2021 Şubat Ayının Burç Yorumları

Koç Burcu Şubat 2021 Yorumu

 

7 Şubat Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Arkadaş çevrenizi ilgilendiren konular daha çok ön plana çıkacak. Uzun seneler süren bir dostlığınız ihanet yüzünden bitebilir. Size iyi istikbal olan insanlarla tanışacaksınız. Özel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla alabileceksiniz ve parayla alakalı bir sıkıntınız olmayacak. Ay ortasına doğru çevrenizden kendinizi soyutlayıp biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendi iç sesinize odaklanacaksınız ve hobileriniz ile ilgileneceksiniz. Sağlığınızı tehdit eden zararlı alışkanlıklardan uzaklaşmaya çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, dost çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Her vaktinden daha çok sosyalleşeceksiniz ve keyifli bir ay geçireceksiniz. Güvendiğiniz bir insan sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlayacaksınız. İş hayatınızda ya da ev yaşantınızda planlama getirmek dilediğiniz noktalar meydana çıkacak. Yeni bir sistem kurmak kariyeriniz amacıyla iyi olabilir.

Koç Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor ve 21 Şubat 2021’e kadar burada kalacak. Aşk hayatınız ile alakalı konulara mantıklı bir şekilde yaklaşamayabilirsiniz. Duygularınız daha yoğun basacak bu yüzden ciddi kararlar almamaya çalışın. Ay ortasına doğru yalnız kalmak isteyebilir ve temasa ara verebilirsiniz. Yalnız olan Koç burçları sezgilerinize güvenmeniz gereken bir dönem. Karşınıza çıkan şahsa iltimat etmek amacıyla biraz daha vakte gereksiniminiz var.

Koç Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

1 Şubat 2021’de Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021 tarihine kadar orada kalacak. Arkadaş çevrenizle daha çok süre geçireceksiniz. Küs olduğunuz yakın bir dostınızla aranızı düzelteceksiniz.
5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacağı amacıyla ailenizden ve dostalarınızdan parasal manevi destek göreceksiniz.
6 Şubat 2021’de ise Venüs ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. Aileniz amacıyla ekstra harcamalar yapabilirsiniz. Maddi yönden biraz daha dikkatli olmanız gerekecek.

Koç Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton Üçgen açı oluşturacaklar. Kariyeriniz ile alakalı güzel bir ilerleme yaşayacaksınız. İş hayatınızda ki sorumluluklarınızı aksatmadan yerine getiriyorsunuz. Aranızda rekabet meydana gelen iş dostlarınız varsa başarılarınız dikkatinizi çekebilir. Para konularında son derece talihli olacaksınız. Ocak Ayı ayında tutumlu davrandıysanız bu ay daha rahat edeceksiniz. Evinizin amacıylade daha sıhhatli olmak amacıyla kendinize ufak bir spor kısmı yaratmak isteyebilirsiniz.

 Boğa Burcu Şubat 2021 Yorumu

 

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı içerisine girecek. Düşüncelerinizi etrafınızdaki insanlara net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yaratıcılığınız artacak ve bu sayede yeni projelere de dahil olabileceksiniz. Şubat ayında iş hayatınız ön planda olacak. Yeni imzalar atılabilir ve bu sayede terfi alabilirsiniz. Maddi yönden daha ilgili davranmalısınız. Uzun vakitli yatırım hedefli alım satım işi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Alışveriş esnasında karşınızdaki bireyin itimat edilir olması mühim bir mevzu olacak.

 

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, iş ve kariyeriniz ile alakalı mevzular ön planda olacak. Kendinize olan güveniniz yerine istikbal ve bu sayede yeni projelere ismim atabileceksiniz. Çevrenizdeki insanlar başarınızı takdir edecek.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, aşk hayatınız ve çocuklarınız ile alakalı haller ön planda olacak. Partnerinizle ortak ilgi alanlarınıza odaklanacaksınız ve ilişkinize canlılık getireceksiniz. Çocuklarınızın sizin üzerinizde olan sorumluluğu artabilir.

 

Boğa Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı içinde olacak. Kendinizle vakit geçirmek istesenizde partnerinizden sizden ekstra bir ilgi görmek isteyebilir. İlişkinize karşı sorumluluğunuz artabilir ve bu yüzden kendinizi daralmış isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Boğa burçları sizi olduğunuz gibi kabullenen bir sevgili bulabileceksiniz. Yeni bir temasa başlamak bundan sonra sizi tedirgin etmeyecek. Bireysel isteklerinizi bundan sonra iki şahıs olarak düşünmek sizi bu vakit zarfında biraz yorabilir.

Boğa Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar burada kalacak. Ailenize karşı çok çok duyarlı olacaksınız. Sizden destek görmek isteyen arkadaşınız var ve yanınızda kalmanıza gereksinimi olabilir. Kardeşleriniz varsa onların özel hayatlarını ilgilendiren bir meseleye dahil olmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Ara bulucu olarak girdiğiniz hususta suçlanma olasılığınız yüksek olacak. Sosyal hayatınız hareketlenecek ve bu sayede keyifli bir ay yaşayacaksınız.

Boğa Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat’a kadar orada kalacak. İş hayatınızda öne çıkabileceğiniz bir fırsat elinize geçebilir. Patronlarınız vara tamamlamış olduğunuz projlere destek fark edeceksiniz ve terfi alma imkanınız artacak.

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içinde olacak. İşinize karşı bakış açınız değişecek ve daha çok çalışma isteğiniz olacak.
6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı içinde olacak ve sağlığınıza biraz daha ilgi etmeniz gerekecek. İşyerinizde iddalaşacağınız bir hal yaşayabilirsiniz.

 İkizler Burcu Şubat 2021 Yorumu

 

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı gerçekleştirecek. Geçmişte sizi yıpratan olayların üstünde durarak değişik bir yerden görmeye başlayacaksınız. Sorunlardan kaçmak isteseniz de Şubat ayında bu pek olası olmayacak. Yaşayacak olduğunuz yüzleşme yardımıyla tamamlanma ve olgunlaşma enerjisi sizinle olacak. Maddi yönden kendinizi huzursuz hissettiğiniz konular varsa buralarda da düzeltmeler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Sizin amacıyla bu hayatta aslında neyin mühim olduğunu anlayacaksınız.

 

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, eğitim hayatınız devam ediyor ise kendi alanınızda gelişmek amacıyla değişik bir kentte ya da ülkede eğitim alabilmek isteyebilirsiniz. Yeni bir devreye ismim atacaksınız ve bu sayede karşınıza güzel fırsatlar çıkacak.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, evinizi ilgilendiren hususları ön planda tutacak. Aileniz ile beraber yaşıyorsanız onlardan ayrılarak yeni bir eve geçiş yapabilirsiniz. Taşınmayla alakalı konularda biraz daha itinalı olmaya çalışmalısınız.

 

İkizler Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacak. İlişki amacıylade baskılandığınızı hissettiğiniz noktalar varsa bunları düzeltmeye çalışacaksınız. Özgürlüğünüze düşkün olmanız partneriniz ile aranızda problemlere yol açabilir. Hem kendinizi kısıtlamadan hemde partnerinizi incitmeden bir ortak nokta bulmaya çalışacaksınız. İlişkisi olmayan İkizler burçları ise bu ay ortasına doğru yeni bir temasa başlayabilirsiniz. Geçmişten gelen hayal kırıklıklarını arkanızdan sürüklemekten vazgeçin.

 

İkizler Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021 tarihine kadar orada kalacak. Yeni dostlıklar edinmek isteyebilirsiniz. Yurtdışına çıkma gibi bir planınız varsa bunu dost çevrenizle gerçekleştirmek amacıyla ileri bir tarihe atmak isteyeceksiniz.
6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. Bu sizin çevrenizdeki insanlara bakış açınızı değiştirebilir. Kendinizi özgür hissettiğiniz şahıslarla daha çok süre geçireceksiniz. Aileniz günlük problemlerine da çözüm getirmek isteyeceksiniz.

 

İkizler Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı amacıylade olacak. İş yerinizde üstlerinizin ilgilerini üzerinize çekebilirsiniz. Ele almış olduğunuz projelerden göstermiş olduğunuz başarılar yardımıyla övgü alacaksınız.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Kariyeriniz amacıyla yeni bir iş başlangıcı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınız ile alakalı hususların üstüne daha çok düşeceksiniz. Daha dinç bir hayat standardı amacıyla hayatınıza sporu dahil etmek isteyebilirsiniz. Şubat ayında yeni bir sayfa açmak size son derece iyi gelecek.

 

Yengeç Burcu Şubat 2021 Yorumu

 

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Sezgilerinize her vaktinden daha çok güvenmeniz gereken bir vakte ismim atıyorsunuz. Geçmişte canınızı sıkan hususları yine ele alma cesareti gösterebileceksiniz ve bu hal sizi psikolojik olarak rahatlatacak. İkili temaslar bölümünde talihli bir ay yaşayacaksınız ve bu sayede küs olduğunuz şahıslarla barışacaksınız. Empati kurabilen bir yapıya sahip olduğunuz amacıyla etrafınızdeki problemleri derhal halledebiliyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, parasal konular ile alakalı problemlerinız yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak. Ortaklıklı işleriniz varsa ya da bu tür bir iş kurmayı düşünüyorsanız bununla alakalı olumlu bir ilerleme yaşayabilirsiniz.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, iş yaşamınızdan ve evinizin amacıylade ki yoğun tempodan uzaklaşmak amacıyla kısa vakitli de olsa bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz. Tatil semtinde oturan bir arkadaşınız ya da akrabanız varsa onun yanına gitme planı kuracaksınız.

 

Yengeç Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı amacıylade olacak. Partnerinize daha çok vakit ayırabileceksiniz ve ilişkiniz yönünden son derece olumlu bir proses sizinle olacak. Sorun yaşadığınız hususları açık bir şekilde konuşma kararı alabilirsiniz. Kendinizi ifade etmeniz partnerinizi de cesaretlendirecektir. İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise Şubat ayının ilk haftalarında yaşamınıza yeni birini dahil etmek isteyeceksiniz. İlişkilere karşı karamsarlığınız yok olacak ve sizi mutlu eden bir şahıs bulabileceksiniz.

 

Yengeç Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Yakın etrafınızden ve ailenizden bu vakit amacıylade her hususta destek göreceksiniz. Hayatınızda değişim yaratmak dilediğiniz konular ile alakalı da değişik fikirler sunabilirler. Maddi yönden kendinizi sıkıntıda hissetmeyeceksiniz. Ödenmesi gereken bir borcunuzu etrafınız yardımıyla kolaylıkla ödeyeceksiniz.
7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. Arkadaşlık temaslarınızda yenilikler meydana çıkacak. Farklı çevrelere edinebilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacaklar. İşiniz ile alakalı yatırım yapma düşünceniz varsa biraz daha ilgili olmaya çalışın. Kariyeriniz amacıyla ve yaşam standardınız amacıyla değişik iş yükümlülükleri üstlenmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.
6 Şubat 2021’de ise Venüs ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. Parayla alakalı kaynaklara ilgi etmeniz gerekiyor sizi dolandırmak isteyen şahıslarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız yönünden sizi değiştirecek olan dönüm noktası yaşayacaksınız.

 

Aslan Burcu Şubat 2021 Yorumu

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. İkili ilişkilerde kendinizi bu sıralar biraz bunalmış hissedebilirsiniz. İş hayatınız amacıyla gerçekleştirmek dilediğiniz şeylerin planlamasını çıkarmak isteyeceksiniz. Size iyi gelmediğini düşündüğünüz bir işte çalışıyorsanız şayet yeni bir iş farklılığı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda pişmanlıklarınız varsa bunlarla yüzleşmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Sizi sıkan hallerin üstesinden gelebilmek amacıyla çevrenizden yardım isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, çift ilişkilerde son derece talihli olacaksınız. Sizi yıpratan hallerin farkına varacaksınız ve gerek görülürse bunlara son vermek amacıyla yeni bir karar alacaksınız. Sevgilinizle beraber yeni bir karar alarak ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşımak isteyeceksiniz.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, parasal yönden sizi sıkan halleri geri bırakacak ve daha kazançlı bir devreye merhaba diyeceksiniz. Ekstra gelir kaynakları elde etmek amacıyla yaratıcı olmanız gerekecek.

Aslan Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. İkili ilişkilerde talihli olacaksınız. Partneriniz ile beraber ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle beraber daha çok süre geçirmek amacıyla ekstra bir alan yaratmak isteyeceksiniz.
6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. İlişkiniz yoksa bu dönemde yeni bir temasa başlamak sizin amacıyla zor olabilir. Bu dönemde kendiniz ile zaman geçirmek size daha iyi istikbal.

Aslan Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacak. Aile amacıyladen bir bireyin sorumluluğunu alabilmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onların hayatlarını mühim ölçüde ilgilendiren bir karar alabilirsiniz. Parayla alakalı konularda ailenize destek vereceksiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’de orada kalacak. Sorunlu giden arkadaşlıklarınız varsa şayet bunları kolaylıkla çözeceksiniz. Güven sorunu yaşadığınız ortamlara girmek istemeyeceksiniz ve daha çok size yakın olan şahıslarla zaman geçireceksiniz.

Aslan Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton ile üçgen açı amacıylade olacak. Bu ay her vaktinden daha çok çalışacaksınız. Kendinizi işinize adamak size her anlamda iyi istikbal ve psikolojik olarak da rahatlayacaksınız. İş yerinizde elde edecek olduğunuz başıralar yardımıyla mevkinizde değişim olabilir. Parayla alakalı yapacak olduğunuz yatırımlar varsa en iyi şekilde halleri takip etmeniz mühim olacak. Sağlığınız amacıyla yeni bir terapi almaya başlayabilirsiniz. Hayat standardınızı yükseltecek olan kararlar alacaksınız.

Başak Burcu Şubat 2021 Yorumu

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. İkili ilişkilerde kendinizi bu sıralar biraz bunalmış hissedebilirsiniz. İş hayatınız amacıyla gerçekleştirmek dilediğiniz şeylerin planlamasını çıkarmak isteyeceksiniz. Size iyi gelmediğini düşündüğünüz bir işte çalışıyorsanız şayet yeni bir iş farklılığı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda pişmanlıklarınız varsa bunlarla yüzleşmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Sizi sıkan hallerin üstesinden gelebilmek amacıyla çevrenizden yardım isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, çift ilişkilerde son derece talihli olacaksınız. Sizi yıpratan hallerin farkına varacaksınız ve gerek görülürse bunlara son vermek amacıyla yeni bir karar alacaksınız. Sevgilinizle beraber yeni bir karar alarak ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşımak isteyeceksiniz.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, parasal yönden sizi sıkan halleri geri bırakacak ve daha kazançlı bir devreye merhaba diyeceksiniz. Ekstra gelir kaynakları elde etmek amacıyla yaratıcı olmanız gerekecek.

Aslan Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. İkili ilişkilerde talihli olacaksınız. Partneriniz ile beraber ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle beraber daha çok süre geçirmek amacıyla ekstra bir alan yaratmak isteyeceksiniz.
6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. İlişkiniz yoksa bu dönemde yeni bir temasa başlamak sizin amacıyla zor olabilir. Bu dönemde kendiniz ile zaman geçirmek size daha iyi istikbal.

Aslan Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacak. Aile amacıyladen bir bireyin sorumluluğunu alabilmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onların hayatlarını mühim ölçüde ilgilendiren bir karar alabilirsiniz. Parayla alakalı konularda ailenize destek vereceksiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’de orada kalacak. Sorunlu giden arkadaşlıklarınız varsa şayet bunları kolaylıkla çözeceksiniz. Güven sorunu yaşadığınız ortamlara girmek istemeyeceksiniz ve daha çok size yakın olan şahıslarla zaman geçireceksiniz.

Aslan Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton ile üçgen açı amacıylade olacak. Bu ay her vaktinden daha çok çalışacaksınız. Kendinizi işinize adamak size her anlamda iyi istikbal ve psikolojik olarak da rahatlayacaksınız. İş yerinizde elde edecek olduğunuz başıralar yardımıyla mevkinizde değişim olabilir. Parayla alakalı yapacak olduğunuz yatırımlar varsa en iyi şekilde halleri takip etmeniz mühim olacak. Sağlığınız amacıyla yeni bir terapi almaya başlayabilirsiniz. Hayat standardınızı yükseltecek olan kararlar alacaksınız.

 

Terazi Burcu Şubat 2021 Yorumu

 

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacak. Bu ay algınız tamamıyla aşk yaşamınızda olacak. Sorunlarınızı konuşarak çözeceksiniz ve daha dayanıklı bir temas esasları atacaksınız. İkili temaslerde insanları bulunduğu gibi kabullendiğiniz zaman ortada bir problem olmadığını anlayacaksınız. Sıhhat problemlerinız amacıyla göstermiş bulunduğunuz çabaların karşılığını alacaksınız. Hayatınızı olumsuz etkileyen koşulları tedavi etmek amacıyla elinizden geleni yapacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, yaşamış bulunduğunuz yaşamı daha iyi bir yere getirebilmek amacıyla değişik fikirler bulacaksınız. Aşk yaşamınızda ki köklü problemlere namacıyla olan hususları yavaş yavaş geri de bırakıyorsunuz.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, geride bıraktığımız ay çok çok çalıştınız bu yüzden bu devre biraz dinlenmeye gereksiniminiz bulunduğunun farkına varacaksınız. Çevrenizden kendinizi soyutlayacaksınız ve kendinizle zaman geçirmek isteyeceksiniz.

 

Terazi Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Aşk yaşamınızdaki olumsuz açılardan kurtulacaksınız. Partnerinizle birbirinizi anladığınız ve ortak hobilerle uğraştığınız bir ay olacak. Çocuklarınız varsa onlarla aranızda olan problemleri da çözeceksiniz.
6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. Partnerinizle aranızda problem yaratmaya çalışan bir şahıs devree girebilir. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise Şubat ayının ortasına doğru yaşamınıza birden bir şahıs girebilir ve yeni bir temasa başlayabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Aile amacıylade uzun zamandan beri meseleye namacıyla olan hususları açarak çözüme kavuşturmak isteyeceksiniz. Kendinizin dışında bir başkasının sorumluluğunu almaya şimdilik hazır değilsiniz. Bu yüzden yakın çevrenizle bu konuyu net bir şekilde konuşmalısınız. Arkadaş çevrenizle daha çok süre geçirmek bu ay istemeyeceksiniz ve kendinizi bu amaçla soyutlayabilirsiniz. Aranızın açık bulunduğu bir arkadaşınız gönlünüzü alabilmek amacıyla sizinle etkileşim kurabilir.

 

Terazi Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Ortaklıklı yürütmek dilediğiniz bir iş kurabilirsiniz. Elinizde belli bir oran para var ise işiniz amacıyla en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arayacaksınız. Sağlığınız amacıyla kendinize çeki sistem vermeniz gereken noktalar bundan sonra bitiyor.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. İş yerindeki dostlarınızla aranızı her vaktinden daha iyi tutacaksınız. Sizinle özel meselelerini paylaşmak isteyebilirler.

 

Akrep Burcu Şubat 2021 Yorumu

 

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. Bu birleşim yardımıyla evinizin içerisinde yenilik gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Yarım bırakmış bulunduğunuz bir tadilat var ise bunu da tamamlayacaksınız. Hayatınızın sorumluluğunu alırken çevrenizdeki insanların fikrini duymaya gereksiniminiz olacak. Sizin amacıyla en başından beri hatalı olan bir hali değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizle alakalı yeni ilerlemeler yaşayacaksınız. Başaracak bulunduğunuz işler yardımıyla parasal yönden da son derece rahat edebileceksiniz.

 

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, paranızı değerlendirmenin yollarını arayacaksınız. Ev, arsa ya da araba alım satımı yapabilirsiniz. Şansınız yüksek olacağı amacıyla talih oyunu oynamak isteyebilirsiniz.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, dost çevrenizle daha sık bir araya gelebilirsiniz. Yakın çevreyle buluşmak sizi problemlarınızdan uzaklaştıracak. Psikolojik anlamla da rahatlayabileceksiniz. Sağlığınızı ilgilendiren hususların üstüne biraz daha düşünmenizde yarar var.

 

Akrep Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı yapacak ve partneriniz sizi şaşırtacak davranışlarda bulunabilir. İlişkiyi daha huzurlu bir noktaya getirmek istiyorsanız. Birbirinizi dinlemelisiniz ve empati kurmaya çalışmalısınız.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Hassas bir ay içerisine girdiğiniz amacıyla eşinizin ya da sevgilinizin size karşı söylediği şeyleri hatalı anlayabilirsiniz. İlişkiniz yok ise Şubat ayının ortasına doğru sizi heyecanlandıran birisi ile tanışabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Aileniz ile aranızda problem olan hususları çözeceksiniz. Daha öncesinden destek görmediğiniz hususların yavaş yavaş değiştiğine tanık olacaksınız. Yakın çevrenizle süre geçirmek size bu dönemde iyi gelecek. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Size iyi gelmeyen insanlardan uzak durmaya çalışacaksınız. Sosyalleşmeniz amacıyla güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. İş hayatınızda ani değişimler yaşayabilirsiniz. Ortaklıklı bir iş yapıyorsanız sizin ya da ortağınızın yapmış bulunduğu bir hata yüzünden değişik yollarda devam etmek isteyeceksiniz.
23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı yapacak. Kariyerinizde daha iyi bir noktaya gelmenin en asli yolu daha çok başarmaktan geçiyor. Bu dönemde işiniz ile alakalı almış bulunduğunuz sorumlulukların karşılığını alabileceksiniz. Sıhhat problemlarınız ay sonuna doğru daha çok göz önüne çıkabilir.

Yay Burcu Şubat 2021 Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacak. Aşk hayatınız ön plana çıkacak ve odak noktanızı değiştireceksiniz. Hayata karşı bakış açınızı yenileyecek olan hadiseler yaşayacaksınız. Görmezden geldiğiniz problemler varsa bunlarla yüzleşmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda problemler meydana çıkabilir. Genellikle kardeşleriniz varsa onlarla alakalı bir problem yaşayabilirsiniz. Bu devre iş hayatınıza odaklanacaksınız. Kariyeriniz amacıyla ekstra sorumluluklar alabilmek isteyebilirsiniz.

 

Yeniay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, aile amacıyladen bir bireyin başarı haberi alabilirsiniz. İşinizde belli olmayan mevzular netleşecek ve daha kararlı bir şekilde ilerleyebileceksiniz. İşyerinizde size iyi gelmeyen şahıslardan uzaklaşacaksınız.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, kariyerinize ve iş hayatınıza odaklancaksınız. Geçmişte yapmış olduğunuz problemları gözden geçirebilirsiniz. İşinizde farklılık gerçekleştirmek istiyorsanız şayet çevrenizden bu mevzu ile alakalı düşünce alacaksınız.

Yay Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı yapacak ve partnerinizle beraber ortak bir iş yürütüyorsanız birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz. İlişkinizdeki derhal derhal bütün problemlerin parasalyattan kaynaklandığını anlayacaksınız. İlişkisi olmayan Yay burçları ise daha öncesinden hoşlandığınız birisiyle yeni bir başlangıç gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Eski sevgiliniz sizinle yine etkileşim içerisine girmek isteyebilir. Kafanızı karıştırmanın hiçbir manası yok bu yüzden geçmişi geride bırakın.

Yay Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı amacıylade olacak. Size son derece yakın olan bir kişiyle aranız bu devrede açılabilir. Size karşı yapılmış olan bir hata var ve bunu kabul etmekte zorluk yaşayacaksınız. Ailenizle beraber karar alıp yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz.
1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Hem ailenizle hemde dostluk temaslarınızda kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Ortak karar almanız gereken mevzularda inatlaşmanın hiçbir manası yok.

 

Yay Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı kare açı yapacak. İş hayatınıza dört elle sarılacaksınız. Daha öncesinden yarım bırakmış olduğunuz projeleri de tamamlamanız amacıyla güzel fırsatlar olacak. Düzenli ve istikrarlı çalışmanızın karşılığını parasal yönden alabilecesiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada olacak. Sağlığınız amacıyla yapmanız gereken yenilikler olacak. Size iyi gelmeyen zararlı besinlerden uzak duracaksınız ve derli toplu olarak diyetisyen yardımı ile beslenme şeklini tercih edeceksiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com 2021-Subat-Ayinin-Burc-Yorumlari 2021 Şubat Ayının Burç Yorumları AYLIK BURÇLAR GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 2021 Şubat Ayının Burç Yorumları

Oğlak Burcu Şubat 2021 Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacaklar. Maddi yönden kendinizi biraz daha rahat hissetmeniz amacıyla tutumlu olmanız gerekebilir. Tatile çıkma gibi bir planınız varsa şayet bunu ertelemek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Ev alım ya da satım gibi işleriniz varsa buralarda hızlanmalar olacak ve işler dilediğiniz gibi gidecek. Ailenizle vakit geçirmek size bu dönemde iyi gelecektir. Onlar sizden uzakta bir yerde yaşıyorlarsa şayet yakınlarına taşınma gibi bir kanaat içerisine girebilirsiniz.

 

Yeniay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay yaşanacak, parasal yönden talihli olacağınız bir devreye ismim atıyorsunuz. Maddi durumunuzda iyileşmeler meydana çıkacak. Uzun vakitdan beri gelmesini beklediğiniz bir para kısa vakit amacıylade elinize geçebilir.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek, kendinizi ilerletmek amacıyla yeni bir eğitim alabilmek isteyebilirsiniz. Farkındalığınız açığa çıkacak ve hem sizin hem de çevrenizdeki insanların zor hallerine deva bulabileceksiniz.

 

Oğlak Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Aşk hayatınızda sıkıntılı giden noktaları teşhis edebileceksiniz. Geçmişte birtakım problemler yaşamış olabilirsiniz ancak bu durumun gidişatını değiştirmek sizin elinizde olacak. Sizi mutsuz eden bir aşk hayatına hayır diyeceksiniz. İlişkisi olmayan Oğlak burçlar ise Şubat ayı size son derece talihli gelecek. Gidecek olduğunuz bir yerde sizi etkileyen birisi ile karşılaşabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz hallerdan ötürü ciddi bir temas kurmak sizin amacıyla zor olsa da üstesinden geleceksiniz.

Oğlak Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Aile yaşantınızı sağlamlaştırmak amacıyla yeni bir arayış içerisine girebilirsiniz. Sorunlardan kaçmak yerine onlarla yüzleşmek isteyeceksiniz. Kardeşleriniz varsa onların ömürleri ile alakalı mühim bir karar alma ismimına geleceksiniz.
25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Yakın çevrenizle olan temaslerinizi elinizden geldiğince iyi tutacaksınız. Akraba ziyaretleri gerçekleştirerek uzun vakitdan beri görmediğiniz kişileri göreceksiniz.

Oğlak Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Maddi hallerınızı tedavi etmek amacıyla değişik bir iş bakabilirsiniz. Başarıya giden her yolun daha çok çalışmaktan geçtiğini biliyorsunuz.
6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı oluşturacaklar. Para ile alakalı haller beklenmedik hallerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden son derece riskli yatırımlar gerçekleştirmekten kaçınmalısınız. Sıhhat problemlerınıza iyi gelen bir spor gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu Şubat 2021 Yorumu

 

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Enerjiniz son derece yüksek olacak ve kendinize iyi gelen etkinlikler amacıylade bulunacaksınız. Çevrenizdeki insanları sıcakkanlı tavırlarınız ile etkileyeceksiniz. Ay ortasına doğru dış görünüşünüz de birtakım farklılıklar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Estetik yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa bu devre bunun amacıyla son derece iyi olacak. Sorunlu giden çift temaslari düzeltmeye çalışacaksınız.

 

Yeniay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, eski konular gündeme gelebilir. Şanslı olacağını bir döngü yaşayacaksınız. İşiniz ya da eviniz ile alakalı olumlu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi güncellemek isteyebilirsiniz.
27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, her türlü çift temaslar gündemde olacak. Ödenmesi gereken borcunuz amacıyla yakın çevrenizden destek alabileceksiniz. Maddi yönden biraz zorluk hissiyatı amacıylade olabilirsiniz.

 

Kova Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim amacıylade olacak. İlişki amacıylade üzerinize daha çok mesuliyet alabilmek istemeyeceksiniz. Sorunlarla uğraşmaktan sıkıldınız bu yüzden hayatınızı yaşam sürdürmek isteyeceksiniz.
6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı yapacak. Partnerinizle aranızda uzun zamandan beri devam eden bir itimat sorunu üstüne konuşma gerçekleştirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. İlişkisi olmayan Kova burçları ise Şubat’ın ortalarına doğru flörtleştiğiniz şahıs sayısında artış olabilir. Bu aralar ciddi bir temasa ismim atmak size göre değil.

 

Kova Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Aile amacıylade üzerinize yüklemeniz gereken mesuliyetlar da artış olabilir. Karşınıza çıkan hallere karşı ne kadar zorlanacak olsanızda size destek verecek olan insanlar yardımıyla rahat bir soluk alabileceksiniz.
23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı yapacak. Çocuklarınızın sizin üzerinizde kurduğu baskıdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle biraz daha çok süre geçirmek güzel bir düşünce olacak. Evinizin amacıylade gerçekleştirmek dilediğiniz farkılıkları arkadaşınızla beraber yapabilirsiniz.

Kova Burcu Şubat 2021 Sıhhat ve Kariyer

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Maddi yönden zorluk yaşadığınız devreleri yavaş yavaş geri de bırakıyorsunuz. Geleceğe dair düzenleme gerçekleştirmek isteyeceksiniz. İş hayatınızda atacak olduğunuz yeni ismimlar yardımıyla kendinize olan itimatiniz yerine gelecek. Sıhhat sorunlarınız amacıyla bitkisel tedavi yöntemlerini ya da neditasyon gibi yolları araştıracaksınız. Size iyi gelen şeyleri bırakmaya niyetiniz olmayacak.

Balık Burcu Şubat 2021 Yorumu

 

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum