesirleşiminize ilgi göstermek mecburiyetindesınız aksi takdirde uyuşmazlıklar yüzünden aranızda büyük soğukluk girebilir.
19 Ocak Ayı 2021 tarihinde Mars ve Uranüs gezegeni birleşiyor, kardeşleriniz varsa onlarla daha fazla ilgileneceksiniz aranızın problemlu bulunduğunu düşündüğünüz bir dostunız varsa da aranızı revizyonk amacıyla yeni bir çözüm yolu arayabilirsiniz. Sosyal etrafınızden kendinizi biraz soyutlamak isteyerek yalnız kalabilmek isteyebilirsiniz..

Balık Burcu Ocak Ayı 2021 Sıhhat ve Kariyer

14 Ocak Ayı 2021 tarihinde Uranüs’ün ters açıları düzeliyor, böylece işinizi daha fazla odaklanacaksınız. Patronlarınızla çalışıyorsanız onlar sizin bu ay kafayarınızı görecek ve karimevzumunuzde yükselmeniz amacıyla size güzel bir öneri sunacaklar. İşmevzumunuzde arkanızdan mevzuşan birkaç bireyin farkına varacaksınız. Onların oranına inmeden hak ettikleri davranışı sergileyeceksiniz.
Ocak Ayı ayının sonlarına doğru birtakım sıhhat problemlerıniz meydana çıkabilir. Sizi bu yönden olumsuz tesirleyen tek şey kulaktan dolma bulgularle kendinizi tedavi etmeye çalışmanız olacaktır.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum