21 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları

21 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

21 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları burçlarınızı severek ve isteyerek yazıyorum sizler için önem taşıyor olabilecektir.

Koç Burcu

Bugün çevrenizdeki şahıslarla değişik ortamlara girip güzel saatler yaşayabilirsiniz. Sosyal bölgelerden uzak kalmak sizi daha yetersiz yapıyor ve enerjinizin tükendiğini hissediyorsunuz. Bugünleri kusurları kapamak ve yine enerji depolamak amacıyla kullanmalısınız. Esnek kanaat yapınız yardımıyla değişik başarılar da elde edeceksiniz.

Boğa Burcu

Son zamanlarda aşk hayatınız yavaş yavaş rayına oturuyor. Sonunda özlediğiniz ve beklediğiniz günler geri geldi. İşinizle alakalı beklentileriniz ise şimdilik çözümlenmeyecek. Parasal konularda dikkatli davranmayı öğrenmelisiniz. Yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeye özen göstermelisiniz. Gözlerinizle alakalı kimi problemler nüksedebilir, hekiminize görünmenizde yarar var.

 

İkizler Burcu

Buzamanlarda ilişkinizle alakalı aradığınız heyecanı yine bulabileceksiniz. Duygularınız uzun süretir kırılgan duruma gelmişse de bundan sonra yeni başlangıçların vakti geldi. Ve aşk her an kapınızı yine çalabilir. Son sürelerde çoğalan mafsal ağrılarınız canınızı sıkabilir, dikkat. Parasal konularda ise iyi haberler amacıyla şimdilik erken.

Yengeç Burcu

Bugün ailenizle beraber sakin bir gün sizi bekliyor. Yoğun geride bıraktığımız haftanın sonrasında kendinize zaman ayırıp haftaya zinde başlamak amacıyla enerji toplayabilirsiniz. Akşam saatlerinde yakın bir arkadaşınızdan alacağınız telefon canınızı biraz sıksa da günü güzel bitireceksiniz. Çünkü partnerinizin size özel bir sürprizi var. Kaygıları bir yana bırakıp günün keyfini çıkarın.

Aslan Burcu

Son sürelerde duygu dünyanız son derece karışık. Kendinizi sıkışmış hissediyorsunuz. Duygularınızı amacıylaizde yaşamayı bağımlılık haluna getirdiğiniz amacıyla kimi zaman çöküntü ve bocalama yaşayabiliyorsunuz. En iyi çözüm kendinizi dinlemek ve yakın dostlarınızla dertleşmek. Maddi konularda ise daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Başak Burcu

Bu sıralar aşk hayatınızda karamsarlık hakim. Sorunlarınızı aşk hayatınıza dahil etmeniz sizin amacıyla kötü neticeler doğuruyor. Öte yandan işinizle alakalı çalışmalar gerçekleştireceğiniz yoğun bir gün geçireceksiniz amaçlarınaza ulaşmak amacıyla kendinizi son derece hırpalıyorsunuz ve bunu sonucunu almanız an meselesi. Başarı size son derece yakın kendinizi çok yormayın.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Günlük-Burç-Yorumları- 21 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu 21 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları 21 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu

Bugün sizin amacıyla özel bir gün. Bir süredir planladığınız küçük tatili nihayet bugün gerçekleştireceksiniz. Partneriniz size son derece sadık ve size değer sağlıyor ona çoksıyla itimatebilir ve tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Gün boyu kapatın telefonlarınızı. Bugün ki gerçekleştireceğiniz harcamalar bütçenizi biraz aşacak daha dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu

Bugün özel hayatınızda partnerinizle tatsız bir münakaşa yaşayabilirsiniz. Mutlu bir beraberlik yaşam sürdürmek istiyorsanız kıskançlıklarınızı sonlandırmalısınız. Bu sıralar hatalı anlamalarınız da son derece çok fakat bunların şuurlu yapılamadığını bilmelisiniz yoğun çalışmalarınız var biraz kendinize süre ayırmalısınız. Yardıma olan bir arkadaşınıza bugün sizden destek bekliyor.

Yay Burcu

Güne zinde ve enerjik başlayacaksınız ve gerçekte bir muhasebe günü bugün. Aşk hayatınız da yaptığınız hatalıları revizyon günü resmen günah çıkaracaksınız. Kariyerinizle alakalı birtakım pürüzleriniz var bunları ortadan kaldırmak amacıyla yine plan içerisinde olacaksınız. Bu sıralar kendinizi mutlu ve enerjik hissediyorsunuz ve iş yerinizde küçük değişikler yapacaksınız.

Oğlak Burcu

Son sürelerde her şeye geç kalıyorsunuz. Genellikle işinize geç kalıyor ve fazlası işi aksatıyorsunuz. Bu hal sizin amacıyla olumsuz neticeler doğurabilir. Bugün bütün bunları gözden geçirip daha sistemli ve derli toplu olmanın yollarını bulabilirsiniz. Bu sıralar ihmal ettiğiniz şeyleri yapma vakti örnek olarak uymadığınız diyet uygulamanız gibi.

Kova Burcu

İşinizle alakalı problemler bugün de gündeminizde. Sabah saatlerinde iş arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber kaygılarınızı arttırabilecektir. Sakin olup huzurlu bir Piyasa geçirmeye çalışın. Her şey olacağına varır nasılsa. Özel hayatınızda da kaygılarınız çok. Duygularınızı sonuna dek açtığınız birine karşı bu zamanlarda itimat duygunuz sarsılmış halda.

Balık Burcu

Buzamanlarda özel hayatınızla alakalı sorular sıksık zihninizi meşgul ediyor. Aşk Hayatınızda çok uyumlusunuz fakat bu uyum siz fazlası zaman rahatsız ediyor, bunda bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsunuz. Bu sıralar iyi bir tasarruf yaptınız fakat yakın sürete bir alım işiniz olacak ve yüklü miktarda birikiminizi harcayacaksınız.

Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum